NEWAG

Opinie o NEWAG

obserwator

Firma wporzadku tylko niekturym liderom i pseudo kierownikom zadza wladzy pomieszala w glowach szczegulnie na wagonuwkach brak kompetencji do kierowania grupami ludzi .hudy trzeba miec troche inteligencji i kultury do drugiej osoby trolu.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Serwisant. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

NIUCEK

Też jestem ciekawy :)

Siemens

Elektryk -Siemens München (Niemcy) - QUIP AG Data publikacji: 08.03.2022 jobs.pl Do pracy w firmie SIEMENS przy produkcji pociągów dla Deutsche Bahn zatrudnimy 10 elektryków Opis stanowiska pracy: Montaż podzespołów elektrycznych Układanie okablowania Łączenie kabli Łączenie kabli w jedną wiązkę Montaż oświetlenia i gniazdek elektrycznych Oferujemy: Wynagrodzenie 18,29 EUR brutto na godzinę i kwatera gratis. Dodatkowo Premia startowa w wysokości 1500 EUR Brutto. Na początku zatrudnienia 750,00 EUR i po roku pracy drugie 750,00 EUR Praca na 3 zmiany - za godziny nocne dodatkowo 25% wynagrodzenia Netto bez opodatkowania Dodatki branżowe za prace w branży metalowej i elektrycznej Po okresie 18 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie SIEMENS Jeśli jest Pan zainteresowany ta oferta proszę przesłać mi na maila następujące dokumenty: Świadectwo szkolne, certyfikaty elektryczne , uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka Dowód osobisty lub numer dowodu, datę ważności, datę urodzenia i miejsce Jeśli pracował Pan w Niemczech i posiada Pan n/w dokumenty - to niemiecki numer podatkowy, niemiecką kartę ubezpieczeniową.

Jak wygląda sytuacja z szczepionkami w firmie.!? Są obowiązkowe?

Byly
@Nowy

Mam znajomych którzy tam pracują. Na początku nie były ale z czasem za brak zaczęli straszyć zwolnieniami.

Zawleczka

To podwyżki wynagrodzeń w newagu nie będzie przez kilka lat , bo za coś trzeba wybudować spalarnie (usunięte przez administratora)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NEWAG? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista - Technolog.

zainteresowany

Kto to Stefan Prace?

Kiki

Muszę przyznać że ten kierownik ratownik uwielbia Ukraińców na wszystko im pozwala po 4 godziny na telefonach po wagoach siedzą i on to widzi i nic trzeba uciekać od (usunięte przez administratora)

zaskoczony

trzeba przyznać że pan prezes jest słownym człowiekiem jak na spotkaniu świątecznym w 2019 r obiecał podwyżki i to takie że wszyscy będą zaskoczeni to dotrzymał słowa wszyscy byli zaskoczeni bo nie było żadnej

Wyrocznia
@zaskoczony

Dziwne że dalej ludzie tam chcą pracować kierownik na wydziale 2 chodzi pod wpływem używek gnoji pracowników ale Luis daje przyzwolenie pijcie bierzcie i róbcie tak żeby robota schodziła a każdy wie o jakiego chodzi kierownika wysuszony cwaniak co gebe wydziera na ludzi

Nie polecam. Najgorsza firma w Nowym Sączu. Uciekają z tamtad pracownicy.. osoby z biur a także brygadziści.. kto mądry to idzie do innego pracodawcy..

Pracownik obserwator

Podobno pewne osoby, są zamieszani w celowe zaniżanie kompetencji pracowników – co przekłada się na to, ze do zwolnienia są podani solidni i wykwalifikowani pracownicy z bardzo długim stażem pracy, oczywiście są wyjątki od tej reguły. Ten cały Giermek co chodzi w białym kasku jest najgorszy i uważajcie na niego. Śliski Gość, udaje ważniaka, a tak naprawdę to zwykły słup, któremu brak wiedzy i umiejętności. Aż ciśnie się tu cytat ,, Po owocach poznacie ich (Mt. 7:15-20),,

Asyriusz
@Pracownik obserwator

To jest prawda w każdej firmie, nawet małej prywatnej. Tak się likwiduje konkurencję w pracy( tak się zwalcza ambitnych i mądrych ludzi, cwaniactwem i tak przez (usunięte przez administratora) dochodzi się po trupach do zarządu i na cwaniactwie się firmy nie zdbuduje (taka firma pada, bo jest pełna cwaniaków,a nie utalentowanych ludzi w swoich dziedzinach) : ). Jedna opinia niezadowolonego klienta na internecie nie raz zniszczy firmę do cna.

Manpower.de
@Pracownik obserwator

Manpower EU-Recruiting Poland 8 października · Poszukujemy monterów (k/m) do firmy zajmującej się produkcją pojazdów szynowych w miejscowości Hennigsdorf (ok. 30km od Berlina). ✅ Stawka godzinowa brutto: od 16€ ✅ Bezpłatne zakwaterowanie i dieta 14€/28€ dla osób z poza regionu ✅ Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest warunkiem koniecznym Więcej informacji oraz możliwość aplikacji w linku: (usunięte przez administratora)

Manpower.de
@Manpower.de

manpower.de jobsuche monter lub elektryk i wyświetlają się oferty pracy po polsku to samo ranstad.de

Agnieszka
@Pracownik obserwator

Elektronik, Dodane: Czwartek, 02 Grudzień, 2021 08:17 Quip AG, Agnieszka Malinowska tel 00491759652244 Opis oferty pracy: In der Produktionseinheit Elektronik: Mitarbeiter für das Prüffeld sowie THT und SMT Bestückung/Elektroniker Aufgabe: • Bestückung von Leiterplatten • Bedienung von Fertigungsanlagen • Versierte Durchführung von Handlöt- und Montagearbeiten • Ergänzende Tätigkeiten wie z. B. Inspektionsarbeiten Anforderungen: • Erfahrung in der Elektronikfertigung • Sehr gute Löt- und Bauteilkenntnisse • Bereitschaft zum Schichtdienst • PC-Kenntnisse wünschenswert • Teamfähigkeit • Qualitätsbewusste, sorgfältige und selbstständige Arbeitsweise • Hohe Motivation und Lernfähigkeit • Gute Deutschkenntnisse Unser Angebot: • Gute Vergütung + Spesen (möglich) • Deutscher Arbeitsvertrag für unbegrenzte Zeit • Unterkunft • Betreuung der polnischen Mitarbeitern Arbeitsort : Freiburg

Klos

Ciekawe kiedy ile nas jeszcze prezes będzie dymał kwitków brak nie wiadomo jak nas tam liczą może uwalone mamy godziny coś z tym trzeba zrobic

@Klos

Monter (k/m) przy produkcji pojazdów szynowych / Bautzen Umowa na czas nieokreślony Wynagrodzenie od 13,53 € brutto/godz., dodatki branżowe (po 15. mies. 22,32€ brutto/godz.), premie zakładowe Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik (k/m), ślusarz (k/m), stolarz (k/m) etc. Porządne doświadczenie zawodowe, gotowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem manpower.de Agata Wolk-Artomska +49 1511 6766563

@Klos

Monter szaf sterowniczych (m/w/d) , Rostock Wyksztalcenie kierunkowe lub pokrewne, znajomość języka niemieckiego Mile widziany wlasny srodek transport, kilkuletnie doswiadczenie zawodowe Samodzielny sposob pracy Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony Stawka godzinowa 13,00 - 14,00 € brutto Dieta za każdy przepracowany dzień 50,00 € netto Długoterminowa praca , płatny urlop do 30 dni Gratyfikacje bożonarodzeniowe i urlopowe 150 € brutto Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Opieka koordynatora polskojęzycznego Ubrania robocze i narzędzia do pracy ranstad.de Jasmin Witteck +49 385 74513525 bewerbung.mb@randstad.de

@Klos

Stolarz (m/f/d) Berlin €19,50 - €22,00/pro Stunde Ukończone wykształcenie zawodowe jako stolarz Praktyczne doświadczenie w opisywanym zawodzie Rzetelność, elastyczność, umiejętność dostosowania się Ponadprzeciętne zaangażowanie Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód mile widziane Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego Bezplatna odziez i narzedzia do pracy źródło : ranstad.de Kamila Austermann ta@randstad.de

@Klos

Spawacz (m/w/d) Lipsk €2.100 - €2.500/pro Monat Dobra znajomość procesu spawania MAG/WIG Pożądane są ważne testy spawalnicze w zakresie MAG, wymagamy umiejętności pracy w zespole i rzetelnośc Czytanie i rozumienie rysunków technicznych, odpowiedzialna , zdyscyplinowana i sumienna praca Orientacja na rozwiązania i jakość, umiejętności pracy w zespole i komunikacji Gotowość do pracy w systemie zmianowym, umowa o pracę na czas nieokreślony Szansa na przejęcie przez Klienta, kompletne wyposażenie ochronne Dobre świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta Bożego Narodzenia i urlop, do 30 dni urlopu, różne dodatki itp. , bardzo dobra atmosfera w pracy ranstad.de Christina Sühring +49 341 99727753 bewerbung.sw@randstad.de

@Klos

Monter 01.11.2021 Dla naszego dużego klienta w branży kolejowej w Aachen poszukujemy pilnie Monterów montaż , demontaż, naprawa (siedzeń, stolików, ścian, podłóg,okien,wentylacji, klimatyzacji) obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych (wiertarka, szlifierka, urządzenia pomiarowe itp.) Wymagamy: wykształcenie i doświadczenie w/w zawodzie - zmysł techniczny dobra znajomość języka niemieckiego dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy Oferujemy: umowę o prace na warunkach niemieckich umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym dobre wynagrodzenie opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji ładne zakwaterowanie blisko firmy Agnes Malinowska Recruiting Consultant EU QUIP AG Mob.: +49 (0)175-96-522-44 Thomas Edison Straße 5 - 7 D-52499 Baesweiler www.quip.de

@Klos

Lakiernik-niemiecka umowa,bezpłatne zakwaterowanie, Hamburg Data publikacji 11-11-2021 https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/lakiernik/226850/ Maas Aviation poszukuje lakierników z większym bądź mniejszym doświadczeniem do malowania samolotów w Hamburgu. nie wymagamy znajomości języka niemieckiego W zakresie pracy naszych lakierników jest : Oklejanie, szlifowanie, malowanie, polerowanie. Samolotów nie szpachlujemy, nie wyprowadzamy powierzchni , malujemy ''mokro w mokro'' poliuretanem Co oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie : 15 euro brutto na godzinę 10000 - 15000 PLN brutto/miesiąc Możliwość rozwoju, awansu a co za tym idzie - podwyżki Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych kwaterach z dostępem do internetu Bezpłatny przejazd z kwatery na hangar Niemiecki kontrakt- podatki i składki odprowadzane w Niemczech 20 dni płatnego urlopu Atrakcyjny system pracy : 4 tygodnie pracujemy przez 6 dni w tygodniu , po 4 tygodniach pracy 10 dni wolnego Praca w stabilnej firmie , długoterminowe zatrudnienie

@Klos

Elektryk (k/m) w okolicach Berlina (Hennigsdorf- Alstom (Bombardier) Stawka godzinowa brutto od 17€, Dodatki branżowe i zmianowe Dla osób z poza regionu dieta (14€/28€) oraz bezpłatne zakwaterowanie Opiekun polskojęzyczny Ukończone wykształcenie jako elektryk (k/m) lub pokrewne Doświadczenie zawodowe, Gotowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego mile widziana Prowadzenie kabli, przewodów, systemów łączących Przeprowadzanie prac montażowych, mechanicznych i elektrycznych na podstawie rysunku w pojazdach szynowych - tramwaje, metro, ICx, szynobusy manpower.de Agata Wolk-Artomska +49 1511 6766563

Pracowalem w Newagu parę lat na produkcji, wspominam mile młoda ekipę i całkiem pozytywna atmosferę, zarobki już nie koniecznie. Z obserwacji mogę powiedzieć że wszysytko zależy od tego na jaki Wydział trafimy i od tego kto będzie naszym kierownikiem czy majstrem. Obecnie stawki dla nowo przyjętych są 3200 brutto plus 300 premii jeśli oczywiście się zaszczepiłes. Słyszałem że obecnie atmosfera w newagu jest gorąca, związana z szczepieniami, osoby niezaszczepione dostają możliwość rozwoju kariery w innej firmie.

