A-Z Global Sp. z o.o.

Opole

Opinie o A-Z Global Sp. z o.o.

Gregor 2009-07-12 17:44:50
Firma solidna dobry kontakt z personelem zarobki w miare dobre wypłaty terminowo Polecam
glob 2009-08-25 19:55:52
solidnosc tej firmy juz sie dawno skonczyla płacą na raty i na dodatek spóżniaja sie z wypłatami.
bano 2009-09-17 20:08:30
A czego się spodziewać jak to sitwa,która za nasze ciężko zacharowane pieniądze rozbija się po najdroższych lokalach w Opolu.Kupa dziadów łącznie z tą torbą w Holandii.Może zamiast mówić(co robią nieliczni, a potem są zastraszani-nie pasuje to do domu) podesłać parę kontroli.Przydałoby się trochę zgrania w tej firmie, a niestety każdy dba o swój tyłek.Teraz odrabiają straty swoich nie udanych inwestycji, obniżają stawki, płacą nie terminowo i w ratach.Sobie wypłaty biorą na pewno w terminie, a nas zastraszają gdy się upomnieć.
1 2009-11-09 10:10:57
(usunięte przez administratora) nic wiecej dbajom o swoj portfel nie placa regularnie nawet do 2 miesiecy sie czeka na wyplate i oczywiscie strasza hehehe
Dawidos 2009-11-10 23:56:08
z tego co ja wiem..maja kryzys tak jak kazda inna firma. ale ogolnie sie fajnie pracuje. placa w ratach ale o tym powiadomia. pracuje dla nich ponad 3 lata i moge tylko powiedzec ja sie nie boje o to ze nie bede wstanie utrzymac rozine. Ta firma placi wmiary dobrze.placi moze ostatnie mies. w ratach ale placi. Dobrze sie nigdzie nie zarabia.. i uwazam ze niema co narzekac. Pozdrawiam.
nn 2009-12-05 15:54:08
Płacic to płaca niezle ale trzeba sie spodziewac ze w kazdej chwili mozna wyleciec na bruk,moze i kolega robi 3 lata ale niech sie nie zdziwi jak wyleci w kazdym momencie ,teraz nowych przyjmuja na nowych stawkach pozatym zero szacunku do ludzi .Wypłata na raty tak jak ktos pisał powyżej pierwsza transz do 10 nastepna do 15 kazdego miesiaca takie byly uzgodnienia z panem (usunięte przez administratora). dyrektorem firmy lecz niestety zdaza sie ze druga transz potrafi wpłynac pod koniec miesiaca i oczywiscie trzeba sie upominac ,z tego co wiem sa ludzie co dostaja w terminie i jednorazowo ale to sa kapusie p[ana (usunięte przez administratora).Zawsze jest cacy jak ty jestes na ich zawolanie czyli jak trzeba zostac tydzien dłuzej a jesli powiesz ze nie zostaniesz to jestes be.Jedno jest pewne to nie jest firma w której pracownik czuje sie stabilnie ,aha i zblizaja sie swieta jestem ciekaw ile ludzi poleci co nie beda chcieli robic w wigilie i sylwestra .
pesglog 2010-04-26 09:51:47
kiedyś tu się zarabiało po 7000-8000 zł,teraz niestety 4000-5000zł i jeszcze ciągle Cię szantażują.tyczkę z normą ciągle podnoszą z zarobki w dół.Firma po prostu przeinwestowała na zewnątrz a za bardzo pąpują kasę z tej. Parę lat temu było przeszło 100 kierowców i 3 w administracjii a teraz pomału dążą do wyrównania.Tak dalej będzie to będą chcieli żebyśmy jeżdzili za jeszcze mniej bo im nie starcza dla wszystkich na pęsje.
gondla 2010-06-23 23:04:21
zgadzam sie ze wszystkimi na temat a-z global placili dobrze do czasu powoli w tej firmie sie bendom zwalniac ludzie jak tak dalej bendzie z placami na raty komu by sie to podobalo dlugo to tak mozna znosic i jeszcze sie trzeba upominac o pensje zeby dali
Kowalski 2010-08-18 11:17:45
Płacą w terminie, a nawet więcej. Ale owszem jest parę Men...d w firmie, ale to są karierowicze na wyjazdach, lepiej się trzymać od takich ludzi z daleka. Atmosfera w firmie jest dobra, można się dogadać ze wszystkimi w biurze, to co inni wypisują jest jakąś bzdurą i nieporozumieniem, po 8 miesiącach pracy nie doświadczyłem niczego podobnego.
była kadrowa 2011-12-15 21:39:50
Jak chcecie wiedzieć to oni mają jeszcze jedną firmę bliźniaczą J&J energy polska poczytajcie sobie o nich na forum. Tak samo w tej firmie traktują ludzi. Uważajcie na nich i szukajcie sobie lepiej roboty. W standardzie jest że zusu nie płacą za pracowników.
teresa 2014-04-11 23:08:13
szczęśliwi i zadowoleni pracownicy nie mają czasu przesiadywać na forum, moim zdaniem większość opinii to zwolnieni:)
David Mucha Opole 2014-04-20 16:07:02
