Opinie o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drukarnia Profesja-Druk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Profesja-Druk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

lolek

Ludzie, tej firmy nie ma już od dwóch lat, brednie piszecie. Pracownicy zostali na lodzie i każdy musiał sobie poradzić.

ona

masz wyobrażnie

śmiech

Co za niezorientowane osły piszą na tym forum albo zaciemniałe dinozaury(dino). Firma od roku przestala istnieć i już nie będzie.Zakończyła swoją dzałalność w niewyjaśnionych okolicznoścach wszystko było nieźle zagmatwane,zakrecone , grubymi nićmi szyte!!!!????Dla zainteresowanych wszystkiego można sie dowiedzieć w sądzie gospodarczym w Łodzi albo Warszawie.

Wyrok
@śmiech

No ale jest wyrok cz MZ wykrecil sie sianem?

dino

wiesz co ja nie słyszałem aby z drukarnią profesja druk miało być coś nie w porządku. Wręcz przeciwnie wydaje mi się , że wszystko jest ok i firma całkiem nieźle sobie obecnie radzi. Nie wiem do końca jak jest z kasą ale raczej na kokosy liczyć nie ma co. Ale na początek raczej nigdzie dobrze nie zarobisz

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
sprawiedliwosc

Do sądu to powinni trafić Ci co popełnili przestępstwo gospodarcze i to nie jedno!!!!! oszukali nie tylko ludzi ale i cały system.Widać że jakaś pani"adwokat" sie wkurzyła i próbuje kogoś usprawiedliwiać.

Czytam i jestem w szoku,dlaczego nikt jeszcze nie napisał,że do poczatku 2013 roku,szef-który do dziś udziela się w poligrafii został OSZUKANY I WYP..NA BRUK PRZEZ PANA KTÓRY PÓŹNIEJ TAKŻE oszukał pracowników,jak i wspólnika ROK WCZEŚNIEJ!!!!! Pan Prezes rzadził drukarnią rok sam i bez wiedzy wyparował z kasą w ciepłe kraje.A samo to,że drugi BYŁY WSPÓLNIK pracuje w poligrafii i się nie ukrywa chyba o czymś świadczy? A zapomnieliście kto załatwiał świadectwa pracy i pomagał byłym pracownikom? Cały czas jest kontakt z adamem i zawsze każdy może zadzwonić i pogadać. Zapomnieliście jak spotykaliście się z Adamae na mieście i żałowaliście ,że z dnia na dzień po 15 latach został wyp na bruk przez wspólnika,a teraz że też oszukał,ale jak? Bronię go bo wrzuciliście go do jednego worka z ta kanalią oszustem,a szkoda.

dlaczego

Dlaczego inicjały M.Z. i A.H usuwane są przez administratora przeciez i tak wiadomo o kogo chodzi ha...ha...ha... czyżby ktoś sie czegoś obawial?

real

Szef (usunięte przez administratora) nie zachorował tylko wyparował a dokladnie musiał sie ulotnić (wszedzie mial długi) a szef (usunięte przez administratora).wciążsię udziela w poligrafi. Kiedyś sprawiedliwość ich dopadnie i zapłacą za wszystko majątkiem albo cialem :-))))))))))))))

tere_fere

Tak, tak - oczywiście 'nieprawda' ;) Wystarczy przeczytać cały ten wątek, żeby wyrobić sobie zdanie na ten temat ;)))

Prostaku jeden prezes był już od roku, a wspólnika wyroków al rok wcześniej jeden się rozplynal, a drugi jest cały czas z ludźmi

tere_fere
@ja

Ja, czy możesz napisać o co chodzi, bo coś nie do końca mogę zrozumieć: kto jest z pracownikami, kto się rozpłynął i kto ma wyrok?

Blady

No i jak- dupneli ich? Ktos za te sprawe odpowiedzial? Tyle bylo bicia piany a teraz cisza. Moze ktos tej sprawie leb ukrecil?

były

a autko dyrektorka ho.b.er.ka nadal stoi pod profesja tylko z boku zeby sie dłuzniki nie skapneli,moze nie wiedza ze ta alfa to darusia

Z tego co wiem w projekcie są jeszcze miejsca, na szkolenia też są jeszcze jakieś miejsca. Wiem, że kilka osób korzysta, ja idę dzisiaj dowiedzieć się więcej. Rozmawiałem z jednym facetem i wszystko mi wyjaśnij telefonicznie, żebym na darmo nie jeździł przez całe miasto. Numer telefonu ktoś już podawał, ale powtórzę(usunięte przez administratora)

edzia

to jest projekt dla wszystkich chętnych, zwolnionych lub przewidzianych do zwolnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy, maja jeszcze ok.160 miejsc biuro mają na Piwnej 3/8 tel.42 630 22 50 lub 691 811 198 tam udzielają informacji na temat projektu dzwoń bo warto sprawdzić. Tam są bardzo mili młodzi ludzie , chętnie udzielają informacji.

była

dyrektorek sobie drukarenke otworzył-ch.o.b.e.r.e.k.y

,,..

w ŁWD mówili że chcą z nami rozmawiać w czwartek na piotrkowskiej 103 na dużej auli bo jakiś projekt jest dla osób którzy utracili prace z przyczyn od nich nie zależnych.

m-er

Pomyślności Kajtek!

Kwak

Coś nowego? Złapali - nie złapali? Sprawa się wyjaśniła czy nie? :-)

m-er

Trzymam kciuki za pomyślność realizacji Masterplanu!

Kwak

No i co tam sie dzieje? Cos wiadomo?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Profesja-Druk - Łódź

• Jak się pracuje w Drukarnia Profesja-Druk?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Profesja-Druk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Profesja-Druk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Profesja-Druk?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Profesja-Druk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Profesja-Druk