Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Pod

Kto wykorzystuje swoje stanowisko w firmie do realizacji własnych celów może być zwolninny dyscyplinarnie zwlaszcza jeśli szkodzi to interesom firmy lub jej pozycji na rynku.

Życie
@Pod

Oj mądre słowa, tylko kto by wtedy pracował. ? Albo inaczej przychodził do pracy.

BEZTROSKA
@Pod

Niestety niektórzy czują się bezkarnie

Niunia

Widać nową mode na lakierni dotyczącej ubioru roboczego.

@Niunia

Nie tylko nowa moda ale i na nadgodzinach nowe osoby na szlifie mogą pracować bez uprawnień. Znów pupilki pani koordynator. Szlifierze strzeżcie się biała i czarna przejmują władzę.

35 na plusie

Gorąco na niektórych działach przydały by się dodatkowe przerwy , mają nas po prostu gdzieś ważne że klimy u nich chodzą ! By ktoś przy szedł się zainteresował zróbcie sobie przerwę to nie ! !

STARY
@35 na plusie

NO właśnie pracujemy u szwaba nie u polaka .Ci ludzie nie mają skruchy ,ani porządnej wody tylko wodopój . Pan prezes znowu udaje ,że nic się nie dzieje ,dlatego amica ma złą opinię zapracowali sobie na to .

Yy

Emaliernia ponad 38 stopni, woda z glonani do picia. Nikogo to nie interesuje

Dajcie klime .
@Yy

Te sobotę na rano nam dali chyba dlatego że ludzie W tych upałach są mało wydajni ! !

Jks
@35 na plusie

Przecież dla nich nie jest gorąco w biurku bo mają klime. Mówią o sobie a nie o robolach ale z 2 strony robol to też człowiek

?
@35 na plusie

Wy sobie jaja robicie? Czytam to i nie wierze, to przypomina Sobibor taki (usunięte przez administratora), tylko tyle, że ludzie dostają minimalne pieniądze, zeby za szybko nie powymierali. No mowie, chyba że tak sobie zartujecie.

Rada
@35 na plusie

Ludzie to co was tu trzyma? Droga wolna nikt nikogo siłą tu nie zatrzymuje.

ZZ
@Yy

Związki pomogą!

Uu
@ZZ

Taaa oni napewno. Związki to fikcja.

Hehe
@Uu

Dla ochłody zorganizują wyjazd do Mielna.

Całkowita porażka 50

Porażka. Jak przestają produkować jakiś model / np płyta indukcyjna PI 8500 FT, TYP PBF5VI501F TB/ nie ma mowy o naprawie, bo nie produkują części zamiennych. Mają w nosie klienta. Od Amiki należ trzymać się z daleka.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mały

Dlaczeg pracownicy w takich upalach nie mają zapewnionej wody butelkowanej mineralnej gazowanej

tttt
@Mały

co, już nawet wody w tej śmiesznej firmie nie dają:D

Zniesmaczony

Zgadzam się z poprzednimi opiniami na temat pracownic z czarnej lakierni. Mam nadzieję że one przeczytają tę opinię i wbiją sobie do głowy, że jak nie poprawia swojego zachowania to kiedyś za to odpowiedzą. Karma wraca

Mloda
@Zniesmaczony

To napewno chodzi o panie z czarnej lakiernii? Bo na białej też elita sama..

@Zniesmaczony

Za tępe głowy żeby mogły cokolwiek zrozumieć

Zniesmaczony
@Mloda

Tak z czarnej. Słyszałem że na białej też mają swoje dni ale nie tak jak na czarnej.

........
@Zniesmaczony

No niestety niektórzy czują się Panami tego świata i nic im nie pomoże. Za trudne do zrozumienia. Wszystko było zgłaszane nie raz i nic z tym nie było robione. Amika tylko na tym straci. Bo ludzie się zwalniają przez takich ludzi.

........
@........

