Opinie o Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. w Gniezno

Czy Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nowa Nowy wpis

Ile można zarobić w biurze?

Jaki dress code obowiązuje w Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.?

byly pracownik

Najgorsza „pseudo” Agencja Ochrony w Gnieznie, z agencją ma tyle wspólnego co nic, jednym słowem śmiech na sali i żenada. Firma utrzymuje się głownie z dofinansowań, które pobiera dzięki 90% osób zatrudnionych tj. INWALIDÓW, wiekszosc dziadkow powinni lezec w szpitalu lub w domu bo to kaleki. Firma sama wystawia sobie opinie dziadowskiej. Paczki na swieta? 50zl dodatku? zapomnij. Dostaniesz minimalne smieszne pieniadze chyba ze ugadasz sie to moze zwroca za jakies dojazdy w kopercie. Kierownik Tomasz S. to zwykly błazen i bezczelny ignorant, mlodzi w firmie pracuja tylko rok, a kiedy skonczy się dofinansowanie niesmiało żegna się mowiac o przyczynach ekonomicznych. Mlodzi są oszukiwani o szkoleniach, mozliwosci rozwoju, których nie ma i nie było. Prezesi wiecznie ze sobą się kłócą wyjątkowo bezczelny jest Wiesław B. Na obiektach nie ma ogrzewania, dostepu do cieplej wody, panuje grzyb, smród jednym slowem melina. Podsumowując- Nie polecam, ta firma wylęgarnia starych dziadkow notabene trepów, klawiszów i bylych oficerow policji s-b

AnnaW
@byly pracownik

Naprawdę? Co oznaczają obraźliwe słowa"stare dziady" bo nie rozumiem Pana o pseudonimie artystycznym "były pracownik".

AnnaW
@byly pracownik

Panie " były pracownik" niech Pan nie obraża ludzi! Ciekawe czy ma się pan czym poszczycić?. Proszę spojrzeć na siebie bo ani mądry ani przystojny. Trochę szacunku do ludzi, proszę pana młodego

PRACOWNIK
@byly pracownik

Wiesz co,daj mi namiary z czym tak kręcą.Ja napiszę i powysyłam pisma aby odpowiednie instytucje państwowe dokonały kontroli.Takie jak ZUS.PIP oraz PEFRON -Warszawa.Czekam.Podam ci meila.

mash36
@PRACOWNIK

Witam! Dziwne, ze ta firma jeszcze istnieje, juz dawno powinna zajac sie nia prokuratura. Mimo kar jakie dostali nadal nie szanuja ludzi i kombinuja. Klienci maja podpisane umowy na grupe interwencyja ( 2 osoby), a gdy cos sie dzieje na obiekcie to wysylaja jednego czlowieka. Najwiekszy ignorant i pajac to niejaki Tomasz S. bez zasad i godnosci.

Anna W
@PRACOWNIK

Hej, były pracownik i pracownik może tak podajcie publicznie swoje imiona i nazwiska. Wstydzicie się? ja tez bym się wstydziła być donosicielem. Najpierw może podajcie konkretne dane a potem kogoś oczerniajcie. A może ja coś na wasz temat powiem ...

ANNA W
@mash36

Pajacem to jesteś ty. Jak coś masz do kogoś to idź i mu to powiedz osobiście a nie wylewasz swoje żale anonimowo w internecie.

Lolo
@ANNA W

Ty, Anka a kim ty jesteś? Idź wyliż trzecie oko szefom jak nie masz nic mądrego do napisania, brak argumentów. Podaj swoje nazwisko chętnie się poznamy :*

stary Nowy wpis
@byly pracownik

bo policjanci i inne słuby maja pojecie, jestes młody jedz do innej firmy a nie na (usunięte przez administratora) chcesz siedziec jak stary

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Honorata

Hej, jest tutaj ktoś zatrudniony w Agencji Secura7-Security? Powiedzcie mi proszę, czy firma ma stabilną sytuację na rynku, a wypłaty są zawsze na czas? Będę czekać na Wasze odpowiedzi.

Agnieszka

Zapowiadają nowe staże ?

Radosław

@mash36 Chyba jednak nie masz racji . Firma ma dobrą opinię również jako pracodawca, może to nie jest praca dla każdego?

mash36
@Radosław

Popracujesz w tej firmie i zmienisz zdanie.. Pozory zmylily wielu wartosciowych ludzi...

Marcelina

zatrudniaia chętnie kobiety do pracy?

Alicja

@A.WOŚ Czyżbyś pracował w Securze? Jeżeli tak, to chętnie dowiem się od Ciebie czegoś więcej. Ile wynoszą te krocie? A czy licencję trzeba mieć już na starcie, czy też pomagają w wyrobieniu w trakcie pracy?

arekxx

Fatalna firma, prezesi wiecznie się kłócą a procownicy wzajemnie oszukuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. - Gniezno

• Jak się pracuje w Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.

Agencja Secura - Security Wiesław Bartkowiak Wiesław Święcichowski sp.j.