Cempol

Wałbrzych

Opinie o Cempol

MANIA62@interia.pl 2013-11-15 17:35:14
Pracodawca beznadziejny. Wykorzystuje na maxa.Pracuje się od6-tej rano do 2lub 22/Płaci na konto najniższą krajową resztę marnych groszy do koperty. A po jakimś czasie zwalniabez podania przyczyny.
bolo 2014-06-26 09:53:55
Nie odpowiedzialni ludzie...moja kobieta dostala tam prace i kilka dni przed jej rozpoczeciem a po rezygnacji ze starej pracy,zadzwonili ze rezygnuja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle...noe licza sie ze inni maja obowiazki rodzine...
bezimienni 2014-12-02 15:24:17
Ta firma a raczej ludzie w niej pracujacy,bo firme tworza ludzie a nie jeden czlowiek,jest okropna! Praca od 01 w nocy do 13 a nawet 14 po poludniu! Obejmowanie innych klientow bo najdluzej pracujacy marudza ze maja za duzo km.Robienie po 700km codziennie w nocy za marne 2tys i to jeszcze do koperty zeby urzad podatkowy sie nie doczepil.Zero placenia dodatku za nocki.Praca jak pod ziemia tylko za marna kase.Nikomu nie polecam tam pracowac!
maniek 2016-05-19 15:49:18
powiem Wam, że ta firma akurat to hurtownia motoryzacyjna - oberuje naprawde dobre samochody - akcesoria, części zamienne , u nich jest i produkcja i tez hurt, wiec te ceny sa naparwde przystepne bardzo wydaje mi się i to jest plusem dla nich jednak.
Zostaw swoją opinię o Cempol - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cempol