Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Był pracownik

Nie narzekają ci którzy mają ciepłe posadki,stanowiska i suszą zęby na widok chociażby trochę wyżej postawionej Osoby.

@Był pracownik

Zgadzam się z powyższym wpisem. Znam Panią która przyszła z innej zmiany, na której przełożony nie pozwalał już na suszenie zębów .Gdy przyszła do nas na zmianę opowiadała jaka to jej krzywda się działa szybko doprowadziła do integracji zamydliła oczy, a teraz się buja

Beza
@Był pracownik

Zawsze jest nadzieja że ta wyżej postawiona Osoba załatwi jakąś fajną posadke to co szkodzi trochę się poprzymilac

Były pr.
@Beza

Przymilać?

Były pr.
@pracownik

Owa Pni zawsze tak robiła wie odczego muchy padają udawać jaka to krzywda jej się dzieje a po kródkim czasie ciepłe stanowisko.

Pająk
@Były pr.

Może tak pisownię poprawić bo jest straszna do szkoły się nie chodziło. ?

tommy

heh, pracowalem kiedys w amice. Szczerze , to wcale mi was nie żal. (usunięte przez administratora)Zarabiacie tyle na ile zaslugujecie:) Pozdro:)

Monter montazu

A jak armaturę przeniosą za mury to gdzie te wszystkie gwiazdy się podzieja??? Zapraszamy na montaz

Co cie to obchodzi.
@Monter montazu

(usunięte przez administratora)za robotę się weź na tym montażu (usunięte przez administratora)

dfrtgr
@Co cie to obchodzi.

Dobra, dobra, sciemniacze z armatury:P

Pindi

Jako że Nepal się zbliza wielkimi krokami zastanawiam się ile amice będzie kosztować utrzymanie takiego pracownika. Wiadomo że chodzi o kasę i ktoś by się wypowiedział jak Polak zarabia 2500brutto to ile ogólnie kosztuje pracodawce. To wtedy będziemy wiedzieć ile mniej kosztuje firmę taki obcokrajowiec bo wiadomo jak nie wiemy o co chodzi to chodzi o kase

@Pindi

niech sobie biora ich do biur, za kierownikow !!! oni lepij mysla

@blady

i lepiej pracuja

@Pindi

kazdy dzien przetrwania to jest kasa, i tylko licza dni zysku

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Aston

Czemu montaż chodzi wcześniej się przebrać ? Idąc do szatni połowa idzie już na portiernie.:/

montaż
@Aston

Może chcesz pracować na montażu...to się zamienimy i zrozumiesz dlaczego.. schodzimy wcześniej...każdy wie,że na montażu jest wykonywana najgorsza praca i dlatego nie ma chętnych...

minus
@montaż

Ha, najciezej jest na WPG. Wszyscy to wiedzą....

dzban

Przelozeni na narzedziowni na narzedziowni to jest istne sredniowiecze, robia z igly widly, robia problemy ze wszystkiego. Zwlaszcza taki jeden (usunięte przez administratora) kierownika, zgrywa cwaniaka, chce pokazac co to nie on.

robol
@ dzban

Ta firma słynie tylko z cwaniaczków .Przyjdzie czas i na nich .

rezo
@ dzban

I dlatego nie ma chętnych do pracy w narzędziowni wydział ma złą opinie atmosfera wredna i same cwaniaczki

@robol

Na pewno szybciej pozwalają normalnych ludzi jak cwaniakow bo ci się zawsze wywina

Amikowiec
@Miki

Cwaniakami są te osoby co mają wielkie plecy czyli ktoś załatwił im prace. Mają wiele do powiedzenia na każdy temat a do pracy są ostatni. A ci co przychodzą do pracy i chcą w spokoju wykonywać swoją prace zawsze będą pomiatani a na koniec się zwolnią bo nie dadzą rady fizycznie i psychicznie.

@Amikowiec

Dokładnie to miałem na myśli. Szkoda tylko że zawsze znajdą się ludzie którzy przyjmują się do firmy bo myślą że bez znajomości coś osiągną i w ten sposób nieświadomie ma kto pracować na produkcji. Później się zwalniają i przychodzą nowi i tak w koło się to kreci

Mezo
@Miki

Dokładnie tak jest znajomości i układy jak nie poprzez rodzinę to znajomych .Czasem nawet poprzez pewien mebel.

