Opinie o Call Center Inter Galactica w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Polska

Pracuję w lokalizacji w Katowicach. Atmosfera jest świetna, ludzie naprawdę sympatyczni, a ja trafiłem na najlepszego menadżera na świecie. Minusem pracy są wymaganie dotyczące celu oraz związana z tym nieustająca presja na wyniki. Jak byłem na tzw. voice'ie to cel był na ilość zamówień, na telefony,ubezpieczenia do nich, akcesoria + musieliśmy jeszcze proponować kontakt z Orange Energia. Na to też był cel. A to wszystko na jednej kampanii! Za dużo rzeczy trzeba proponować.

Edyta Sz.

Wszystkie zamieszczone poniżej komentarze mają urzeczywistnienie w 101% w CCIG Gdańsk. „Firma” ta nie szanuje pracowników, ludzi również. Pracują w niej osoby młode, lub nieświadome prawa pracy. Praca na umowę zlecenie po najniższej stawce i najniższej linii szacunku nawet dla osób z 2-letnim stażem pracy. Oczywiście znajdują się tutaj też pozytywne komentarze, chociaż nie brałabym pod uwagę opinii osób pracujących dłuższy okres czasu na wyższym stanowisku bez doświadczenia z poziomu konsultanta. Jeśli zdecydujesz się na pracę w CCIG nie kuś się na 100h w miesiącu. Jest to Twoja minimalna dyspozycja, a zlecenie potrafi być bliższe 20h na (w większości) niestabilnych projektach, które potrafią zniknąć z dnia na dzień. Wtedy kadra z „bólem serca” przekaże Ci informacje „to kontrahent”. Wymagane od Ciebie jest 30 dni wypowiedzenia, natomiast sama firma może Cię zostawić z niczym z dnia na dzień. Tutaj nie ma równych warunków. Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą, to jedyne słowa uznania należą się Shift Managerowi. Pozostała część osób jest tam raczej z przypadku aniżeli doświadczenia i zaangażowania. Bo inaczej chyba nie można określić dyrektora lokalizacji, który proponuje bon sodexo za wypracowane godziny zamiast normalnej pensji. Podsumowując, lepiej wybrać się do typowej sieciówki lub na stanowisko kasjera w zwykłym sklepie niż znaleźć się w CCIG w Gdańsku.

Xd

Moim drodzy jak rozważacie prace w tej firmie tooo już przestańcie !! Nie opłaca się marnować tutaj czasu na szkolenie, wdrażanie i prace !!! Miliony wymagań a stawka taka sama hahaha niby obiecuja Ci premie, ale co do niej jest również miliony wymagań i finalnie sie okazuje, ze nic nie dostajesz... Śmiesznie jest jak przyjeżdża kontrahent nagle przed jego wizytą :D nagle trzeba zacząć pracować tak jak się tego wcześniej nie robiło bo normalnie to każdy ma wylane na to jak działa ten projekt nawet managerowie xd

Magdalena
@Xd

A ile wynosi ta stawka? Premie? Co masz na myśli? Plany sprzedażowe niemożliwe do zrealizowania czy jak?

Kuba
@Magdalena

Minimalna stawka godzinowa (19,7), premie coraz bardziej okrajane, można liczyć na premię od kilku złotych do max 200-300 (czasem na projekcie trafi się 1 czy 2 konsultantów, którzy mają większe premię rzędu kilkuset złotych).

