Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

kaktus

Mam pytanie .Czy wszystkie bajkopisarze się pozwalniali ,bo nie ma co czytać .

Świerk
@kaktus

Wywieźli ich w Bieszczady i Mazury stąd trudności z dostępem do internetu.

@Świerk

I niech tam zostana

JURAND
@kaktus

Przygotowują się do walki z Krzyżakami

Nawozownik
@JURAND

Za dużo nawozu z ukrainy i indonezji, ni ma komu podskakiwac polskie skoczki nawozowe wyeliminowane z gry za burtą. Brawo my. Melduje wykonanie zadania.

AB
@Nawozownik

(usunięte przez administratora) Czy ty wogole wiesz o czym piszesz?

BA
@AB

Spal coś to może uda Ci się załapać o co chodzi bo Ci co dają łapke w górę kumaja reszta razem z Tobą lipa:):):)

Sławo
@BA

Już oni dobrze załapali, jak się kapowało za plecami i wlazilo się w tyłek byle tylko kosztem innych sie utrzymać to te łapki w dół to ze wstydu, sumienie sie odzywa, nie przesada, tacy ludzie nie mają czegoś takiego:)

Ful
@JURAND

Bardzo trafiona aluzja,i chyba domyślam się o kogo chodzi.

Waran

Tragiczna firma - zaraz po rozpoczęciu epidemii, Amica zwolniła wszystkich promotorów marki, będących na umowach zlecenie, z 2 tydniowym okresem wypowiedzenia. Na początku epidemii gwarantowali wypłacanie godzinówki do końca maja, a 9 dni później won z pracy - "decyzja zarządu". Dodam, że Amica miała tylko 8 promotorów - żadna inna firma nie zwolniła promotorów, a takie Beko ma 90 osób, LG 260, Samsung jeszcze więcej.(usunięte przez administratora)

@Waran

Teraz to tragiczna, ale gdy się brało pieniążki dodam że nie małe i często nie adekwatne do wyników pracy to lwtedy była cacy.Niestety takie są teraz realia na rynku pracy .

Winnetou
@B.B.

Tiaaa... dzisiaj o robotę to martwią się pracownicy co ciężko tyrają po 40 lat w tej firmie a tu "promotor marki" płacze że poleciał pierwszy.... Sorry Winnetou za robotę uczciwą się weź to Cię zwalniać nie będą

antyBB
@B.B.

Amica i niemale pieniadze kogos zarty sie trzymaja

@antyBB

W takim razie nie Masz czego żałować.

@antyBB

Uważasz że Masz mało?drogą wolną powodzenia.

Pracownicy

Jakie są stawki godzinowe w Amica? Ewentualnie z jakim stażem pracy.

Darek
@Pracownicy

Na początek jest chyba 17zl brutto.Później zależy jakie stanowisko

szarak
@Pracownicy

17,08 za 11 lat pracy ,żadna tajemnica ,narobię się jak głupi wół.Przez tyle lat ,ale niestety nie wyrobiłam sobie ;typ lizusa dupowłaza tak już mam ,jest mi z tym dobrze mogę ludziom spojrzeć w twarz..

xxxxxx
@szarak

Czyli, z grubsza, minimalna krajowa. Jak to w Amice.

Nieznajomy

Witam.Czy wiadomo czy będzie przestój letni oraz czy w czerwcu będziemy robić piątki.

X
@Nieznajomy

O postoju i wakacjach zapomnijcie

Ols
@X

Dlatego że amica nie da 1000+

chory
@X

sami sobie zrobimy wakacje ,będzie potrzebna rekonwalescencja nad morzem .

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominik

Amica to złom nie polecam po trzech latach zmywarka się rozpadła lipa

Ale
@Dominik

Ale chyba twój mózg rozpadł się wcześniej

Weźcie mi tego gościa
@Dominik

Co ty chciałeś 100 lat mieć te zmywarkę (usunięte przez administratora) Co to za ludzie tu się tłumacza żalą a idź pan do ua!!!

robol
@Ale

co prawda to prawda ,mózg ok ,bo z dobrej konstrukcji ,nie chinszczyzna hi hi .

Amica zabrała nielegalnie pracownikom w Pandemi Wirusa urlop wypoczynkowy .Brak podwyżek zabranie premi do konca roku .20 % wyplaty i zmniejszony etat do 4/5 . Czy to jest dbanie o pracownika?

