DROBIX

Poznań

Opinie o DROBIX

pawel 2011-10-12 20:42:24
Wszyscy którzy planują pracować w tej firmie stanowczo odradzam. Gdy zaczynałem pracę dopiero po przepracowaniu 3 dni otrzymałem umowę gdzie było napisane że by otrzymać jakąś kasę muszę ( usunięte przez administratora ). Najlepsze idziesz sobie do pracy z myślą że przepracujesz 8h i za te 8 h dostaniesz kasę. Średnio pracowałem jakieś 5-6 godzin. Jeszcze można by zrozumieć coś takiego raz w miesiącu może dwa. Ale takie coś było każdego dnia. Myliśmy samochód bardzo wolno, myliśmy całą hale ( bardzo małą hale ) by dużej tam siedzieć. Najlepsze było jak wsiadłem na samochód. By móc prowadzić samochód musiałem podpisać weksel n( usunięte przez administratora )
michal 2015-12-11 11:25:46
Odradzam pracę w tej firmie. Kierownik to czlowiek ktory nie ma pojecia o pracy na tym stanowisku. Tak samo jak poprzednik, praca 5-6 godzin dziennie, reszta sprzatanie hali i samochodów. Hala magazynowa? Sprzatana codziennie na odwal się, gdyby wpadł tam Sanepid to zamkniete na amen. Kierownik ze swoim koleżką, bo pracują tam we dwóch i im sie to podoba, jak przyjmią kogoś, daje mu max 1 czasu. Zostają po godzinach żeby tylko wiecej przytulic i wydymac firme, czy na towar czy na pieniadze. Samochody? Syf. Jezdzą "jako tako", bo czego spodziewać sie po Lublinie. Do tego dadzą Ci mieszkanie ze wspaniałymi współlokatorami. Wszedzie syf! Ocena pracodawcy i warunków pracy : 0/10. Jednym slowem: odradzam.
Drób 2016-02-24 04:00:51
Ci panowie czyli Michał Z i Piotr Z byli tak leniwi ze trzeba było mówić im po 15 razy wiele razy widziałem jak sciemniali mamy firmę obok i często widzimy się jak mają dostawę. Porażka mieć takich pracowników!
Sokół 2016-10-07 00:34:24
Michał idź wal pawiana swojemu koleżce tylko to ci wychodzi najlepiej! smierdząca skarpeto!
ja 2016-11-09 11:08:26
Byle jaka firma. kandydatów do pracy mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet tabliczki nie mają na drzwiach....
Zostaw swoją opinię o DROBIX - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROBIX