Opinie o HOTEL DEDEK PARK w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HOTEL DEDEK PARK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HOTEL DEDEK PARK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTEL DEDEK PARK w Toruń

man Nowy wpis

mujla, mamy wolny rynek. Jak ktoś nie chce tam pracować to niech nie pracuje

Recepcja Nowy wpis

"Pani Prezes" ( na prezesa trzeba miec wyglad i kase a tych rzeczy ci brak kobieto) skoncz w koncu bronic tego swojego obozu pracy!!!!!

Recepcja Nowy wpis

Klienta traktuja dobrze kiedy patrzy a za plecami jego takie walki robia, ze nikt by nie uwierzyl!

Recepcja

Skoro nie pracowałaś tam to nie wyrażaj swoich opini. Miałem wątpliwą przyjemność pracy w tym miejscu. Ludzie nie zatrudniajcie się tam! Pracując na recepcji jesteś pokojową, kelnerem, technicznym i wszystkim innym bo jesteś od godz 16 sam zupełnie. Niestety wymagania są wobec wszystkich oprócz oczywiście kierownictwa. Takie rzeczy się tam działy, że nikt by nie uwierzył. Jedyną rzecza stałą jest pogarda dla ludzi pracujących i małe wynagrodzenie. Parodia pracodawcy!!!

Recepcjonistka

Biorą każdego bo każdy kto spędzi tam więcej niż tydzień ucieka.Nie wierzycie?To się przekonajcie.Ja się przekonałem.Jak nie sprzątasz z pokojowymi to masz już po pracy bo one tam "rządzą".Uwierzycie?Pokojowe wydają polecenia.Szok.

Standard.O miejsce zamieszkania żeby problemu z dojazdem nie mieć.Bo jak recepcjonista po 16-20 h pracy kończy to będzie nie zadowolony że musi na Ciebie czekać.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
tauruslam

Atmosfera tragiczna,[usunięte przez admina],niebiańskie wymagania za grosze bo tego pensją nazwać się nie da.Ta wielka PANI dyrektor jest tak tragiczna,że tego opisać się nie da.Kobieta ma problemy zapewne jakieś.......Ostrzegam dzieciaki.Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.Praca nie warta nerwów i braku snu i wypoczynku

dersa92

Pracownicy wyzyskiwani za grosze do granic możliwości.Ciągła presja szefowej dbającej tylko o swój wygląd i prestiż jak w ogóle ma jakiś.UWAGA!Jak coś zostawicie w pokoju to sprzątaczki chętnie zabiorą to i zapomnij o zwrocie. Rozmawiałem z pracownikami,ta firma to tragedia.Współczuję tym dzieciakom,ze nie mają innej pracy.

mediator
@dersa92

Wszystkie opinie wyrażane przez osoby, które nie podpisują się i nie mają odwagi ujawnić swojej tożsamości są funta kłaków warte. Zwykłe wylewanie żółci, zwane obecnie hejterstwem.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL DEDEK PARK - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOTEL DEDEK PARK?

Kandydaci do pracy w HOTEL DEDEK PARK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOTEL DEDEK PARK