Opinie o ZUS w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZUS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS w Koszalin

Główny Spec. ds. UCZCIWOŚCI.

W ZUS jak za czasów PRL-u liczą się tu znajomości, kliki, układy towarzyskie, nepotyzm. Nadużywanie władzy, przemoc psychiczna, mobbing, dyskryminacja, nierówne traktowanie. Toksyczni ludzie tworzą toksyczne relacje. Przeważają tu psychopaci z narcystycznym zaburzeniem osobowości. Na porządku dziennym stresująca i niemiła atmosfera, brak współpracy, dialogu. Przez 8 godzin pracy plotkarstwo, oszczerstwa, pomówienia, ciągła i nieustanna krytyka, manipulacja, szantaż, podkładanie przysłowiowej "świni", niszczenie opini i zatruwanie życia. Ataki agresji, kłamstwa, zazdrość, wścibstwo, poniżające, przedmiotowe traktowanie, złowrogie spojrzenia to chleb powszedni pracy w ZUS. Wszystko to zmierza do zniszczenia i eliminacji ludzi, którzy nie mają przysłowiowych pleców, ale mają solidne wykształcenie, inteligencję, uczciwość, pracowitość, kulturę osobistą, wrażliwość, empatię, prezencję, aparycję, urodę. Psychopaci, toksycy, sługusy, podlizuchy i donosiciele mają tam najlepiej i są nie do ruszenia, robią tam zawrotną i oszałamiającą karierę. Pensja takich osób rośnie wprost proporcjonalnie do ich (usunięte przez administratora) prostactwa, kłamstwa, agresji i nienawiści. Oto rzeczywistość pracy w ZUS.

PRAWDA

Kilka osób? To delikatne stwierdzenie. Żadna telewizja, prokuratura, sąd tym się nie zajmie, bo wszystko w naszym chorym kraju to jedna wielka (usunięte przez administratora) układy, korupcja, protekcja i nepotyzm. W ZUS jest cała sitwa i klika kolesiów i towarzyszek z minionej epoki głębokiego PRL, układne towarzystwo wzajemnej adoracji, rodzinka obsadzona pokoleniami i sami wykwintni znajomi. Dobierają podobnych do siebie bezwzględnych, agresywnych chamów, kłamców, plotkarzy, szpiegów, polizuchów i donosicieli. Tam nikt normalny, wartościowy, wykształcony, uczciwy, pracowity z urodą i z klasą się nie ostanie. Zaraz go dopadną i zniszczą mobbingiem, stalkingiem, wymyślonymi oszczerstwami i pomówieniami, będą prześladować, szpiegować, upadlać, poniżać, alienować, wykluczać, zaniżać samoocenę, podkładać przysłowiową świnię, nie przyznawać awansów, premii, nagród, podwyżek. Mają na to opracowane metody komunistycznego prześladowania i gnębienia ludzi z kulturą, inteligencją i moralnością, tylko dlatego, że nie sięgają takim ludziom do pięt i w obawie o swoje koślawe, zapasione cztery litery niszczą i pozbywają się ludzi uczciwych, którzy reprezentują sobą wysoki poziom intelektualny i moralny, mówią prawdę i nie płaszczą się i nie są ich sługusami tej chorej, obłędnej kliki karierowiczów, wyjadaczy, mobberów, narcyzów, psychopatów. To machina wyścigu szczurów po zaszczyty tego chorego świata, władzę, wygodne stanowiska, wysokie pensje. A wszystko odbywa się oczywiście w sposób bolszewicki i sowiecki, czyli po chamsku, agresją, przemocą, prześladowaniem, nienawiścią i niszczeniem. Takie jest zło i tu na tym łez padole jest jego "pięć minut' tyrani, a potem będzie i dla nich na wieczność przygotowane takie same piekło jakie stwarzali niewinnym ludziom. Poczują to zło i ból jakie stwarzali innym na swoich kościach. To tylko kwestia czasu.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZUS?

Odpowiedź Nowy wpis

Co odważna Żmija usunęła wpis?... Taka prawda i dobra atmosfera króluje w ZUS? Jednym słowem profesjonalizm i kultura pełną gębą. Odważne tylko w czterech ścianach a poza nimi tchórze.