Dymanko
@Nowy

Rzeź popularnych sklepów w galeriach handlowych. 4 maja wciąż zamknięte są sklepy Reserved, Sinsay a nawet Empik Chociaż rząd złagodził obostrzenia i od poniedziałku, 4 maja mogą znowu działać sklepy w galeriach handlowych (w nowych warunkach sanitarnych), to te najpopularniejsze sklepy pozostaną zamknięte. Właściciele popularnych sklepów takich jak Reserved czy Empik oraz CCC wypowiadają umowy najmu w centrach handlowych. Powodem zbyt wysokie stawki czynszowe. Jak myślisz? Kto się przejmuje tam pracownikami? Gdzie są teraz Ci wychwalający pod niebiosa obecny ustrój? Właściciele sieciowek chcą wykorzystać moment koronowirusa by wynegocjować niższy czynsz a jak nie to zamkną placówkę i gdzie tu dbanie o pracownika nacisk na tworzenie silnego zespołu milej atmosfery i inne pierdoły?:) liczy się optymalizacja zysku, w niej nigdy nie ma człowieka, a raczej jest, najlepiej żeby był najtańszy i koronowirus daje doskonała okazje by znów mógł tańszy się stać:)

Wonsz
@Nowy

(usunięte przez administratora) Człowieku Ty się ciesz, ze nas wszystkich nie zwolnili, a nie się prujesz o urlop i mniejszy wymiar etatu..(usunięte przez administratora) Wole zarabiać mniej, ale mieć pewność, ze po tym wszystkim będę miał gdzie wrócić...ten rok będzie inny niż wszystkie poprzednie lata, zrozum to.

Praca
@Wonsz

Podczas gdy pandemia wirusa SARS-CoV-2 wymusiła na wielu osobach pracę zdalną,, drastycznie rośnie wykorzystanie służbowego sprzętu do celów prywatnych, w tym oglądania pornografii. To istotne zagrożenie dla danych – grzmi firma Kaspersky ja też tak chce:(

ADKLI

BARDZO ZŁA OBSŁUGA GWARANCYJNA. OD ZGŁOSZENIA MIJAJĄ DWA TYGODNIE I NIKT SIĘ NIE ODZYWA . WIELKIE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY ORAZ PRODUKTÓW.!!!!!!!!!

KOCHAM AMICA

i Dziękuję jej za CUDOWNE miejsce PRACY i CUDOWNYCH ludzi i z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM na WYWIAD z "PRZEDSTAWICIELEM FIRMY" !!!!

Bhp istnieje?

Witam. Czy dział ???? to oddział pracy chronionej ,,zabunkrowani". Bramy ppoż zamknięte ????. Zadajemy sobie pytanie od początku jako pracownicy. Co kierowolo w podjęciu takiej decyzj? 1. Kradzież na tym dziale? Jest ochrona i kamery czy nie rozwiązują tego problemu. 2. Ochronka przed wirusem. Zamknijmy tak wszystkie działy bramy ppoż na np. montażu!!! Przy jednej z tych bram ppoz jest czytnik pracy pracownika. W pobliżu są maszyny które do pracy wykorzystują gaz. Nie chcemy myśleć co by było gdyby....

KTOŚ
@Bhp istnieje?

Pewnie projektowały to osoby Twojego pokroju, a kto wie czy nie była to Twoja rodzina. Zatrudniona na dziale ????? Dzięki wyjątkowej znajomości "procesów produkcyjnych i około produkcyjnych".

tt

Hej, pracowałem kiedyś w amice, pozdrawiam wszystkie sympatyczne osoby z wydziału płyt grzejnych:). Było czasami całkiem fajnie:)

Interesant

Obiecana podwyżka w 2020 roku która miała być tj.1.8zł będzie jak wszystko ruszy? (produkcja) czy zostanie dana do końca roku, czy w 2021 będzie za rok poprzedni dana?

@Interesant

Do końca roku nie dostaniesz nic ,będziesz robił za damski (usunięte przez administratora)W dni wolne tiry wyjeżdżali z towarem ,a oni mają brak sprzedaży ,na pewno idzie mniejsza ilość ,ale bez przesady,oni muszą pokazać ,że też mają kryzys.

