Newag S.A.

Gliwice

Opinie o Newag S.A.

Kaśka 2016-03-02 20:41:22
Dlaczego się załamujesz? Co się stało takiego, że wspominasz o tym na forum? Ma to coś wspólnego z pracą w Newag czy raczej z ogłoszeniami?
gerard 2016-03-08 21:41:39
Jak zamiast slusarzy i spawaczy czy mechanikow zatrudniacie po budowlankach,ogolniakach,czy wielozawodowych np fryzjer to pewnie ze trzeba ich szkolic!Jak juz ich wyszkolicie i cos sie nauczą to chetnie zmienią. prace .Na dodatek beda znali pare slow po angielsku bo wiecej sie nie nauczą bo beda zmeczeni po pracy.
anonim 2016-03-14 11:11:25
ściema
Paweł 2016-03-30 09:56:04
szkolenia jak zagonić ludzi do roboty
wczurwiony 2016-05-14 23:59:59
Newag z N. Sącza próbuje nieudolnie zlikwidować Newag Gliwicki poprzez kłamstwa i perfidność oraz egoizm. W tym wszystkim się chyba tak zagalopowali, że brak im pomysłów do osiągnięcia celu o czym świadczy prostackie negocjacje z pracownikami (propozycje bez propozycji}-brak szacunku. Widać u nich chęć osiągnięcia sukcesu finansowego i rynkowego na wysiłku oraz fachu ludzi z Gliwic. Żałosne......
ojojoj 2016-05-15 15:43:17
Oj dzieje się, dzieje - ciekawe co dalej i jaki będzie finał zasłużonego przecież zakładu w Gliwicach. Można tylko prosić Nowy Sącz o rozwagę.. Oj dzieje się, dzieje
obserwujący 2016-05-27 21:28:05
Co się dzieje w tym Newagu w Gliwicach? Związki zawodowe działają coś czy już sobie ścielą łóżko dbając o własny interes? Piszcie coś ludzie na tym forum bo cisza niczym makiem zasiał!!!!!!
Bono 2016-05-28 18:21:43
Kto wie co będzie ? Ludzie już dostawała propozycje żeby się zwalniali sami i proponują tak śmieszne odprawy że szkoda gadać,zwiazkowcy dużo obiecują i na tym się kończy ,po co oni tam wogole są? Diabli wiedzą
Jo 2016-06-14 22:21:00
Przecież jest Mikolajczyk, powie wszystko co mu każą. Dragon to już sukces Sacza. Nikogo z Gliwic na przekazaniu nie było.
Edzio 2016-06-21 20:55:06
No i sypie się zakład ,powoli krok po kroku ,co dzień kilkanaście osób dostaje papiery do zwolnienia ,do grudnia zakład będzie zamknięty,i oto się im rozchodzi , zwolnic ,zamknąć ,zaorać i sprzedać
szkoda gadać 2016-07-04 12:21:18
Ci co zarządzają w NS to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przywłaszczyli sobie Gliwickie projekty Dragon i Gryffin a teraz pieprzą na prawo i lewo że Gliwice są nierentowne.... to że zarząd da [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Gliwicach to nie powód by likwidować ponad stu-letnią historię firmy!!! pokażcie że Wy z NS potraficie zarządząć a nie tylko zabierać....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dragon 2016-07-14 02:32:03
Drogi trolu, przestań.
Firma zostanie zlikwidowana do końca roku.
Po co takie komcie.
60 groszy za wpis?
abx 2016-07-16 18:09:50
tak sie składa ze firma idzie do zamknięcia ,przenoszą sie do nowego sącza ,po co wiec chłopie piszesz takie brednie ? skąd takie historie wymyslasz?? pracuje tam i wiem lepiej jaka jest sytuacja
Dragon 2016-07-17 18:02:13
5 maja br. doszło do spotkania związkowców z przedstawicielami Newagu. Ci ostatni poinformowali o czterech
możliwych scenariuszach dotyczących przyszłości gliwickiego Centrum Kompetencji Pojazdów Szynowych. Pierwszy z nich zakłada likwidację i przeniesienie produkcji do Nowego Sącza. Drugi – funkcjonowanie w dotychczasowej formule. Trzeci możliwy wariant to sprzedaż lub wydzierżawienie zakładu obcemu inwestorowi – najprawdopodobniej PKP Intercity, a czwarty zakłada przeniesienie napraw lokomotyw spalinowych z Nowego Sącza do Gliwic oraz likwidacja zakładu.