Amikowiec
@Miki

Ja pracuje na bocznym stanowisku oczywiście monter. Jestem na emarielni i potrafię docenić to co mam. ] Jednak niektórym osobom to już nie wiem co ale coś uderza do głowy. Myślą że jak ktoś załatwił im pracę to są nietykalni. Ludzie sami sieją nienawiść między sobą.

Maseczka
@Amikowiec

Może by tak kąpieli za znali ? ^^ żeby oczyścić ich z nienawiścią.

ROBOL
@Amikowiec

A ty na tej emalierni co robisz,że taki zadowolony jesteś chyba na na liniach jedziesz .Linie to nieporozumienie musisz się nadzwigać ,naschylać i nałazić .Jak boczne to biurko; następna wazelina .

Aa
@Amikowiec

Co takiego Ci się podoba na tej emalierni? Kurz, pył, ciepło, praca na linii , czy może przełożony?

Były amikowiec
@Aa

Ja juz nie pracuje w tej firmie szkoda zdrowia i nerwów i same układy

Patriot Janusz

Pracownicy Lidla mają zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4 050 zł brutto. Ci nie dobre Niemcy, u Polaka to se we fabryce dwa razy tyle zarobie, bo Polak nie wyzyska nie oszuka, powinie te firmy ich niemca zamknąć i te unie cale;)

leon
@Patriot Janusz

To pracownicy amiki z kilkuletnim stażem mają mniej jak pracownicy Lidla świeżo przyjęci do pracy

hi hi
@leon

: Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robią te dwie wieże? One odpowiadaja żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To są wieże na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tymi wieżami ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! A wam jak w Lidlu sie podwyżek zachciewa, na wakacje, na samochody na dyrdymalki!

mul
@leon

W Amica winę za niskie zarobki monterów ponoszą pracownicy ze stażem(wieloletni zasłużeni kapusie), nie mogą przeżyć ze oni mogli by zarabiać tyle co nowi, zobaczcie parodie przejdziesz to chcą żebyś im mówił ile dostajesz wypłaty a sami Ci nie powiedzą ile maja i poduszczać tylko potrafią idź i powiedz to i tamto a sami chowają się po kątach cykory a jak przyjdzie co do czego to wazelina do kierownika lub majsterka aż miło dziady i kłamstwo.

mmm
@mul

hahaha, pracowalem tam kiedys.... Smiech na sali, pamietam tych liderow jak sie probowali rzadzic:). Pozdrawiam karła w czerwonym:D

emeryt
@mmm

sposób na przetrwanie jest prosty, jak najdalej od starych dwu....azów, nie wdawać się w dyskusje nic o sobie nie mówić nie umawiać się z nimi na wódkę-bo z Ciebie wyciagna to co chca by to później wykorzystać, nie słuchać ich nie daj sie wkręcić, ty w końcu z roboty wylecisz, oni będą robić dalej tak jest zawsze od lat, ludzie się zwalniają oni zostają porobicie trochę i będziecie się trzymać tego to dajcie radę, a potem już pójdzie.

miłosz

Gdzie w amice szukają operatorów obrabiarek cnc i ślusarzy

Cwana młodzież
@miłosz

Może do obrabiania kolegą koleżanką Du.y ha Xd :p dzisiejsza młodzież tak robi . Za plecami Cię zjadą A potem z tobą pracują xD

jorbus
@Cwana młodzież

A jaki to wydział z tymi obrabiarkami cnc?

pool

Wydział narzędziowni

Konto

Emaliernia! !!

jorbus
@pool

A jakie to obrabiarki przybliż ?

bolo
@jorbus

frezarki tokarki. Spróbuj lepiej na innym wydziale

Nauczyciel
@Cwana młodzież

Wolę robić z cwaną młodzieżą niż starymi analfabetami...

Fff
@Nauczyciel

Jak ktoś jest cwany to nie pracuje w Amice...za nędzne grosze;)

Nauczyciel umysłu

I opierać się o stół w .ja walić, brać wielkie pieniądze A młodzież niech Je..e

miłosz
@pool

W narzędziowni to nie nie zamierzam podjąć tam pracy spokojniej na emalierni jest

prawda
@Nauczyciel umysłu

Śmiech na sali.... młodzież j...ie. byli gimnazjaliści to wiadomo że zero szacunku dla ludzi 25+. w ich życiu liczy się wirtualny świat na telefonach. tragiczne pokolenie i okropni współpracownicy bez wiedzy na temat życia.

Janusz
@prawda

Najlepsza jest zakładka w kariera amica wypowiedzi pracowników niektórych wydziałów przecież oni te posadki mają po znajomości i układach rodzinnych specjaliści

SETA

Rzeźnia geniuszu!!!!!

SETA

Sprubuj na emalierni.

Studia i w
@prawda

Śmiej się z " Gimnazjum " Śmiej się z tylko na to Cię /was stać .. Spadnie taka niby gwiazda na ziemię" co nigdy nie była i nie będzie gwiazdą. I Rozp......i cała Planete . :/ Niby Studia za sobą A w głowie totalna pustka ! Hem okropni współpracownicy ? Jak trzeba z nimi robić są słodcy gdy odejdą choć na chwilę , to nóż w plecy . ! STUDIA i w Amice ha ha ha .Na Produkcji.

Nauka to nie wszystko .
@Nauczyciel

A to ty taka szkołę masz konkretna ? To czemu tu robisz ? Na produkcji ?Idź do biurka , bhp , kadry coś W tym stylu . Świadectwa nygustwa nie przyjmą ? Czy o co chodzi ? Bo czegoś nie rozumiem jak można że szkołą co niby ktoś widać się tutaj chwali , ma robić na produkcji no nie rozumiem . Śmiać się chce ! Ha ha Analfabeta to już musi robić nic nie zrobisz hi hi .

@Janusz

Kolego to napisz o kogo chodzi. Podaj mądrze kilka przykładów tak żeby nie naruszać danych osobowych ale żeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi

₩₩₩

To nie bzdury bo ludzie widzą dużo a prawda widocznie zabolała.

Brak

Najlepsza firma pod słońcem :) mega praca i zarobki. Dział inwestycji i utrzymania ruchu . Moje sugestie dla Amica Wronki S.A.: Brak Lubię atmosferę w Amica Wronki S.A. za: Wysoka technologia i utrzymanie na najwyższym poziomie wyglądu wnętrza hal itp.

wydział
@Brak

To co piszesz nie zgodne z prawdą biurowy się znalazł po znajomości co tak chwali

Rys

Pisał ktoś o jakości.... Haha. No i dobrze bo jakość to siła marki ale w tej firmie to raczej Marzenie Pierwszy przykład z brzegu. Większość zapiep****a aby zdążyć w taśmie a na 15 osób zapiepszajacych dwóch zamiata jeden po drugim a w międzyczasie zagaduje osoby z produkcji aby wypełnić sobie czas. Zgadnijcie jaki to dział

Fizol Stachu

Pozdrawiam cała administracje , kadrę , kierowników i dyrektorów , którzy jadą na narty za zabrane ludziom pieniądze ... ojej... to chyba miała być tajemnica?ups...

ROBOL
@Fizol Stachu

przecież integrują się co roku ,każdy o tym wie.Niech tyle nie cleją ,bo znowu się połamią .

@Fizol Stachu

Obłuda jeszcze raz obłuda i co więcej pisać.

Makumba
@Fizol Stachu

Dziwne że pracownicy z Ukrainy nie narzekają inne nacje które się pojawią lada moment też będą zadowolone z pracy i zarobków.

dfrtgr
@Makumba

taaa? To ile sie teraz zarabia w Amice? Minimalna krajowa? Za takie pieniadze nie da sie utrzymac.

Chcecie banana!
@dfrtgr

Ciesz się że masz płacę minimalną, która wywalczyli socjaliści w republikach bananowych, inaczej pracowalbys za talony na żywność ubrania i litr wódki. Płacą minimalna w kapitalizmie zmusza wogole do wypłat. Polska to nowoczesna kapitalistyczna republika bananowa, problem polega na tym że u nas nie rosną banany inaczej w miejscu firmy byłaby plantacja. Wykonujecie ciężką pracę za którą otrzymujecie niską płacę, większe profity ma nadzór, w republikach bananowych również ściągano pracowników z innych krajów którzy godzili się na warunki jakie im przedstawiono. Wszelkie formy buntu były tłumione, na plantacjach pracowali zaufani informatorzy, którzy mieli za zadanie donosić o wszelkich przejawach buntu osób o tendencjach do tworzenia związków zawodowych niezależnym odważnym zdaniu i ludzie tego typu byli eliminowani. Trochę wiedzy, to doszukasz się porównan.

