Opinie o AIRCON Sp. z o.o. w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AIRCON Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AIRCON Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRCON Sp. z o.o. w Kobyłka

Zniesmaczony

Odradzam rekrutację do tej firmy, w szczególności prowadzoną przez Pana Alberta kierownika regionu ze Szczecina. Na rozmowie rekrutacyjnej dopytuje o sprawy wrażliwe objęte szczególną ochroną rodo, stricte prywatne, przez co narusza prawo. Obgaduje innych kandydatów do pracy oraz aktualnych pracowników przy mojej osobie. Pierwszy raz się spotkałem z taką arogancją i zachowaniem ze strony rekrutera. Po drugie jest niesłowny i nie dotrzymuje danego słowa, nie daje feedbacku, mimo zapewnień, co również świadczy o braku profesjonalizmu. Ogolnie śliski i fałszywy facet. Odradzam kontakt przyszłym kandydatom.

Alf

Dokładnie. Śliski i fałszywy typ. Sieje propagandę i manipuluje faktami. Myśli, że jest w przedszkolu. Ale na szczęście ludzie są coraz bardziej świadomi, znają swoją wartość i nie dadzą się wykorzystywać przez takie nie kompetentne kierownictwo. Dlatego rotacja jest taka duża.

Profesjonalista

Prosimy dyrektora sprzedaży lub zarząd firmy o wyciągnięcie konsekwencji personalnych względem osób wymienionych w komentarzach. Rekrutują z ramienia firmy w sposób nieprofesjonalny i nieetyczny. Odstraszają w ten sposób potencjalnych przyszłych kandydatów oraz działają na szkodę wizerunkową firmy.

Nieznajomy ...
@Profesjonalista

Nie ma najmniejszych szans. Ciepłe posadki a po drugie nikt nie podskoczy Zarządowi ???? Kierownicy wszyscy to się boją i nic nie mogą tzw. marionetki ????. Szkoda czasu żeby się rozpisywać o tej firmie. (usunięte przez administratora) i tyle w temacie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AIRCON Sp. z o.o.?

Zniesmaczony

Kandydat nr2
@Zniesmaczony

Niestety ale musze zgodzić sie z moim przedmówcą. Bardzo dziwna i podchodząca pod (usunięte przez administratora) rozmowa rekrutacyjna. Pytania zbyt prywatne i wychodzące poza kulture rozmowy na której oceniany jest nie tylko kandydat ale również potencjalny pracodawca. Brak odpowiedzi z feedbackiem. Obgadywanie innych kandydatów, pracowników którzy odeszli. Wymagają słowności i wywiązywania sie z danych ustaleń niestety sami ich nie przestrzegają. Powodzenia w szukaniu nowych pracowników, ja ze swojej strony nie pojechalbym drugi raz na taka rozmowę.

Niedoszly pracownik
@Zniesmaczony

Rekrutacja jakbym aplikowal do microsoftu lub apple. Na każde pytanie a jak myslisz? Dlaczego poprzednicy nie dali rady? A jak myslisz? Ile wynosi wynagrodzenie? A jak myślisz? Normalnie Monty Python. Wymieniony pan nie mial najmniejszej ochoty sie przygotować do rozmowy, nie mial pojęcia jakie pytania zadawac dlatego padały pytania jakie w ogóle paść nie powinny. Ciekawi mnie tylko czy szukaja pracownika, moze powinni zweryfikować czy moze nie z ludźmi doradcami jest problem ale z osobami, ktore sa na wyzszych stanowiskach i prowadza takie pseudo rozmowy o prace.

Albercik
@Zniesmaczony

Polecam prace, mila i rzetelna firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Produkt znany i uznany na rynku, który praktycznie sam sie sprzedaje. Wysoki premie wypłacane regularne. Plany do zrobienia przy minimalnym wkładzie pracy. Polecam

West
@Niedoszly pracownik

Zgadza się. To wszystko się potwierdza co piszesz. Też tego niestety doświadczyłem osobiście. Ta osoba powinna być odsunięta od prowadzenia rekrutacji, a wobec niej powinny być wyciągnięte konsekwencje, bo tylko szkodzi firmie i jej wizerunkowi. W żadnym wypadku nie powinna zarządzać ludźmi.

W oczekiwaniu
@Zniesmaczony

Jeżeli juz tutaj pan albert zabral glos chciałbym tylko przypomnieć, że nadal czekam na kontakt z informacją zwrotną. Panie albercie, panie jakubie to kiedy mozna liczyc na odpowiedź? Mamy składać wypowiedzenia i szykowac sie do pracy? Nie tak sie umawialiśmy panowie. Ładnie to narzekac na wszystkich, a jaki teraz panowie przykład dajecie?

Nieznajomy
@Niedoszly pracownik

Słynne pytania typu: Jak myślisz ? I jak myślisz czemu Ci tak słabo idzie sprzedaż ? Jak myślisz ? ???????????????? To już standard w trakcie pracy????nie tylko na rekrutacji ????

