LA MARQUEUSE SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o LA MARQUEUSE SP. Z O.O.

darek 2010-05-24 06:19
Nie polecam salonu ze wzgledu na kiepski asortyment a juz na pewno nie polecam pracy w tym miejscu. Ogromna rotacja mowi sama za siebie.
Wierzycki 2010-11-07 16:08
Salon nie jest duży, za to obsługa bardzo uprzejma. Choć jako mężczyzna nie jestem zwolennikiem wybierania biżuterii dla żony, już po raz drugi udało się pomyślnie. I dostałem 10% kartę rabatową. Nie wiem jak to się ma do opini, które czytam poniżej (conajmniej jakby reszta osób na tej stronie trafiła w złe miejsce), ale sklep oceniam pozytywnie.

PS Współczuję brudnej konkurencji, znam ten problem ze swojego sektora rynku. Komentarze wystawiane o 6 czy 7 rano, to dopiero oddanie sprawie..
właściciel 2012-06-06 12:41
Droga Pani,

W zaistniłej sytuacji, zaproponowaliśmy zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim możliwość reklamacji-którą Pani odrzuciła.
Pani wnioski są nieprawdziwe a asortyment naszego sklepu jest ORYGINALNYM PRODUKTEM dystrybuowanym przez Pollini Group.
Sprawa została przekazana dla przedstawiciela firmy, który to rozwieje wszelkie Pani wątpliwości.

Pozdrawiamy
Natalia Wieczorek 2012-06-06 13:13
Szanowna Pani Moniko,

w nawiązaniu do Pani wypowiedzi, jako wyłączny Agent marki Love Moschino na rynku polskim potwierdzam, że w salonie La Marqueuse w Promenadzie, Warszawa znajdują się wyłącznie produkty markowe i pochodzące z aktualnych kolecji marki zarówno Love Moschino jak i Armani Jeans.
Zaznaczam, że marka Love Moschino została przekształcona przez Pollini Group z linii Moschino Jeans i jest jedna z kilku podmarek domu mody Moschino. W związku z faktem, iż nie jest to pierwsza linia oczywiste jest, że produkcja odbywa się zarówno w Chinach, Tajlandii i Indiach. Zaręczam natomiast, że produkty pierwszej linii : Moschino są produkowane w całości we Włoszech natomiast ich cena jest też zasadniczo wyższa.
W razie wszelkich wątpliwości proszę o kontakt :

Natalia Wieczorek
Brand Manager Love Moschino, Armani Jeans, Marc by Marc Jacobs, Kenzo
[usunięte przez administratora]

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

pozdrawiam

Natalia Wieczorek
Brand Manager

[usunięte przez administratora]
pirna 2015-01-31 16:10
niestety muszę sie z Tobą zgodzić @majstersztyk, szkoda tylko że miejsca pracy wywozi się z polski, patrząc na to że i tak z tą robotą nie jest u nas najlepiej. A czy w ogóle na jakiekolwiek jeszcze stanowiska La marqueuse poszukuje ludzi do pracy w polsce? czy raczej już nie? bo nei wiem czy próbować słać Cv czy darować sobie
adam 2016-05-20 13:05
przede wszystkim jak cie zatrudnia to masz ich umowe a nie ta z polski śmieciową.
Zostaw swoją opinię o LA MARQUEUSE SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LA MARQUEUSE SP. Z O.O.