Agnes

jobs.pl - Lakiernik Przemysłowy Aachen: lakierowanie, przygotowanie do lakierowania dużych i małych elementów dla taboru kolejowego, wymagania wykształcenie i doświadczenie w/w zawodzie mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie konieczna dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy Oferujemy: umowę o prace na warunkach niemieckich umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym dobre wynagrodzenie i kwatera gratis opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji Agnes Malinowska Recruiting Consultant, EUMob.: +49 (0)175-96-522-44 E-Mail: a.malinowska@quip.de www.quip.de Data publikacji: 08.11.2021 Do końca oferty: 12 dni 08 godz.

Biki

Jestem pracownikiem od 25 lat. Mimo wad które występują w każdej firmie, jest to jedna z najlepszych firm sadeckich w których pracowałem. A miałem szanse pracować w Fakro, Dako i u Wiśniowskiego. Bardzo polecam przedsiębiorstwo Newag.

Ktos
@Biki

Pracownikiem na jakim stanowisku bo nie wydaje mi się że na produkcji nikt normalny kto tam pracuje czy pracował nie powie dobrego słowa nie dość że ile bys nie robił to ciągle mało ciągle tylko słyszysz ze godzin brakuje. Nie wspomnę o nie których brygadzistach co stoją Ci za plecami i tylko się krzywią. Bierzesz pensje za jedno stanowisko a robisz na kilku przykładowo jesteś spawaczem to nie tylko spawasz ale i robisz za ślusarza. Niema dnia żeby ktoś nie robił afer a to że spawy nie takie jak powinny być a to że źle slusaz przygotował elementy nikt nie powie ze robi się dwa razy szybciej niż powinno nikt tam nad niczym nie panuje.

szkoda słów
@Biki

a wiesz ze dako istnieje od 25 lat więc jak mogłeś tam pracować skoro w newagu tyle pracujesz ..... ech nawet nakłamać nie potrafią udając szczęśliwego pracownika ....

Biki
@szkoda słów

Akurat miałem przyjemność u powyższych firm pracować od początku ich istnienia. Wiśniowski - założenie 1989 ( 32 lat) Fakro - założenie 1991 (30 lat) Dako - założenie 1994 (27 lat) Pracę w Newagu (ZNTK) zacząłem w roku 1996. Więc proszę nie zarzucać mi kłamstwa. Miłego dnia.

KLOS
@Biki

W jaki sposob moge aplikowac do firmy NEWAG ,jak dostac tam prace .?Nie ukrywam ze zalezy mi na tej firmie bo jest bardzo przyszlosciowa.

Mateusz
@Biki

Montażysta izolacji pojazdów szynowych Pełny etat 21.10.2021 Prowadzimy rekrutację na stanowisko montażysty izolacji w pojazdach szynowych. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, Bautzen - Niemcy. Wymagamy dyspozycyjności oraz zaangażowania. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia. Do zadań pracowników należą m.in.: - wykładanie izolacji w pojazdach szynowych - praca z wełną szklaną i mineralną - montaż (np. skręcanie, itd) Jeśli nie masz problemu z pracą z wełną szklaną i mineralną - wysyłaj CV! Język niemiecki lub angielski będzie dodatkowym atutem! Zapraszamy do kontaktu! proTeam Szczecin

Specjalista

Firma dramat. Dział zakupów prowadzony przez pustą i niekompetentną marionetkę. Kierownik który myśli że autorytet zdobywa się z awansem a nie samodzielnie. Śmiech na sali, nie umie słuchać bardziej doświadczonych pracowników, nie ma umiejętności ani predyspozycji do kierowania zespołem, ludzie śmieją się z niej otwarcie a oba jedynie krzyczeć potrafi.

@Specjalista

Monter szaf sterowniczych (m/w/d) Leipzig, Sachsen Erfahrung Odpowiednie wykształcenie w zawodzie np. jako tech Gotowość do pracy w systemie zmianowym Niezawodność, elastyczność, zdolność do adaptacji Samodzielny i ostrożny sposób pracy Poczucie jakości i odpowiedzialnoś Das dürfen Sie erwarten Praca w pełnym wymiarze godzin z 38 godzinami tygodniowo Dobra praca - dobre wynagrodzenie: 2.000 - 3.100 euro brutto miesięcznie na podstawie układu zbiorowego BAP/DGB Szerokie świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta i urlop Co do zasady, umowa o pracę na czas nieokreślony ranstad.de Christina Sühring +49 341 99727753 bewerbung.sw@randstad.de

Asyriusz

Generowanie afer jest w każdej firmie, nawet małej prywatnej. Tak się likwiduje konkurencję w pracy( tak się zwalcza ambitnych i mądrych ludzi, cwaniactwem i tak przez (usunięte przez administratora) dochodzi się po trupach do zarządu i na cwaniactwie się firmy nie zdbuduje (taka firma pada, bo jest pełna cwaniaków,a nie utalentowanych ludzi w swoich dziedzinach) : ). Jedna opinia niezadowolonego klienta na internecie nie raz zniszczy firmę do cna.

