AGENCJA OCHRONY SECURITAS POLSKA

Gdańsk

Opinie o AGENCJA OCHRONY SECURITAS POLSKA

mam-n 2012-02-10 15:20:02
W Securitas Polska Gdansk,jak w wiekszosci spolek ochroniarskich [usunięte przez moderatora],stosowanie [usunięte przez moderatora](mozna wyleciec z pracy mimo naprawde ciezkiej i uczciwej pracy za to ze masz wlasne zdanie,lub twoja uroda nie pasuje managerowi albo innemu.Zmuszaja do pracy jednoczesnie w spolce Securitas Polska i Services,w tej ostatniej na zlecenie.I czy chcesz czy nie musisz `orac` minimum 234,lub w sezonie urlopowym,czyli od maja do pazdziernika i po 300 godzin.W dodatku w systemie dzien-noc,co jest wyjatkowo paskudne dla twojego organizmu.Oczywiscie o nadgodzinach zapomnij.Po to jest spolka coreczka aby zrobic z ciebie idiote i ograc ciebie z naleznych tobie nadgodzin.Ale te [usunięte przez moderatora] ,jawnie ,wbrew kodeksowi pracy sie koncza.Zaczely sie procesy w sadach pracy o wyplate naleznych nadgodzin.Jak to mozliwe ze spolka z w 100%kapitalem norweskim tak `rznie` swoich polskich pracownikow.Domniemuje bowiem iz w rodzimej Szwecji taka sytuacja bylaby nie do pomyslenia..W Gdansku w tej spolce zawsze bedziesz nikim-smieciem dla paru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kow ktorzy tam dowodza.Sami niewyksztalceni ,ograniczeni nieudacznicy..Ostrzegam wszystkich przed podjeciem pracy w tej spolce.
Zostaw swoją opinię o AGENCJA OCHRONY SECURITAS POLSKA - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA OCHRONY SECURITAS POLSKA