Mark-plast Marek Pietrzyk

Nowy Sącz

Opinie o Mark-plast Marek Pietrzyk

Życzliwy 2010-05-09 10:54:19
Lekką ręka zarobicie więcej w realu na kasie. Bez stresu i legalnie.
wwwwww 2010-05-13 18:09:01
A ja pracowałem jednodniowy okres próbny. 10zł za godzinę , poplątałem się po budowie, dostałem 140zl. Szkoda ze tylko jeden dzień , pewnie ktoś mnie podkablował albo byłem za drogi.
Michu 2012-11-05 13:58:42
Właściciel firmy pan (usunięte przez administratora) awansował na montażystę to świadczy o tym jak firma się rozwija. Zwykły robol z niego i to mało profesjonalny .
zyczliwa 2014-01-18 08:19:55
może umowe dostaniesz ale psychicznie po miesiącu będziesz na dnie!!!
oszukani 2014-12-15 12:05:29
Byłam klientką Mark-Plastu. Do momentu zapłaty za towar pan Marek.P wchodzi bez mydła do.... Po zapłacie traktuje klientów jak śmieci (DOSŁOWNIE), uszkodził nam dwa okna, brama garażowa się zacina. DRAMAT. Na początku gdy jeszcze odbierał tel, obrażał mnie,że jestem niepoważna, roszczeniowa (bo składam reklamacje). Obecnie naszą sprawą zajmuję się nasz adwokat.
Jeśli chodzi o pracowników...przeklina, wyzywa ich od nierobów, idiotów, to są szczyty, żeby tak traktować swoich pracownikaów przy klientach.
Nasza sprawa trochę potrwa ale nie odpuścimy temu pożal się boże "fochowcowi" od siedmiu boleści.
Uważajcie na ta firmę. OSZUŚCI I TYLE!!!!!
MICHAŁ 2015-02-15 11:41:31
A JA JUŻ KTÓRYŚ RAZ KORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY UWAŻAM ZE WŁAŚCICIEL TO DOBRY FACHOWIEC I UCZCIWY GOŚĆ PRAWDA ZE PRACUJE Z PRACOWNIKAMI ALE UWAŻAM TO ZA ZŁĄ RZECZ
anonim111 2015-05-06 14:26:31
Calkowicie zgadzam sie z moim przedmowca. Jakis czas temu rowniez bylam swiadkiem takich zachowan "pana wielce wlasciciela" wspolczuje ludziom ktorzy musza tam pracowac! My rowniez walczylismy o to by uznano nam reklamacje na dopiero co zamontowane okna i podobna sytuacja-jak sie juz zaplaci kase to ten czlowiek zmienia sie o 180 stopni, wykrzykuje przez tel albo nie odbiera :/ szczerze nie polecam tel firmy!!!
ona 2015-06-16 12:14:51
miałam okazję pracować w tej firmię, nikomu nie polecam tam pracy właściciel jest złośliwy i chamsko odnosi się do pracowników, zero jakichkolwiek szkoleń, oczekiwania kolosalne, stres i jeszcze raz stres. Ludzie szkoda zdrowia naprawde!!!
markam-trans ue 2015-10-13 10:38:57
Witam,ten oszust przekazał naszej firmie towar do przewiezienia do Niemiec, po czym ani towaru nie odebrano ani za transport nie zapłacono, ani też szanowny pan nie raczył odebrać telefonu, odpisać na maila ani też w jakikolwiek inny sposób się skontaktować z nami w sprawie poniesionych przez nas kosztów. Kontaktu do odbierającego nie podał, za paliwo nie zapłaci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle, wystawimy mu fv i będziemy windykować.
asko 2016-05-13 16:24:12
No niby tak @njjk, ale podchodząc do tego emocjonalnie i tak nic nie zyskasz. Swoją drogą, nigdy nie słyszałem, żeby były jakieś problemy z firmą, zatrudniają przecież na umowę o pracę, a co za tym idzie wszystkie warunki zatrudnienia są w niej przedstawione
Zostaw swoją opinię o Mark-plast Marek Pietrzyk - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark-plast Marek Pietrzyk