Nikt przecież nie da sobą pomiatać.

monter
@Zniesmaczony

Te panie już tu były opisane biała i czarne ,(usunięte przez administratora)Na montaż z nimi niech pokażą co umieją ,same by się zwolniły .

na całość .

jak był wpis ,że emaliernia wcześnie schodzi do szatni reakcja była szybka ;po tych wpisach na dwie koleżanki i pani koordynator uda ,że nic nie wie,ha ha skąd to znamy .

Cna
@Mloda

Pewnie na zdejmowaniu i szlifie:)

Monter
@Zniesmaczony

Niestety obie są puste, więc nie zrozumieją. Nawet rozdzielenie ich nic nie da, najlepiej byłoby takie zwolnić. Jak się patrzy są ich szydrecze usmieszki, to aż się zygac chce. Dwie fałszywe latawiec. Biała potrafi tylko mieszać operatorkom we lbach a ta druga wielce pewna siebie bo mąż "wysoko" postawiony. Czas się za nie wziąść.

Monter2
@Monter

Poczekajmy aż więcej Polaków się zwolni a za nich Ukraina i Nepal wejdzie wtedy będzie mniejszość Polaków w Amice to zakład dostawać zacznie kary, że pracodawca przyjmuje za mało Polaków. Wtedy Amica wniesie postulaty iż będą rozwiązywać takie problemy i nie będą zamiatać tego pod dywan. Te wasze podwyżki sobie wsadzić. nie zdziwie się jeśli koordynatorzy będą zmuszeni robić na produkcji. Patrząc na zwolnienia to prędzej czy później Amica zmieni logo i tak się zakończy mobbing i niska pensja

Xxxx
@Monter

Powinien dawno te zaraze pogonic z domu

Gggg
@Monter

Na armaturze i wiazkach miały by pole do popisu tam to by mogły przescigac się z pracownikami w gnebieniu innych

Ric
@Monter

Chyba ktoś tu przesadził. ?

Jjjj
@Ric

Raczej nie

Fakty
@monter

Takich alf i omeg jest dużo ale to tylko im się tak wydaje że są nieomylni i nie do ruszenia ze jak ich zabraknie Amica padnie .Wtedy dopiero odbije się od dna będzie mniej złomu i bubli.

Olo
@Ric

Też uważam że kogoś tu poniosło! !!!!!

...........

W poniedziałek 10 czerwca, w „Dużym Formacie” – dodatku do „Gazety Wyborczej” ukaże się artykuł o samobójstwie pracownicy wronieckiej firmy. 44-letnia mieszkanka Wronek, Ilona Pujanek popełniła samobójstwo dwa lata temu. Choć prokuratura uznała, że wronczanka targnęła się na swoje życie z powodów osobistych, nie wszyscy zgadzają się z tą wersją wydarzeń. Sprawą zajęli się reporterzy „Dużego Formatu”, czytając jutrzejszą „Wyborczą”, dowiemy się , do jakich wniosków doszli.

Wyborcza dzis
@...........

Jeden z komentarzy w wyborczej po artykule. Słyszałem opowiadania pracowników. Byli zadowoleni i dumni ze swojego zakładu, dopóki kierowali nim menadżerowie z kraju, z którego pochodzi firma. Gdy ci menadżerowie zostali zastąpieni przez naszych, zaczynało sie gnojenie pracowników, a ci najlepsi odchodzili.To fatalna tradycja "polskiego pana", który dla poprawienia swojego samopoczucia poniża stojącego niżej w hierarchii społecznej. Tak było w minionych wiekach, tak zostało, szczególnie jeśli "pan" jest zwykłym (usunięte przez administratora) który szybko awansował i próbuje zaznaczyć ten awans swoim stosunkiem do stojących niżej.

Prawda

Może zacznijmy się wzajemnie tolerować

???
@Prawda

Jak to zrobić. ?

Lola
@???

Zająć się pracą bo poto tu przychodzicie a nie plotkami i życiem innych

Wronka
@Lola

I tu jest problem jak to zrobić skoro życie innych jest ciekawsze jak własne.