Witam Wszystkich.A-Z GLOBAL to firma w ktorej zaczynałem kariere kierowcy i pracowałem pare ładnych lat u niełatwych kientow jak AJ TRUCKING.Nikt nie płakał i nie narzekał.kazdy robił swoje,relacje i z klientami i biurem były zawsze poprawne.po raz pierwszy po kilku latach spędzonych w holandii,chcialem zobaczyc co slychac w GLOBALU.I jestem przerażony poziomem niektórych,pracujących tam kierowcow.w zyciu nie widzialem takiej ilosci pomyj,żółci i gowna wylanego na firme/stronka Etrans/.skoro wam tak zle to po co tam siedzicie?Zawsze najwiecej do powiedzenia mialy anonimowe miernoty.Pewnie stara gwardia dobrze sie trzyma.pozdrawiam.
żabit 2014-06-20 18:21:40
Witam wszystkich ja pracowałem ponad rok i od początku płacili na raty i nigdy w terminie a jak skończył się kontrakt to do tej pory wiszą mi 600zł DZIADY pozdrawiam
kierowca 2014-08-09 21:18:11
WITAM, ja pracuje tu ladnych kilka lat i to w roznych firmach jakie az global ma w holandi i jestem zadowolony
Cienki 2014-08-28 23:04:45
ta firma była dobra 5 lat temu jeszcze teraz to płaca jak chcą i ile chcą i kiedy chcą,stara gwardia sama się zwalnia żadnego poszanowania z ich strony względem pracowników. Jak się postawisz lub walczysz o swoje to cię udupia albo w domu przetrzymają lub zwolnią.Pozdrawiam stara gwardie za wytrwałość w tej firmie że jeszcze tam pracują upokożeni
marysia kalafior wąsik 2015-01-21 15:10:04
no właśnie, ja liczę że w A-Z Global Sp. z o.o. znajdę pracę teraz a nie pięć lat temu. obecnie w takim razie czy sytuacja pracowników uległa jakiejkolwiek poprawie? a co do kwestii finansowych, to obecnie ile na rękę netto można dostać podstawy i jak przedstawia się system prowizyjno - premiowy? czy jest jasny i transparentny?
oko 2015-03-03 21:33:30
pracuję drugi rok,, i moje zdanie jest taka, wszędzie trza zap,,,lać.a wole 3 tyg w trasie i tydzien w domuza 6tys niż 4,5 tys za cały miesiąc w firmach opolskich typu Kano , Piomar itp.
kierowca 2015-03-08 07:51:47
Panowie firma z którą ciężko sie pracuje wypłata na dwie lub więcej rat , oczywiśćie brak urlopów,podsuwanie dokumentów które trzeba podpisać typu podania o urlop na którym nigdy nie byliśmy i nie będziemy i inne potrzebne firmie do zachowania ładu w dokumentach, ludzie z biura Panowie Tomki kłamcy z którymi idzie załatwić tylko to co dla nich ważne a jeżeli pracownik ma problem to wtedy temat pozytywnej i kulturalnej rozmowy kończy sie tak więc prosze o przemyślenie ewentualnej współpracy z firmą A-Z GLOBAL bo nie należy ona do firm normalnych
TATA 2015-03-15 11:27:10
Witam i pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników A-Z GLOBAL. Po 10 latach przepracowania w tej firmie zwolniłem się obecnie pracuję w Niemczech, ale czuję jednak sentyment do tej firmy ( nie jest tak źle jak piszą )Pozdrawiam TATA
kierowca 2015-05-07 13:30:23
słyszałem. telefony firmowe likwidują i umowy zmieniają co chwile na inną spółkę. nic ci się nie należy bo porobili małe firemki...... szkoda zachodu!
wiktor zin 2015-12-25 16:00:20
panowie walcze z a z globalem bedzie niedlugo 5 lat powychodzily rzeczy podrobienia podpisow na delegacjach przywlaszczenia pieniedzy ale wszystko idzie w dobrym kierunku sprawiedliwosci stanie siee radosc szykujcie a z global nie ma kasy komornik pracuje takze spodziewajci sie zmiany firmy
nie wazne! 2016-02-26 18:09:17
Witam.
Skoro sie tutaj wszyscy wypowiadaja na temat owej firmy, to chce wtracic takze swoje "trzy grosze", a mianowicie chce powiedziec ze firma ta jest nieuczciwa oraz nie dotrzymuje danego i obiecanego slowa. Ze wszystkim patrza na siebie a nie na kierowcow, ktorym takze nalezy sie szacunek i wypracowany urlop, pasuje do nich nawet przyslowie " zabierac owszem ale dawac to ni cholery".
Do tej firmy powinni zatrudniac sie wlasciewie, teraz przybywszych - imigrantow, bo im taki sam szacunek sie nalezy jak tej firmie!
Z reszta brak slow na ta firme.
Chlopy macie rodziny i dzieci?? - to nigdy w zyciu nie idzcie do tej firmy ani za biurko ani za kierowce!! Bo bedziecie zalowac i nigdy nie zjedziecie na planowany i uteskniony urlop w terminie!!
królik 2016-08-24 22:14:20
Az Global wielka ściema za urlopy nie placą zmuszają cie do zostania dodatkowego tygodnia pracy za śmieszną stawke pan Tarasek płaci jak chce i ile chce telefonów nie odbiera pan Pigwo to drugi cwaniak który ma za zadanie zastraszanie kierowców i zmuszanie do zostania na czwarty lub piąty tydzień .
anna 2016-08-29 15:37:11
A zakresu godzin i obowiązków nie określa przypadkiem umowa @królik? Chyba musicie jakąś mieć a na pewno możecie się na nią powołać!
Zostaw swoją opinię o A-Z Global Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Z Global Sp. z o.o.