Dawid

Bardzo nie polecam pracy w CCIG w Gdańsku. Mobbing, brak szacunku, presja psychiczna i zaniżanie faktycznego czasu pracownika to tylko niektóre z problemów w firmie. Managerowie całkowicie nie szanują konsultantów, niezależnie od projektu. Ci managerowie, którzy potrafili się komunikować, byli pomocni i na których można było liczyć dawno odeszli lub są w trakcie rezygnacji z pracy. Zostali Ci, którzy poczuli się wygodnie, albo ci, którzy do niczego innego się nie nadają. Podczas rekrutacji obiecują ci możliwość realizacji ponad 100 godzin pracy w miesiącu, ale nie ma się co łudzić, jeśli zrealizujecie 40 w miesiącu to będzie sukces. Trzeba się liczyć z wieczną presją, a wręcz wyzywaniem konsultantów (nie wymienię epitetów) by realizowali cele, które są ustalane przez osoby oderwane od rzeczywistości. Dział trenerski nie ustępuje managerom, również nie jest pomocny, brak praktycznej wiedzy o projektach. Ich głównym zadaniem jest picie kawy i plotkowanie. Jeszcze raz nie polecam pracy w tej firmie, lepszym wyjściem będzie praca w innym Call Center lub nawet w markecie/galerii.

czestochowa

czy przyjmowane są osoby poniżej 18 lat?

@czestochowa

Tak

Cześć:) Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna ? Za odpowiedź dziękuję :)

...
@Gość

Zależy od projektu

Patka

CCIG to totalna masakra, cały czas szukają kogoś do pracy a każdemu ucinają godziny. Zero możliwości jakiegokolwiek zarobku. ŻENADA

Magdalena
@Patka

Jak ucinają godziny? Że co ktoś się zatrudnia na cały etat i pracuje na 3/4 ?

@Magdalena

Po prostu śmieszne jest to że cały czas kogoś szukają do pracy gdzie ktoś chce zarobić i taka osoba ma poucinane godziny do tego stopnia że to co taka osoba zarobi to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)To i (usunięte przez administratora) + najniższa krajowa. A potem się dziwią że nikt u nich nie chce pracować.

@Magdalena

Po prostu śmieszne jest to że cały czas kogoś szukają do pracy gdzie ktoś chce zarobić i taka osoba ma poucinane godziny do tego stopnia że to co taka osoba zarobi to jest jedno wielkie G. To i straszenie zwolnieniem za wyniki i ciągłe poganianie bo kontrahent to kontrahent tamto + najniższa krajowa. A potem się dziwią że nikt u nich nie chce pracować.

Teresa
@Dawid

WOW! Ominąłeś system widzę tym drugim komentarzem. Ale faktycznie, gdzie tu logika, że szukają nowych i potem ucinają godziny, bo ja już nie rozumiem chyba. Przecież to same koszty związane z zatrudnianiem przecież podskakują, co nie?

@Teresa

bo excel się nie zgadza;)

Teresa
@Dawid

To tu w firmie wszystko na excelku liczą? W sumie to i lepiej niż na kartce prawdę mówiąc. ;p

@Teresa

Bo nie chodzi o to co w czym jest liczone, tylko że "tabelka na zielono w tym miesiącu się nie świeciła w twoim przypadku" i w ten sposób wywierana jest na tobie presja za najniższą krajową :~D Pozdrawiam

Pszczółkaa

A jak oceniacie prace w Katowicach?

Eraaaa

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca w tej firmie na dzień dzisiejszy

Panna Empatia
@Eraaaa

Praca jest ok o ile na samym początku o wszystkim ci powiedzą tzn jakie są twoje obowiązki mi nie powiedziano i poczułam się (usunięte przez administratora).Często mówią tylko o tym co im jest na rękę.Reszty dowiadujesz się pierwszego dnia pracy

Maica
@Eraaaa

Nadal tak jak opisują to najgorsze komentarze :)