Dnia 7.07.16 na pierwszej stronie Nowin Gliwickich podana została oficjalnie informacja, że niestety wygrał ostatni wariant.
Niestety skanu wstawić nie mogę.
Edek 2016-07-18 15:36:21
Firma prowadzi rekrutację? Chyba w Nowym Sączu bo w Gliwicach na pewno nie !!!!! Czego chlopie wpusujesz takie pierdoły ???? Firma idzie do zamknięcia,ludzie na bruk ,,,,,kumasz !!!!
boko 2016-07-20 11:34:30
ale do nowego sącza zapomniałes napisać ,jak juz piszesz to napisz jak sie ma sytuacja
Sznup 2016-07-22 14:30:21
Chlopie jeszcze ci się nie znudziło wypisywanie tych bzdur ???? Newag w Gliwicach nikogo nie zatrudnia,kiedy to w końcu zrozumiesz ????? Płacą ci za wymyślanie i wypisywanie tych bzdur,???
Edek 2016-07-23 10:14:17
Idź się zapytaj osobiście,bo nadal trolujesz ile ci płacą za te wpisy ???? NIKOGO TAM NIE POTRZEBUJĄ!!!!!!!!!
Waldi 2016-07-26 15:28:43
Potrzebują kogoś do Gliwic czy nie ? Jedni mówią że są zwolnienia inni że będą przyjmować,jak więc jest z tym zakładem????warto zawracać sobie głowę czy szukać gdzie indziej
Dragon 2016-07-31 18:30:59
Kolego, tu piszemy o Newagu Gliwice, nie Nowy Sącz.
I jeszcze raz powtórzę, skoro nie chciało ci się przeczytać poprzednich komentarzy, Newag w Gliwicach będzie zlikwidowany do końca roku.
Demo 2016-07-31 20:14:22
To zapisz się na inne forum a nie komentuj czegoś czego nie pojmujesz i wprowadzasz innych w błąd teraz rozumiesz ???
bibek 2016-08-01 21:56:02
Czas najwyższy chyba trochę prawdy tu napisać bo motacie się w domysłach, a G tak naprawdę nie wiecie...
Wyzysk, brak szacunku do pracownika i jałmużna zamiast wypłaty, a do tego złodziejstwo i dojenie gliwickiego zakładu co też doprowadziło do jego upadku...
Urlop? Zapomnij! najlepiej jakbyś był cały czas pod telefonem albo jeszcze lepiej: na urlopie przychodził do roboty, bo nie ma kto cie zastapic, masz wczasy? to sobie je odłóż
Terminy? Wszystko na wczoraj! tam po prostu nie ma innych terminów bo wszystko jest po terminie, totalny chaos i brak organizacji pracy,
Premia? Na to pytanie ludzie juz się śmieją bo nie wiedzą co to takiego,
Nadgodziny? Jak najbardziej! ale do wybrania 1:1
Soboty? Jak najbardziej! ale do wybrania 1:1
Warunki? jeden wielki syf, stołówka jak obora, na halach zimą mróz- latem tropiki
Kierownicy? terminarz i tabelki, zero wsparcia i decyzyjności: "zróbcie tak żeby komisarz się nie dowiedział" dasz na papiórze? nie
Tylko jakie to ma teraz znaczenie skoro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi!) tyle lat okradali ten zakład na grube dziesiatki, setki tys. przez co dzis wszyscy dostajemy "bilety grupowe" za bramę...
Dziś pracujemy, a właściwie z@pierd@l@my w mega okrojonym składzie słysząc darcie ryj@ "wspaniałych" kier którzy resztki roboty wywalają na zewnątrz skacząc przy tym jakby mieli komuś do D wejść
Tyle w skrócie- więc juz niepierd...! łazimy tam codziennie to wiemy jak jest- nie ma iskierki na lepsze jutro!
olek 2016-08-02 10:15:29
Może komuś z Gliwic się przyda - trzeba dojeżdżać do Krk
Staś 2016-08-03 21:39:34
Żadna nie jest aktualna.
Domyślam się, że jesteś młodym tzw. "inżynierem", dlatego nie potrafisz nawet po przeczytaniu ogłoszenia o pracę poguglować i dowiedzieć się czegokolwiek o pracodawcy i jego obecnej sytuacji.
Bo fejsik ważniejszy.
A nawet nie chciało ci się poczytać komentarzy wyżej.
Z takim pokoleniem będzie kiepsko.
Nie, nie mam 50 lat. ale jak czytam takie coś, to ręce opadają.
Norbi 2016-08-04 07:32:55
wycięło linka - szukają konstruktorów taboru w KZN-ie w Bieżanowie, to nawierzchniowcy ale pewnie chcą ludzi do ogarnięcia wagonów do rozjazdów
Bilbo 2016-08-06 17:32:00
Kobieto ty i ten koleś norbi oboje czytać ze zrozumieniem nie umiecie , straszne to jest ,pojmujecie że wprowadzacie ludzi w błąd ????płaci wam ktoś za to ?!!!??im wyższe ktoś szkoły pokonczyl tym gorzej ze zrozumieniem co ktoś mówi i pisze .
Diego 2016-08-16 11:43:59
Piszesz o newagu w Nowym Sączu czy w Gliwicach???bo jest ogromna różnica między jednym a drugim wiesz czemu ????
Bono 2016-08-19 19:29:24
Tak masz rację ,tyle ci zapłacą że nie będziesz wiedział co z taka wielka kasą zrobić,nie osmieszaj się a po za tym pisz o której firmie ci chodzi Nowy Sącz czy Gliwice? Bo jest kolosalna różnica
rany...... 2016-08-19 19:54:22
Dalszy ciąg wszelkich idiotyzmów ze strony -wiadomo- ....... brak słów
Edek 2016-08-23 11:55:35
To zależy od stażu pracy i na jakim wydziale kto pracuje,najwiecej zarabiają spawacze a tak to ludzie mają 12 do 16zl ale to i tak już bez znaczenia bo i tak wszyscy idą do zwolnienia ( ponad połowa już zwolniona )
Edmund 2016-08-23 17:41:27
Człowieku długo tak jeszcze będziesz głupoty wpisywał,nudzi ci się to Znajdź inne zajęcie no chyba że siedzisz na zwolnieniu i tylko tak zajmujesz czas ,daruj sobie !!!!!
akjahstedhckcidjdnbdxgtshsn 2016-08-24 12:09:24
O co chodzi z tym Newagiem w Gliwicach!!! najpierw zwalniają grupowo likwidując zakład a teraz co...? próbują utrzymać i jednocześnie odbudować firmę?!!! O co w tym wszystkim chodzi? Po co to wogóle było rozpieprzać ...
Niki 2016-08-24 20:12:07
Radko napisz w końcu wyraźnie o jakiej firmie mówisz newag w Gliwicach czy Nowym Sączu????bo niewiem czy dociera do ciebie że Gliwice zwalniają i zamykają zakład ,pojmujesz różnicę????!!!!!!!
Benek 2016-08-24 20:17:58
Tak zakład idzie do zamknięcia,ludzie są zwalniani grupowo,ktos tu celowo wprowadza ludzi w błąd tylko w jakim celu ??? Może temu ..........komus płacą za to ???
Kopex 2016-08-24 20:21:46
Płacą ci za pisanie głupot ? Masz jakiś cel.w tym ???? Pisz prawdę jak jest jak niewiesz to się nie wypowiadaj ,newag w Gliwicach zwalnia ludzi,sa zwolnienia grupowe,zaklad będzie zamknięty, niech się w końcu ludzie dowiedzą !!!!!
Paweł 2016-08-25 18:00:47
Czy ktoś może napisać oco tu chodzi,co z tą firmą w Gliwicach,co chwilę jakieś inne wpisy ,raz że potrzebują za chwilę ktoś pisze że zamykają jak to w końcu jest , można się starać o posadę u nich czy jednak nie ???? Są tu pracownicy z Gliwic,moga coś powiedzieć na ten temat???
Eldorado 2016-09-07 14:30:33
Newag świętuje 140 lat firmy,ciekawe co świętowali ???? Doprowadzenie firmy do riuny i zwolnienie setki ludzi ??? faktycznie było co świętować ,premie niezłe sobie przyznali a ludzie co ? Kpina to jest
jaca 2016-09-12 09:55:58
W Gliwicach narazie napewno nie beda przyjmowali.. Tylko zwalniaja. Sa niby plany na naprawy kolejnych kilku lokomotyw, ale w bardzo okrojonym skladzie. 70 osob ma zostac a reszta na bruk. Niby sa pomysly i plany na ratowanie zakladu, ale raczej nikle... maszyny juz sa wywozone, a zwiazkowcy maja bardzo male szanse na zdzialanie czegokolwiek bo i jak skoro ludzie z doswiadczeniem juz zostali zwolnieni..
Bogdan 2016-09-12 10:27:25
Bo szukają do Nowego Sącza a nie do Gliwic,tam już niema czego szukać,dla zakładu niema już żadnych szans,Konieczek proponował tej resztce załogi która pozostała wykupienie zakładu! Kpina normalnie . doprowadzili zakład do riuny ,zwolnili najlepszych ludzi ,typowe polskie podejście ,wykupić ,zniszczyć , doprowadzić do riuny , zamknąć i tyle w temacie
Adam 2016-09-15 09:09:09
Pani z Warszawy być moze. Nowa dojna zmiana,
Benek 2016-09-21 14:26:12
To idź i się zatrudnij to się dowiesz jakie są warunki pracy i płacy
Paki 2016-10-04 03:13:27
Ile zarabia tutaj młodszy konstruktor?
Dino 2016-10-06 08:01:22
I co z newagiem,bedzie praca ,bo słyszałem że mają wykupić ludzie zakład tylko czy będzie im się to opłacało ???
Beno 2016-10-06 10:55:23
Czyli co ? Masz jakieś nowe informacje? Wiesz o czymś czego pracownicy nie wiedzą ???
Aro 2016-10-11 18:35:07
Związkowcy siedzą w kieszeni u prezesa i myśla o sobie a nie o pracownikach ,chcą jak najwięcej dla siebie .zwazki że solidarności są do bani i tyle w temacie
Aro 2016-10-12 16:42:20
Pytanie zatem brzmi kto jest na zakładzie najważniejszy ludzie -zaloga czy związkowcy? Ludzie na nich pracują a oni co ?
Aro 2016-10-12 16:45:46
Kierowników szukają ? A to ciekawe a co z tymi co są lub już niema ? Mają dość tej dobrej zmiany???? Śmiech na sali
Albano 2016-10-17 10:49:16
Czy to prawda że newag Gliwice ma zostać podzielony na spółki ??? A wiecie co mówią na temat spółek ,rozłożony został ten zakład na łopatki
Albano 2016-10-17 20:07:16
wystarczy poczytać gazetę lub zajrzeć do Internetu by się dowiedzieć że takie są plany ,polecam dziennik zachodni
Xyz 2016-11-19 14:05:26
Ile zostało osób w newagu Gliwice? Jedni mówią że 250 inni że 70 ,co dalej z tą reszta ludzi , będzie robota czy prezes już im podziękował za współpracę???
Zostaw swoją opinię o Newag S.A. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newag S.A.