Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

kunta kinte

tylko pieprzycie, co robi jeden a czego nie robi drugi...a Wy mówicie o solidarności i zgraniu między pracownikami....bata na Was...jednak prawdziwe pospulstwo...czemuś głupi ? bo biedny...czemuś biedny, bo głupi...aż czytać sie nie chce a ci co piszą, że romanse itd, to chyba zazdroszczą, bo są pasztetami i sami by chcieli....w samsungu już dwóch odebrało sobie życie przez takich ja wy...pamiętacie ? co to kogo obchodzi, patrzcie na siebie...chyba macie brak roboty, że macie czas obserwować innych...bata i loć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kunta kinte

Jak są "odważni" ale tylko pewnie w R*JU to niech się podpisują imieniem, nazwiskiem i niech dodadzą numer kontrolny (jak są odważni). Zapewniam, że takich nie ma. Obrabiać komuś d*pę, a jak osoba wraca (z urlopu, chorobowego) to najlepszy "przyjaciel/przyjaciółka". Miedzy sobą też są odważni! Ba rąbią każdemu kto z nimi nie robi. W twarz nie umieją. Cóż to tylko Wronki. "miasto" gdzie śmierdzi g*wnem rozrzucanym na polach i kanalizą !!!

Konta kota
@kunta kinte

Zgadzam się.ludzie żyją życiem innych bo swoje po pracy mają nudne.pozdrawiam stare pierdusnice i pierdusnikow niech dalej zazdrość was zżera

kunta kinte

ludzie zamknąć pyski !!!!!!!!!!!!!! był strajk ? był...ile wywalczyliście ? tyle....a więc do roboty czuby

kunta kinte

kto jest szczęśliwy ? łapka w góre....

proste

Nie w tej firmie

kunta kinte

co Wy się tak spinacie ???? będzie dobrze....a za takie stawki jak mamy też idzie żyć....

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy

Taka jest jedność w Amice wszyscy tylko gadają a jak co do czego to cicho siedzą.

SETA

Art. 81 kp. Ludzie czytajcie kodeks pracy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę np. Postuj z winy pracodawcy.

Pindi
@SETA

To co nie moze byc odrobku za poniedzialek tylko musza zaplacic? Dobrze to rozumiem

@Pindi

A przestuj był z czyjej winy?. I nie ma to znaczenia co się stało. Wszyscy byli gotowi do pracy.

Pindi
@SETA

To gdzie sie spytac dokladnie, czy inspekcja pracy poznan moze udzielic rzetelnej odpowiedzi telefonicznie ?

kunta kinte

Ludzie...cieszcie sie dobrą pracą....już pracujemy za konkretne stawki ( przypominam ) troche optymizmu....

@kunta kinte

Chyba cię pogięło za jakie stawki nic więcej nie dostaniesz kasa twoja weszła w stawkę znowu wyszła najniższa krajowa.

@kunta kinte

Dobrze się czujesz bo chyba nie

......
@pracownik

Napewno ten człowiek dobrze się nie czuje z czego się cieszy ze roczna premie na 12 miesięcy rozłożyli i udają że podwyżki dostaniemy

Żadnej pracy sie nie boję

To kto w końcu nas bierze??? Hotpoint czy Bosch??? Mówi się też o Gorenje i sąsiadach z Korei ;) Ci co sumiennie i ciężko pracują i mają dryg do roboty poradzą sobie wszędzie w markecie czy na budowie... Ale co z gamoniami co mają dwie lewe ręce i dobrą fuszkę załatwił znajomek albo ktoś z rodzinki??? Pewnie juz sra@ą po majtach :D

HR
@Żadnej pracy sie nie boję

Słyszałem ze amike mają sprzedać to sie,teraz,zacznie

nowy

oby to byla prawda

Hcg
@nowy

Amica Fagor za 5 miliardow euro chce przejac..z waszej ciezkiej pracy. Nie siejcie zametu tylko do roboty