Opinia dotyczy CCIG w Gdyni. Totalny brak organizacji, menadżerowie chyba są wybierani na podstawie tego kto jest największym debilem w firmie. Ciągły brak kontaktu, dzwonisz lub piszesz w pilnej sprawie? Oczywiście nikt nie odbierze telefonu. Ciągle nie wywiązują się ze swoich obowiązków, wszechobecna niekompetencja i zasłanianie się odgórnymi założeniami, które nie funkcjonują na innych lokalizacjach. Cały czas firma dodaje ogłoszenia o pracę mimo tego, że PRACY NIE MA. Na rozmowie i w umowie ( oczywiście zlecenie, żeby bez konsekwencji oszukiwać pracowników) zapewniają conajmniej 25h tygodniowo z czego niektórych z nas nie ma w ogóle w tygodniowym grafiku lub dostajemy szaleńczą ilość godzin tzn: 2h w tygodniu. Chcesz dorobić i bierzesz 10h dziennie? Spokojnie, po godzinie pracy zadzwonią, że masz się wylogować bo mają za dużo ludzi a czasem nawet 5min przed rozpoczęciem pracy dają znać, że masz się nie logować w ogóle. Chyba w firmie, która nie jest na rynku od wczoraj wiadome jest ile pracowników jest potrzebne? Non stop ucinanie godzin, ustalono, że na każdą godzinę pracy przysługuje 5min przerwy ale nie możemy przekroczyć 15min na jedną- jeżeli przekroczysz 15min w ciągu całego dnia to ucinają czas pracy. Awaria systemu nie z twojej winy lub zmiana hasła? Spokojnie godziny również zostają obcięte. Jest to praca tylko dla osób, które są na utrzymaniu rodziców i chcą sobie dorobić po szkole. Zero rozwoju, brak stabilizacji, wolontariat, stres i brak szacunku do pracownika i jego czasu. Jedynym plusem pracy jest premia pod koniec miesiąca.

patkaaaa
@Gdynia

jak duze mogą być te premie?

Xyz
@patkaaaa

W zależności od projektu około 1 - 1,20 za każdą przepracowaną godzinę

Mateusz

Praca to dramat. Menadżerzy sukcesorzy czy tam leaderzy ( bo każdy z nich to to samo) są strasznie niekompetentni. Nie potrafią ułożyć grafiku, dostajesz godziny według ich widzimisię. Jak jest dużo pracy to wciskają godziny na siłę ale gdy jest okres z mniejszą ilością pracy to potrafią przez miesiąc nie dać ani godziny bo tak. Godziny też są dawane dla tych którzy mniej podpadli. Pracując tam non stop trzeba się przygotować na ucinane godziny bo sobie za długo o minutę na przerwie posiedziałeś, albo wziąłeś przerwę w odbieraniu telefonów by uzupełnić dane. Non stop robienie jakiś bezsensownych testów. Szkolenia to jakiś dramat. Szkoleniowiec nie przepracował ani minuty na infolinii którą szkoli. Odradzam mocno, praca to dramat za śmieszne pieniądze.

Bylypracownikgdynia

Przez 13 miesięcy pracowałam w Gdyni na kilku (!) projektach żeby mieć większą wypłatę. Większość dnia spędzałam w biurze przemęczając się, słuchając bzdur które TM sobie wymyślili w przeciągu chwili, do łazienki możesz iść, ale jak nie ma dużo klientów i tylko dwie osoby mogą być na przerwie. Po ponad roku mordęgi i nie przyjmowania przez TM wypowiedzenia sami mnie zwolnili gdy nie byłam im już potrzebna

Ciekawska

Hej! Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda aktualnie praca w tej firmie w Częstochowie? Jaka jest atmosfera, rodzaj umowy, projekty. Pracuje w innym cc, ale szukam lepszego miejsca do którego warto uciekać :) Z góry dziękuję!

@Ciekawska

Raczej nie masz czego tu szukać, ccig w Częstochowie to (usunięte przez administratora) - a w szczególności wszyscy powyżej konsultantów. Trzymaj się z daleka. To już lepiej iść na infolinie do konkurencji, zarobisz to samo a przynajmniej bez ciśnienia

Były Pracownik CCIG Gdynia

Ludzie, ta praca to jest jeden wielki śmietnik. Stwarzanie pozorów porządnej korporacji, zasad, szkolenia jakby nie wiadomo co mieliście robić. Każdy trochę kumaty 2/3 dzień szkolenia wie co się święci. Szkolenia są cały czas bo jak już ktoś skończy szkolenie to zaraz się zwalnia bo to jest żałosne. Premie to tez fikcja. Uciekajcie- serio stać wszystkich na coś więcej.