Hit
@Robol

Szanowni Państwo właśnie skończył się rynek pracownika. Przypomnimy sobie jak smakuje kapitalizm z bezrobociem, bo już co niektórzy zapomnieli

flick
@Hit

rynek pracownika to określenie wymyślone na potrzeby chciwego biznesu, gdyby tak było to jeszcze kilka miesięcy temu płacili by na produkcji 5tys na przywitanie

Yeah
@flick

Ależ kapitalizm opiera się o chciwość pazerność o to by wyzyskać gdy jest ku temu okazja i właśnie znowu wracają dobre czasy i stare dobre hasła -jak się nie podoba to pod bramą stoi stu innych-można będzie przegłosować kolejne ustawy -dla dobra pracownika- odbierajace im kolejne prawa- i nazwie się to fajnie - elastyczny czas pracy- -uelastycznienie przepisów pracy- poczekajmy:)

Kokol
@flick

Prawda

ładny

czyli zarzad sobie obniżył 30% z 50 tyś do 35 tyś brutto. miesięcznie. no. może jesszce z 500+ się wypiszą po apelu. ludzie, gdzie wasze głowy?

Kk

Przestrzegam przed kupnem sprzętu Amica. Zmywarka po przywiezieniu była już uszkodzona nie można było włączyć. Indukcja nie widzi garnków. Jestem z Warszawy sprzęt kupiłem w AGD RTV Serwis amiki twierdzi że jest wszystko w porządku. Nie będę wspominał o wyciągu i piekarniku również amika. Nigdy więcej AMICI. Kupujesz go na własną odpowiedzialność

Mr.
@Kk

Widzę że zaczyna się bezwzględna walka o klienta. W imieniu jakiej firmy Się Wypowiadasz?Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie uzyskamy odpowiedzi ponieważ nie stać Cię na nią.

H7ijj
@Kk

Peszek jakiś masz ponieważ mam w domu wszystkie sprzęty Amiki i jakoś nie narzekam!!!! Albo jesteś że sekty wiadomo kogo już daj spokój dzisiaj nikt o tamtej sprawie nie pamięta każdy patrzy na kryzys i żeby miał co do dzieciakom na talerz włożyć

@H7ijj

Zawsze może zdarzyć się błąd w produkcji. To jest nieuniknione, ale nie dotyczy większości

Mały
@:

Dokładnie, kiedy szukałem zmywarki a budżet miałem do 2500 złotych i zastanawiałem się nad zakupem zmywarki konkurencji zza zachodniej granicy Pan w sklepie powiedzial wprost i szczerze - w tym przedziale cenowym dziś już nie ma bubla i bezawaryjnego cudeńka - wszystko jest na w miarę równym poziomie.. Więc postanowiłem wesprzeć lokalny biznes i kupiłem Amikę i jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam i polecam rodzime produkty

Pan

Są jakieś info czy będziemy pracować po 3dni w tygodniu?

@Pan

Tak, na intranecie jest opisane że obcinają 20% i premie. Jutro oficjalny komunikat

Ooo

Pojechali z nami brawo związki zawodowe. Zmieńcie tylko nazwę na związki zarzadu

Nooo
@Ooo

Może warto zastanowić się nad wstąpieniem do Związków i zarządu i coś robić zamiast tylko narzekać i zwalać winę na innych. A na intranecie jest ze zmniejsza się etat do 4/5 dlatego kasa mniejsza o 20%

@Nooo

Ale po co do tych związków się zapisać zero z nich korzyści /.Przewodniczący to czlowiek czarna magia chce dociągnąć do emerytury,więc będzie robił jak mu każą.Ciekawe czy wszystkim wszystko zabrali ,czy tylko robolom.Tak nie może ,państwo pomaga ,ale nie nam my nie mamy gdzie iść za co mamy żyć .Firma amica też skorzysta z finansowania państwa dlatego nam to zrobili .Wstyd ,żeby nie mieli zaplecza finansowego ,długów narobili teraz nie wiedzą czy zostawić sobie czy długi płacić a dla nas ochłapy.