Tak tak
@Lola

Ale oni właśnie nie przychodzą pracować tylko siać ferment!!!

Z wami
@Lola

Są też tacy co na siłę chcą podzielić się swoim życiem z innymi np.pochwalić się nowym samochodem wyjazdem na wakacje nawet nowy telefon jest do tego okazją to istna żenada ale ludzie w Amice to świat pełen kontrastu i tylko pocieszeniem może być to że takich ludzi jest nie wiele ale mimo to potrafią nieźle namieszać. Pozdrawiam całą resztę normalnej i wspaniałej załogi.

Nie Zainteresował
@Z wami

Oj to prawda jest to męczące .Ale są tacy co myślą że innych to interesuje.

A A
@Nie Zainteresował

Dokładnie

była

A co się znowu dzieje na wiązkach??

Tak tak

Fakt jest taki :w Amice zniszczą Cię nie przełożeni co współpracownicy ,kolezanki i koledzy to oni zrobią wszystko by Cię zniszczyć ośmieszyć jeśli tylko robisz coś co jest niezgodne z ich myśleniem bardzo zresztą prostym mysleniem lepiej się ubierasz inaczej zachowujesz czyli jesteś podejrzana lub podejrzanym siłą rzeczy taka osoba zawsze będzie na tapecie.

Donek
@Tak tak

Dokładnie tak jest!

Fanty

Trzeba się poprostu dostosować

Zośka

To jak pracować w takiej atmosferze?

Zośka

Czy w tej Firmie naprawdę jest taka atmosfera. ?

Yy
@Zośka

Zdecydowanie. Nawet gorsza niż tutaj opisano.

Osad

To nie fer

Rozczarowany

Amica to kompletna porażka. Firma licząca się ze wzrostem finansowym a nie z pracownikiem. Przełożeni robią co chcą na dziale emalierni i lakierni. Pani Koordynator lakierni wielka porażka. Też liczą się tylko sztuki. Mobbing przez wielkie M. Ma swoje pupiki, które weszły by Jej na głowę ale zawsze będą niewinne. Razem z Nią stosują mobbing. I nikt z tym nic nie robi. A zgłaszanie nieprawidłowości do koordynatora zostaje zlekcewazone. Liczą się sztuki. A że niby pracują jak roboty. To mogą wszystko. A co do tego stwierdzenia roboty był polemizowala. Bo do tego wykorzystują nowe pracownice. A one zajmują się telefonami. Ale cóż Amica to Amica niby renomowana firma. A to co się dzieje w środku nie ujrzy światła dziennego. Tyle ludzi których firma skrzywdzila się pozwalniali. Niektórzy pracownicy czują się jakby byli prezesami i traktują ludzi w upokarzajacy sposób. Moja opinia niestety nie zmieni tego miejsca. Ale może ustrzec ludzi, którzy chcą tam podjąć pracę.

Młody
@Rozczarowany

Masakra . Za Ukrainę niech się trochę wezmą , chodzą się przebierać 15 minut przed końcem pracy , lub nawet i więcej , ja nie rozumiem czemu u nas Polaków to jeśli pójdziemy minutę przed wielkie problemy mają ? A oni to wszystko mogą . . Brak słów

@Rozczarowany

Panie kierowniku naprawdę nic się nie da zrobić z tymi paniami? Może pracując osobno zaczną szanować koleżanki z pracy

@Rozczarowany

nie wierzę ,to jeszcze ktoś to zauważył

AMI
@Rozczarowany

Czegoś tu nie rozumiem...skoro tak Ci tu źle to co Ty tu jeszcze Robisz? Jest tyle innych możliwości.

Nic
@AMI

Wy panie też macie wiele innych możliwości. No ale tylko tutaj przełożony udaje że nie widzi co wy wyprawia ie. Wstyt pani koordynator wstyt

Parodia
@Rozczarowany

Medialnie to wygląda pięknie. W rzeczywistości to trzeci świat. Zarządzanie i organizacja pracy to lata 60-te , 70-te !!!

