Biuromax

Baniocha

Opinie o Biuromax

md 2011-04-11 22:15:54
Firma nieprofesjonalna - po 2 rozmowach rekrutacyjnych nawet nie potrafili zadzwonić powiedzieć nie. i prezes spóźnia się na rozmowy, nawet nie mówiąc dziękuję za poczekanie
nick 2012-12-31 22:50:19
O kurcze,a ja chcialam sie zatrudnic, a jak tam z zarobkami? na poziomie chociaz?
as 2013-02-11 21:02:31
pewnie byś nie narzekała :)
lilo 2016-01-21 14:23:33
Firma jest bardzo profesjonalna. Po takiej "szkole" jaką tam się przechodzi pracę znajduje się bez trudu. Ludzie fantastyczni i pracują tam od lat. Wyjątkowo zgrany zespół. Zarobki - zawsze mogą być wyższe, ale naprawdę nie ma na co narzekać. Rekrutacją zajmują się wyszkoleni w tym względzie pracownicy, mają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych. Przede wszystkim wiedzą kogą chcą zatrudnić. Poza tym tam akurat rekrutacja jest permanentna.
chętny do pracy 2016-07-25 21:58:32
chciałbym się dowiedzieć czy stanowisko specjalisty ds. reklamacji jest nadal wolne? czy wykształcenie wyższe jest warunkiem koniecznym (czy moze byc w trakcie studiów?) Czy ktoś jest w stanie udzielić takich informacji? Na czym dokladnie polega ta praca?
Zostaw swoją opinię o Biuromax - Baniocha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuromax