WITROCHEM SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o WITROCHEM SP. Z O.O.

Grzegorz 2015-01-25 15:26:49
Witrochem nadal szuka elektryka - automatyka problem ich polega na tym że oferują specjaliście 10,60zł na godzinę co daje przeciętną pensję na poziomie 1760zł i ramach tego oczekują pełnej całodobowej dyspozycyjności.
Treść ogłoszenia poniżej:

Firma Witrochem Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Skórzewo k/Poznania
Obowiązki:
- naprawy oraz konserwacja maszyn, urządzeń, przyrządów elektrycznych i oświetlenia,
- naprawy oraz konserwacja układów elektrycznych, zasilania oraz automatyki sterowniczej,
- badania i pomiary pracujących układów elektrycznych i zasilania celem wytypowania elementów lub układów do wymiany bądź regeneracji
- likwidacja awarii powodujących przerwy produkcyjne,
- zabezpieczenie w ramach posiadanych uprawnień ruchu elektro – energetycznego z całodobową dyspozycyjnością.

Od kandydatów oczekujemy:
- uprawnienia do 1Kv
- umiejętność naprawy automatyki elektrycznej
TRW 2016-08-29 17:05:37
na kontroli jakości tragedia, coraz więcej pracy, kierowniczka zwalnia ludzi za byle co i mamy tego efekty doświadczeni pracownicy odeszli i nie ma komu pracować , zresztą młodzi też rozglądają się za czymś innym, kasa zła nie jest ale traktowanie pracownika nieciekawe, jedyny plus taki że w końcu z rozdzielnią zrobili porządek i jest mniej osób, które pracowały bardzo wolno, a nacisk był zawsze nie na nich tylko na kontrolę jakości gdzie na zmianie bywało niekiedy po 2 osoby, krótko mówiąc rządzą tam ludzie z grupą inwalidzką, a sprawny pracownik nie ma nic do gadania bo od razu wypowiedzenie
Zostaw swoją opinię o WITROCHEM SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WITROCHEM SP. Z O.O.