Opinie o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mleczarnia Turek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w Turek

Ada

Muszę podzielić się z ludźmi tym że straciłam wiarę w dobro,wrażliwość ludzi . Ponieważ jest redukcja etatów w firmie. Dziewczyną nie przedłużono umów a emerytki które mają już świadczenie emerytalne zostały żeby dorobić do emerytury. A dziewczyny którym umowy się pokończyły zostały bez środków do życia. To się w głowie nie mieści i świadczy o tych emerytkach. I może teraz firma będzie musiała zwolnić któreś z nas bo emerytki zajęły miejsca pracy. Zero honoru i godności

@Ada

Zgadza się mogą cie zatrudnić na kilka miesiecy by potem wycisnąć jak cytryne i porzucić. I dziwia się ,że nikt tu nie chce pracować,zero stabilności.

Gosc

A jak zarobki w mleczarni?

@Eliza

Nie rozumiem, po co podkręcają maszyny, skoro nie jest to praca na akord. Na takiej pakowni. Jedna zmiana przez drugą chcą się pokazać,.ile to one nie spakują, czy o co chodzi? Rozumiem gdyby tam zarabiały grube tysiące. Jednak (usunięte przez administratora) za marne grosze, w sobotę i niedzielę, w zimnie, a spuszczają się nad tym, jasny było warto.

Czy Mleczarnia Turek Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Beata

Pisali wcześniej że nie ma... Czy możesz napisać jaka jest wysokość tej dopłaty do wczasów co pisali? Dodatkowo chciałabym dopytać czy planując urlop trzeba to uzgadniać że współpracownikami? Czy tylko z kierownictwem?

Ania Nowy wpis

Wspominaliście o pracy na 3 zmiany, wyższe stanowiska w tym Specjaliści ds. utrzymania ruchu, też pracują w takim systemie? Może jest mi ktoś, coś powiedzieć o zarobkach specjalistów?

Ja Nowy wpis
@Ania

Tak tutaj jest system. Pracujesz też w niedzielę i sobotę. Czasem w tygodniu wolne. Płaca śmieszna. Z tego co w koło tu mówią. Żeby mieć 4 tys to nie wiem kim musisz tam być. Nawet po kilkudziesięciu latach tyle nie masz.

Gosc

A jak zarobki w mleczarni?

bolo
@Gosc

15.82 zł brutto za godz.

@Gosc

za taką ciężką i w ciężkich warunkach(albo bardzo zimno albo bardzo gorąco) prace jaką wykonujemy. Świątek ,piątek ,3 zmiany to o wiele, wiele za mało

Eliza
@ada

Właściwie tu masz 4 brygadówkę tylko płaca prawie minimalna krajowa. Cięzka praca w której często musisz pracować w niedzielę i do tego nocki,wszystko kosztem zdrowia. Duzo dźwigania i nerwów czujesz sie cały czas paganiana. Odradzam zwłaszcza,że wiele osób mysli o odejściu wyprzedzając fakty,zanim same nie zostana zwolnione. Dyrekcja sie żdziwi.

Ilona
@Eliza

A jeśli chodzi o pracę weekendy albo o nocki, to płacą za to jakieś dodatkowe pieniądze? Albo może są jakieś benefity pozapłacowe żeby sobie jakoś zrekompensować stres w pracy, np karta Multisport?

Eliza
@Ilona

Nic z tego płaca koło minimalnej niedługo od 1 lipca płaca minimalna będzie większa niż nasze zarobki. Tylko ganianie by robić coraz wiecej liczy sie ilość nie jakość. Najbardziej ganiane sa osoby które maja największe doswiadczenie na nich spoczywa najwieksza odpowiedzialność,ale nie maja nic wiecej z tego tytułu jeszcze sraszą zwolnieniami. Atmosfera jest taka,że jeszcze troche a tu ludzie bedą albo sie masowo zwalniać albo strajkować.

Ja Nowy wpis
@Eliza

Chcę składać cv na specjalistę ds. utrzymania ruchu, a niżej czytam o redukcjach etatów z ub. roku. Skoro znowu otwierają rekrutacje to mogę założyć, że już stabilność wróciła? Aha i odnośnie samego stanowiska widziałem w ofercie, że zapewniają szkolenia, kursy zawodowe, itp. Jak to się ma do tych informacji o redukcji etatów i niskich pensjach? Ciekawi mnie czy rzeczywiście każdy pracownik ma taki budżet na szkolenia rok w rok.

