markus-sklep odziezowy

Dębica

Opinie o markus-sklep odziezowy

dzieki 2015-06-09 08:52:02
Dzieki za opinie. Pzynajmniej sie ktos na mine nie wpakuje.
a idz 2016-01-10 17:36:41
6zł/h od 6 lat, umowa zlecenie, żadna z pracownic nie wytrzymała dłużej niż 3 miesiące, ja również, dziewczyny z galerii stoją na nogach po 12 godz i również mają 6zł/h, w sklepie zimno jak diabli- całą zimę ogrzewanie z butli gazowej, od której głowa boli okropnie, butla może być właczona tylko minimalnie, bo przecież trzeba oszczędzać! w wyniku czego siedzisz cały dzień w kurtce i szaliku jak debil, zimą zaparowane szyby musisz non stop wycierać zarówno z wody, jak i szronu, szefowa okropna i wścibska plotkara, nie wolno Ci ani chwili usiąść na krześle, bo Twoim obowiązkiem jest stać cały czas, jeść też nie wolno Ci na siedząco, cały dzień masz przekładać wieszaki i składać ciuchy, mimo że wszystko było ułożone tip-top , łazienka znajduje się w drugim sklepie i wolno Ci wyjść tylko raz w ciągu dnia , ledwo klient wejdzie do sklepu, Ty już musisz do niego lecieć i mu doradzać, mimo że klient nie zdążył się jeszcze rozejrzeć po sklepie, często gdy szefostwo jest na swoich zagranicznych wojażach, do sklepu przychodzą ich znajomi, którzy są na zasadzie tajemniczych klientów.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU !!!!
akacja 2016-04-24 12:11:28
ale przecież branża odzieżowa nie jest łatwa, wiadomo, aczkolwiek w dębicy ciężko o lepsze warunki finansowe
Zostaw swoją opinię o markus-sklep odziezowy - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie markus-sklep odziezowy