Opinie o Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. w Poznań

Zadowolony Nowy wpis

Pracuję w firmie od 1,5 roku i bardzo sobie chwale. Zarobki na dobrym poziomie. Pieniądze zawsze na czas i zdarzą się premie. Atmosfera w pracy na ogół dobra, chociaż zdarzają się nieprzyjemne sytuacje z innymi pracownikami którzy pracują „na chwile”. Ze stała kadra nigdy nie ma problemów.

Andrzej Nowy wpis

Dzień dobry. Jak wygląda praca w ww firmie? Jakie są godziny pracy atmosfera itp. Szukają do pracy dzwoniłem rozmawiałem ale chciałbym wiedzieć coś więcej.

Mariusz Nowy wpis

Polecam jak najbardziej. Regularnie współpracuję z tą firmą i zawsze wywiązywali się z ustalonych prac w 100 procentach. W dzisiejszych czasach taki partner jest na wagę złota.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Suchy Las. Zainteresowała mnie oferta firmy Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4900 PLN?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik budowlany - Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zniesmaczony(a)

Niewłaściwa osoba na tym stanowisku nie potrafi zarządzać ludźmi i odzywać się na adekwatnym do stanowiska poziomie. Obraża, używa wulgaryzmów i traktuje ludzi jak kompletne zero. Podsumowując nie polecam ze względu na atmosfere pracy i niektórym osobom zarządzającym którym słoma z butów wychodzi. Pieniądze nie adekwatne do pracy i traktowania ludzi. Z dnia na dzień można dowiedzieć się o zakończeniu współpracy. Mam nadzieje że już nigdy nie będe mieć nic wspólnego z tą firmą.

Oburzony

Firma nie wypłacalna, szef nie odbiera telefonu w przypadku kontaktu w sprawie zapłaty za przepracowany godziny. Ogólnie facet to zwykły prostak i (usunięte przez administratora) Nie polecam

Teresa

Proszę nie obrażajmy się na wzajem. Forum powstało po to, aby dać innym użytkownikom poznania danej firmy jako pracodawcę. Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Inpro-Bud Andrzej Świderski.

Teresa

Czy ktoś z Was, aktualnie zatrudnionych w Inpro-Bud, mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Wasze opinie, sugestie na pewno będą pomocne dla innych.

Czy wiecie coś o obecnym procesie rekrutacji w Inpro-bud Andrzej Świderski Sp.j?

anonimomy

a ja sobie chwalę, pieniądze dobre i na czas do tego umowa o pracę

Blazej Sosnicki

Pracowalem przy PST kurpinskiego. Nie dostalem zlotowki, jeszcze mi grozono. Sprawa juz jest w sadzie, pozew o wynagrodzenien a takze skarga o wypowiedzenie umowy. Myslal swiderski ze na frajera trafil;-) mylil sie. Niech nikomu nie przyjdzie do glowy tam pracowac!!!

Od razu widać, że tam nigdy nie pracowałaś to jedna z najbardziej pojechanych firm w Wielkopolsce, można poszukać w archiwum prasy jakie numery odstawiali, albo spytać się co o jej właścicielach sadzi Inspekcja Pracy. Gorąco odradzam współpracy i pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.?

Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.
  • Janiny Omańkowskiej 3
    60-465 Poznań

Inpro-Bud Andrzej Świderski sp.j.