brak logo

PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o.

elektrotech 2012-06-26 20:55
Praca na warsztacie i czasami w delegacjach - elektromonter 1600 brutto podstawa + regulowana premia 300 - 1000 w zależności od miesiąca.. do tego płatne nadgodziny + dobrze płatne soboty.. szału nie ma ale te 2000 netto jest możliwość zarobić z nadgodzinami. Płacą w terminie. Ekipa pracowników w porządku. Kierownik nerwowy, ale trzeba poczekać na lepszy humor i jest OK. Roboty pilnują projektanci-menadżerowie projektów a wszystko i tak ogarnia Kierownik - daje radę.
mag 2015-12-03 17:44
Kiedyś to była świetna firma. Lata urzędowania poprzedniego zarządu (założycieli spółki) to były najlepsze lata Projektu. Fajna, zgrana załoga, wzajemne zaufanie, praca przy ambitnych tematach w życzliwej atmosferze, jeden na drugim mógł polegać, no i firma się rozwijała. Niestety, nowy zarząd, który przejął stery firmy w połowie 2014r., wręcz zdewastował to, co powstawało latami. Zmieniła się koncepcja na biznes, nowych tematów było coraz mniej, a kasa poszła drastycznie w dół. W efekcie w bardzo krótkim czasie z firmy odeszli prawie wszyscy automatycy i elektrycy z najdłuższym stażem.
Ogólna ocena firmy: stary Projekt - celujący, nowy Projekt - mierny.
6
Jan K. 2017-02-18 14:31
Ale bełkot! Widać, że swoją opinię złożył tu jeden z oszustów, którzy w popłochu opuścili firmę.
No cóż niestety wbrew życzeniom niektórych PROJEKT ma się świetnie, nowy zarząd od przejęcia obowiązków wszystkim podniósł wynagrodzenia, obroty firmy i zatrudnienie do dziś wzrosły niemal dwukrotnie. W związku z tym firma przeniosła się do nowej bardzo ładnej siedziby na ul.Wspólnej 3B.
Zostaw swoją opinię o PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o.