NONNA

Tychy

Opinie o NONNA

anonim 2009-03-02 11:13:36
Słowa kojarzące się z NONNA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyśmienici, do tej pory mamy kontakt miedzy sobą .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w NONNA:Współpracownicy, atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w NONNA:brak
Ten który oszukał system AKR 2012-01-31 18:53:13
inwestycja w siebie, tak to jest właśnie ta BAJKA, którą nam wpajano lata temu. Ludzie, którzy tam kiedyś pracowali, tworzyli tą firmę, rozwijali ją, a później całe to doświadczenie kazano porzucić na rzecz jakiś śmiesznych SZTUCZNYCH ZASAD OBSŁUGI KLIENTA. Panie [usunięte przez moderatora] - mistrzem świata w sprzedaży to ja byłem zanim zatrudniliście PROMETEUS'a - później to już była tylko próba, przerobienia mnie, moich kolegów i koleżanek na manekiny ze sztucznym uśmiechem skierowanym w stronę Klienta. ZABRONIŁ Nam pan konstruktywnie krytykować i to był gwóźdź do trumny dla Nonna&Sons Sp. Z o.o. --- ale dziękuję, kiedyś będę wiedział, jak nie prowadzić własnej firmy.
Zostaw swoją opinię o NONNA - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NONNA