Mario
@dfrtgr

Własnie ile się zarabia 2 tys macie ?

@Mario

Oczywiście :) po 20 latach pracy

Wronki
@Fizol Stachu

Zabrali medicower, zabrali galę ale dali na narty dla administracj i bmw dla dyrektora co to nam zabiera.

@Fizol Stachu

Na poczatek powiem Popieram powyższą wypowiedź. A teraz coś od siebie. Na 100% kazdy to wie ze amica nie da nigdy więcej niż tyle co musi, czytaj minimum, dopóki nie bedzie nakazu z rządu o minimum np 20zl na godz. I szybciej sprowadzi tych nepalczykow czy Arabów niż dadza sami od siebie taka podwyżkę ktora załatwiła by problem braku rak do pracy bo każda podwyżka to większy podatek do państwa. A z cudzoziemcami nie ma tego podatku. Pzdr

@Pindi

Od ich pensji też jest pobierany podatek i nie ma problemu.

Patriot janusz
@Pindi

Mnie to śmieszą te wszystkie "janusze polskie patrioty" co to wszystkie rozumy pozjadaly bo kiedyś technikum synek to było jak dziś studia:) i prawicowe są bo myślą że to nasze polskie, a dymani na płacy minimalnej na wzrostach cen itd. i Polska dla Polaków mówią wcinając kebab Turka i mówią że w polskiej firmie robią u Polaka tylko niedługo będą w załodze jedymi co po polsku biegle mówić potrafią ale patriotyzm na pierwszym miejscu a ich idole z partii prawicowych bujają się z modelkami którym płacą po 60tys bo wiedzą że "patrioty janusze"na nich znów zagłosują

Bmw
@Wronki

Hihihi, Ty gapcioszku, jakie bmw, już jest audi.

@Wronki

Piszesz, że pracodawca zabrał bonusy do wynagrodzenia, a w obecnych ofertach rekrutacyjnych oferuje dla nowych pracowników atrakcyjny system premiowania, pakiet szkoleń i pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do wczasów, przedszkola oraz żłobka. To dość duży zakres dodatków do wynagrodzenia. Co o tym myślisz? Firma Amica zachęca także do udziału w konkursie "Inwestujemy lokalnie" i zdobycie grantu na realizację własnego projektu.

hala
@Wronki

Dyrektor nie ma juz sportowego bmw. Teraz dali nowe audi. Oszczedza na ludziach daje swoim to ma on nie my.

Okropne miejsce pracy na dłuższy czas.

tylko pytam

Te pytania do zarządu to kto napisał? Czy pracownicy, a związek zawodowy tylko przypisał i podał jako swoje pytania ludzi? Bo mi osobiście wydaje się iż związek zawodowy ma za małe j*ja aby napisać do samego prezesa takie pytania. Zresztą związek zawodowy też jest już zarządu. Pozdrawiam

Zwiazkowiec
@tylko pytam

Weź nie pytaj tylko przytul. A tak na serio, to weź się ogarnij, rusz d.. e i sam zacznij działać jak masz żale do ZZ. Jak jesteś d. b. l. m to zobacz kto wrzucił te pytania. I może zamiast oczerniac to zapytaj jednego czy drugiego z ZZ kiedy mają spotkania dotyczące pracowników i przejdź się z nimi. Jak ZZ zaczął wrzucać tematy jakie porusza z pracodawcą to nagle źle, bo coś robią. Jak wcześniej nie informowali zwykłych roboli to też było źle. Weźcie się ogarnijcie i przestańcie narzekać na tych, którzy chcą dobrze dla pracowników. I bardzo dobrze że ujawniają jakie tematy poruszają, poza tym mamy świetne emplo????, do tego to chyba służy, żeby ludzie mieli informacje!!!

luzik
@Zwiazkowiec

najlepiej to ruszyc(usunięte przez administratora) i sie zwolnic. Ja poszedlem gdzie indziej i mam 4 razy taka wyplate:D

N.Z.Z "Biaks"
@Zwiazkowiec

Dlaczego w zakładzie do tej pory nie powstał nowy NIEZALEŻNY związek zawodowy?

Juri
@N.Z.Z "Biaks"

Powstał. Niezależny ukraiński. Polacy to tylko płakać potrafią. Jakie to wypłaty, jak to za nie działa. Jak to kadry na narty śmigają. Amica chyba nowy model kuchni wypuści. Kuchenka beksa. Tak na część płaczków z firmy.

Amica to parodia
@Juri

A jak tam?u naszych alpejczyków "miernych kierowników"ciekawe co niektórzy zrobili z pieniędzmi działowymi?Jakoś niektóre działy miały na zorganizowanie integracji dla pracowników.No chyba że teraz się bawią za tą kasę...

Ona45
@Zwiazkowiec

Związki robią to ci im zarząd mówi . Dla nich nie liczy się pracownik. Gdyby tak było to chociaż jeden postulat byłby załatwiony. A tak to dostaliśmy śmieszna podwyżkę i w sumie zarabiamy mniej. Dlaczego? Bo zabrali inne przywileje ( premia) . W ubiegłym roku za grudzień bez nadgodzin miałam ponad dwa tysiące. teraz za te same godziny plus dwa dni nadgodzin i na występ 1900. Tyle załatwiły nam związki.

XP
@Ona45

Tą jak to nazywasz śmieszną podwyżkę dostałeś również dzięki przedstawicielom pracowników więc nie wieszak psów na zz. I pokaż mi gdzie kiedyś zz udostępnia materiały po spotkaniu z zarządem? Teraz to robią więc przynajmniej wiadomo że działają.

real
@luzik

Chyba u Glapińskiego w NBP

Xx
@Zwiazkowiec

Przestań bzdury pisać chyba jesteś w związkach które podlegają. zarządowi

Pracownik Amicy
@N.Z.Z "Biaks"

Miał powstać niezależny związek ale nikt nie chciał do niego dołączyć bo każdy dużo gadać ale mało robić. Sam Ikonowicz chciał was wesprzeć i podczas ostatnich rozmów z udziałem pracowników odezwało się Wzz Walka ale nikt nie chciał wejść do rady związku. Bo rada musi się utworzyć z pracowników zakładu.

magda

odradzam zakup czegokolwiek z tej firmy wszystko aby nie amica

Pindi

Czuje ze ani zwiazek ani pracownicy nic nie załatwia. Jak bedzìe podwyżka to tylko dzieki Ukraina którzy nie chcą narazie za 15 pracowac z za pół roku za 17 no i wtedy oczy sie otworza co niektorym

Bimbajtuitam
@Pindi

Zapomnij o podwyżce... Tej nie ma i nie będzie.... Najgorsza firma w ktorej mam nieszczęście jeszcze pracowac ale i to sie wkrótce zmieni. A jak tam wypłaty wygladały? No ???? No przecież że gorzej niż rok temu....eeeee tam... Tylko (usunięte przez administratora) zadowoleni bo oni choxiaż się nie narobią.

Juri

(usunięte przez administratora) Macie monterzy, tłoczarze, logistycy. Amika to Murzynowo jest. A jak wypłaty w tym miesiącu. Ha ha

Ładnie z tymi talonami zrobili????????

Konta kota

Przepięknie

Obłudnym jest ten, kto udaje wobec kogoś przyjaźń aby zdobyć czyjeś zaufanie lub od niego jakieś korzyści, a rownocześnie dla kolejnych korzyści tej samej osobie, potajemnie dla niej szkodzi (:

hiuefg

Ponoć w ramach oszczędności mają zabrać lumpy robocze i mamy robić w swoich, nie ma być pryszniców, wody w spłuczkach i zlewach, ogólnie nie ma być niczego a wkrótce mają też wycofać pieniądze na wypłaty... A tak serio to brak słów na to co dzieje się w tym zakładzie..

Jakub
@hiuefg

Widze ze wszystko zabierają .Reklama jest ze zatrudniamy .To co się dzieje w tym zakładzie?

molo

Bilbord piekny przed zakladem. Tyle macie kasy co miesiac?? Wstyd to pokazywac

Szagi
@molo

A co ty myślałeś że nędzne pieniądze za robotę się weź zapraszamy .

byly
@Szagi

za kopanie ogrodkow wiecej zarobie i robie kiedy chce

oh
@Szagi

niby Nawalka za Machaja whodzi w drugiej polowie hahahahah

Bakcyl
@byly

Liczą się tylko znajomości i układy. Żeby awansować trzeba mieć kogoś albo z rodziny albo sąsiada lub sąsiadka która od ręki zalatwi. Inaczej krecisz srubki do emerytury

$$$$$
@Bakcyl

Bo w Amice nie liczą się umiejętności tylko znajomosci.Jak zwalnia się jakieś stanowisko to nie ma o tym informacji tylko wszystko po cichutko się odbywa kto ma lepszego znajomego ten się dostanie

Mis
@$$$$$

Czasem wystarczy słodko w oczka popatrzeć i awans gotowy.