Jacek

Janusz kierownik wszyscy z niego leją podobno kazał ściągnąć kwiatki bo poczytał opinie na jego temat chodził obrażony jak dziecko , niech że mu któryś wkoncu naciupie szkoda że nie pracuje bo bym mu chętnie w papę dał

@Jacek

Człowiecze to co piszesz to już podchodzi pod groźby karalne. I wystarczy zgłosić na policję, IP od Admina pozyskują i ze łzami w oczach będziesz prosił o wycofanie sprawy. Jak się komuś wydaje, że anonimowo to można co się chce - TO NIE !

Halo
@Nimrod

@Nimrod - trochę zakrzywiłeś rzeczywistość tym wpisem. Nie ma też co się obrażać o opinie - pamiętaj w każdej jest jakieś ziarno prawdy. Jest takie powiedzenie ,, jak Cię widzą - tak Cię piszą. Nie widziałem negatywnych wpisów o np. W4, wszystko o co tak naprawdę się dzieje dotyczy W2 i nietrafionego pewnego pana, którego stanowisko dość znacznie przerasta. Jeśli u siebie na podwórku szuka lub tworzy się wrogów to nic z tego dobrego nie wyjdzie. Kierownik liniowy powinien być na linii powinien wiedzieć co się dzieje, pomagać, a nie chodzić obrażony i szukać wrogów gdzie tylko się da. To jest moja opinia - może wnioski ktoś z niej wyciągnie.

@Halo

Opinia a pisanie textów w stylu: "dałbym w pape" czy "pitbule, Kundle" to są dwie różne rzeczy. Nie mówiąc już o ujawnianiu tajemnic Firmy (Brygadzistom zabrali premię...) co też jest raczej nie zgodne z prawem, czy wypisywanie pierdół o jakichś kwiatkach czy ławkach. Swoją droga Adminom też się dziwię, że pozwalają przekształcać paru nie spełnionym Panom/Pani przekształcać ten serwis w szlam. Pozdrawiam.

Bombel

Kierownictwo tam to tylko na pokaz. Przykład początki covid wielce wyszli z inicjatywa ze nie będą zabierać nagród całorocznych za opiekę nad dzieckiem. Były zebrania oświadczenia które pracownicy podpisywali. I co_ zabrali wszystko. Pic na wodę. Gdy pracownik upomniał się o swoje to wielkie zdziwienie i wielka cisza pies mydło zjadł. Niech te pieniądze sobie w (usunięte przez administratora) wsadzą nienażarte buce.

Inżynier
@Bombel

Ad. 6 -Nie wiesz o czym piszesz :) pracowałem na podobnym stanowisku co Ty- i jest tak, że gdyby nie te 500 zł więcej, to wolałbym mieć w nosie wszystko i pracować na produkcji. Nie rozumiesz pracy biurowej- telefony, maile, decyzje, presja czasu- jest to bardzo męczące- ale co ja tam wiem... Wszędzie trzeba pracować i nikt nie chce dawać nic za darmo.

Eustachy W.
@Bombel

(usunięte przez administratora) Robole(usunięte przez administratora)nie mają mieć prawa sprzeciwu, a Solidarność (usunięte przez administratora) Wam pomoże, to pic na wodę. Nie wspominając o Prawach Człowieka, o BHP z prawdziwego zdarzenia.

Łukasz P.

Ludzie jak jesteście specjalistami (nie bądźcie niewolnikami poniewieranymi jak ladacznice), to łączcie się nawet tutaj w małe firmy. Jak im ludzi zabraknie, a brakuje teraz bardzo kadr w Polsce, to będą zmuszeni do Ukraińców. Zobaczycie jak będą poniewierali Ukraińcami, to wyustawiają tych kierowników po FIT Muscle jak zegarki szwajcarskie.

Zawleczka

Panie Konieczek prezesie , Sądeczaninie roku, ( ciekawe kto na pana głosował, to tak na marginesie) . Ale wróćmy do pytania, gdzie te podwyżki wynagrodzeń , które pan obiecał w 2019 r. na spotkaniu świątecznym w grudniu? . A przypomnę wszystkim że firma miała zysk w 2020r ponad 200 milionów .zlotych. A w tym roku też mówi pan że spodziewa się takich samych zysków, więc gdzie te pieniądze dla pracowników?

Fidaleko
@Zawleczka

Zarząd rozkrada i tyle, jak zarząd jest z PO albo PIS, to bankowo już kasa poszła do partii na konta Szajcarskie... .

NwJ

Zarobki nie są adekwatne do wykonywanych prac. Często ludzie tyrają po 12 h a o dziękuje od kierownictwa czy jakiejkolwiek lepszej nagrodzie pieniężnej mogą zapomniec. Wydział drugi to calkowity brak zorganizowania miejsca pracy. Kierownicy czasem sami nie wiedzą co mówią albo czego sami chcą. Zero jakiegokolwiek pojecia o pracy którą ich ludzie wykonują. Robotnicy którzy pracują po 30 lat są często są poniżani niedoceniani a potem bezpodstawnie zwalniani. Totalny harmider. Szkoda ze w tak ogromnym zakładzie nie szanuje się pracownika... ale kiedyś mam nadzieje ktoś to zrozumie. Ogółem nie polecam tego zakładu. Podsumowując... pieniądze kiepskie zarząd słaby. Pracy dużo jesteś potrzebny i lubiany praca się kończy zbędny i niepotrzebny.

@NwJ

Co ławeczki ci brakło do leżenia @!? Za robotę się trzeba było zabrać >?!

NwJ
@Nimrod

Szczekaj dalej :) ludzie i tak wiedzą jaka jest prawda

@NwJ

Ze szczekaniem proponuję do swojej "starej" wyjeżdżać :) Jak ławeczki brakuje to idź tam gdzie poleżeć możesz .

Geni
@NwJ

Taka prawda, że zarząd dobiera sobie kierowników atletów, oni też się zaczynają tak integrować jak T1000 z Terminatora, wtedy pracownik ma być przestraszony i posłuszny. Taką chcą przewagę psychologiczną budować... . Poniżyć kogoś w pracy żadna sztuka, gdy zaś ktoś spotka się na mieście, to role się mogą odwrócić. I takich firm nie znoszę, gdzie szajki są na nowoprzyjętych..., żerowanie na czyjejś dobroci.

Master

Mam 2 kierunki studiów zrobione, wielu mam znajomych co tam pracują, chcieli mnie wkręcić (ja ze znajomymi nie pracuję, to moja zasada, ani z partnerkami). Nie miałbym sumienia gonić (usunięte przez administratora) ludzi i nie chce mieć załatwianej pracy. Z tego co widziałem wymagania na dane stanowisko, to praktycznie można samemu kupić tokarkę i robić bez stresu. Ta firma to wałek, raz państwowa, raz prywatna, nie wiadomo o co chodzi. Asystenci kierowników tutaj wypisują jakieś herezje odnośnie Wiszących Ogrodów, a taka prawda, że w 2016 przedsiębiorstwo bankrutowało, dopiero partia to wspomogła finansowo *(do tego siedziba w Gliwicach zostałą zlikwidowana. To znaczy, że zespół zarządzający jest ekipą nieudaczników po studiach, albo agentów gospodarczych którzy mają za zadanie likwidację firmy (a pracują dla np. Niemiec). Bankowo rozkradane jest wszystko jak za komuny, skoro nie płacą jak trzeba (bez motywacji i z motywem mobbingu lepiej długopisy skręcać). Tak samo nie toleruję picia w pracy, a to tradycja w takich zakładach od zawsze. Chciałem od dziecka projektować pociągi, ale już lepiej zabawki robić tego typu. Nowosądeccy Pracodawcy to wyzyskiwacze jadący na tym, że komunikacja nie jest rozwinięta Nowy Sącz Kraków, bo tu chwili by nikt nie siedział : ) (tak Ratusz NS z Pracodawcami NS obmyśla obozy koncentracyjne). Jakby Newag był taki jak standardy pracy w Niemczech, to ja już byłbym tam kierownikiem działu innowacji projektowych.

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEWAG