Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

sar-cia

Bardzo fajny sklep internetowy. nieskie ceny i naprawdę bardzo duzy wybór produktów. polecam z całego serca!!!!

Justyna

Słyszałem o firmie, że to bardzo dobry pracodawca. Forum bardzo pozytywnie ocenia firmę , świetnie

Tanio, szybko i bezproblemowo. Najlepszy sklep zoologiczny w Polsce.

Gumphry

Mogę polecić Krakvet jako pracodawce, całkiem spoko zarobki, zdarza się praca po 10 godzin ale w inny dzień można pracować mniej, wypłata na czas, problemów nie robią.

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidia

@Róża - udało Ci się uzyskać odpowiedzi na pytania? A może sama podjęłaś zatrudnienie w KRAKVET i mogłabyś podzielić się swoją opinią o pracodawcy z innymi użytkownikami forum? Dla potencjalnych kandydatów będą to cenne wskazówki przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu pracy w danej firmie.

JAGODA

super sklep wszystko szybko sprawnie i tanio.Polecam

Róża

Hej, Widziałam ogłoszenie w necie, że szukają pracownika... Jak wygląda praca na dziale telefonicznej obsługi klienta? Jakie są zarobki ? Dzięki

Hej :) Pracuję w KrakVecie (biuro, nie magazyn) i mogę powiedzieć, że jest naprawdę fajnie :) Zarobki są zgodne z oczekiwaniami dla danego stanowiska. Są dni, że jest straszny młyn i bardzo dużo pracy, jednak jest to raczej specyfika działu, w którym jestem. Wiem, że kiedyś była większa rotacja pracowników, jednak od kiedy tu jestem (niecały rok) pojawiają się drobne zmiany, ale nie jakoś strasznie często. W moim dziale odeszła jedna pracownica i doszły dwie nowe osoby. To, co z pewnością mogę powiedzieć o firmie, to że pracują tu naprawdę świetni ludzie! :) Nasz dział jest bardzo pozytywny, dlatego praca jest przyjemna i lubię tu być ;) Pozdrawiam!

Marcelina

Już któryś raz z kolei zamawiam u nich, nigdy nie było żadnego problemu, wysyłka bardzo szybka, wszystko zawsze było ok. Jak najbardziej polecam.

julka

Sklep na medal! Wysyłka bardzo szybka a ceny przystępne :)

fggffg

zawsze można się tez czekoac nauczyć ciekwego prawda?

Anana

Cześć chciałam zapytać jak tam jest w marketingu? Jest obecnie ogłoszenie do tego działu, czemu szukają, ktoś odszedł? Jak warunki, atmosfera itd?

janek

Ktoś wie ile płacą na stanowisku grafika?

ali

Hej, chyba szukają grafika, bo ogłoszenie wisi na portalach. Ktoś może coś napisać?

serio?

Naprawde..? gdzie Wy słyszycie te pochlebne opinie o Krakvecie? Ja niestety słysze zgoła odmienne zdania...

??

Jakie warunki płacowe są teraz na stanowisku magazyniera pakowacza. Widziałem ogłoszenie na gumtree.. Warto startować?

yo

@noko wszystko Ci sie wydaje... pracowales tam, pracujesz, bedziesz pracowal/a? Czy piszesz tak, zeby cos napisac?

krzychu

Daja tam umowe o prace?? Zastanawiam sie czy isc bo aplikowalem wlasnie na umowe o prace bo smieciowke to mam gdzies!!!! Czemu jest taki przemial ludzi wywalaja ich?? Czy sami odchodza?

Ja tez ide w poniedzialek. Dobrze ze nie bede sam jako nowy.

Jaro

Idę w poniedziałek 1 raz wszyscy straszą zobaczymy mam nadzieje ze popracuję dłużej bo pracy sie nie boję i na pewno nikt nie każe pracować 5 dni w tyg po 10h

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET