SENEX s.c.

Goleniów

Opinie o SENEX s.c.

anonim 2010-04-25 13:56:24
JAK CZYTAM TE BREDBIE MOZG SIE LASUJE.OCENIAC,OSKARZAC.OCZERNIAC TO CHYBA NAJLEPSZA RZECZ JAKA WAM W ZYCIU WYCHODZI.OTOZ DANE MO BYLO POZNAC PRACOWNIKOW PANIA I,KTORA TAK PONIZACIE.WIEC PROPONUJE POPRACOWAC W FIRMIE LANA Z NAMYSLOWA WTEDY Z PEWNOSCIA POZNACIE CO TO PONIZANIE.UPADLANIE LUDZI.I KOORDYNATORA Z EZD,WZOROWO TRZESACEGO GACIAMI NA DZWIEK TEL.MEZA WLASCICIELKI.SAM FAKT ZE NIE MAJA STRONY Z OPINIAMI MOWI SAM ZA SIEBIE,BO PEWNO POWSTALOBY WIECEJ TOMOW JAK ENCYKLOPEDII PWN.O PRACOWNIKACH BIURA NIE WSPOMNE WIECZNE DARCIE MORDY ZERO SZACUNKU DLA LUDZI STARSZYCH,NO ALE Z KIM SIE PRZYSTAJE TAKIM SIE STAJE.PROPONUJE WIEC.PROPUNUJE WIEC TYM SFRUSTROWANYM PRZEDMOWC" LIZNAC LANY" A Z PEWNOSCIA ZMIENICIE ZDANIE I NIE WYKLUCZONE ZE PRZEPROSICIE TYCH,KTORYCH TAK BEZPODSTAWNIE SZKALUJECIE
Zostaw swoją opinię o SENEX s.c. - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENEX s.c.