Robol
@Młody

Na jednym stanowisku pracują trzy Ukrainki ,więc przypada im co trzecia kuchenka w międzyczasie siedzi z telefonem i na stołeczku ,my Polacy też chcemy tak i co chwilę idzie do WC usta malować .Oj idzie się napatrzeć tak przez 8 godzin.Jaja sobie robią z nas , całe szczęście,że nie dużo nas zostało.

tim
@Robol

dużo już Ukrainców w Amice?

Ha
@tim

Pytanie powinno brzmieć czy dużo Polaków jeszcze pracuje w amice!

@Rozczarowany

Szczekać anonimowo to każdy potrafi... Prosto w oczy może tak spróbujcie

Apl

Brawo

Zero

W tej firmie prosto w oczy można tylko powiedzieć to co wam pasuje. W innym wypadku niszczycie ludzi

Stop

Trzy zmiany wiedzą jak te panie traktują współpracowników i z tym nic nie można zrobić wszyscy wiedzą że jak ktoś zgłosi takie coś nie ma życia w zakładzie. Dlatego tutaj piszą to. Układy układy i ukladziki to się liczy

Ihhu

Zgadzam się. Pytanie czemu jeszcze pracuje na stanowisku koordynatora skoro się nie nadaje

Wv
@Ihhu

Dział obok nie jest lepszy

Bez

A kto się tam nadaje?

Ffff

Pani koordynator wstydź się żeby pozwalać na takie zachowanie swoich pracowników. Gdyby tej firmie zależało na dobrej opinii to dawno by pani wyleciala ale niestety może pani spać spokojnie

Uuu

Pani koordynator co pani zrobiła żeby powstrzymać te dwie pracownice. Poklepala je pani po plecach i pochwaliła?

Sylwia
@Uuu

Na forum GoWork dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie konkretnych osób zatrudnionych w danym miejscu. Rozumiem, że skoro wypowiadasz się w tym konkretnym wątku, to jesteś zatrudniony w Amica Wronki i możesz napisać kilka słów na temat tego pracodawcy. Na jakie warunki można liczyć zatrudniając się w tej firmie?

Vvv
@Sylwia

Praca na 3 zmiany w sumie na 2 i na jedną też można sobie załatwić. Stawka to zależy od stanowiska. Pracownik (robol) 14.70 brutto.

Rozbawiony

Oj pani ,ktora to pisze widocznie do pracy sie nie nadawala????????????pozdrawiam

Ihhu
@Rozbawiony

Nie wien czy się nie nadawała. Widać nie tylko jedna osoba to zauważyła tylko dużo osób o tym wie, my zwykli pracownicy nie możemy iść z problemami do góry bo jeszcze za to oberwiemy a tutaj można się wypowiedzieć bez żadnych konsekwencji

To jest prawda

Racja
@Rozbawiony

Co racja to racja .

Paulina

ok!

dzień kobiet

Nie mogę pojąć drogie kobiety jak to się dzieje że gdy trzeba było dobrzy pracownicy ryli za trzech dziś pracują po sklepach w innych firmach a (usunięte przez administratora) pracują do dziś

dfd
@dzień kobiet

A gdzie takie sieroty pojda:D. Tez sie zwolnilem. Ja rylem a inni dostawali awanse.

Młody
@dfd

S(usunięte przez administratora)i się zwolniłeś bo nie miałeś pojęcia o niczym .

dfd
@Młody

Zwolnilem sie, (usunięte przez administratora) bo nie bede zaiwanial za innych. Na najciezszych stanowiskach. Za minimalna krajowa do konca zycia:D. Jakbys wiedzial co teraz robie, i za ile, to bys sie pochlastal w tej smiesznej amice:). Pozdrawiam WPG:)

prymusy
@Młody

sam żeś to imie i nazwisko? Mieć pojęcie o niczym to też sztuka, nie ma się co dziwić że tacy jak Ty w tej firmie awansują.