N.N.
@$$$$$

Na stanowiska gdzie potrzebna jest znajomość zagadnień technicznych awansują ogrodnicy kucharze lub piekarze osoby wykształceniem technicznym bez dobrych układów nie mają szansy i siły przebicia .Już przed rozmową kwalifikacyjna zanadto jest Osobą jtora ten awans otrzyma i nie ma znaczenia czy jest Osobą z kwalifikacjami ważne że ma dobre poparcie to tylko się liczy.

Śmiechu warte
@$$$$$

Jak się ma dobrego znajomego i ładną buzię to niepotrzebne są nawet kwalifikacje

@N.N.

To ślusarz-mechanik z dodatkowymi uprawnieniami technicznymi na jakim dziale może dostać zatrudnienie w amice ???

***
@Marcin

narzedziownia albo remont na stanowiska takie jak kontroler jakości to już musisz miec znajomości wykształcenie obojetne

@***

Z tego co wiem to narzędziownia niema dobrej opinii w amice

Awans za znajomość
@$$$$$

A te wszystkie rozmowy kwalifikacyjne to śmiech na sali. Tak jak wymagania co do kwalifikacji i umiejętności Kandydatów. Można nawet nic nie umieć żadnego pojęcia o pracy z komputerem poza facebokiem wymaga się wykształcenia min srednie techniczne a dostaje się ktoś kto w życiu nie miał w ręku nawet rysunku technicznego ale nie wiedza i umiejętności się liczą tylko jak juz ktoś tu napisał dobry znajomy który cię tam wepchnie a jak takiego nie masz jesteś bez szans. Wszystkie kwalifikacje kandydatów takie jak znajomość programów komputerowych czytanie rysunku technicznego znajomość urządzeń pomiarowych powinny być potwierdzone faktami a nie odpowiedzią tak znam.

₩₩₩
@Bakcyl

Z wlasnego doświadczenia wiem że bez znajomości nic w Amice nie osiągniesz. Wiedza i doświadczenie nie wiele pomogą jeśli nikt Cię nie poprze już przed rozmową kwalifikacyjna stanowisko jest obsadzone nieważne że ta Osoba nic nie potrafi inni będą za nią robić a on czy ona będą się cały czas uczyć bo są przecież nowi.

@Śmiechu warte

Ciekawe kto dostanie etat kontrolera jakości dostaw jak znam realia ktoś kto nie posiada ani wykształcenia technicznego ani żadnego doświadczenia w tej dziedzinie ale posiada znajomego i to się liczy

Ciekawi
@Kandydat

Podobno ktoś z emalierni ma tam się dostać bo spełnia warunki bez wiedzy i doświadczenia ale z układami! !!!!

Zawiedziona
@Ciekawi

Od początku było wiadomo kto dostanie się do kontroli jakości dostaw! !!Jak zawsze wszystko jest ustawione i zawsze tak będzie liczy się kto jest pierwszy w kolejce Później następny i tak dalej .Tylko znajomości w personalnym i stanowisko załatwione.

2019
@Ciekawi

Wiedza i doświadczenie nie są potrzebne tylko pewna część ciała. I z pewnością nie jest to głowa.

Pracownik od 7 bolesci
@2019

To kto sie dostal wogole ? Czy tak jak wyzej bylo pisane z e ktos z emalierni sie dostanie?

Emka

Wiadomo już kiedy szeregi załogi zasila pracownicy z Nepalu? Przechodzę na emeryturę, chcę by ktoś płacił na mnie składki, nie ważne czy Ukrainiec czy Nepalczyk czy Wietnamczyk, ważne żeby wpłacał do budżetu pieniądze, bo firma odprowadza składki, do tego dzięki obcokrajowcom firma utrzyma produkcję i nie wprowadzi się u nas ustaw "niewolniczych" jak na prawicowych Węgrzech

Rocky
@Emka

Jak z Wietnamu to będzie musiał Rambo wkroczyć do akcji ha ha

rafał
@Emka

Nie wiedziałem ze tak nie dobrze jest w amice a chciałem wrócić

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.