Grupa Format

Opinie o Grupa Format

Klient

Call Center, dzwonią i oferują RODO za 750 zł netto, ewentualnie rabat 250 zł na szkolenie (które jest darmowe w internecie) wciskając że jest to obligatoryjne i trzeba zrobić jak najszybciej, bo duże kary. Oczywiście jest to naciąganie i całkowicie nie jest dostosowane do końcowego klienta. Byle tylko sprzedać i zarobić. Ciekawe czy ich obowiązuje RODO i skąd pozyskują numer telefonu.

@Klient

Witam serdecznie, jeżeli czują się Państwo (usunięte przez administratora) to zapraszamy do kontaktu, zapewniam, że wszystkie oferowane usługi są zgodne z prawem, natomiast rozmowy konsultantów są nagrywane, jesteśmy w stanie wszystko sprawdzić. Pozdrawiam.

Nick Nowy wpis
@Klient

To prawda. Dzwonienie i wciskanie byle czego żeby tylko zrobić obrót i iść do domu :) tak się zarabia w formacie. Czym większą sprzedaż tym większa premia. Więc się leje wodę i wciska byle jaki produkt którego klient nie potrzebuje. Na codzien dzwoni się do randomowych szkół przedszkoli etc, żeby tylko ktoś odebrał i pogadał bo się biling musi zgadzać haha Nie pozdrawiam grupa format Żory

Anna Nowy wpis

Czy w Grupoe Format jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin? Czy tylko cały etat w chodzi w grę ?

Nowy wpis

@Anna

Witam. Pracujemy tylko w pełnym wymiarze. Pozdrawiam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grupa Format? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

GF Nowy wpis

Witam. Zapewniamy tylko telefony połączone z centralą telefoniczną, nie ma możliwości korzystania z tych telefonów po godzinach pracy. Pozdrawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby w Grupa Format otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

GF

Umowa o pracę jest po umowie zlecenie która jest podpisana na pierwsze 2 tygodnie pracy i czas szkolenia. Pozdrawiamy.

GF

W pierwszej kolejności jest umowa zlecenie na czas szkolenia, następnie umowa o pracę na okres próbny. Pozdrawiam.

Telemarketer

Nie wiem jaka jest filia w Żorach, ale w Jastrzębiu moje wrażenia nie są najlepsze. Po krótkiej rozmowie w której Pani kierowniczka(zakładam, że to pani kierowniczka - nigdy się nie przedstawiła) próbowała mnie wybadać, stwierdziła, że nie nadaje się do tej roboty. I byłoby wspaniale gdyby na tym się rozmowa zakończyła. Zamiast tego dostałam ok. 5 minutowy wykład(w którym powtórzyła przynajmniej dwukrotnie, że się nie nadaje) i żądanie bym zmieniła jej zdanie - a chodziło o to, że zastanawiam się nad moimi odpowiedziami(na rozmowie kwalifikacyjnej) i nie mówię tak płynnie jak będzie wymagała tego na słuchawkach. Dodam, że na tym etapie rozmowy nie udało mi się o nic zapytać a Pani kierowniczka również nie próbowała mi tej roboty sprzedać, choćby uprzejmością. Udało mi się w końcu przekonać ją, żeby mnie puściła ale też chciała się na ten temat kłócić.

1. Pytanie o poprzednią pracę i zakres obowiązków 2. Jaki powinien byc telemarketer? 3. Zdefiniuj komunikatywność(pamiętaj by zdefiniować komunikatywność jako umiętnośc prowadzenia rozmowy w dyplomatyczny sposób bo tak Pani kierowniczka rozumie to słowo)

Czy firma Grupa Format kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witam, szukamy ludzi do pracy bo wciąż się rozwijamy i mamy coraz więcej miejsca dla nowych pracowników, większość zespołu pracuje u nas od 6 do 10 lat więc musi być również sporo zalet pracy u nas. Miło było Panią poznać, jest to kolejne doświadczenie które z pewnością nas wzmocni. Życzymy sukcesów u innego lepszego pracodawcy.

Czy jest możliwość pracy w Grupa Format na część etatu?

GF

Witam. Pracujemy w godzinach od 07:30 do 15:30, nie ma możliwości pracy na część etatu. Pozdrawiam.

Były Pracownik

Podejmując prace w Grupie Format w Jastrzębiu Zdroju myślałem, ze bede zadowolony z tej pracy. Niestety pozory czesto myla. Trafiłem do działu RODO. Poczatek pracy wyobrażałem sobie ze kierownik działu przekaże mi wiedze i da wskazówki . Niestety dostałem 15 min szkolenie na ktorym dostałem kartki i tyle. Osoby pracujące tam zwracały mi uwagę na błędy jakie popełniam i doradzały jak je naprawic. Powinna to zrobic Pani kierownik ale niestety wazniejsze byly prywatne rozmowy tel.. Gdy zapytałem pracownikow czy sa zadowoleni z pracy nikt nie odpowiedział.. atmosfera panująca tam jest przerazająca widząc jak dziewczyny pracujące tam siedzą jak na szpilkach.Pani Kierownik ledwo co skonczyła szkole, bez wiedzy i doswiadczenia ale slysząc ze jest nie do ruszenia szybko sie nic nie zmieni na lepsze .Czeka na pracownika ktory jakims cudem nauczy sie wszystkiego z kartki i bedzie sprzedawał zaraz najlepiej na drugi dzien. Jezeli szukacie pracy a nie przygody odradzam.

@Były Pracownik

Witam. W ciągu ostatnich miesięcy w oddziale w Jastrzębiu pracował tylko jeden mężczyzna :) pozdrawiamy :) W trakcie zatrudnienia bardzo się Panu podobała praca, podobało się Panu również szkolenie z trenerem, tak bardzo się Panu podobało, że aż polecił Pan pracę swojemu znajomemu. Szkoda, że musieliśmy się rozstać z kilku powodów, pierwszy powód to brak efektów tak jak Pan wspomniał i kolejny to założenie przez Pana firmy o podobnym profilu do naszego. Nie tędy droga by oczerniać firmę z którą i tak nie wiązał Pan przyszłości bo miał Pan w tym inny interes. Mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

A jakie trzeba spełnić wymagania aby zostać przyjętym?

@Kandydat

W zależności od tego na jakie stanowisko jest rekrutacja, wykształcenie min. średnie, jeśli chodzi o doświadczenie to nie jest konieczne, na każdym stanowisku jest szkolenie przygotowawcze.

Aleksandra

Ale w inetrnecie możesz nie dostać certyfikatu a ciekawe czy firma takie wydaje?

@Aleksandra

Wystawiamy zaświadczenia dla uczestników szkoleń, prowadzimy rejestry i dzienniki ponieważ jesteśmy zarejestrowani jako Centrum Kształcenia Ustawicznego i tego wymaga od nas prawo oświatowe. Jeżeli znajdą Państwo darmowe szkolenia w internecie i zakres będzie dla Państwa zadowalający to jak najbardziej zachęcamy do korzystania z takich szkoleń, natomiast jeżeli potrzebują Państwa szkolenia indywidualnego to zapraszamy. Z poważaniem.

Urszula

Widzę niżej informacje o pracy zdalnej. Ktoś mógłby powiedzieć na jakich stanowiskach tutaj jest możliwość takiej pracy? Albo pracy hybrydowej - bo taka też mnie interesuje.

@Urszula

Witam. Na dzień dzisiejszy nie zatrudniamy pracowników do pracy zdalnej lub hybrydowej. Pozdrawiam serdecznie.

Czy w Grupa Format możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Sylwia

Tak, u nas w firmie mamy dwie wypłaty, jedna podstawowa zgodna z umową, zawsze wypłacona w całości. Drugie wynagrodzenie to nagrody za sprzedaż, jak ktoś wypracuje to otrzyma na konto do 20 dnia każdego miesiąca.

@Sylwia

A mogę wiedzieć jak wygląda premia za sprzedaż, ile wynosi % od sprzedaży? I czy są jakieś progi, które trzeba przekroczyć żeby w ogóle premia była wypłacona?

@Adam

Witam :) takich informacji chętnie udzielę podczas spotkania, będzie prościej wyjaśnić ponieważ mamy kilka działów w firmie i są różne systemy premiowe. Zachęcam do kontaktu 605820119 lub proszę o przesłanie cv na adres sylwia.m@grupaformat.pl

@Sylwia

A można mniej więcej widełki przedstawić? Sama jestem też ciekawa.

@Ewa

Zapraszam do kontaktu pod numerem 605820119, umówimy się na niezobowiązujące spotkanie i wszystko wyjaśnię. Pozdrawiam.

@Sylwia

A tutaj nie można tego napisać?

@Ewa

Wszystkie informacje są udzielone podczas rozmowy, nie jest to tajemnicą ale unikamy udzielania takich informacji na forum, ze względu na dużą konkurencję na rynku pracy. Każde stanowisko ma inne wynagrodzenie i inaczej naliczane premie, więc zachęcam do kontaktu i spotkania. Pozdrawiam.

Na jakie wsparcie w Grupa Format mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

GF

Oczywiście, że przestrzegane są prawa wynikające z Kodeksu pracy. Każda sytuacja jest inna i staramy się dopasować do pracownika tak aby był zadowolony.

Justyna
@GF

I normalnie kobiety po okresie macierzyńskim mogą wrócić do pracy ? :)

@Justyna

Oczywiście, że mogą wrócić, bardzo nam zależy na tym by pracownicy wracali do pracy, zawsze jesteśmy w kontakcie z pracownikami na urlopie macierzyńskim i pomagamy w formalnościach związanych z powrotem do pracy :)

Jaki jest styl zarządzania w Grupa Format?