ytrfn
@dfd

Rozejrzyj się dookoła. Urodzisz z się w rodzinie z układami i cała rodzina jest ustawiona urodzisz się w rodzinie bez układów i cale życie pod górkę i tak z dziada pradziada

:D
@ytrfn

Gdyby sięgnąć do historii, należałoby przywołać historię żyjącego pod koniec pierwszego tysiąclecia naszej ery papieża Sergiusza III, który (sam będąc wybierany na ten urząd w podejrzanych okolicznościach dwa razy) przyczynił się do wstąpienia na tron Piotrowy swojego nieślubnego syna spłodzonego z prostytutką. W późniejszych czasach to właśnie Kościół katolicki, nie tylko sprawujący rząd dusz, lecz także trzymający w ręku jak najbardziej świecką władzę, wielokrotnie musiał mierzyć się z tą kwestią – nieuzasadnionym faworyzowaniem członków swojej rodziny przy udzielaniu godności i dzieleniu stanowisk (łacińskie słowo „Nepos” oznacza wnuka, siostrzeńca albo bratanka). Przykład idzie z "góry" :D

Bolo
@:D

Jakże to prawdziwe.

@

Pytanie do pracowników apropo szajsu który robicie.. Czy Wy Szanowni Pracownicy macie pojęcie co za buble robicie?? nie czytacie opini na forach?? Jak chcecie zarabiać więcej jak to co robicie jest złej jakości?? Rutkowski szybciej to przeniesie do Rumuni czy na Ukrainę niż da Wam podwyżki. ciężko to pojąć??

Parodia
@@

Przy tej ilości, nigdy nie będzie jakości !!! I to jest akceptowalne ?

nice

jaka płaca taka praca!

#@#@

A dla czego jest złej jakości. ? Tak jak ktoś odpowiedział bo ktoś to projektuje i wdraża do produkcji. A niestety Panowie z biura konstrukcyjnego i projektowego swój czas spędzają na pogaduszkach na halach z Paniami a nie swoją pracą.

Emeryt
@#@#@

Jest wiele rzeczy do zrobienia na produkcji,a tam czas zatrzymał się w miejscu...normy zwiększone,a ergonomia pracy porażka..od konkurencji można wiele sie uczyć tych dobrych rzeczy...tam technologia idzie z duchem czasu...wymaganie od pracowników,a może czas coś zrobić od siebie...

Monter
@Emeryt

Pracownicy i tak dają z siebie dużo a to wam panowie projektanci i konstruktorzy płacą za to by produkcja szła sprawniej to wy dajcie więcej z siebie a nie tylko przyjść odbić dyskietkę i bajerka nie za to wam płacą

Szczery

W końcu ktoś poruszyl ten temat bo prawda jest taka że nas zwyklych szeregowych pracowników rozlicza się z każdej minuty (usunięte przez administratora)natomiast Panowie którzy myślą że jak założą na siebie koszulę i zawiesza dyskietkę na szyi to w pracy mogą robić co chcą i kiedy chcą nie Panowie wy przychodzac do pracy macie obowiązek pracować a nie spędzać czas na zapewne miłych pogawedkach z Paniami.

€€€€

Ma tylko wybraną zmianę którą odwiedza ten tydzień od godziny 14

K.R
@@

Mam wrażenie że komuś się za bardzo pofolgowało Może jeszcze nazwisko podacie ? Zdajecie sobie sprawę że tymi wpisami naruszacie czyjeś dobra osobiste . Zajmijcie się lepiej swoimi sprawami . Jeśli wydaje się wam że jesteście bezkarni i możecie sobie wypisywać bzdury o kimś bo jesteście anonimowi to możecie się zdziwić . Proszę przeczytać sobie regulamin forum a zwłaszcza &4 pkt 3

Miki

Tylko zobacz ile kuchnia smeg kosztuje a ile amic kogo na to stać przy obecnych realnych zarobkach

Zoo

Teraz na palarni

Byk

Ciekawe jest to ,że przełożeni tego Pana na to pozwalają.

