Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Kolejna taśma rozwiązana ten zakład idzie na dno to może niech ucieka bo przyszłości już w Amice nie było nie ma i nie będzie.

Franciszek

Co masz na myśli? Rozwiązana to ludzie do zwolnienia? Co takiego się dzieje że nie widzisz przyszłości w firmie? Wprowadzili jakieś oszczędności?

Pracownik2

Ciężko się patrzy jak zakład w którym pracowały często całe pokolenia, który jest związany z Wronkami od dziesiątek lat tak podupada i sorry nie chce mi się wierzyć w ciagły brak zbytu, zamknięcie handlu na Rosję i wysokie ceny prądu i gazu...Przez 22 lata roboty jedno wiem napewno - zakład toczy choroba układów, układzików, kolesiostwa gdzie nawet stanowisko starszego montera jest obsadzone przez "swojego"... I może w końcu niech się określą co planują bo tak naprawdę z robotą we Wronkach i okolicy kiepsko a Samsung też nie jest z gumy....

Biuro
@Pracownik2

Ewidentnie ruchy które są obecnie robione w zakładzie dążą do tego aby zakład został wystawiony na sprzedaż. Nie ma już ratunku dla tego towarzystwa wzajemnej adoracji.

Break Fast

A mi Amica się podoba,wypłaty maja ,premii są, ludzi są spoko, zawsze pomogą, koordynatorzy są najlepsze i pracuje się miło i przyjemnie. Jak kto chodzi do pracy po plotki to będzie wszędzie ciężko a jeśli pracować lubisz to będzie git. One love )

Gabriela
@Break Fast

No to skoro jest tak spoko to może podzielisz się ile można obecnie zarobić? Bo to że wypłata jest to jeszcze mnie nie przekonuje ;) I za co dostajecie premie, są to jakieś porządne kwoty?

Technik przyjechał 2 dni po zgłoszeniu usterek w serwisie. Naprawa odbyła się bardzo szybko. Polecam kupować produkty tej firmy oraz również ubezpieczenie, bo naprawdę się przydaje. Pozdrawiam wszystkich

Ciasny wiesiu

Kierownictwo montażu robi wszystko i stwarza taką atmosferę żeby ludzie się zwalniali. A robić nie ma kto. Tylko dokładać roboty i zabierać ludzi. Co za ślepok z góry

Mariusz
@Ciasny wiesiu

Ludzi nie przyjmują a jeszcze taka atmosfere wprowadzają?

Maja

A rozwiniesz może, o co chodzi?? Co takiego robią? Jeśli ktoś "zaciśnie" zęby to da się pracować, czy raczej na dłuższą metę nie ma szans w takich warunkach? Chłopak myśli nad pracą tutaj, faktycznie jest tak jak ktoś wyżej pisał, że nie przyjmują ludzi?

Ciasny wiesiu
@Mariusz

Widocznie niektórzy są niewygodni. Ludzie chorują bo mają dosyć. Zrobili 2zmiany z trzech i dalej ludzi brak do pracy. Ciekawe czemu? Za mocno szanują pracownika? Hmmm

Halina
@Ciasny wiesiu

No chyba każdy w kraju czytał co gazety pisały swego czasu. A powiedz, skąd Ty wziąłeś te dwie zmiany? Teraz są ogłoszenia o pracę i tam piszą, że trzy 6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

@wiesław

nie wiem dlaczego administrator usuwa moje spostrzeżenia i doświadczenia z firmą staram się nie używać wulgaryzmów { jest ciężko ]..... Mimo to moje opinie giną w kosmosie [ cenzura ? ] Stańcie na wysokości zadania, przyznajcie się do winy,[ lub nie... ] weście to badziewie bez serwisu gwarancyjnego oddajcie Mi moje ciężko zarobione pieniądze i o was zapomnę. Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego Mnie bonujecie

wiesław

Ok będę szukał innej firmy. Amika nie daje serwisu w odpowiednim czasie [ sprzętu na gwarancji ] stawia klientów pod ścianą. Przeżyłem dwa miesiące bez nowej zmywarki , która padła po miesiącu. Amika jest nie wiarygodna. Poza tym się gubi , ale oring zmienili. Potrzebuje sprzętu AGD ,ale to może Elektrolux Bosch Gorenie Beko . Jeszcze mam pytanie Jak mam gwarancje na24 miesiące a dwa miesiące nie mogę korzystać , to co ? (usunięte przez administratora) serwis dwa miesiące, i co dalej. Gdzie moje 24 miesiące gwarancji gdzie 2 miesiące sprzęt nie funkcjonuje z winy producęta

Adgh
@wiesław

Chyba dostawcy. Amica zmywarek nie produkuje.

ewqwe
@Adgh

jak naklejasz swoje logo na chinski bubel to masz konsekwencje...

Magdaaa

Czy Amica będzie w najbliższym czasie zatrudniać pracowników? Chodzi o pracowników produkcyjnych monterów itp.?

@Magdaaa

Nie będzie

wiesław

Jadę na trzeciej pompie w zmywarce, nara ok .nara zadowolony ale też przerażony. Jak czytam co się u Was dzieje. Zmywarka ok jak działa... Technologicznie zawansowana. Trzymajcie kciuki....

Klient

Beznadziejny serwis oraz jakoś produktów. Kontakt średni, każdy mówi coś innego. Zwlekają naprawy.. Pralka zrobiła jedno pranie i nie działa ? Uważam takie rzeczy na gwarancji powinny być naprawiane priorytetowo jeśli chcemy mieć klienta Nie polecam

Parodia
@Klient

Oni mają (usunięte przez administratora) na klienta liczą się tylko premie dla władzy.

Patryk

Czy jest tak kiepsko z produkcją że firma wprowadza wolne piątki na produkcji

Maria
@Patryk

To potwierdzone, że będą wolne? A nie odbije się to przypadkiem na liczbie godzin do odrobienia w pozostałe dni? Od kiedy w ogóle planowali to zarządzić?

Sep

Pytanie o Narzędziownie bo pojawiły się ogłoszenia o prace na ten wydział czy warto składać tam cv i ewentualnie podjąć prace ? Różne opinie były na temat pracy na tym wydziale.

Obojętny

Ludzie w Amice na prawdę mają za mało roboty. Tylko narzekają, zajmują się pierdołami, typu kto z kim, gdzie, kiedy i poco. Ten koordynator, to, ten tamto. Boże drogi podnieść normę, koordynatorzy bata w rękę i jechać z bydłem. Jak ktoś napisał, większość wpisów jest dokonywanych w czasie pracy. Dziś.pracy się już nie szanuję, a większość chciałaby przyjść posiedzieć i zgolić wypłatę.....nie, nie nie tędy droga Panie i Panowie....nie podoba się? Samsung, albo Amazon. Ot cała prawda, na temat ludzi. Brak słów. A jeśli to prawda, że są tacy i inni, weryfikować to, przenosić, rozdzielać, nie że ma ładne oczy, jest zgrabna....na tłocznie w śmierdząca blachę, albo na watę, wybrać najgorsze stanowisko, sami się wykruszą. Więcej ochoty do pracy, mniej zajmować się pierdołami i będzie dobrze. Wam potrzeba strażników z psami, wieżyczek, czarnego chleba, polewki. Świat i ludzie schodzą na psy.

ukrainiec
@Obojętny

NIE BĄDŻ ZA MĄDRY ,A TY MYŚLISZ ,ŻE KORDYNATORZY TO ROBIĄ JESZCZE WIĘKSZE (usunięte przez administratora)I LUDZI POJUDZAJĄ .

B
@Obojętny

Od czego są zasłużone sześćdziesiony, podp,,,nie to przecież tradycja tych starych ramoli, słuchać już was nie chcą to na forum konfidentujecie by se dobrze zrobić. Szkoda, że nie wypalil lexkonfident to sami byście się wykapowali na amen.

Kuku
@Obojętny

Co ty sam koordynator czy lider, Oni mają życie kasa i nic nie robią Nie mają szkół żadnych tylko tyle co gwarantują konstytucją

Iiii
@Kuku

Iiii monterki byle na fajrant minusa nie było I wsio gra no chyba że się coś zmieniło

&$#
@Iiii

Byle poczuć wladzę nad podwładnym. Poniżać i obgadywać. Dać na najgorsze stanowiska. Byle rządzić. Tylko ja tu mam na myśli tylko jednego osobnika, któremu władza trochę uciekła teraz. Ale co zaszkodził człowiekowi to już nie odwróci się.

&$#
@&$#

Która zm Która taśma bo może myślimy o tym samym osobniku....

Maria
@&$#

Aż muszę dopytać... ująłeś to tak jakby miało być tutaj na różnych taśmach więcej tego typu osób? W którym obszarze są najlepsze warunki jeśli o atmosferę chodzi?

@Maria

Najlepiej na emalierni .Jest gorąco jeśli chodzi o pracę, ale atmosfera i ludzie spoko ????.

Lg
@Marek

Taaaa Szczególnie ci w biurach...????

Emaliernia
@Marek

Te czasy dawno minęły stara dobra zgrana ekipa już odeszła

Rrk
@Emaliernia

Z Amiki dużo osób odeszło

No nie
@Rrk

Nie odeszło dużo ludzi. Zostali zwolnieni. Koszmar ludzi zwolnionych. Nawet niektórzy nie mają pojęcia co się dzieje z niektórymi. Aha i praca wcale nie leży na ulicy i nie czeka na każdego.

Jan
@No nie

Teraz o pracę nie jest łatwo. Nie wiadomo co będzie dalej z Amiką

Praca
@Jan

O pracę nie łatwo ale to zależy co się szuka. Sam 12 lat miałem pracę na miejscu a od roku dojeżdzam

Czy ogólnie są przyjęcia do pracy w amice na produkcje montaż?

wiesław

Moja opinia ..... powinni was zamknąć w ....... Ja nie wiem co mnie podkusiło żeby z taką firmą współpracować

Iza
@wiesław

Co poszło nie tak? Możesz dać znać? Bo tak nie do końca wiem, co masz na myśli.