@Ada

Firma Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik ds. planowania popytu i produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Mam pytanie o te podejście pedagogiczne jakie ma mieć osoba na posadzie Specjalista ds. Lean i utrzymania ruchu. Napisali, że chodzi o jakoś relacji z ekipą techniczną. Ale po co to pedagogiczne podejście? To są osoby bardzo młode, które potrzebują specjalnego podejścia innego niż inni pracownicy? I to podejście pedagogiczne oznacza więcej tłumaczenia obowiązków? Używanie prostrzego języka?

Wiek większości ekipy technicznej mieści się w granicach 50-60 lat. Także chodzi o wytłumaczenie działania systemu, problemów z działaniem itp.

@Anonim

A jak mogę to rozumieć, w firmie wielu długotelnich pracowników jest? Czy warunki w takim razie są korzystne na tle innych firm w okolicy? Bo tak myślę, że skoro tyle osób tam w takim wieku jest to może po prostu bardzo rzadko zapotrzebowanie jest na nowe osoby, a więc i niska rotacja. A może po prostu niechętnie zatrudniają nowe osoby z mniejszym doświadczeniem?

Niewarto

Raczej wynika to z tego,że jest dużo osób które się zasiedziały i boją się szukać pracy gdzie indziej,bo pamietaja czasy z bezrobociem ok 20 %. Firma zaś nie zwalna za bardzo bo praciwnicy mało zarabiają właściwie to minimalna krajową ,jeszcze kombinują by podstawa rosła a premie maleja by wszystko pod wzgledem płacy minimalnej było ok. Nikt nowy tu nie chce pracować i tyle.

szperając w internecie, znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystentki działu marketingu. czytam, że jest to praca hybrydowa. ile dni, w takim razie, pracuje się z biura, a ile z domu? czy pracownik ma wpływ na to, które dni są to konkretnie, czy decyduje o tym szefostwo? skoro można tutaj rozwijać się zawodowo, to czy można tutaj liczyć na jakiś awans na wyższe stanowisko? :-) kusi mnie ta oferta i chyba zaaplikuję :-P

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Mleczarnia Turek Sp. z o.o. na Pracownik Produkcji? 20 września ogłoszenie na Pracuj.pl.

Czy zarobki w firmie Mleczarnia Turek Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Monia

Słabe stąd duża rotacja ,Ukraińcy na produkcji czasami ciężko się z nimi dogadać. Płace w pobliżu płacy minimalnej benefitów brak niestety. Praca nawet w niedziele jak w 4 brygadówce a płacone jak za normalny dzień ,nawet w nadgodzinach nie dorobisz by mieć normalną pensje i do tego przez te harmonogramy życia nie masz dla rodziny.

Chętny

Jakie zarobki w mleczarni to tylko najnizsza krajowa czy jakieś premie dodatki

@Chętny

Prawie najniższa krajowa jak ją podwyzszają rzadzący to prawie z automatu leca ci dodatki których już teraz prawie nie ma. Przybywa tylko obowiązków stresu gdyż grożą zwolnieniami. Ciężka wyniszczjaca fizycznie i psychicznie praca. Czyszczenie maszyń mocno żracymi chemikaliami które już nawet poprzeż zapach opary podrażniaja ci płuca a dodatku z tytułu szkodliwego przecież nie ma.

Odnośnie wynagrodzeń

Takie pytanie od pierwszego lipca nasi rzadzący podwyższą płace minimalną- 1 lipca 2023 roku kwota wynagrodzenia minimalnego wzrośnie do 3600 zł. Oznacza to wzrost o 590 zł i 19,6 proc. w stosunku do minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w roku ubiegłym. Czy zwiażku z tym bysmy nie byli stratni mleczarnia da analogiczne podwyżki nam? Zwłaszcza,że zarobki są słabe a benefitów brak.

Czy Mleczarnia Turek Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

niestety nie

Mariusz
@ada

O szkoda. A pakiet prywatnej opieki lekarskiej albo dofinansowanie do wczasów pod grusza? Jest coś z takiego dla pracowników?

ono
@Mariusz

nie ma

@Mariusz

Tak mamy dofinansowanie do wczasów a także opiekę medyczną przez Allianz (kto chce)

Beata

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Analityk w Mleczarnia Turek Sp. z o.o.?