PRAWDA Nowy wpis

Aletqibak Nowy wpis

Cześć, podczas rozmowy kwalifikacyjnej usłyszałam, że w zusie jest dużo nadgodzin, co prawda ponoć na początku miesiąca ustala się kiedy będzie się je odpracowywać ale stąd moje pytanie jak to wygląda w praktyce? Ile tych nadgodzin jest tak naprawdę? Spotkałam się też z opinia, pracy w weekendy, Pani podczas rozmowy wspominała jedynie o pracy od pn-pt. Stanowisko ds. opracowywania decyzji i korespondencji

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ZUS?

Odpowiedź

Idź do dyra największego ignoranta, wyćwiczonego w chamstwie specjalisty od manipulacji, zakłamania i zamiatania pod dywan i jego komunistycznej sitwy doborowych sługusów, rodzinki zatrudnionych po znajomości naczelniczek, specjalistów od szpiegowania, donoszenia, podlizywanie się, znęcania się i niszczenia prawdy i zapytaj o podstawę. Pytaj u źródła.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZUS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Prawda jest taka, że mimo ogłoszeń w ofertach, to zatrudniania osób niepełnosprawnych mimo wysokich kompetencji, unikają jak ognia. Pytania dotyczące przeszłości zawodowej są podchwytliwe i mają na celu znalezienie niewolnika - a nie pracownika. Człowiek po samej rozmowie kwalifikacyjnej czuje się potraktowany z buta.

MarcinKoowska
@Adam

W ZUS kawę piję tylko (usunięte przez administratora) szefostwo, klika (usunięte przez administratora), narcyzów i (usunięte przez administratora). Dyrektor, dyrektorka, naczelniczki, główne specjalistki od donoszenia, szpiclowania, podlizywania się zatruwania życia i niszczenia innych pracowników. Widziałam, słyszałam.

Bożena Janicka

Jestem osobą, która w tym trudnym okresie została bez środków do życia i pracy.Jednak dzięki sprawnie i szybko podjętym działaniom Pani Justyny Walus pracującej w ZUS KOSZALIN otrzymałam szybko pomoc za okres postojowy.Nie omieszkam wspomnieć,że Pani ta zainteresowała się na tyle moją sytuacją, iż zadzwoniła do mnie z pytaniem czy pieniądze już otrzymałam na wskazane konto.Byłam bardzo miło zaskoczona taką postawą i zaangażowaniem tej Pani ,co jest godne pochwały.Więcej takich odpowiednich osób na równie odpowiednich stanowiskach to przykład dla firmy.Gratuluję takiego pracownika. Z wyrazami szacunku Bożena Janicka

Odwaga
@Bożena Janicka

Pani wpis czyta się jak zaaranżowany, sztucznie wystylizowany koncert życzeń z 1967 roku. Nie wiem czym się Pani tak podnieca. Mamy XXI wiek. Przecież to są podstawowe obowiązki pracownika. Każdy pracownik powinien pracować z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Prywata i znajomości to były, ale w(usunięte przez administratora) Widocznie w ZUS czas zatrzymał się na tych haniebnych i podłych czasach i dalej rządzi tam jedna wielka(usunięte przez administratora) klika.

@Odwaga

No ale w sumie wyraziła tylko swoją opinię, chyba każdy ma tu do tego prawo, więc po co tak krytykować od razu?

Językoznawca
@Zofia

Jest takie powiedzenie. "No" to do krowy. Od "no" zdania poprawnie zbudowanego stylistycznie się nie rozpoczyna. Więcej szacunku dla języka polskiego proponuję. Ale tego w ZUS niestety nikt nie uczy, bo większość tam zatrudnionych kaleczy język polski. Takie braki w edukacji i wykształceniu niestety ale są już nie do nadrobienia. Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał.

@Językoznawca

NO może i masz rację, nie wiem nie znam ich niestety. :( NO ale widzę, że chyba masz jakieś głębsze doświadczenie z nimi skoro tak oceniasz. NO to może się podzielisz? ;)

Główny Spec. ds. UCZCIWOŚCI.

Ktoś kiedyś tu zadał pytanie czy w ZUS obowiązuje dress code? Odpowiedz jest następująca. Dresy.

VaBank
@Główny Spec. ds. UCZCIWOŚCI.