Zachęcam do kontaktu tel. 605-820-119, udzielę wszystkich informacji.

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa Format? Można dołączyć rodzinę?

Sylwia

Członków rodziny możną dopisać do podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego, oraz do dodatkowego ubezpieczenia grupowego (dla chętnych). Pozdrawiam.

GF

Witam, jeżeli uważają Państwo, że coś było nie zgodne z prawem to zapraszamy do kontaktu i wszystko wyjaśnimy, umowy z opieką roczną mają okres wypowiedzenia tak jak wszystkie umowy, wystarczy ją wypowiedzieć i nie otrzymają Państwo fv, jeżeli klient nie wyśle wypowiedzenia to umowa jest kontynuowana. Sprawdzimy jakie certyfikaty zostały do Państwa wysłane i czy wyrazili Państwo zgodę na zakup. Pragnę poinformować, że wszystkie rozmowy z naszymi konsultantami są rejestrowane i jeżeli są jakieś wątpliwości to możemy to sprawdzić i wyjaśnić. Proszę o kontakt telefoniczny 605-820-119 lub mailowy sylwia.m@grupaformat.pl

Wiecie czy Grupa Format udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik do dziś

na chwilę obecną nie poszukujemy więcej pracowników do pracy zdalnej tylko stacjonarnie, na pracy zdalnej udostępniamy program do dzwonienia z komputera. Pozdrawiam.

Jaka jest kultura pracy w Grupa Format? Obowiązuje typowy dress code?

?????

Kultura pracy w tej firmie jest prawie że zerowa wieczne klutnie między pracownicami a czasami między pracownikiem a szefowa masakra przekleństwa w tle gdzie się prowadzi rozmowę z klientem dziennie nikt nie patrzy czy ty rozmawiasz czy nie kiedy chcą się kluca osobiscie nie polecam tej pracy

Grażyna
@?????

Rozumiem, że według Ciebie atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się czy jest jakaś szansa, że w najbliższej przyszłości ulegnie ona poprawie? Chciałabym też się zapytać o inne warunki pracy jak np. zakres obowiązków czy wynagrodzenie. Jak je oceniasz?

@?????

Dokładnie. Było tak zawsze. Zwady i spiny między ludźmi non stop. Hałas taki, że wstyd do klienta dzwonić bo co sobie pomyśli, porządna firma i takie słowa lecą? A najgorzej jak się rozkręciły w trakcie rozmowy. Nie dało się wytłumaczyć skąd te wyzwiska lecą. Ehhhh Ogólnie bardzo słaba i nierzetelna firma. Wszystko jest robione na odczepnego , wszystko jest wykonywane bardzo nieprofesjonalnie. Oby tylko zrobić sobie utarg i iść do domu.

?????
@Grażyna

Wynagrodzenie jak wszędzie najniższa krajowa chyba że masz utarg ponad 6 tys to wtedy premia dodatkowa ale żeby ten utarg zrobić trzeba się nieźle nagimnastykować a i tak go nie zrobisz ponieważ w Polsce jest już dużo firm które się tym samym zajmują i mają niższe ceny i niekiedy lepsza opinie ogólnie nie ma co sobie tą firmą głowy zawracać bo szkoda czasu

@?????

Wiadome jest, że jeżeli jest to firma callcenter to będzie szum i gwar, ale bez przesady, jestem tu tyle lat i zarabiam więcej niż nie jeden facet. Skoro już nie pracujesz w firmie to znaczy, że po prostu nie potrafisz sprzedawać, dla Ciebie obroty 6 tysięcy to dużo a ja lekko robię 30 i wydaje mi się to proste, więc raczej wchodzi tu brak Twoich umiejętności, jak nie wyrobisz normy w markecie to też pewnie dodasz opinię, że jest to nie możliwe i będziesz zniechęcał do pracy w tym markecie. Ogólnie siedzenie na goworku i dodawanie takich komentarzy świadczy o tym, że tu był bardziej problem z Twoją pracą a nie z firmą. Najlepiej jest przyjść i sprawdzić, tu się nic nie starci a można tylko zyskać.

@Grażyna

Roksi

Czy ktoś mógłby napisać na czym dokładnie polega praca, jakie są zarobki, gdzie i z czym się dzwoni? Co dla mnie ważne, czy w biurze pracuje dużo osób, nie chciałabym brać udziału w wyścigu szczurów. Jaką dają umowę?

Czy Grupa Format zapewnia kartę multisportu?

szoook

Tak jest karta multisport

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Format - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Format?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Format tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Format?

Kandydaci do pracy w Grupa Format napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Format