bo
@Były Pracownik CCIG Gdynia

tak

penetrator
@Były Pracownik CCIG Gdynia

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Joz lepiej iść do biedronki pracować jak 1/2 jak tu siedzieć

OPINIA O CCIG GDANSK Jeśli szukacie pracy w której na każdym kroku będziecie mobbingowani to polecam. Zacznijmy od tego, ze szkolenia są naciągane, bo żadnej wiedzy z nich nie wyniesiecie, a test zdajecie tak długo aż go zdacie (nawet jeśli nic nie potraficie xD). Każdy przychodzi do pracy wykonywać swoje obowiązki, aby zarobić, a tu ze zwykłej umowy zlecenie wymagają od ciebie przenoszenia gór i wykańczają psychicznie. Nie pracuje tu już od dłuższego czasu i dopiero teraz po wielu przemyśleniach zbieram się do napisania szczerej opinii. Managerowie niby pomagają, ale w większości musisz radzić sobie sam. Wszystko byłoby OK gdyby jakość szkoleń i atmosfera się polepszyły.

Posłana Różami

Opinia o CCIG w Gdyni! W Gdyni jest kilka projektow ciężko się na nie przenieść (jest to prawie niemożliwe). Kierownictwo jest zbudowane z młodych osob, które maja dużo energii i empatii. Nigdy nie miałam problemu, żeby porozumieć się ze swoim TM z NFZ, jest to projekt nie wymagający, BA! Jedynie trzeba umieć czytać ze zrozumiem. Fakt zgodze się, ze czasem ciężko się dodzwonić, ale naprawdę to rozumiem bo pracowałam na lokalizacji i widziałam ze maja pytania z sali, czy idą na spotkania, ale kiedy mogą to zawsze odbiorą i pomogą! Bardzo uprzejmi i kulturalni, minusem jest blokada systemowa, która nalicza system sam z siebie! Ale jest to ciekawa praca, połączona z elastycznym grafikiem.

@Posłana Różami

Posłana różami. Ciekawy jestem od kiedy tam jest tak sielsko?

Posłana Różami
@Michał

Pracuje od listopada i jak dla mnie jest super

Niezadowolony

Opinia na temat cc w gdansku. Szczerze nie polecam, brak szacunku do pracownika w kazdej postaci. Najwiekszy i w sumie jedyny minus

Katarzyna

Cześć :) Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z rozmową symulowaną? Dziękuję za pomoc i Odpowiedź :)

@Katarzyna

Cześć kiedyś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej to to wygląda tak. Najpierw opowiadasz o sobie potem masz jakieś zadania matematyczne a potem zadania z techniką sprzedaży połączone to. A tą druga to po tym szkoleniu test i rozmowa scenka. Ewentualnie mogli wprowadzić stymulację tak że słowa twoje czyta program podczas twojej rozmowy przez telefon. Albo twoja rozmowa nagrywana którą wielokrotnie odsłuchujesz i rozmawiasz dalej to samo jak byś co nagrywała. Tyle Pozdrawiam

Żenada w Częstochowie

Do szanownej Pani Dyrektor oraz dzika Kierownika CCIG w Częstochowie. Pracowałem u Was przez 5 lat, projekt oczywiście Orange - w zespole przeważnie top5 więc nie było na co narzekać. To co w ostatnim czasie zrobiliście z konsultantami, liderami, atmosferą i całą lokalizacją woła o pomstę i uważam że dawno ktoś "wyżej" powinien to właśnie Was z uśmiechem na twarzy wywalić z tej pracy. Te wasze śmieszne zebranka i groźby spotęgują tylko to co dzieje się ciągle - zwalniają się TM, Konsultanci bo nagle okazuje się że są lepsze miejsca do pracy. Żenada. Nie ma chyba osoby która się ze mną nie zgodzi. Nie polecam nikomu CCIG w Częstochowie. TFU

nicki

myślę że co tygodniowa rotacja dużo mówi o tej firmie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Polska

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica