Opinie o Red Med Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Red Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Red Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Med Sp. z o.o. w Chorzów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Red Med Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ok Nowy wpis

ok

monika

Ja nie pracowałam w tej firmie ale chętnie bym rozpoczeła pracę, ponieważ jestem ich klientką i bardzo profesjonalnie podchodzą do obsługi klienta. W kontakcie osobistym nie zauważyłam aby pracownicy byli przepracowani, zestersowani pracą, a wręcz przeciwnie, uśmiechnięci życzliwi i bardzo pomocni. Bardzo polecam produkty firmy RedMed, bo są na najwyższym poziomie.

@monika

nie prawda. a co z aparatami do mierzenia INR? może ktoś z pracowników odpowie?

qLabs Nowy wpis
@Anna

www.qLabs.pl - najlepsze monitory PT INR na Świecie. 100% pokrycia z wynikami z laboratorium.

HR Red Med Poland

czy na pewno chodzi o Red Med Poland Sp. z o.o. ??

Grzegorz Nowy wpis

Dziękujemy za wyrażenie opinii, na jakim stanowisku pracy Twoim zdaniem doszło do złamania prawa pracownika, na czym polega wyzysk i brak profesjonalizmu, czy mógłbyś opisać coś więcej. Z Chęcią wprowadzimy zmiany które, wpłyną na jakość pracy i zadowolenie pracowników.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Red Med Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Darek

@Pracownik Chyba firmy zostały pomylone? Oskarżenia tylko, że zabrakło argumentów potwierdzających?

Barbara

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie. Obsługa klienta bardzo pomocna, a przesyłkę do Londynu miałam w kilk dni. Aparat do badania INR działa bez zarzutu, a cena w promocji bardzo korzystna. Polecam z całego serca :)

Iwo

@Aldona Ale w Chorzowie firma również się znajduje.

Aldona

Red Med Sp z o o mieści się w Poznaniu!!!

lalla
@Aldona

Gdzie dokładnie w Poznaniu mieści się odział ?

Olga

Firma rozwija się, powiększa się ilość oddziałów a jak do tego lubi się taką pracę to można spokojnie pracować.

RedMed

www.redmed.pl

Weronika

@Anna z czym konkretnie się nie zgadzasz jeżeli chodzi o wypowiedź @Monika? Czy chodzi o uśmiechniętych pracowników? Czy może o profesjonalną obsługę? Chce zauważyć, że wpis jest z 2014 roku i sporo w Red Medzie mogło się zmienić.

Weronika

Zastanawiacie się nad podjęciem pracy w Red Med Sp. z o.o.? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu: https://redmed.com.pl/informacje-o-redmed-poland/praca/oferty-pracy.html Może macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

Sek

Mam takie wrażenie, że Red Med coraz większy jest?

Firma musi być dość prężna skoro przejęła sprzedaż produktu do oznaczania hemoglobiny glikowanej od firmy Bayer. Produkt się nazywa A1CNow+ i obecnie Red Med jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Produkt cieszy się ogromną popularnością w środowisku Diabetologów, jako niezastąpione narzędzie w diagnozie czy rozpoznawaniu cukrzycy, oraz zapobieganiu groźnym powikłaniom. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.A1CNow.pl

leki

firma zajmuje się sprzedażą produktó medycznych, które dystyrybuuje w swoich sklepach w paru miastach polski. tak juz poza tymi informacjami to widać na ich stronie, żę stawiają na promocje na naiektore produkty. Posiada ktoś doświadczenie zamówienia w red medzie? pozdrawiam mam nadzieje ze będziecie w stanie napisać coś o tym

karaś

Przyłączam sie do pytania poprzednika - ile można tam realnie zarobić i czy mają wogóle zapotrzebowanie na pracowników? Opinie są faktycznie sprzeczne, ale patrząc na te pozytywne może warto zaryzykować. Tylko niech ktoś podrzuci jakieś aktualne informacje stawki, atmosfera w pracy, jaki oferują pakiet socjalny - o ile oferują?

To "domniewaj" dalej :D hihihi :D

Masz rację "korsuń" ewentualnie konkurencja wypisuje takie rzeczy, też się spotkałem z takimi przypadkami.

Polecam, warto spróbować.

KAsia

Piotr, wcale mnie nie dziwi że cię wywalili z roboty, z twoich wypowiedzi wycieka nienawiść, brak poszanowania, nie tylko byłego pracodawcy, ale domniewam iż również przyszlych pracodawców. Mam nadziejęiż twoje wysokie kompetencję pozwalają tobie dobrze zarabiać i obecny pracodawca jest z ciebie barrrdzo zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Med Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Red Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Red Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Med Sp. z o.o.?

Red Med Sp. z o.o.
  • 3 Maja 130 lok. 1A