@Hcg

To jak to jest firma idzie w spółkę czy ktoś kupuje ? np samsung gorenje

Hcg
@pracownik

Amica kupuje marke Fagor inaczej kanaly i siec dystrybucji

@Żadnej pracy sie nie boję

Po przestoju produkcja wzrosnie do 6100 na dobe a wy tu o sprzedazy fabryki. Ha ha

Ekonomista od 7 bolesci
@Pracownik od 7 bolesci

Nie pocieszaj się... Jacek ma już swoje lata i swoje zarobił..... pewnie jesteś z tych co na strajku darli ryja najgłośniej a jak mówi się o sprzedaży Amiki to masz pełne gacie... Bo w sumie wypłata na czas i człowiek przyzwyczajony a i niejeden w wieku 50 lat nie znajdzie już lepszej roboty.. Wypłaty nie są kosmiczne to i owszem ale jak człowiek sobie śrubkę podkręci to i na wczasy odłoży albo remont mieszkania... Wiadomo na dzieciach i zdrowiu się nie oszczędza - ok szanuję, ale jak ktoś dzień w dzień w samej robocie zjara 10 szlugów a na cepku w drodze na pociąg wyżłopie 3 browarki to oczywiste że mu ni h@ja starczy do 10tego...

asg
@pracownik

APPLE kupuje Amice, będziesz jabłuszka naklejał.... Głupoty wymyślacie wszyscy. Do roboty gamonie. Jak wam źle, to wiecie gdzie są kadry.

Ubawiony
@HR

W Mediaexpert sprzedali Amice - piekarnik...

@Ekonomista od 7 bolesci

Piszesz o innych. Nie piszesz o sobie, bo sam masz dobrze, pracujesz juz tyle ze nie pamietasz jak to jest zyc za najnizsza krajową podpi€rdolil€s tylu ludzi ze juz masz plecy wyrobione za co Bog odpusci Ci w niedziele gdy siadasz w pierwszej ławce, takich jak Ty poznalam wielu. Ja nie pije nie palę i uważam że za tak ciężką pracę nalezy sie godna placa i Ty mnie nie przekonasz ze zyc bylejak jest fajnie bo nie jest ze ciazka praca nagrodzona marnie jest ok bo nie jest, Twoj post świadczy o tym ze tacy jak Ty boją sie bo widzą ile osób jest na chorobowym na wypowiedzeniu ile osob odeszlo i chce odejsc zostaną obcokrajowcy z.k i wy zasluzeni zapatrzeni na wlasne tylki

Ekonomista od 7 bolesci
@Kable

Ojeju zaraz się rozpłaczę naprawdę urzekła mnie twoja historia skoro ciężko żyć za najniższą krajową to dlaczego nie zwolnisz się i nie pójdziesz do roboty gdzie dają chociażby średnią???

@Ekonomista od 7 bolesci

Bo to nie jest takie proste. Proste jest dla ciebie i takich jak ty przez ktorych my robimy za marne grosze zasluzony podpi€rdusniku oby takich ja ty bylo jak najmniej wtedy sie cos zmieni. Zegnam

XXX
@Kable

Nie takie proste tzn bo dzieci bo kredyt bo zdrowie bo to bo tamto... ci wiecznie narzekajacy to zawsze wymowke znajda... A jak ktoś powie prawde to od razu jest kapusiem ziomkiem majstra albo biurowym...

@XXX

Tak dzieci powodują ze trudno podjąć decyzję o zmianie pracy, bo to wiąże się z ryzykiem, my zwykli pracownicy bez znajomości i układów żyjemy w innej rzeczywistości niz wy którzy przychodzicie do tej pracy z parasolem ochronnym w postaci znajomych rodziny itd. Ja mowie ze chce pracowac i zarabiać za ciężką pracę godnie dlatego wybrałam ta firmę nie mając żadnych znajomosci wy z układu mowicie o nas "ludzie z ulicy" i nami gardzicie, każdego z nas postrzegacie jako (usunięte przez administratora) fajek którego zycie konczy sie na kilku setkach alkoholu. To nie my jestesmy patologią tylko wy, w swoim błędnym przeświadczeniu poczucia ze jestescie lepsi. Tylko w czym praca z układu często bez wyksztalcenia? Donosicie na tych którzy nie donoszą i robicie z ludzi tych kim nie sa nierobów z osób które ciężko pracują podczas gdy wy zbijacie bąki i nikt was nie ruszy bo zwalicie winę na "tego z ulicy"? Gdy widze was w pierwszych lawkach umodlonych mam odruch wymiotny, taka jest rzeczywistość. Dajcie tym ktorzy przychodza do pracy, "tym z ulicy" godnie zarobic za swoja prace i tyko tyle .

@Ekonomista od 7 bolesci

Ty wogole czytales moj komentarz? ze tak mi pojechales? Pociesze cie ze jak miales poniedzialek rano wolne za to pojdziesz na nocke z soboty na niedziele. Zadowolony? Jak chcesz komus odpowiac to na temat. Nie pozdrawiam

@Kable

Popieram w 100% i sam bym lepiej nie ujął tego i zastanawiam sie czy ci wszyscy pociotkowie powujowie pobratowie typu *ekonomista maja takie zdanie o nas ludziach z ulicy czy to tylko podgrzanie atmosfery

Amica
@Pracownik od 7 bolesci

A co ma poniedziałek wolny do tych ludzi którzy nie mają znajomości i układów w amice. Chcemy godnie zarabiać w tym zakładzie nic więcej. A amice mogą sprzedać komu chcą ja się nie boję bo mnie nikt z rodziny nie wciągnął do amici i nie obiecał stanowiska jestem zwykłym pracownikiem bez znajomości i układów

.......
@Amica

Na wpg na klejeniu jest Pan który sam się do pracy nie potrafił przyjąć tak jak inni tylko bodajże siostrzeniec mu pracę załatwił i za rączkę prowadził gdzie mu pasuje pracować i gdzie mu się podoba. Pracuje chyba 3 lub 4 lata i jakimś cudem został operatorem. Teraz pracuje na nockach

@Amica

To byla odpowiedz do tego ekomomisty co odpowiada nie na temat, dlatego tez mu tak odpowiedzialem. Pzdr

zauważyłem
@Amica

Takie układy są w narzędziowni rodzinka wujowie synusie i lizusy

@Pracownik od 7 bolesci

A słyszał ktoś o art.81 kp. To wpiszcie w Google . Przekonacie się jak was w jajo robią, gdzie są związki zawodowe.

Vip
@SETA

Związki są tylko do kasy brania i nic więcej ukrywają się po emalierni montażu

Malaga

Niech kierownik L.... zainteresuje się w końcu o której jego ludzie z emalierni i lakierni schodzą na szatnie

nowy
@Malaga

ciekawe jak ABS zadziala na te zlodziejstwo!!! albo sam kradnie albo nic nie wie

@Malaga

no właśnie kiedy zainteresują się palaczami ,oni w palarni spędzają więcej czasu niż na stanowiskach .No co za donosiciele jeden na drugiego co żal ci (usunięte przez administratora) ściska skąd wiesz co ty robisz o tej godzxinie w szatni.

Adel
@anonymous

Widać jak po zakończonej zmianie nie idzie wejść do szatni bo najpierw przebrani muszą wyjść ???? A po za tym że zmiany pana brzozki to 20 min przed końcem pracy ludzie są już na szatni

Ciekawych
@Malaga

Ciekawe co to za Bydle tak kabluje. ?

.......
@Adel

A na godzinę przed już połowę tej zmiany jest wykapane

Aa
@Malaga

Ty nie masz większych zmartwień w życiu? Niech sobie nawet godzinę wcześniej wychodza, zazdrościsz zazdrościsz im? Co Ci da pisanie o tym tutaj? Satysfakcję?

Lucas
@Aa

Gów@iane życie prywatne to trzeba pierdy na forum pisać...Przyjdzie taka z roboty stary pewnie z piwskiem i wywalonym bebzonem przed tv obiad trzeba ugotować dziecku w lekcjach pomóc spać i znowu do roboty... Jedyna przyjemność to kablowanie n forum, rąbanie tyłka i pierdy... Żal...

brak słów
@Lucas

Tacy są ludzie z Wronek i wiosek Wronieckich zajmują się czyimś życie tylko pierdoły im w głowie i jedna firma amica

len
@Ciekawych

Jakiś (usunięte przez administratora) z amiki

Fe
@Malaga

Jak nisko trzeba upaść. ? Żeby robotnik donosił na robotnika! !!Nie musimy się nawzajem lubić, po pracy możemy udawać że się nie znamy!!!Ale w pracy powinniśmy trzymać się razem,pokazać tym u góry że pomimo iż jesteśmy zwykłymi robotnikami mamy to czego sporej grupie przełożonych brakuje,czyli honor, inteligencję, i najważniejsze kulturę osobistą .

Kuktas
@Fe

Znam takich co mieli w tej firmie honor inteligencje i kulture osobistą i byli robolamiz tego co mi wiadomo nie pokonczyli za ciekawie na nic im sie to jako robolom nie przydalo:)

wex

Bydloczek z wydziału

@Ciekawych

Ja zawsze mówię że donoszą ci co od siebie chcą odwrócić uwagę

......
@Malaga

A kierownik z z wpg kiedy swoimi ludźmi się zainteresuje wcześniej wychodzą od emalierni i lakierni zwłaszcza ci śmieszni operatorzy z klejenia. Gdzie ten dział a szatnia a zawsze są pierwsi

Brak słów.

Po co każdy tutaj pisze niech każdy podejdzie do kierownika , wy żali się , bo takie pisanie tutaj na forum to jest ośmieszanie się totalnie . . ! Piszecie o kimś z kimś robicie A w pracy słodkie minki do tej osoby . No proszę to jest chore . Ludzie się zwalniają , bo już nie wytrzymują i tutaj nie chodzi o pieniądze A o Ludzi ! Pieniądze też nie są duże więc też to wchodzi w grę , lecz ludzie są Gorśi . . Coraz gorzej będzie , najbardziej dobre jest to jak ktoś mówi o kimś że ktoś wygląda jak paszczur , (a by tak pomyślał o swojej powiedzmy dziewczynie i powiedział moja rzeczywiście jest blada jak ściana A ja tutaj o innych gadam . . To jest po prostu chore ! Oczywiście nie obrażając nikogo ale tak jest .)

roben

Szkoda mi ludzi co w,amice pracują to ze ludzie odchodzą normalne z tak toksycznej firmy i jeszcze taka,atmosfera panuje z mobbingiem i za małe pieniądze.

melo

Czy jest możliwość pracowania w amice tylko na jedną na zmiane ? Czy tylko zmianowa praca jest .I na jakim wydziale tak się pracuje.?

Parodia
@melo

Tak,ale tylko po znajomości.

tłoni
@Parodia

No tak jedna,zmiana to tylko znajomości. I razem z mobbingiem który w firmie jest

@tłoni

Nie potrzebne znajomości żeby móc pracować na jednej zmianie... są sytuacje spowodowane w domach rodzinnych i wtedy można na jedną zmianę pracować wystarczy dobre pismo do kierownika działu na którym się pracuję

pracownik2
@Obecny pracownik

A pozniej sie zacznie,zazdrość ze jak to ty robisz na,jedną zmiane a ja nie

verex
@Obecny pracownik

Ale to rzadkość takie,sytuacje potrzebne są znajomosci

@pracownik2

Są sytuację gdzie trzeba zrozumieć drugą stronę dla czego chodzi na jedną zmianę ale jak to się mówi są ludzie i ludziska a zazdrość zawsze była i będzie

Sos

Dlaczego nie wprowadza spodni na produkcji bez szelek skoro panie z bhp mogą poruszać po hali w bluzkacj na naramkacj

@Sos

Dlatego że to część musztry. jesteś robiłem, będziesz biegał w śmiesznych spodniach ...Taki podział...

@Sos

to jest wszystko bardziej przemyślane niż wam się wydaje ;)

jebac WPG
@Sos

(usunięte przez administratora) tam rzadzi czyli uklady jak tego nie sprzedadza to sie nie wyczysci

mig
@Ttt

ale jacek jest stary i wkoncu to pogoni

wpg

auf wider zein

@Ttt

Akurat na montazu by mogli sobie darowac te szelki,

Pracownik .
@Pracownik od 7 bolesci

Na klejyniu też jest gorąco .

Pro
@Pracownik .

Gorąco pod każdym względem......

byly
@Sos

a co cie spodnie ja pirdoe. kasa a nie zabawy bebechow

groch
@byly

bebechy maja was w dhupie a cie spodnie interesuja

Joanna

Jesteście bardzo aktywni na tym wątku. To dobrze. Gorzej, że niewiele z waszych opinii jest pozytywnych. Czy naprawdę o Amica Wronki S.A. nie da się napisać nic pozytywnego? @Komar @Fe @Lukas Może Wy moglibyście napisać jakieś konkrety o warunkach pracy w Amica Wronki S.A.? @Malaga Użytkownik @Aa ma rację. Może skuteczniej byłoby na takie rzeczy zwrócić uwagę bezpośrednio w firmie?

@Joanna

A kto w tej firmie uwierzy pracownikowi, a chociaz nawet mowi prawde to przeciez reka reke myje

Komar

Do roboty Kleszcze .

Robotnik

Jak robol jedzie na Amikę i się zwalnia bo znalazł coś lepszego i lepiej płatnego to ok ma mój szacunek ale jak widzę monterów z montażu co najgłośniej krzyczeli na zakład a teraz trzęsą portkami na palarni bo ponoć chodzą Niemcy z konkurencji po zakładzie w niewiadomym celu to nie wiem czy śmiać się czy płakać...Jestem robolem jak każdy inny ale do Amiki samej w sobie nic nie mam... Patologią są natomiast układy układziki od kierowników w dół, lansowanie niekompetentnych znajomków, ziomków, krewnych.... Gdyby uczciwie nagradzano pracowników - nieważne czy robola czy biurowego - którzy wykazują się, nie walą w h@ja, mają poukładane w głowie i chcą tu pracować to Amica byłaby potęgą... A tak cały potencjał ludzki idzie na marne...

@Robotnik

W amice za wykazywanie się dostaniesz cięższą pracę. Powodzenia;)

@Ttt

Przez 8 lat na montazu zauwazylem to samo ze im wiecej umiesz i sie wykazujesz tym gorzej dla ciebie. Widzialem ze nie jeden na prawde byl dobry i sie nadawał zalozmy na czerwonego a jak przyszło co do czego to brali kogos co tylko srubke kręcił

Jakie opinie ma logistyka? Warto przyjsc? Nie ma mobingu? Mlody pracownik ma takie same szanse jak stary? Klimat miedzy ludzmi ok czy tak jak na innych dzialach tu pisza donosicielstwo? Stawki atrakcyjne? Ile trzeba miec doswiadczenia na raku i jakie uprawnienia?

@Zainteresowany

Daj sobie spokój z tą firmą dobra rada chyba ze chcesz aby fizycznie i psychicznie Cię wykończyli.

lech
@Zainteresowany

w tej firmie nie ma logistyka jest pracownik transportowy uprawnienia na wszystko a i tak recznie ciagniesz patola

@lech

Jaki jest okres w ktorym awansuje sie z pracownika transportowego na logistyka? Wystarczy technikum logidtyczne czy licencjat lub inzynier logistyki? Po ilu latach mozna myslec o stanowiskach kierowniczych? Czy magister logistyki ma szanse po np.pięciu latach objąć funkcję? Mozna pracować i jednoczesnie studiowac? Widze ze nie piszecie nic pozytywnego

maciek
@Zainteresowany

zalezy kogo znasz ale abs nie wybiera sie na eme

reb
@Zainteresowany

A co tu pozytywnego jest trzy zmiany i do tego stres mobbing i kasa marna

@reb

Decyzja o podjeciu pracy i zwiazaniu sie z firmą na lata musi byc perspektywiczna jezeli mam sie ksztalcic i pracowac na najnizszym szczeblu to nie ma szans i szkoda lat, dzieki za informacje choc nie do konca jestem przekonany do tego co piszecie,bo przeciez sa liderzy specjalisci kierownicy. Musieli skonczyc szkoly logistyczne zdobyc wieletnie doswiadczenie ktore po skonczonej szkole pozwolily na awans. Z drugiej strony gdyby tak bylo to byscie o tym pisali, a tu tylko zle opinie. Zycze wam powodzenia w pracy dobrej placy uporu w nauce i awansu, poszukam w innym miejscu

działowy
@Zainteresowany

W amice nie ma kto pracować a koordynatorzy czy specjalisci to po podstawówkach albo rzeźnik lub cukiernik .Specjalisci byli w tej firmie ale się zwolnili.

ROBOLEK
@Zainteresowany

Liderzy, koordynatorzy na logistyce to potrafią jedynie mięsem rzucać, taka patologia pracująca wiele lat, po młodych jadą i tyle. W sumie jak chcesz karierę zrobić w Amice to musisz krakać jak to stado. Dotyczy to większości działów. Na logistyce i tak ostatnio wolą potomków rezunów z Wołynia...

rysko
@ROBOLEK

Skąd ci ludzie są w tej amice taka patologia tam jest ubliżanie na porządku dziennym. Co wydział to gorzej .tłocznia narzedziownia

Patol
@Zainteresowany

Dobra rada gdyby Ci się odmieniło. Przychodzisz do logistyki, chcesz się uczyć lub masz ukończoną szkołę Logistyczną, Twoim przełożonym jest koordynator np.cukiernik który taką szkołę widział palcem na mapie i jak myślisz pozwoli Ci się rozwinąć żebyś go zastąpił, zajedzie Cię psychicznie wraz z grupką jego pupili podobnych do niego. Dlatego szkoda zdrowia i czasu. Nie przeskoczysz pewnych rzeczy, które trawią kadry firmy.

Były
@Patol

I dlatego nie pracuje w tej firmie zmieniłem prace na normalnych warunkach nie z idiotami z,amiki

rentowny
@Były

Masz racje nie ma co w takiej firmie

Komar

Małżeństwa mogą razem robić ?

@Komar

Małżeństwa już od dawna nie robią ze sobą na dziale . zostali po przenoszeni

Krzy$
@Obecny pracownik

Ale na Armaturze Gazowej jest małżeństwo na jednej zmianie on Lider Produkcji żona Starszy Monter i nikt tego nie widzi ?

@Obecny pracownik

Gdzie tak zostało zrobione bo niewiem?

Robol
@Krzy$

Największe kapusie

ZDESPEROWANA

Atmosfera w firmie jest taka tylko i wyłącznie przez ludzi którzy myślą że są pępkiem świata a są zwykłymi prostakami. Prym wiodą panie WH , SN z piekarnika. Obgadują , wyśmiewają i szydzą z ludzi Mobbing !!!!!!!

Czarna
@ZDESPEROWANA

Rozdzielić je na wate taś.500 i 600 nie będą miały czasu na wyśmiewanie się z innych

Rom
@Czarna

Proszę zgłosić się z tym tematem do dyrektora działu HR jeżeli nic z tym nie zrobią to do komisji ds.Etyki Likwidować takie panie które pozwalają sobie na takie zachowanie

Wpg
@ZDESPEROWANA

Jeżeli pani nie będzie wiedziała gdzie jest biuro działu HR lub jak zgłosić ten temat do komisji ds.Etyki to proszę zapytać się pani Sylwi N była tam częstym gościem i pomawiała innych

Kami
@ZDESPEROWANA

W toalecie i szatni aż uszy więdną taj jadą obie na ludzi z którymi pracują.

Wp
@Kami

Dlaczego takiej sytuacji nie zgłosicie do działu HR one biegały do HR i gazetki pow.skarzyć się na koordynatora jak im żle w Amice Na taśme znimi

Zszokowany.
@Wp

Pracownicy HR to nawet Kodeksu Pracy nie znajom. Chodzi o podstawowe informacje wałkowane na każdych szkoleniach BHP..

Domin

Rąbią (usunięte przez administratora) innym a same mają ją ogromną wstrętne pasztety. Niech ich Bóg za to pokara za krzywdę którą innym zgotował , za łzy wylane .

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.