Masa

(usunięte przez administratora) widocznie myśli że skoro pracuje w biurze może swobodnie narażać drugą osobę na nieprzyjemnosci.Wstydu za grosz! !!

Nikt
@@

A o jaki wyrób chodzi; produkowany w Polsce, czy też zamówiony w innym kraju przez Amice?

????????
@K.R

????

Nowa

Przepraszam kto. ?

Ciekawy
@Masa

Ciekawy klient co to za jeden?

Akcept

Każdy ma prawo do swojego zdania

!!!!@
@Ciekawy

W jakim biurze i kto to jest?

Boki
@Masa

Problem w tym że chyba nie myśli! !!

Het
@Nowa

R.

Tral

Zero!

bolo
@Parodia

te (usunięte przez administratora)netto to komu dajecie? te na plakcie bo nie rozumiem

Rys
@Ciekawy

Czy w dalszym ciągu nachodzi. ?

Zdumienie
@Masa

Nie znam tematu i o kogo chodzi. ? Ale jeśli takie rzeczy się dzieją to napewno nie działa to dobrze na wizerunek firmy.

Osoba
@Rys

A gdzie ta komisja etyki?

W.
@Zdumienie

Brak słów na kogoś takiego.

Pis
@Masa

W ostatnim czasie modne stało się określenie nam to się poprostu należało widocznie też wychodzi z tego założenia

Laik

Delikatnie powiedziane

Fuk

No w końcu!

Zadowolona

(usunięte przez administratora)mądra decyzja.

Szczesliwy

Tak to jest jak nie jest się lubianym

Ojwj

A kolega tego pana to chyba bardzo zazdrosny musi być skoro takie teksty wypisuje?

Operator

Powiem tak jeśli myślisz ze zostawię to to tak spokojnie to gratuluję optymizmu również nadawca obraźliwych SMS wysyłanych do mnie i nie tylko..być może to ten sam autor też niech nie myśli ze jest bezkarny i anonimowy.

Zero
@Operator

Zgadzam się nie można tego tak zostawić. Na początek proponuję przeprosić osoby które były przez Pana tutaj oczerniane

Oburzony

Ludzie kiedy się w końcu obudzimy!? Wypłata to jakaś kpina, ochłapy na waciki! Sobie premię roczną wyplacaja, a Nam chcą dać złotówkę podwyżki brutto!!!!

Amikowiec
@Oburzony

Obudziliśmy się jednak tylko jednak na chwilę jak strajkowaliśmy. Teraz nadal śnimy że będzie lepiej i toniemy w marzeniach a rzeczywistość okazuje się okrutna. Żeby strajk nauczycieli był wcześniej wzięło by się przykład od Nich. A tak należy podziękować przede wszystkim Związkowi Zawodowemu. I należy o tym mówić otwarcie że związek zawody nie robi nic ale to kompletnie nic w sprawie konkretnych podwyżek podkreślam konkretnych podwyżek do pracowników fizycznych wynagradzanych metodą godziną. Na tym etapie nasz związek zawodowy to jedna wielka (usunięte przez administratora) która służy tylko i wyłącznie pracodawcy a resztę załogi czyli pracowników ma tam gdzie słońce nie dochodzi. Trzeba strajkować ale oficjalnie. Zgłosić strajk . Niech zarząd wie że w tym zakładzie jeszcze POLACY pracują

@Oburzony

Wyniki roczne widzieliście? Mają miliony a my ochłapy.

Agtrhi
@Amikowiec

Polaków na montażu mają już w 4 literach. Do głosu dochodzi włażąca w te 4 litery UPAdlina. Teraz oni suszą swoje zęby do liderków koordynatorów.

Załoga
@Amikowiec

A czy my mamy jakieś związki. ? Chyba na papierze!

Były członek
@Załoga

Mamy wycieczki i zabawy organizują i udają ze to z myślą o załodze.

Przeciwko
@Agtrhi

To podobno Nasza przyszłość

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.