dobromir

Oświecim

Opinie o dobromir

marta 2010-04-24 12:11:29
Czy ktoś mi powie jak wygląda praca w tej firmie? Mam niedługo rozmowę kwalifikacyjną.
Semja 2012-08-07 11:06:19
Praca jak praca nie ma wyzysku i pewnie wszytko było by pięknie gdyby nie.[usunięte przez moderatora]w owym zakładzie pracy . Pracownice oddają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę za Kebab niszcząc przy tym swoje rodziny nie zwarzając na swoje dzieci, znam conajmniej 4 delikwentki które mając ustabilizowane życie zniszczyły wszystko . Pracownice Dobromira!!! mam propozycje gdybyście tańczyły na rurkach w \"ELDORADO\" zarobiłybyście więcej a i praca bliższa waszej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie....
oszukany 2012-10-13 11:42:29
Podaj proszę kontakt do Ciebie, prawdopodobnie jestem jednym z poszkodowanych przez te suuuuu.... moj e-mail dariusz.szpakowski@o2.pl
billaden 2013-02-26 10:39:30
Ten sklep to jedno wielkie [usunięte przez moderatora],począwszy od góry-po zwykłych sprzedawców,kapusie i nieudaczniki(chcesz dostać pracę w tej firmie musisz umieć kapować na kolegów)[usunięte przez moderatora].Same plotkary [usunięte przez moderatora]brak zgrania z grupą
tikitaka 2013-02-26 18:01:19
To same[usunięte przez moderatora]? czy są w porzo? bo już nie łapie
2013-08-27 12:05:46
Jak się umie[usunięte przez moderatora] kierownictwu i dyrektorce to awans murowany! no i łatwość rugania podwładnych jest bardzo pomocna
Melka 2015-02-02 17:46:19
szukają sprzedawcy? Jakie warunki proponują?
Ok? Czy totalne dno?
koza 2015-03-22 18:19:32
Tam tylko cicho siedź i donoś pani dyrektor a zrobisz karierę. Dobrze traktuje się klientów mających dużo kasy. Zakupy mile ale już stosunki między pracownikami da się wyczuć porażkę jaka panuje w wynagrodzeniu dla poddanych ludzi. .... porażka. Dla pracujących też.
blondi 2015-03-29 12:51:55
tak popieram widać atmosferę na sklepie... Straszne, nie wiem kto chce tam pracować?
dakaio 2016-05-11 23:04:28
nie no, firma działa dalej, przynajmniej ja nic nie wiem o tym, zeby było inaczej, wiec wiecie, w krsie wszystko da się sparwdzić
Zostaw swoją opinię o dobromir - Oświecim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dobromir