Nooo
@Robol

Zapisz się do związków i staraj się dostać się do zarządu związków by mieć wpływ na to ustalają. A jak się nie dostaniesz to utwórz swoje związki zawodowe gdzie będziesz szefem i będą musieli z tobą rozmawiać i będziesz miał możliwość się wykazać. Takie wytykanie innym a samemu siedząc na (usunięte przez administratora) to bardzo słabe jest wiesz?

Pan

Chodziło o to czy w przyszłym tygodniu idziemy 3 dni a w następnym 2 dni

Związkowiec
@Robol

Słuchaj (usunięte przez administratora) mam nadzieję że będziesz pierwszą osobą która wyleci z tej firmy jak już będzie można zwalniać i mam nadzieję że ZZ nie wstawi się za tobą. Nie wiesz ile ZZ wywalczył dla ciebie, więc nie biadol tylko bądź wdzięczny że masz robotę, bo mogłeś już jej nie mieć.

robol
@Związkowiec

Za mną nikt się nie wstawi ,bo nie jestem wazeliną ,jak będą zwalniać ,to tych co są niewygodni dla nich .

aaa

Nie skowyczec,skonczylo sie babci srranie...teraz bedziecie zrec suchy chleb....

Bbb
@aaa

A jak zła firma tyle hejtu w ostatnim czasie mobbing słabe pensje zły burżuazyjny zarząd a teraz przyszło tąpnięcie w postaci pandemi to wszyscy pełne (usunięte przez administratora) Może teraz co niektórzy wbiją sobie w ten pusty (usunięte przez administratora) że szczególnie ci co w (usunięte przez administratora) cięli na maksa a co za tym idzie okradali ten zakład że gospodarka i wolny rynek to nie bajka... Suchy chleb to wersja optymistyczna wy będziecie skrobac kit z okien...

Życie
@Bbb

Karma wraca pamiętajcie o tym zwłaszcza Ci co piszą takie podłe życzenia .

Jbgrt
@Bbb

Moralność wystraszonehgogo (c@ama) jestem w stanie się o kazdy hajs. Zalozyc, że nie jeden z roboty przez ciebie wylecial, ze masz nienajgorsza posadke albo jestes psiakiem.nie do ruszenia zakapowanie pelne majty masz bo w innym zakladzie tacy jak ty to mniej niz 0 jak myslisz kto cie zaluje ? zero skrupul w zamian za zero skrupul firma ruszy to do roboty nie ruszy to się znajdzie coś innego zapamiętaj jedno kto nie ma plecow tak jak ty jest wszystko jedno nie tu to w innym miejscu gdy to się skończy twoje wycie tylko pokazuje to fakt jakie pelne gacie macie ludzie bez układu wrócą lub znajda inne robote bo to ze dla takich jak ty to pepek swiata to nie znaczy że dla wszystkich, ale milo sie czyta ten lament i pelne majty przyda wam sie wszystkim trafic do roboty bezez ukladu zeby wami pomiatali tacy sami jak wy na zdrowie

Trance
@Jbgrt

Ty pewnie z tych co sobie z 3 miesiące co roku na elce leniuchowali ponadto cała teczka papierów czego to nie może robić nie może stać dźwigać robić w pracy ciągłej smrodach duchocie i długo można wymieniać... Za takich cwaniaczków firma powinna się zabrać jako pierwszych... Tutaj wielki figo fago a mu powiedz że się najwyżej pójdzie na budowę jak będą zwalniać to blady i wielkie oczy...

Produkcja
@aaa

Ile osób zwolniła Amica????????????????????

Trance

Twoja teczka to sie pewnie nie zamyka heh co tam nie możesz pewnie stać dźwigać robić w trybie ciaglym w halasie smrodzie wełnie ogólnie to pewnie nic nie możesz robić za to do brania pieniążków to pierwsza/pierwszy wiesz na kogo pluje??? Na obibokow 30 40 letnich facetów i kobiety co przynoszą papierki na śmieszne schorzenia a ktoś musi za nich zapieprzac

