Opinie o p.b.i.u.h Marian Pancer w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie p.b.i.u.h Marian Pancer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w p.b.i.u.h Marian Pancer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o p.b.i.u.h Marian Pancer w Łódź

Jaki jest okres rozliczeniowy w p.b.i.u.h Marian Pancer? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marcin Nowy wpis

Pracowałem dla niego i należ ostrzec wszystkich przed tą firmą. Pan nie płaci, albo czekasz tygodniami miesiącami.

Czy p.b.i.u.h Marian Pancer zapewnia kartę multisportu?

wolski podwykonawca

prosze zapłacic 149700złotych plus odsetki za 8 lat czekania (usunięte przez administratora) i złodziei nie zapłacił do dzis mimo wygranego wyroku jak ktos nie wierzy niech sie skontaktuje tel 502 922170 W,Wolski nie anonim jak ci co pisza pochlebne opinie

Pawel Nowy wpis
@wolski podwykonawca

Mnie też nie zapłacił za pracę w Poznaniu to jest z odsetkami jeden milion,,,,, zwykły (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do p.b.i.u.h Marian Pancer. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dagmara

@Wacław to forum pracownicze. Tutaj piszemy o warunkach pracy , a nie opinie klientów.

Wacław

Bardzo przyzwoity człowiek. Wiele mi pomógł bezinteresownie. Bardzo dziękuje,

Tymon

Jako pracodawca to firma ma bardzo dobrą opinię i dlatego na forum nie ma zbyt dużo wpisów!

Sławek

(usunięte przez administratora) i nie ma żadnej wiedzy o remontach.Fuszerka.Nie polecam nikomu i nie życzę nikomu jego usług.

Edyta

@kolba, firma wiele przetargów wygrywa? Przetargi zależą raczej o tego jaka firma podejmie się pracy i czy zmieści się w proponowanej kwocie. W takim razie skoro przetargi są wygrywane to i poszukują ludzi do pracy?

kolba

ja mam swoja firmę i dla niego pracowałem!!!juz mam dosyć tego oszusta !!!!!!!!!!!!!!nie wiem w jaki sposób wygrywane są przetargi

hmm

Skoro dwa razy wybrałeś jego usługi to jednak coś musiało w nich być @kolba wybierałbyś firmę z pracownikami z łapanki skoro wiedziałeś o tym wcześniej?

kolba

ludzie co wy za brednie piszecie!!!!bylem podwykonawca i pan marian zapłacił mi dopiero po ośmiu miesiącach ,wcześniej tez dla niego pracowałem i naprawdę wiem jak on traktuje swoich pracowników,on nie ma żądnych starych pracowników wszyscy są z łapanki.nie polecam

radel

radel Pracuję kilka miesięcy i nie narzekam.

aleks

Współpracowałem z ta firmą i jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem pomoc przy bardzo skomplikowanych pracach. Bardzo dziękuję.

aleks

chciałbym Państwu podziękować za pomoc, współpracę w wykonaniu robót instalacyjnych

bardan

ja nie narzekałem atmosfera spoko

adam

polecam firmę

bardan

ja też pracowałem w tej firmie i było spoko urlop miałem ubezpieczenie i wypłatę

miro

pracowało mi się w tej firmie bardzo dobrze ubezpieczenie miałem i wcale nie żałuje bardzo mile wspominam

Zostaw merytoryczną opinię o p.b.i.u.h Marian Pancer - Łódź

• Jak się pracuje w p.b.i.u.h Marian Pancer?

Zobacz opinie na temat firmy p.b.i.u.h Marian Pancer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w p.b.i.u.h Marian Pancer?

p.b.i.u.h Marian Pancer
4.5/5 Na podstawie 132 ocen.
  • ul. Rzgowska 100/102
    93-153 Łódź