Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny Katarzyna Walasek

Toruń

Opinie o Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny Katarzyna Walasek

Obserwator 2014-05-01 14:48:49
Katarzyna WALASEK KANCELARIA - OPINIE.
Dla płacącego, a więc ZA PIENIADZE, jest zrozumiałe, że jest a raczej powinno być prawidłowo.

Istotne jest jednak to, że Katarzyna WALASEK, posiadając wiedzę o swoim kliencie, że działa on: nagannie moralnie, nie płacąc swoich zobowiązań w stosunku do słabszego uczestnika rynku, korzystając jednocześnie z jego autorskich prac - stawia swoja Kancelarię w pozycji absolutnie niewiarygodnej.

Dlaczego niewiarygodnej?

- otóż, w sytuacji kiedy to Kancelaria posiada niezbitą wiedzę o takiej działalności swojego Klienta, powinna go uświadomić i pouczyć że:

- jest to i naganne moralnie
- karane (cywilnie i karnie), oczywiście przy działaniu pokrzywdzonego

W Internecie jest wiele informacji na temat działalności Klienta tej Kancelarii:

Przedruk:
GOWORK.PL

zdecydowanie z daleka od tej firmy. wice-prezes to dozorca skłócający ludzi, starzy pracownicy biurowi w tym kadrowa - niezła [usunięte przez moderatora].. mi do tej pory odbija sie czkawką tam praca

W pełni zgadzam się z kolegą z jednym uzupełnieniem:wice-prezes to [usunięte przez moderatora]kombinator.Wystarczy posłuchać jak każe ludziom "kłaść" żywice.[usunięte przez moderatora].

Jestem ciekawy kogo zwolnią jak skończy się autostrada.Ta firma to jeden wielki zbiór ludzki- donosicieli, małego doktora, miernych fachowców, wice który robi w konia prezesa, lizusów, schorowanego dyrektora oddziału kuj. który udaje że pracuje, miernych geodetów i wielkiego strachu o własną [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . !!!

okrada ich w ten sposób że na papierze jest niższa stawka niż dostają na rękę więc wedle prawa jest kryty dlatego może ''prawnie'' ich jumać z kasy

nie podejmować zleceń od tej firmy, jak słyszycie nazwę to podziękujcie bo marnie skończycie, nie pracować, nie współpracować, nawet nie pytać, Od razu pogonić kijem żeby jak najdalej się od was trzymali.

firma nie wyplaca na czas wynagrodzenia, obcina wyplaty. dyrektor prezes porazka !

Ludzie naprawdę nie bądźcie aż takimi desperatami żeby się tu przyjmować, lepiej w domu siedzieć i nie mieć na chleb niż pracować w tej firmie.(usunięte przez administratora)

wy wszyscy co piszecie opinie gdzie byliście jak podejmowałem dla nich zlecenie, teraz mam utopione dużo pieniędzy bo pan szanowny Teszka w kule gra i nie chce zapłacić mimo że praca wykonana prawidłowo, jeszcze jakieś dziwne podchody i niedomównienia z jego strony. Ja nie odpuszcze, bo nienawidze takich ludzi, więc szukam osób które będą zainteresowane odegraniem się lub postawieniem zarzutów karnych dla przedstawicieli tej firmy bo takich rzeczy tolerować nie można!.
proszę zainteresowanych się zgłaszać narazie tylko elektronicznie, bez danych osobowych tylko przedstawić problem jaki wystąpił przy okazji współpracy z tą pseudofirmą razem sobie poradzimy z takimi ludzmi pozdrawiam
email: antymost@interia.pl

I inne.

Ale, jak wiadomo, jaki człowiek taka firma.

Należy zastanowić się nad korzystaniem z tej Kancelarii, wydaje się, że nie.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny Katarzyna Walasek - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny Katarzyna Walasek