CONERC sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o CONERC sp. z o.o.

MIRI 2010-04-20 14:33:23
Dobrze się tam pracuję. Wypłaty zawsze na czas. Pracowałam od stycznia. Inni pracownicy też OK. Szef jest bardzo wymagający ale rozsądny. Nigdy nie miałam z nim problemów Dużo kursów i szkoleń. Raczej dla osób które mają już doświadczenie.
anonim 2010-04-22 12:24:47
Bardzo profesjonalna firma. Pracowałem dla p. Szafrańskiego jeszcze w firmie TIAN sp. z o.o. a potem w CONERC w dziale projektów. Aktualnie w dziale inwestycji. Młodzi pracownicy na bardzo wysokim poziomie. Doskonały dobór kadry. Prezes Szafrański jest naprawde normalnym człowiekiem.
Arek 2010-08-16 15:03:18
Uczciwie i tyle w temacie.
MADZIX 2010-09-13 21:39:05
Praca OK. Szef nie jest miły.
anonim 2011-01-11 08:28:52
Praca jak praca. Płatne za miech około 2700 na łapę. Na specu lepiej ponad 4000. Właściciel to młody choleryk. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Na każdym dziale jest kierownik zespołu więc lepiej z nim gadać. (usunięte przez administratora). Teraz to już nie jest w Tarnowskich Górach tylko w Krakowie. Ale ogólnie poza kilkoma sprawami to jest OK. Tylko lepiej nie podskakiwać i robić co kazali.
Anonim 1 2011-01-11 10:45:04
Mogła bym prosić kontakt telefoniczny do firmy Conerc?
P 2011-01-13 12:50:22
Nie pracuje już tam ale chybaa mail to na pewno conerc@conerc.pl
Anonim 2011-01-20 20:12:33
Dziwne tak dobra ta firma sp. z o. o. a w KRS jej niema?
MADZIX 2011-01-25 19:09:27
Przecież to Branding ;P Marna prowokacja konkurencji skoro markę szuka w KRS hehehe ;P conerc już chyba od roku nie jest firmą tylko marką grupy bo się im trochę rozrosło ;P Jednak jazdy do K-rk mnie trochę przerosły.
velonka 2011-05-17 07:32:16
Niestety ostatnimi czasy po wprowadzeniu zmian kadrowych zrobiło się (usunięte przez administratora). Typowe nastawienie na (usunięte przez administratora)
O_P 2011-07-17 10:45:06
Od dwóch lat tam pracuje. Nie ma idealnego pracodawcy. Płaczu nie ma.
ttt 2012-03-28 13:15:14
(usunięte przez administratora)Zajdziesz w ciążę to lecisz na bruk. Żadnych urlopów żadnych dodatków. A spróbuj się z kierownictwem nie zgodzić to od razu dyscyplinarka. Nawet rozmawiać nie chcą. Od roku proszę o RP7 to księgowa czasu nie ma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znacze.
TOMEK 2012-03-29 14:54:42
Nie opowiadaj bzdur. (usunięte przez administratora)
ANDY 2013-09-19 23:49:14
Conerc to grupa kapitałowa oni tylko rządzą innymi firmami. Raczej marne szanse żeby tam się dostać. Ja nie wiem władze widziałem dwa razy w życiu. To znaczy ją pracuje w jednej z firm która wchodzi w skład grupy conerc. No nie wiem co się mówi. Praca na produkcji za minimalne wynagrodzenie. Ale to jeden z większych pracodawców w regionie więc oni sobie z tego świetnie zdają sprawę. Nie wiem jak się pracuje tam na górze. Pewnie fajnie i napewno za dobra kasę.
ANDY 2013-09-24 10:59:05
Grupa conerc ma większościowy pakiet w grupie asa clima. Natomiast ta ma fabryki w Krośnie, Tarnobrzegu, Rzeszowie i Dębicy. Conerc powstał w Chorzowie więc pewnie wtedy przystąpili do jakiegoś porozumienia. Zresztą właściciel jest wykładowcą to go miasta lubią. Zawsze to lepiej wygląda jak w projekcie bierze udział jakiś doktor albo profesor hehe.
ANDY 2013-09-28 14:39:54
Nie narzekałem i nie narzekam.
ANDY 2013-09-28 17:17:17
Obsługuję prasę krawędziową. Praca jest, wynagrodzenie na koncie, urlopy bez większych problemów. A nie pasuje mi to że robię na zmiany. Ja tam widzę pięć gwiazdek na sześć choć żem ślepy na oko.
ANDY 2013-09-30 10:04:24
Od 6:00 Do 14. Od 14 Do 22:00. Od 22:00 Do 6:00. Każdy pracuje 8 godzin metodą na gwizdek z przerwą. Myślę że o resztę powinieneś pytać podczas ewentualnej rozmowy o pracę.
Oi 2013-10-13 12:53:36
Paczka na święta. Bony towarowe. Rozkład jazdy ustala sie z brygadzistą. Grafik na caly miesiąc i potem ni h.. się nie zamienisz. Jak masz łapy do roboty i ci się chce to zarobisz. (usunięte przez administratora). Stawką jest prostą etat za 1800 albo na godzin ile wyrobisz tyle masz.
2013-10-13 13:04:03
Jaaaa jeszcze miałem napisać że to się tyczy Asa Clima z grupy Conerc. (usunięte przez administratora)Praca w Conerc to frykasy rarytasy. Pensja jak w kosmosie. I ciągle straszą zwolnieniami. A władza to(usunięte przez administratora). Liczy się kasa jak w każdej firmie. A co ją mam zrobić roboty żadnej a oni płacą.
KASA 2014-12-31 03:20:26
no wiem że tak po przerwie pytać to możę nie wypada ale mnie zaitrygowały kwoty oferowane w tej pracy. mianowicie jestem cieakwy czy teraz w 2015 roku któy zaraz będzie stawki są takie same czy jednak inne. jest jakaś szansa na znalezienie zaraz pracy w conercie ? z góry dziękuje ze pomoc dla mnie i innych bo nie jestem samolubny
KASA 2014-12-31 03:20:29
jolka 2015-03-11 18:51:37
a to w nowym roku się miały zmienić stawki płacone w conarc? no to zaskoczenie, no to może jednak warto przyjść do nich do pracy i się zatrudnić. a może mi ktoś konkretnie odpowiedzieć jak te stawki się zmieniły i ile teraz tam netto na rękę płacą? z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
colin 2015-03-27 18:53:13
Conerc to kolejna z wielu firm która na swoją siedzibę zdecydowała się w Tarnowskich Górach. Jak tak dalej pójdzie rozwój firm w tych okolicach to niedługo zabraknie im pracowników z pobliskich miast... , ale wracając do tematu może rzeczywiście jest ktoś w stanie napisać czy płacą tutaj lepiej niż w przedsiębiorstwach nieopodal?
Wa 2016-05-20 19:10:54
Uważam, że naprawdę wartościowa firma pod wieloma względami, bardzo fajna i rozwojowa teraz jest, szacunel
Zostaw swoją opinię o CONERC sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONERC sp. z o.o.