Plastic Service S.C. R.Frąckiewicz, K.Buczek-Frąckiewicz

Toruń

Opinie o Plastic Service S.C. R.Frąckiewicz, K.Buczek-Frąckiewicz

placzyda 2010-06-14 15:19:49
Atmosfera w pracy fatalna, szefowa [usunięte przez moderatora] wydziera sie na pracownikow, wyzywa, [usunięte przez moderatora] praca niepewna i wykanczajaca nerwowo. wszyscy pracownicy i wspołpracownicy nienawidza tej osoby, rotacja jest spora bo nikt nie chce pracowac w takich warunkach [usunięte przez moderatora] . szczerze wszystkim odradzam, chyba ze ktos nie ma innego wyjscia
pracownik 2010-12-29 10:51:29
Całkowicie zgadzam się z opinią powyżej!!!non stop tylko wrzask wrzask i wrzask, wszystko co się nie zrobi jest źle!!!
zgadnij kto to ? 2011-05-08 12:30:36
Jeśli się komuś nie podoba to po jaki [usunięte przez moderatora] tam robi niech sobie znajdzie inna pracę a nie [usunięte przez moderatora] bez sens chora admosfera i wogóle wiec po co tam siedziec? wypad do innej pracy a nie siedziec w tej
kamil 2015-05-12 16:00:26
Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować(na szczęście krótko). Pani "K" jest osobą niezrównoważoną psychicznie. Wydziera się na pracowników.
Atmosfera jest wręcz podła kiedy się zjawia "K". Współczuję osobom, które muszą tam pracować, ale wiadomo jak jest na rynku pracy, więc trzeba znosić ciągłą pogardę jaką funduje właścicielka firmy Pani "K"
Wyrazy współczucia dla pracowników :(
blum 2016-04-21 14:30:51
donek, a powiedz mi czym się zajmujesz i ile płacą za to ?
Zostaw swoją opinię o Plastic Service S.C. R.Frąckiewicz, K.Buczek-Frąckiewicz - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Service S.C. R.Frąckiewicz, K.Buczek-Frąckiewicz