ALTIX Sp. z o. o.

Opinie o ALTIX Sp. z o. o.

ygaj 2013-09-03 00:12:46
Miałem "okazję" poznać strukturę firmy przyglądając się z boku - i stwierdzam, że jest to jedna z większych pomyłek - typowa "polska" myśl zarządcza. Z tego co słyszałem, szef niepełnosprawny - może wzbudzać wsp
prawda jest najważniejsza 2015-06-15 15:24:02
Niestety nie polecam do pracy, pracowałam chwilę i to co mogę powiedzieć, to nigdzie nie doświadczyłam takiego: spiskowania, mobbingu, chamskich odzywek, wyzwisk o innych za ich plecami, przekleństw, pomiatania pracownikiem i oszukiwania go. Firma wtedy jak pracowałam (nie wiem czy w dalszym ciągu tak jest) mieściła się w piwnicy domu jej właściciela, o tyle o ile nie ma w tym nic strasznego to - problemy z toaletą oraz gdy się zapcha to grożenie pracownikowi że obarczy się go kosztami naprawy, mówienie o tym że jeżeli zapomni się zamknąć drzwi, które łączą piwnicę z domem właściciela to kara pieniężna. Nie wszyscy są tacy, ale taką atmosferę wprowadza właśnie właściciel i kilka osób mu bliskich.
spięta 2016-04-29 22:57:31
kiedy była ta duża rekrutacja @misja? Bo ostatnio powiem szczerze widziałam tylko jedną oferte pracy jako asystenka dyrektora działu. Poza tym nic wiecej
Zostaw swoją opinię o ALTIX Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALTIX Sp. z o. o.