logo Tesco Szamotuły

Tesco Szamotuły

Szamotuły

Opinie o Tesco Szamotuły

uśmiechnięty pracownik 2016-02-05 18:15
Przepraszam bardzo ale pracownicy są bardzo mili dla klientów i raczej uśmiechnięci to właśnie klienci są upierdliwi i przychodzą do Tesco aby się wyżyć na niewinnych pracownikach. Każdy ma prawo do tego aby mieć gorszy dzień.
klient 2016-02-06 16:00
Jako klient uważam że kasjerki są bardzo miłe sympatyczne i uśmiechnięte nic do zarzucenia zastanawiam się tylko kto zatrudnia panie na stoisku mięsnym ponieważ jest tam niemiła obsługa chyba są tam za karę, no i emerytowana ochrona która nie może wykazać się w swojej pracy bo brak im kondycji(widziałem ostatnią akcję),czas na zmianę na młodsze pokolenie.
uśmiechnięty pracownik 2016-02-06 17:59
A ja jako pracownik skomentuję klienta. Nie tylko kasjerki są miłe i uśmiechnięte ale pracownicy lady i nie tylko również. Proszę nie być nieuprzejmym to pracownik również będzie miły. Komentujecie tylko nieuprzejmych pracowników a to że jakiś klient wszedł do przymierzalni i nasikał na wykładzinę to jest normalne? Zobaczcie jak Wy się zachowujecie w stosunku do nas pracowników a potem wymagajcie szacunku i uśmiechu.
zatroskany klient 2016-02-07 17:39
Jak mam być miły, jak dzisiaj będąc na zakupach o 16.30 to na piekarni ani bułki ani chleba. A jak się zapytałem jakieś pani w ciemnych włosach kiedy coś ciepłego będzie to powiedziała że nie wie. Niech więc uśmiechnięty pracownik mi to wytłumaczy????????
koleś 2016-02-07 17:50
O siury to się plują ale jak nie potrafią zapewnić dostępności towaru to tego nie widzą. Gdzie jest kierownictwo ???????????
asiukasiu 2016-02-07 18:10
Na FAJCE!!!! Ciągle ktoś z TESCO STOI NA PAPIEROSIE!!!!
uśmiechnięty pracownik 2016-02-07 18:44
Po pierwsze zatroskany kliencie niedziele spędza się w domu z rodziną ewentualnie idzie się do Kościoła lub na spacer a nie na zakupy a po drugie to każdemu pracownikowi przysługuje się przerwa i widocznie pan trafił na ten moment
asiukasiu 2016-02-07 19:01
No, pracowników stoi więcej niż klientów. A to dobre, ciągle kogoś wołacie, ciągle ktoś lata na zewnątrz, że nie wspomnę o jednej pani która obsługuje tylko na ladzie??? BO PRZERWA. TO POCO MACIE OTWARTE JAK NIE CHCECIE BY KLIENCI PRZYCHODZILI NA ZAKUPY< PO CO TAM SIEDZISZ?????
ktoś 2016-02-07 21:09
Chyba pani asiukasiu nie ma zielonego pojęcia o pracy. Dla pani informacji to w każdej pracy przysługuje pracownikowi przerwa śniadaniowa. A jak się ma dwie lewe ręce i się nigdy nie pracowało to fakt można nie wiedzieć
ktoś 2016-02-10 15:29
szamotuły to nic innego jak wielka wiocha z nieuprzejmymi ludzmi i
wiecznie nadąsanymi minami którzy myślą że w marketach pracują same głąby po szkołach specjalnych których można zjeb.... o byle co wg zasady że JA TU JESTEM PANEM bo ROBIĘ ZAKUPY W WIELKIM MARKECIE.A najbardziej są nieuprzejmi w niedzielę. Spacery do samej północy za niczym.
matka z dzieckiem 2016-02-17 23:46
Właśnie przeprowadziłam się do Szamotuł, mieszkam dokładnie 2 tyg. Od 2 tyg robię zakupy właśnie w tym Tesco.W weekend 13-14 luty sklep nie spełnił moich oczekiwań. Co to był za syf!!!! Sklep brudny, łazienka obrzygana i ogromne kolejki. Śmiać się ludzią w kolejce chciało gdy na wsparcie wzywano jedną grubiutką Panią(bez obrazy dziewczyny ale nie wiem jak sie nazywa)po co wogólę wołać takie wsparcie. Biedna dziewucha biegiem leciała do tej kasy. Sklep niby przyjazny a w ciepły, świąteczny weekend nie umieją zapewnić obsady, ani stwożyć miejsca na zakupy dla rodziny. DZIECKO IDZIE DO ŁAZIENKI A TAM OBRZYGANE !!!!!!!!!!!!!!!!
Stokrotka :) 2016-02-19 20:21
To nie można obwiniać pracowników.To klienci nie umieją się zachować i docenić kogoś pracy też o to takie skutki.
Landrynka... 2016-02-19 20:33
Niech się Pani zastanowi jak się Pani wyraża (matka z dzieckiem ) widać ,zero Pani kultury,tak się o ludziach wyrażać.!
ZAKOCHANA 2016-02-29 20:56
NO I KONIEC!!!!! DZIŚ SIE SKOŃCZYŁO!!!! CO DALEJJJJJ Z NAMI BEDZIE ????
ktoś 2016-03-23 19:38
OKRES ŚWIĄTECZNY I JAK ZWYKLE TE SAME OSOBY L4 I NIKT NIGDY Z TYM NIC NIE MOŻNE ZROBIĆ!!!! BO PO CO????
ktoś 2016-03-29 15:01
Czy są święta czy ich nie ma to i tak rąk brakuje do pracy, klientów dużo do kas kolejki długie,za chorobę nikt nie może
klik 2016-04-05 10:31
Szamotuły to wiocha z nieuprzejmymi ludźmi - dobre stwierdzenie i prawdziwe!
pracujaca 2016-04-18 12:01
Jak kierownictwo w tesco trzyma darmozjadów, którym wolno siedziec na l4, a innych co przychodza gnaja do roboty jak psy! co ty Chcesz?????????
,jhb 2016-05-21 19:46
@pracująca mysle że takie osoby na dłuższych L4 szybko się pozbędą takie pracownika. Czyzbym sie myliła?
Goraca aaaaa 2017-05-23 20:24
Czy w tym Tesco ktoś wogule pracuje ciągle brak wszystkiego)
Zamknijcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Kamila wylot
ktoś 2017-06-27 11:27
Co się dzieje w Tesco w Szamotuły, w sklepie syf, puste półki, w kasie siedzą kasjerki, które śmierdzą, człowiek brzydzi się podejść. Masakra.
Klient 2017-07-06 21:06
Syf dziś kompletny. Same niezgodności przy cenach produktów i godzina stania aż ktoś przyjdzie do Punktu obsługi
Emeryt 2017-07-06 21:11
CZY W TESCO SZAMOTULY MUSI BYC CIAGLE TAK MAŁO KAS OTWARTYCH? MACIE WYPŁATĘ WIEC DO ROBOTY A NIE STOICIE I GŁUPIO SIE PATRZYCIE
Ktos 2017-07-19 12:06
Kasjerka śmierdzi??????????
A klienci to nie??? Co drugiemu jedzie z pachy??
W kolejce, alejce, przy kasjerce...
Tre 2017-07-19 14:42
Do roboty!!! W Tesco macie luz . Dopiero byście nauczyły się pracować w Lidlu.