Jak jesteś z Ukrainy to kompletnie żadnego.

Ilona
@Gość

To na każde stanowisko ich przyjmują bez doświadczenia? Jesteś z HR że jesteś tego pewien?

Czy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

ada

Tak. Ostatnio dostaliśmy w podzięce za prace w okresie covidowym. Dziękujemy grupie Savencia.

Witold
@ada

Ile wpadło wtedy? I czy na święta też coś rozdawali?

@Witold

Na święta jak co roku pieniążki i paczki żywnościowe. A bonus był zaskakującą pozytywny.

Chętna

Jak z praca w mleczarni w czasie korony?

Do chętnej
@Chętna

Jest raczej jeśli Pan(usunięte przez administratora) Trzyma tyłu Ukraińców znaczy ze pracy jest od (usunięte przez administratora)

@Chętna

Jeżeli jesteś z Ukrainy to jak najbardziej ,jeżeli Polak to dla ciebie nie ma pracy.Pan Z. uważa tylko Ukraińców ,rodak dla niego nie istnieje.Przez to w Mleczarni pracownicy polscy coraz bardziej się buntują.

Czy pracownicy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Szkoda gadać.

A kiedyś się dogadywali???? Ci za pytanie ????Jeśli są ludzie jak Pan (usunięte przez administratora) z solowni pracuje tam kupę lat i podjudza jednych na drugich itd to jak ma być dobrze.. Ja pracowałam na dwóch działach i nie było tam dobrej komunikacji i nie będzie nigdy dzięki donosicielom i fałszywym ludziom.

ada

Kiedyś ludzie się więcej dogadywali.Nie było podziałów jak np. na pakowni czysta strona ,brudna strona.I podział na trzy zmiany,jak ktoś jest nie na swojej zmianie to czuje się jak intruz.Nie wiem czemu miały służyć te zmiany ,chyba tylko po to żeby właśnie tak było aby ludzie byli do siebie negatywnie nastawieni.

zuza

Ostatnio w Mleczarni Turek dzieje się coraz gorzej.Pracownik wcale się nie liczy.Najważniejsze są wyniki i jak najwięcej spakowanego sera.Nie ma już w Mleczarni jakości tylko ilość .Kierownictwo ma wszystko w nosie mimo,zwracanie uwagi na niektóre kwestie jak (pracownik który nie daje sobie rady a pracuje już ponad rok i dostaje przedłużenie umowy.,korzystanie z telefonów zamiast sprawdzać jakość spakowanego sera).Najważniejsi są pracownicy z Ukrainy dla kierownika Z. ,na nich nie można nic powiedzieć ,mimo iż większość czasu spędzają na stołówce w komórkach,( ser są nie przewrócone ciężko je z leżaków oderwać lub są posklejane).Dużo rzeczy się zepsuło w naszej Mleczarni, a szkoda bo człowiek z wielką chęcią chodził do pracy a teraz po prostu idzie z przyzwyczajenia.

Kama
@zuza

To prawda coraz gorzej w Mleczarni się dzieje..Widziałam dużo ale żeby płacić komuś za spanie, za siedzenie w biurze, za oglądanie filmów na jadalni czy szatni bez sensu. Polak by juz miał problemy. Ale przecież UKRAIŃCY SA NIE ZASTĄPIENI.. Są głaskani przez przełożonych. A Polak gnany do pracy..

Ukrainec
@Kama

Chodź i powiedź to w oczy , jak coś nie pasuje czekam w biurze ????

ada

tu nie chodzi o głaskanie.Tylko o fakt jak traktowani są polscy pracownicy.W Niemczech na pewno tak dobrze byście nie mieli.

Ada

Polak też ma przerwę ale nie siedzi na okrągło na stołówce. I wy nie przykladacie się do pracy , tylko byle do przodu odbebnic te niby 12 godzin i na kwaterę A my później męczymy się z serami,bo są powtarzane w leżaki lub są posklejane A nam zależy na pracy i na tym żeby każdy rzetenie wykonywał swoje zadania.

Ukr
@Ada

:))) a tylko ukraińcy pracują na dojrzewalnie ? Jak nie wiesz to juz nic nie mów lepiej !! Ja tu pracuje nie pierwszy dzień , i wiem kto jak pracujee ! Nie chce pisać nic tu o pakownie i jak tam każdy pracuje ! chetnię bym spojzylem cię w oczy Ale nie potrafisz , bo tylko tu jesteś taka frajerka

@Ukr

Nie można tez mówić tu o wszystkich tak samo. W woli ścisłości nie wrzucam wszystkich do jednego worka i nie przyczepiam etykietki Ukraińcom jako "NIEROBOM", po prostu wypowiadam się w imieniu większości pracowników mleczarni, którzy u większości z was zaobserwowali takie a nie inne zachowanie. Nie mówię też, że my jesteśmy idealni, ponieważ u nas też jest kilka osób, które tez nic nie robią (też z nimi walczymy).

Jola
@Kama

To prawda, sama widzę jak idę na przerwę jak jeden z ukariny siedzi godzinami u kierowników ze niby coś robi na komputerze a telefon w ręce i się cieszy do niego każdy wie o kogo chodzi dlaczego kierownicy pozwalają na taki (usunięte przez administratora) Jeden będzie siedział, Polak nie posiedzi. Jak to widzę mnie zbiera by do dyrektora iść ale samej człowiek nic nie zdziała. Na jadalni wszyscy mądrzy ale jak coś to nikt nic nie widział. Powinni im już podziękować bo produkcja maleje to co oni po tyle godzin robią. Leżą na tel po jadalni.

Nie u siebie
@Ukrainec

Nie skacz nie skacz heh...

Realista

Jak czytam te negatywne i agresywne wpisy to aż mnie bierze...! Podobno jest tyle ofert pracy którymi codziennie się przechwalcie. Dlaczego nie opuścicie tego "Kołchozu" i pójdziecie do cudownej,pachnącej firmy, gdzie za samo przyjście Wam zapłacą? Po co trzymacie się kurczowo "tego syfu". Może jakbyście stracili pracę to docenicie ... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Adaa

Pakownia. Coz można powiedzieć robi sie tam na ilość nie na jakość. atmosfera masakra????‍♀️????. Stare pracownice tylko sie wydzieraja na młodych nic więcej aby wykorzystac.. Przyjęłam się do pracy i jak patrze na te kobiety to w pierwszym tygodniu by chciały zebym jeb@la tak jak one po 40 latach. Szansy najlepiej by nie dały. Mowia na mlode ze patrza w telefony itp. A one starsze wiekiem chociaz ze nie patrza w telefon potrafia wpuscic ser zgnieciony do maszyny albo przyklepuja i dawaj dalejalbo podniesiony z podlogi i zawinoety w papier znowu????‍♀️

Obcynick
@Adaa

Tego typu uwagi zgłasza się kierownikowi, panu od BHP i do działu chigieny, a nie wylewa się do opinii publicznej. Są sprawy co można załatwić na własnym podwórku, nie koniecznie na ambonie ????

Jaa
@Obcynick

Tak można. Ale niech ludzie wiedzą jak jest. Kazdy ma swoją opinie

@Adaa

chyba koleżanka nie przeczytała dobrze swojej umowę o pracy- co jej wolno a czego nie wolno!!!

Zachwycona

Hej wszystkim na dziale pakowania od kwietnia ma być premia uznaniowa od 100-300 zł za wyniki w pracy i za staż. A jak na innych działach też coś słuchać o nowej formie premii? :)

Wcale nie taka młoda
@Zachwycona

Zachwycona możesz napisać skąd ty masz takie informacje

Nowa

Ludzie strzelacie sobie w"noge" tymi tekstami. Oni też czytają.Skończy się jak i na pakowni tak i na produkcji.

@Nowa

Czy mogę Cię poprosić o dokładne przedstawienie sytuacji pracowniczej w firmie, o której wspominasz? Sugerujesz, że pracownicy mieliby "bać się" szefostwa? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

@Marek

Tu nie chodzi że się boją tylko kierownictwo nic nie robi gdy pracownik zgłasza jakiś problem.Po prostu mają to w nosie. A uczciwy pracownik musi wykonywać pracę za siebie i za osobę która się nie nadaje lub po prostu jej się nie chce pracować. Wypłatę otrzyma tak jak inni pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Mleczarnia Turek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mleczarnia Turek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o.?

Mleczarnia Turek Sp. z o.o.