Opinie o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drukarnia Profesja-Druk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Profesja-Druk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

Czy w Drukarnia Profesja-Druk możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy urlop w Drukarnia Profesja-Druk jest płatny 100%?

gruby

tak

aaaaaaaa Nowy wpis

spyerdalaj spamerska szmaato

Czy w Drukarnia Profesja-Druk zatrudniani są obcokrajowcy?

aaaaaaaa Nowy wpis

spyerdalaj spamerska szmaato

Bolek

Po trudnym okresie drukarnia funkcjonuje normalnie. 50 i 100 wypłacanie legalnie, dodatki. Jest ok.

Jak jest z pakietem medycznym w Drukarnia Profesja-Druk? Można dołączyć rodzinę?

adam

tak

Marcin Z

Pakiet medyczny i sportowy przy umowie o pracę.

On
@adam

Co ty za bzdury wypisujesz ta drukarnia wyruchała wszystkich min. Mnie a ty piszesz że posiada pakiet medyczny hahahhahaah

Ciężko jest w systemie 12/12 w Drukarnia Profesja-Druk?

Marcin Z

Nie

@Marcin Z

Ilu zmianowy system pracy obowiązuje w firmie Drukarnia Profesja-Druk? Czy mogę się tego od Ciebie tak szczerze dowiedzieć? Daj mi proszę znać bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi. W tego typu firmach praktykowane są przeważnie dwuzmianowe systemy pracy chociaż w tym przypadku może wygląda to inaczej.

Czym Drukarnia Profesja-Druk zachęcają? Jakie mają dodatki?

ta firma nie istnieje już 6lat

YurD

Tej firmy już nie ma od 5 lat.

Darek

Czy drukarnia faktycznie nie istnieje ? Komentarz poniżej jest prawdziwy?

ona
@Darek

Alan

Trzeba już wszystko umieć czy tłumaczą na miejscu co i jak?

@Alan

Ta drukarnia przestała istnieć w lutym 2014r

warkot
@Alan

Bardzo fajnie organizują szkolenia, zależy im żeby ludzie zostali po praktykach.

Jak ze studentami w Drukarnia Profesja-Druk? Chętnie zatrudniają?

Ta drukarnia przestała istnieć w lutym 2014r

Pedro

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy. Zawsze to utrata stanowisk pracy.

Agnieszka

Wasza ostatnia aktywność na tym forum miała miejsce kilka miesięcy temu. Może ktoś, z aktualnie zatrudnionych w Drukarnia Profesja-Druk mógłby przedstawić warunki zatrudnienia, które mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi? Wiecie coś o planowanych rekrutacjach? Jaka atmosfera towarzyszy wypełnianiu przez Was obowiązków w tej firmie?

aaaa
@Agnieszka

Moze zamiast spamowac doksztalc sie pustaczko?

Baron
@Agnieszka

Ta drukarnia już nie istnieje

Agnieszka

@aaaa, bardzo proszę o zachowanie zgodne z panującym regulaminem forum gowork.pl. Nie obrażamy innych uczestników dyskusji i nie kierujemy w stosunku do nich obraźliwych słów. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Agnieszka

@anonymous, dziękuję za wiadomość oraz informację na temat zamknięcia firmy Drukarnia Profesja-Druk.

Zadziwiają mnie pytania w stylu - jak tam w Profesji, jak się pracuje. LUDZIE. Ta firma nie istnieje już od dawna. Proponuje czytać nie tylko fora internetowe ale przede wszystkim artykuły. Co więcej, jeśli chcesz pracować w jakiejś firmie proponuje najpierw odwiedzić jej stronę internetową a jak zauważysz takowa NIE ISTNIEJE. Jak tak szukasz pracy to jej nie znajdziesz.

kllient

hej co tam w profesji

Agnieszka

A jaka atmosfera pracuje w miejscu zatrudnienia?

daniel

@grut a premie są co miesiąc, co kwartał? Od czego są zależne? W sumie fajnie, że jest na nie szansa. Faktycznie w takim razie ktoś może pomylił firmę, albo były dwie o bliźniaczych nazwach, ktoś wie o co z tym chodzi? Rekrutacji akurat nie ma, a szkoda.

grut

Nawet premie są regularnie wypłacane.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Profesja-Druk - Łódź

• Jak się pracuje w Drukarnia Profesja-Druk?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Profesja-Druk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Profesja-Druk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Profesja-Druk?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Profesja-Druk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Profesja-Druk