Cenzura to za komuny
@Trance

Chodzisz do kościoła? Modlisz się każdego dnia? Otwórz ja tak, od wielu lat tak zostałam wychowana i wiesz co jest najgorsze, ludzie za czasów komunizmu jak i sami komuniści nie mieli w sobie tyle jadu co teraz pychy egoizmu i chciwości. Nigdy nie myślałam, że będę z takim sentymentem spoglądać na tamten czas, choć komunizm, kłócił się z wartosciami religijnymi, co najbardziej smutne, mimo niedostatkow ludzie nie zachowywali się tak jak Ty i inni twojego pokroju, w pracy panowało coś takiego jak poszanowanie dla pracowników i siebie nawzajem dziś z tego czasu pozostało wspomnienie. Nawet koronowirus nie pomoże, ta choroba ktora tak podzieliła i ludzi pracowników jest gorsza. I czuje się trochę oszukana, bo to właśnie dzięki Bogu i kościołowi miało być lepiej, ludzie mieli żyć w szczęściu zgodzie i poszanowaniu, jesteś zdrowy, masz pewną posadę mozesz pisać co chcesz i nikt Cie nie zablokuje o tak jesteś mocny, obyś nigdy nie zachorował i musiał przyjść do firmy pracować i słuchać i czytać na swój temat takie obelgi, teraz jesteś pewny że Ci to nie grozi, Ci którzy znaleźli się w takiej sytuacji też byli i wiesz co, za tej przekletej komuny nikt by ich tak nie traktował kto pamięta ten wie i to jest takie żałosne i to końca życia tego nie zrozumiem bo czuje się oszukana, ale będę pracować jak inni, i będę wiedzieć co myślicie o nieszczęściu innych. Dużo sił i zdrowia życzę.

Diego
@Cenzura to za komuny

Hmm czy Pani często korzysta z L4 z pobytem w Gnieźnie????

Buc
@Diego

Twoja reakcja dowodzi ze ty na bank

Gd
@Cenzura to za komuny

Aha bo mlody silny i zdrowy to niech zapi@@dala aż padnie a reszta niech sie polozy..

Dzik
@Cenzura to za komuny

Wie pani co racja szkoda ze komuny nie ma, kaza nam w domach byc do lasu pojdziesz mandat za byle co mandat wszystko siada a do kosciola w swieta 50 osób moze co ktory stary i chory na wirusa bedzie cud

Po trupach
@aaa

W trakcie trwania epidemii wiele koncernów ogranicza działalność lub nawet całkowicie zamyka fabryki. Ale nie Amazon. Amazon działalność rozszerza, zatrudnia kolejnych pracowników. Wśród których już są pierwsze przypadki koronawirusa, mają pracę zatrudniają nowych ludzi zarażają się między sobą, firma zataja ilość przypadków i jadą dale pierwsze przypadki dopiero się pojawiają jak i objawy, skutki pracy mimo tego, że już z miesiąc temu powinno wszystko stanąć a rząd powinien zagwarantować postojowe, wzrost zachorowań dopiero przed nami

Robol

A podobno slyszalem ze z biur maja prace w domu nie muszą chodzic do pracy a my co ??? Nas to nie dotyczy oni praca online a my bedziemy szarpac

Kolo
@Robol

W tym momencie firma pokazała jak dba o swoich pracownikow dzieląc ich na lepszych i gorszych. A czym Oni zasłużyli sobie na takie specjalne traktowanie?Takie dzielenie na lepszych i gorszych nie świadczy dobrze o firmie.

lol
@Robol

a niby jak ty chcesz online pracować?

Biurowy
@Kolo

Tej Koło, a skąd wiesz czy my też nie musimy iść na urlopy? Poza tym walnij się w swój pusty łeb i nie użalaj się, że musisz iść na urlop, bo gdyby firma nie podjęła takich kroków to czasami latem mógłbyś już szukać innej roboty. A jak Ci się nie podoba za paraszam do firmy obok, będziesz tam chodził i zapiera... razem z wszystkimi nacjami. Ciesz się, że firma dba o Ciebie i w końcu Ty też zadbaj o firmę i przestań biadolić. Bo możesz czasami nie mieć gdzie wracać.

Produkcyjny kumaty
@Biurowy

Popieram ja nie rozumiem czy tak ciężko jest zrozumieć co niektórym że dla takiej Amiki zapłacenie ludziom postojowego za nic nie robienie podczas gdy nawet wyprodukowany towar prawdopodobnie i tak nie zejdzie bo kto teraz bedzie myślał o zakupach sprzętu AGD - potężnie podkopałoby interesy i finanse firmy... I nie patrzcie na konkurencje z Korei czy Niemiec bo oni mają e razie czego oparcie Ci obok to potężny światowy konglomerat tak samo BSH którzy mają gigantyczne pieniądze "tak w razie czego"... Jesteście zwykłymi egoistami którzy myślą tylko jak to mają ciężko wykorzystywani do bólu przez rządzących krwiopijców do tego jeszcze im zabiorą urlopy... No koniec świata!!! Wy chyba nawet nie macie pojęcia z jakim kryzysem mamy do czynienia... Przecież tu może jeb@ąć światowa gospodarka za co będziecie spłacać kredyty??? Nie ku@wa największy akurat problem to urlop....

To nie raj
@Produkcyjny kumaty

Czas będzie uruchomić pieniądze z rajow podatkowych, oj zaboli to zaboli wszystkich co tam uciekali z podatkami a szaraki się rozliczalo z każdej złotówki

Kolo
@Biurowy

Wskaż mi Biurowy fragment w którym wspomniałem coś o urlopie? Że się z tego powodu użalam że muszę iść na urlop.Nic takiego w mojej wypowiedzi nie bylo, a że jesteś ... i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina.

Prosto w oczy
@Produkcyjny kumaty

Te niedobre Niemcy to przez 6lat zanotowały nadwyżki budżetowe a my? Wybieralismy władze, która więcej zaoferowała zamiast odkładać na ciężkie czasy to braliśmy 500+ czy biedny czy bogaty dostawalismy 2miliardy na sylwestry z dwójką i inne pierdoly z funduszu dla niepełnosprawnych czy mając do wyboru dotować familade w dwójce lub chorych na onkologii bo każdy patrzył wyrwać jak najwięcej dla siebie nie patrząc, że zabiera się słabszym, to my naród sami dokonujemy takiego wyboru więc teraz nie można mieć pretensji że rząd ma przedsiębiorców gdzieś egoizm narodowy i etos zachodu, który nas przesiakł w sytuacji koronowirusa jest szczególnie widoczny i nie jęcz teraz tu jeden z drugim że każdy patrzy na własną d@pe, patrzy bo nie umie funkcjonować inaczej. To co Cię teraz tak dziwi ma proste wytłumaczenie, to stan umysłu większości społeczeństwa na 10 osob 7 to egoistow 3 to altruistow ja tych drugich znałam kilku we firmie i nie tylko i nauczyłam się, że patrząc na innych skończysz w tym kraju i naszej firmie marnie. Koronowirus minie i wszystko wróci do normy, znów każdy będzie dolki kopać pod sobą znowu zacznie się wyścig szczurów suma cynicznych układów itd. Teraz odpocznijmy jest zawieszenie broni. Dlatego skończcie ten jazgot, siedzcie w domu tak jak każą to szybciej wrócimy do pracy ważne żeby było do czego wrócić a posty wyżej to egoizm i chciwość i zazdrość, że inny w domu pracuje a drugi nie, tylko ludzie przeczekajmy, na kredyt na na wycieczkę żeby w@kur@wic sasiada i znajomych z f.b jeszcze przyjdzie czas, na to by kupowac kolejny telewizor samochód czy nowe palto by rodzina mogła z nami nie gadać też ! Obecnie mamy do wyboru spożywczak lub aptekę! Kup sete i piwo i wrzuć na luz na ten moment nie ten czas!

AGNIESZKA

WITAM CHCIAŁA BYM WSZYSTKM ODRADZIC ZAKUP KUCHENKI ORAZ URZADZENI WIELOFUNKCYJNEGO MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z 2 RODZAJI W OBU PRZYPADCHA PO DOSŁOWNIE KILKU RAZACH SPRZET SIE ZEPSÓŁ. KUCHENKA GAZOWA ELEKTRYCZNA MIMO CIĄGŁYCH NAPRAW GWARANCYJNYCH NADAL JESTE W TAKIM SAMAMY STANIE LISTWA PRZY PALNIKACH MIMO CIĄGŁYCH WYMIAN NADAL ODKLEJA SIE, KRATKI NA KTÓRYCH STAWIA SIE GARNKI WYGIEŁY SIĘ . CO DO URZADZENIA ZA TRZECIM RAZEM STOPIŁY SIE PLASTIKOWE ELEMENTY TOTALNA LIPA . MAM BLEDER INNEJ FIRMY KTÓREGO URZYWAM JUZ 2 LATA I NIC SIE NIE DZIEJE . INFORMACJE OD AMIC PO REKLAMACJI STWIERDZIŁA ZE TO MOJA WIANA ZE STOPIŁY SIE CZESCI BO ZLE ZŁOZYŁAM LUB ZA DŁUGO PRACOWAŁ . MOJE PYTANIE JAK INACZEJ MOŻNA ZŁOŻYĆ BLEDER ZEBY DZIAŁA - ODRADZAM WSZYTKIM ZAKUP TYCH URZADZEN - SZKODA WASZYSCH PIENIEDZY I NERWÓW

Olo
@AGNIESZKA

Prosze pani pomyliła pani fora . Tu ludzie piszą o pracownikach , pracodawcy i warunkach pracy a nie o produktach .

Jak się pracuje z ludźmi z Amica Wronki S.A.?

Praca

Przekonaj się.

Wzburzony

Nie rozumiem czy ja współpracuję z amebami czy rozumnymi ludźmi jak trzeba minimalizować ryzyko do minimum mycie rąk ograniczenie rozmów odstęp czy zaniechanie witania się to trzeba i koniec a jak słyszę to gadanie że co to da że powinniśmy być W domach to mnie trzęsie... Też nie chce być W pracy w tym czasie i też się boję ale póki co chyba nie mam wyjścia... Tak trudno zachować trochę dyscypliny??? Zaraz znowu jakiś pajac napisze coś o rządzie itp. Co ma rząd do tego oni mają nas w d#pie więc trzeba sobie radzić samemu...

@Wzburzony

Pajac odpisuje, wystarczy jedno rozporządzenie rządu i jutro zostajesz w domu, więc to że chodzisz do pracy i witasz się z amebami to wynik tego, że rząd nie pójdą do tąd decyzji, a firma gdy zachorujesz nie stanie i będzie działać tak długo jak pozwala na to rząd

@Pajac

Rząd odwołał radę gabinetowa, czego się boją? Nam pracować każą

Wzburzony pajac
@Pajac

To jak rząd nas oleje i będzie trzeba chodzić do pracy to już wszelkie inne sposoby ochrony przed koronawirusem nic nie dadzą tak??? Idź na L4 proste a ty co muszą chodzić do pracy pozostaje dyscyplina i środki zapobiegawcze jakiekolwiek by one nie były

@Wzburzony pajac

Oczywiście, że mycie rąk i brak kontaktu bezpośredniego w teorii może pomóc, udowodnij mi, że wirus nie przenosi się z człowieka na człowieka w inny sposób? Nikt nie zna tej choroby, tylko się ją rozpoznaje, jeżeli w toalecie znajdzie się osoba lub w każdym innym małym pomieszczeniu i zakaszle, to wydziela się aerozol, który utrzymuje się w tym pomieszczeniu i gdziekolwiek przez 3 godziny nie 30miniut jak na początku zakładano, ile osób w przeciągu 3 godzin przebywa w łazience w fabryce w ciagu 3 godzin? I co w takim przypadku pomoże mycie rąk? Do tego wirus ten mutuje są dwa przypadki gdzie doszły objawy przypominajace chorobę tropikalna dengę, za moment wirus może dac nowe objawy i znaleźć inny sposób by przetrwać - bo o to chodzi wirusowi chce przetrwać przeżyć tak samo jak my dlatego mutuje i stara się nas zmylic- to słowa eksperta epidemiologa. Czy jestem Pajacem to pisząc, staram się uchronić przed tą chorobą siebie swoich bliskich i pracowników. Duże skupiska ludzi to tykajaca bomba, Chińczycy poradzili sobie z wirusem tylko dlaczego? bo uratował ich system nakazowy- ścisła kwarantanna zamknięte wszystkie fabryki i łapanka ludzi gdy trzeba, pozosteje mi tylko życzyć nam, żeby nikt nie był zarażony, bo gdy tak się okaże konsekwencje przebywania dużej grupy, nie tylko u nas skończy się źle, obecnie sytuacja jest śmieszna zakaz wychodzenia do kościoła na koncerty restauracje kina itd zamknięte sklepy urzędy ścisła kwarantanna zakłady karne wprowadzają kolejne ograniczenia w sumie pokaż mi branżę która tak nie robi z jednej strony rząd i eksperci, którzy mówią ZOSTAŃ W DOMU! Z drugiej każą codziennie wychodzić ludziom do fabryk i się narażać, trzeba o tym mówić, że tak nie może być zanim wszyscy tego pozałuja.

@Pajac

I powtórzę za innymi, gdzie są związki zawodowe! Gdyby w całym kraju związki zawodowe pisałyby petycje do wojewodów i rządu o zamknięcie fabryk na okres rozwoju wirusa to też rząd musiałby się ugiać argument jest prosty, proszę spojrzeć na liczby, czy liczba przypadków spada lub wirus odszedł czy liczba przypadków rośnie i analizy mówią o wzroście zachorowań.

Myj lapy
@Wzburzony pajac

pewnie to sie w trumnie lezy szorujmy lapy i gra a koles z taśmy z prawej poda Ci z dundla na lewo z kaszla i zaraza leci ktoś musi pierdyknac w kalendarz to sie wiara obudzi

ROBOL
@Myj lapy

JUŻ PRZESTAŃCIE TRUĆ D...PĘ .NIKT CIĘ NIE ZMUSZA DO PRACY MASZ PRAWO IŚĆ NA L4,SIEJECIE TYLKO ZAMĘT .NAJWAŻNIEJSZE ,ŻEBY CHORZY NIE PRZYCHODZILI DO PRACY ,BO NIEKTÓRZY MYŚLĄ ,ŻE FIRMA BEZ NICH STANIE .KAŻDY W TEJ SYTUACJI MA PRAWO IŚĆ NA L4 MY MUSIMY PRACOWAĆ ,ŻEBY DALEJ FUNKCJONOWAĆ .WSZYSTKIE NIEPOWODZENIA ZWALACIE NA PREZESÓW ALBO NA ZWIĄZKI ZAWODOWE .ZAJMIJCIE SIĘ ROBOTĄ TROLE ,A NIE PIERDOŁAMI I SIANIEM ZAMĘTU.

Tez robol
@ROBOL

Ty zwiazkowiec gdzie robisz ze taki pewny jestes

L4
@Tez robol

Żeby iść na L4 trzeba zachować. Proponuje zablokować to forum, wprowadzić zakaz kontaktowania się z mediami typu .W.B lub G.P wogole wyłączyć pracownikom dostęp do telewizorow i internetu. Wtedy nikt nie będzie się obawiać czegokolwiek.

Wypoczyejący
@L4

Chorobowe przez telefon załatwisz sobie i nawet receptę dostaniesz. W czym widzisz problem; w premii miesięcznej. Mam to w 4upie. Jak zobaczyłem Ukra który dundla wali prosto do umywalki i kaszle na całą toaletę, po prostu dałem sobie spokój z tą robotą.

Ormo
@Wypoczyejący

Na klejeniu tez potrafią zassać babola do środka:)

Nowe objawy

Jak donosi CNN, chińscy naukowcy przeanalizowali przypadki osób chorych i zauważyli, że część pacjentów wcale nie miała kaszlu ani gorączki. Mieli natomiast biegunkę, wymioty i brak apetytu. Do tej pory takich objawów nie brano pod uwagę. Badania zostały opublikowane w piśmie "American Journal of Gastroenterology" i sugerują, że podczas pandemii koronawirusa lekarze mogą potrzebować spojrzenia poza podstawowe objawy Covid-19. Według naukowców na początku choroby zakażeni mogą mieć biegunkę, a nawet wymioty. Takie objawy zaobserwowano aż u połowy pacjentów. Badania przeprowadzono u 204 pacjentów z chińskiej prowincji Hubei. Podkreśla się jednak, że to za wcześnie, by uważać, że koronawirusowi zawsze towarzyszą problemy trawienne. Chociaż naukowcy ostrzegli, że potrzebne będą bardziej szczegółowe badania w celu potwierdzenia swoich odkryć, ostrzegli jednocześnie, że jeśli klinicyści monitorują wyłącznie objawy oddechowe, mogą przeoczyć przypadki, w których początkowo występują objawy pozaoddechowe. Obserwujcie nowe objawy, to najnowsze wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.