@Iza

Co poszło nie tak to pisałem, Trzy pompy, trochę lepiej...zostały bajpasy i wiara... A co mam na myśli to sobie przeczytaj .Myślę a może ? się mylę jesteś z klakierów firmy... nie Mam nic do Ciebie . Niech się poskładają , a mój sprzęt [ który zakupiłem niech przetrwa po bulach... nie Wiem 24 mieś, czy 22 mieś,] na gwarancji. I powiem tak chciałem kupić kuchenkę AM nie kupię macie serwis w Australi A może dalej , kijowych kooperantów na Madaskarze którzy wam prostej pompy nie złożą. Kocham Cię i przekaż dyrekcji [ oring się skurczył i pompa nie cieknie

wiesław

Powiem Wam tak. Byłem w czarnej (usunięte przez administratora) Prawie dwa miesiące czekałem na serwis gwarancjny jak się pisze tak się ma,, Trzecia pompa główna (usunięte przez administratora) serwisant .. zajebiksty . modle się żeby przeżyła 24 mieś. Jak chodzi jest spoko. i chodzi Mi o to ze jak nie mogę korzystać ze sprzętu gwarancyjnego przez cirka 2 miesiące to gwarancja powinna być przedłorzona na wszystkie elementy + trzy pompy. nara chodzi i serwisantowi zmienili oring w pompie [ nie wiem może mam Swój udział ] Takiego czegoś nie dało się zamontować

Klient

Witam Ostatnio miałem nieszczęście zakupić kuchenkę gazową z elektrycznym piekarnikiem marki Amica i mam pewien problem. Z piekarnika kuchenki wydobywa się smród, coś w stylu palonej gumy może plastiku, w każdym bądź razie chemiczny fetor. Dodam że piekarnik był już przepalany jako nowy kilkanaście razy ale śmierdzi dalej. Ratuje mnie tylko reklamacja? Jakieś pomysły?

@Klient

Dodatkowo w tej samej kuchence palniki nie zapalają się za każdym razem... W poprzedniej kuchence również Amica był ten sam problem z palnikami od nowości. Nigdy więcej sprzętu tej firmy. Dziwne że firma nawet nie stara się eliminować produkcji bubli stara kuchenkę miałem 10lat w nowej nie działa to samo i dodatkowo capi z piekarnika. Przeglądając internet wiem że to powszechne problemy z kuchenkami Amica, szkoda że firma nie stara się słuchać klientów.

@Klient

Mimo upływu czasu smród z piekarnika przypominający palony plastik bądź paloną gumę nie ustępuje... Wątpię że taki sprzęt został dopuszczony do kontaktu z żywnością

@Klient

Grudzień, czas leci a z piekarnika jak śmierdziało tak śmierdzi...

@Konsument

@Konsument

Czas leci, piekarnik używany a z piekarnika wciąż śmierdzi.

wiesław

I co dalej ? jestem . w czarnej (usunięte przez administratora) .Mija Mi półtora miesiąca, a sprzęt nie naprawiony.... [ awaria drugiej nowej pompy ] - jedno zmywanie. Mam zapytanie... jesli mam gwarancje na 24 miesiące a przez dwa miesiące nie mogę korzystać z urządzenia , to co teraz mam gwarancje nie 24 mieś tylko 22 mieś. Warum ?

Merr

Czy obecnie w fabryce są przyjęcia do pracy na produkcję?

Jacek
@Merr

Nie wiem czy przyjmują bo ostatnio w Amice nie najlepiej jest

Alicja
@Jacek

Teraz w Amice mają zwolnić 200 osób

Iza
@Alicja

Czemu mają zwolnić? Co takiego jest nie tak w tej firmie?

Tom
@Iza

Zamknięty rynek na Rosję i dlatego firma zwalnia ludzi a co dalej będzie nie wiadomo

Transport
@Alicja

Zwalniają Polaków a ukraińcą dają umowy na stałe albo 3 lata

Tomasz
@Transport

To nieciekawe się dzieje w Amice zwolnienia ludzi itp

Zmywarka Amica

Kupiłem zmywarkę Amica w czerwcu 2022 roku. Pierwszy raz technik do reklamacji pojawił się w lipcu 2022 roku, a następnie we wrześniu 2022 roku. Następnie w 13 października, aby stwierdzić że trzeba zamówić cześć do zmywarki. I ostatni raz 18 listopada 2022 roku z tym, że czas oczekiwania na technika, a następnie na zamówioną część trwał 35 dni. Dopiero po licznych maila uznali, że trzeba wymienić wadliwą zmywarkę. Ale do dziś jej nie wymienili. 40 dni! Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Walczę z nimi dalej.

Waldek
@Zmywarka Amica

Popieram Cię. W taki sposób traktują klienta. Firma nie warta zainteresowania. Nie polecam jej nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.