Jednym słowem dresiary z jednego podwórka ZUS w Koszalinie. Wszystkie się dobrze znają i nawzajem obgadują i zwalczają. Jedna wielka komunistyczna klika, rodzina i banda znajomków. Wszystkie pędzą do nieróbstwa, wysokich stanowisk i wysokich pensji i dziesięciu awansów w trakcie jednego roku. Na tą niewykształconą, leniwą, (usunięte przez administratora) wyćwiczoną w chamstwie, kłamstwie, manipulacji, prześladowaniu, znęcaniu się i niszczeniu pracuje garstka (usunięte przez administratora)ludzi wykształconych i pracowitych, których i tak wcześniej czy później wycisną jak cytrynę i wrzucą do kubła że śmieciami.

Myśliwiec Bogusław

Witam dostałem pismo 4 go Lipca 2022 r iż mam niby zwrócić do ZUS ponad 7000 zł za jakieś nie należne świadczenia za rok 2021 r Dopiero teraz się ZUS orientował że jakieś świadczenia mi dawał ? Pracownik który zaniedbał sprawę w ZUS jest winny a nie ja jako osoba Niepełnosprawna na rencie socjal Jeśli nie odpowiedzialnych osób zatrudnia ZUS W Koszalinie na swoje stanowiska to ile takich osób jest jak ja iż muszą zwracać Za błędy pracownika mam zwracać pieniądze ? Szukają Jelenia ZUS Złożyłem pisma do Prokuratury i Rzecznika praw Niepełnosprawnych żeby zajeli się tą sprawą

@Myśliwiec Bogusław

Ale to w tym całym piśmie nie jest uszczegółowione co i jak, że musisz się nad tym zastanawiać? Bo sama teraz jestem ciekawa za co konkretnie te świadczenia przysługują w takiej sytuacji. Myślisz, że naprawdę prokuratura cokolwiek w tym temacie zdziała?

Jak w ZUS wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Klacz

Idź do ZUS i zapytaj u źródła. Albo zadzwoń na infolinię.

Małgorzata
@Klacz

fajnie byłoby jednak dowiedzieć się tego od osoby pracującej, która może to doświadczyła... Wiesz może Ty coś na ten temat, czy nie za bardzo?

Natasza
@Małgorzata

Wtyczka?... Napisz list do cara... Może Ci odpowie...

@Natasza

Jaka wtyczka i do jakiego cara? Czyli mam rozumieć, że pracownicy za bardzo nie chcą się wypowiadać na temat pracy tutaj? Ciekawe czemu...

An.

Cały zus wie o kim mowa i zero konsekwencji. Zniszczyła reputację już niejednemu. Nietykalność za przynależność do związków zawodowych to kpina. Tylko ja jako pracownik NIE ŻYCZĘ sobie takiego przedstawiciela. Gdzie kontrole zewnętrzne? Dlaczego inni są rozliczani z każdej minuty a niektórzy nie?

Prawdasamasięobroniakarmawraca
@An.

Takich jak ona jest tam cała masa. Wredne, brzydkie, zapyziałe babochlopy rodem z PRL-U, chamskie, niezrównoważone psychicznie, agresywne, plotkary, zakompleksiałe zazdrośnie, (usunięte przez administratora)i donosicielki. Takie są tam nie do ruszenia i takie robią tam zawrotną karierę. Tam nikt normalny, ładny, zadbany, kulturalny i inteligentny się nie ostanie. Zaraz go zniszczą. One tam wszystkie są siebie warte. (usunięte przez administratora) kłamstwo, brzydota, plociarstwo, oszczerstwa i nienawiść. To jest ich królestwo.W takich klimatach ona i one wszystkie świetnie się czują.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ZUS?

Kiris

Napewno pytań, które nie powinny paść w cywilizowanej firmie, w XXI wieku.

Gawronmisiowyludojady.

Od kogo Jesteś i z czyjego polecenia? Najlepiej bez wykształcenia, bez aparycji i bez urody i z dużymi plecami, znajomościami, układami, bolszewickim pochodzeniem i mobberskimi umiejętnościami z licznymi zaburzeniami osobowości.

Bozena

Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty E. z ZUS Centrum Emerytur Pomostowych w Koszalinie za miłą i kompetentną obsługę. Bozena

Tajemniczy klient.
@Bozena

Wazelina i (usunięte przez administratora)musi być. W ZUS bez tego ani rusz.

Karol

Czy ZUS działa online ?

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS - Koszalin

• Jak się pracuje w ZUS?

Zobacz opinie na temat firmy ZUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ZUS