Zakład Pasmanterii „EPUS”

Łódź

Opinie o Zakład Pasmanterii „EPUS”

dkb 2015-02-01 22:13:18
Wasza firma szuka doradcy klienta biznesowego i zastanawiam sie czy wysyłać swoje cv. Mozecie coś napisac jaka atmosfera, warunki, pensje? Pracuje w tej branzy nawet w wiekszej firmie ale nie chcę trafić z deszczu pod rynne.
Epka 2015-02-06 22:29:25
Nie wiem co ci doradzić, bo domyślam się, że pracujesz w Magamie a co nieco słyszałam i klienci od was do nas przechodza. U nas gwarancji zatrudnienia mieć nie będziesz bo byy już różne przypadki, atmosfera i ludzie ok, pensje bez szaleństw a pracy bardzo ostatnio dużo. Szef w miarę chociaż wydaje mu się że san na wszystkim zna się najlepiej, ale z tego co słyszałam jest raczej mądrzejszy od waszego. Sama jesten ciekawa kto przyjdzie teraz do pracy i czy sie spotkamy.
dkb 2015-02-07 11:33:33
Dzięki Epka. Teraz szukacie jeszcze specjalisty ds sprzedaży więc widać że pracy sporo a firma się rozwija. Nie chcę pisać gdzie pracuję. Boję się że w podobnych firmach może być podobnie. U mnie awansuja tylko ludzie ktorzy podlizuja sie szefom a praca, umiejetności to nie ich mocne strony a szefowie maja pomysly ze szkoda gadać. Teraz trzeba siedziec cicho i sie nie wyhylać z pomyslami i szczegolnie jak cos jest nie tak bo cie udupia. Dlatego pytanie jak to u was. Natomiast praca u producenta wszywek bardzo by mi odpowiadała. Dzięki z te parę słów.
Sylwia 2015-03-09 19:16:12
Szukam pracy w dziale handlowym. Pracuję w tej chwili w innej branży, ale atmosfera w dziale jest bardzo niemiła i trzeba też często zostawać po godzinach. Czy w dziale sprzedaży jest u Was jakaś normalna atmosfera, a z przełożonym można się dogadać?Niestety z językami jest u mnie tak średnio. Znam niemiecki na poziomie podstawowym, ale nie wiem, czy taki poziom wystarczy. Będę wdzięczna za jakieś informacje.
e 2016-05-22 23:12:36
mały zakładzik ale jednak Specjalista ds. Sprzedaży jest im widzę teraz potrzebny, bo oferta pracy się w internecie pojawiła, jak na Łódź to wersal, bo umowa o pracę jest, tylko trzeba mieć prawo jazdy
Zostaw swoją opinię o Zakład Pasmanterii „EPUS” - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Pasmanterii „EPUS”