Alf Nowy wpis

Mike Nowy wpis

Po raz setny w krótkim czasie znowu szukają doradcy techniczno-handlowego. I tak w kółko. Przychodzi nowy i odchodzi. Ciekawe dlaczego? Kolejni nie dali rady i nie sprawdzili się pod kierownictwem Pana Alberta? A może to kierownik jest do wymiany? Własne wnioski można wyciągnąć z wielu opinii umieszczonych na tym forum.

Do mike Nowy wpis
@Mike

Czy wie Pan może od kiedy zwolnił się etat i na jakim terenie aktualnie szukany jest dth? Jakie propnują wynagrodzenie, umowę?

Profesjonalista

Byly
@Profesjonalista

Odstrasza klientów rotacja pracowników co kilka miesięcy i brak towaru O awaryjności nie wspomnę Zarząd nie zaprząta sobie głowy pracownikami Zatrzymali się w latach 90…

Nieznajomy ...
@Profesjonalista

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AIRCON Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Kobyłka
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Drukarni Kobyłka
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zatrudniony

Rozmowa niemalże koleżeńska, co powoduje rozluźnienie... W rzeczywistości z kolei od samego początku sprawdzane są umiejętności i granice kandydata. Można by ją porównać do rozmowy z klientem, z którym ma się zbudowane wieloletnie relacje: niby rozmowa o prywatnych rzeczach, o pogodzie, o tym że chodnik jest krzywy, a w rzeczywistości trzeba wyłapać istotne fakty. Ogółem jedna z ciekawszych i bardziej nietypowych rekrutacji w jakich brałem udział. Jeśli ktoś nie ma obycia handlowego i nie potrafi postawić granic w kontakcie z klientem, faktycznie mógł ją odebrać jako zbyt prywatną i nie na miejscu, jak określili to poprzednicy...

@Zatrudniony

Wstyd i żenada, żeby kierownik regionalny sam pisał sobie pochlebne komentarze o rekrutacji. Nic więcej dodawać nie trzeba ...

@Zatrudniony

Zamiast pisac tutaj komentarze powinniście Panowie przeprosić za brak kontaktu po spotkaniu. My jako kandydaci wywiązalismy sie i stawilismy na spotkanie, ktore okazało sie nietypowa rozmowa o prace. Szukacie problemów w bylych pracownikach, nie wiecie sami dalczego wolny jest etat na dth. Wymagacie od pracownika pelnego zaangażowania, ok, ale jak Wy sami postepujecie? Jak ma sie jaja i na cos umawia to sie nalezy wywiazac z danego slowa. Myslalem, ze takie chlopy jak Wy nie maja problemu zadzwonić i podziękować za poświęcony czas do kazdego kandydata. Myliłem sie a efekty Waszego zaniedbania mozna teraz poczytać w opiniach pod Aircon.

Standardy
@Kandydat

Takich wysokich standardów nie wymagaj od słabych ludzi, którzy tylko wymagaja i widzą problem w innych, ale sobą już tego profesjonalizmu nie reprezentują w żadnym stopniu. Bulwersujace odczucia ludzi w komentarzach tylko potwierdzają, że ta osoba nie ma żadnych kompetencji do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych i nie powinna się tym zajmować, ponieważ prowadzi je w sposób nieudolny, dodatkowo dyskryminujac i jawnie łamiąc prawa przyszłego pracownika. Natomiast obgadywanie przez kierownika regionalnego, w trakcie rozmowy, byłych pracowników czy kandydatów do pracy, to już poziom poniżej zera i mentalne przedszkole. A pisanie komentarzy sobie sam komentarzy licząc, że nikt się nie spostrzeże, to już totalna amatorka jak ktoś wyżej już zauważył.

Wiecie, czy AIRCON Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak udostępnia laptop, telefon, samochód (również do użytku prywatnego)

ANONIM

Polecam jak najbardziej pracę w AIRCONIE :) Pracuję w regionie południowym, atmosfera wewnątrz firmy jak najbardziej na plus. Pomoc otrzymam od każdego :)

Elżbieta
@ANONIM

O to super z tą atmosferą. A prócz atmosfery jeszcze jakieś superlatywy jeżeli chodzi o pracę? Mieliście jakieś dodatki do wynagrodzenia z okazji świąt?

Anonimowo
@Elżbieta

Odsyłam do opinii w google Zymetrica...To jest ta sama firma i zasady obowiązują w każdej firmie spółce takie same...zero dodatków że względu na święta, z atmosferą bywa róznie... Najlepiej uderzyć do ludzi na linkedinie

Norbert

Czy firma w Toruniu jest oddziałem firmy, podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, warto aplikować?

branżowy

Jeśli ktoś szuka opinii na temat firmy AIRCON z Marek k/Warszawy odsyłam do opinii o firmie Zymetric, ponieważ to tak na prawdę jedna firma - Zymetric, AIRCON i Nabilaton. Ci sami ludzie, ci sami dyrektorzy i zarząd.

pan nick

bez szczególnych zmian , chyba że na nieco lepsze. stabilizacja - wartością największą tej firmy są ludzie, dobra atmosfera , bez wyścigu szczurów, jest ok.

admin

Coś zmieniło się w firmie AIRCON Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o AIRCON Sp. z o.o. - Kobyłka

• Jak się pracuje w AIRCON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIRCON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRCON Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRCON Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIRCON Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRCON Sp. z o.o.