gubad

Myślenice

Opinie o gubad

tyskie 2012-10-30 19:57:02
Po prostu marna kasa FIKCYJNE premie na kwitkach godziny i reszte liczą jak im się podoba nigdy nie wiadomo co i jak jest na kuitku nieraz jest tak ze masz 200 godz. w miesiącu a w poprzednim miesiącu masz 160 godz. i zarabiasz tyle samo pracuje tam 2 lata i jeszcze nie zarobiłem 2 000 zł. i chyba nie zarobie prywaciarz robi co chce i kombinuje jak mu tylko jest na rękę i raczej nic się tam nie zmieni jak wszędzie w polsce [usunięte przez admina]
ekspert 2014-04-13 15:29:56
zakład typowo rodzinnych zadufanych cwaniaków. odradzam tego ( usunięte przez administratora ) dziwie się ze w ogóle ktoś tam pracuje albo robi interesy z ta firmą
Mong 2016-04-20 12:42:06
Dużo się nasłuchałem o tej firmie od moich znajomych, którzy tutaj sporo czasu spędzają pracując i muszę szczerze powiedzieć, że generalnie jest to fantastyczna rzecz, bardzo polecam taki sposób pracy
david 2017-01-17 16:44:22
Jaki sposób? Czyżby był to komentarz sponsorowany??? Bez składu ani ładu...
Zostaw swoją opinię o gubad - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gubad