LIDL LEPSZY WOLĘ TAM CHODZIC NA ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!
Niezadowolona klientka 2017-07-20 21:38
Kierownik Pan Marcin bardzo nieprzyjemny, niemiły dla klienta. Ja rozumiem każdy może mieć gorszy dzień , ale bez przesady.
Zadowolona klientka 2017-07-22 08:48
Nie mogę się z Panią zgodzić. Jeżeli Pan Marcin to ten w okularach to jest on bardzo miły. W miniony wtorek miałam problem ze złą ceną, jednak problem został bardzo szybko i fachowo rozwiązany przez Pana kierownika. Dla takiej obsługi warto przychodzić do tego marketu na zakupy.
Wrrrr....... 2017-07-22 10:24
Baranie zwolni się z Lidla. W Tesco wolne etaty są !
Na ladzie miesnej i na kasie.
Andrzej 2017-07-22 15:51
Dziś w Tesco brak wszystkiego!!!! Na warzywach pusto ino jakaś baba tam łaziła, a na ladzie nie było mięsa ani obsługi. PO CO WOGULE OTWIERACIE TEN SKLEP!!!!!!!!!!!!!!!
Ggggggggrrrrrrrrrr 2017-07-22 23:02
Kierownicy w Tesco do bani!!!!!!!!!!!!!!!!@!
Łażą i nic nie robią! Ino rozkazuje innym, np dziś!!!!!
Weźcie się za robotę a nie rozkazuje gdzie kto ma pracować!!!!!!!!!!!
Baba z Tesco, ino roz. 2017-07-23 10:13
Andrzej, ino jadę zaraz na pole i ino zbieram marchew, buraki, ziemniaki i ino ci półkę zatowaruję, ????
ktos 2017-07-23 20:04
Coś się wam nie podoba w Tesco?!!!! To po chol....re tam lazicie? Żeby wypisywać tutaj głupie komentarze ubliżające pracownikom?!!! Skarżcie się górze a nie uderzajcie w pracowników!!!!!!
Pank 2017-07-25 09:24
Zakupy w Tesco. Oczywiście pół produktów ma inne ceny na ostatnie niż w półce. Godzina 18:00 wczoraj, kolejki jak za komuny. Przy punkcie obsługi nikogo. Kasjerka woła ,, kierownik dyżurny proszony ......"i kolejna godzina czekania????????????????????????????????????????
Co się dzieje????????????????
Pankk 2017-07-25 09:25
Miało być w półce
JJej 2017-07-25 13:30
Ludzie po co takie głupoty wypisujecie? Nikt Was nie zmusza do pracy w markecie w urzędzie jest pełno ofert pracy, ale gdzie będzie większa ściema niż w Waszej firmie. Jak tak czytam narzekacie na warunki pracy, dyrektorów, kierowników i na samych siebie a pewnie połowa z Was nie miała okazji pracować w prywatnej firmie gdzie dopiero tam wymaga się od pracownika. Będąc na zakupach widzę jak często stoicie w grupach, bawicie się telefonami lub spoglądacie przez okna drzwi magazynu głośno śmiejąc się. Dziwię się że Kadra Zarządzająca pozwala na to.
jojo 2017-07-25 19:47
jejej. Takas madra???? To przyjdz i popracuj chociaz jeden dzien pojedynczo na zmianie gdzie powinno byc przynajmniej trzy osoby a nie jedna. Za marne grosze i w niedziele. Ciekawe ile wytrzymasz. Powodzenia.
ktoś 2017-07-26 10:53
Skoro tak źle się pracuje to dlaczego tam siedzisz, z tego co widać to większość z Was to młode osoby, dlaczego nie szukacie pracy w innych miejscach, a Wy tylko narzekacie a nie robicie nic żeby poprawić sobie sytuację. W rzeczywistości to słyszałam jak się pracuje w Tesco, biuro siedzi, nic nie robi bo to same lizusy, na sali sprzedaży kto może to też ściemnia, gadanie przez telefon to jest na porządku dziennym. Więc chyba tak źle nie jest.
Kkk 2017-07-26 18:00
PRZYJDŹ I ZOBACZ JAK KIEROWNICY Z TYMI DZIEWUSZKAMI Z BIURA STOJĄ I SIĘ ŚMIEJĄ. KIEROWNIK NIE WAŻNE, CZY ŁADNA CZY BRZYDKA.
POROSTU W TESCO SZAMOTULSKIM LICZĄ SIĘ TYLKO DZIEWCZYNKI Z BIURA (PODLIZUJACE SIE KIEROWNIKA, ZA COŚ DOSTALY ROBOTE W BIURZE)
aaa 2017-07-27 11:45
KKK przemawia przez Ciebie zazdrość, jesteś zadumana w sobie, proponuję wyjść z uśmiechem do ludzi a ludzie odpowiedzą tym samym. Widziałam też, że w Urzędzie jest oferta pracy skierowana do Waszego marketu na stanowisko kierownika, może spróbujesz swoich sił a nie tylko zazdrościsz innym jak to mają lepiej.
ktoś 2017-08-11 10:05
Czego można zazdrościć takim fałszywym osobom, lizusom. Ta robota nie jest tego warta żeby się zeszmacić, i komu się tam można podlizywać Marcinowi czy Kubie hahaha jest komu.
Anna 2017-08-20 22:09
Kiedy będzie można kupić pokrojony ser żółty w Szamotulach tzn kiedy naprawicie krajalnicę do sera
ktoś 2017-08-23 12:20
Prawdopodobnie maszyna jest dobra, tylko brak ludzi i nie ma kto nakroić.
Htr 2017-08-27 13:14
Ta dla koleżanek z biura tak a dla ludzi co coś robią są wredni.
Zbulwersowany pracownik biura 2017-08-28 10:24
O co Wam chodzi? Jakie lizusy? To że mamy pracę biurową nie znaczy że się komuś podlizujemy, weźcie się za robotę a nie pierdołami na forum. My nasze stanowiska mamy jeszcze przed awansem Kuby i Marcina więc o co Wam k.... chodzi.
Prrrrr 2017-08-28 21:40
O prawdę kto coś robi!
Zbulwersowany pracownik biura 2017-08-29 10:18
Analfabeto wysławiaj się ze zrozumieniem, bo nie wiem co ma znaczyć Twój komentarz!!!
Duza faja 2017-08-29 15:37
Najgorsza to jest ta cala kierowniczka. Strasznie nie mila dla klijentow,chamska i zadumana. Na zbity ryj bym wyjebal bez zadnych skrupułów. Zapytana o jakis przedmiot wysluguje sie pracownicami zamiast ruszyc swoj tylek, a moze poprostu sama nie wie co gdzie jest. Pozdrawiam
Klient 2017-08-30 15:12
Obsluga w Tesco zostawia wiele do życzenia.
KLIENT 2017-08-30 15:19
Obsługa w Tesco pozostawia wiele do życzenia , szczególnie kierownictwo.
ktoś 2017-09-03 16:29
My jesteśmy nieuprzejmi????? A idź gdziekolwiek ,do obojętnie jakiego urzędu , sklepu i pokaż mi gdzie jest obsługa na najwyższym poziomie? gdzie obsługa wita cię uśmiechem od samych drzwi? znasz takie miejsce bo ja nie. Bo TO JEST NASZA CECHA NARODOWA!!!!!!!!!!!!!! Nie lubimy siebie jako narodu. jeden drugiego by w łyżce wody utopił jakby mógł. A jeśli chcesz naprawdę doświadczyć niemiłej obsługi to jedź na zakupy do Ireny na Pow. Wlkp. Zwłaszcza na dziale mięsnym.
Zostaw swoją opinię o Tesco Szamotuły - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Szamotuły