SOLBIKA

Maków

Opinie o SOLBIKA

anonim 2011-05-03 14:08:49
huta jest okej w poruwnaniu z żarem i bertom sam hociasz sie liczom z człowiekiem i pesie sa okei tylko lipa z myciem 2 kabiny na 50 hłopa to zamało
szklarz 2013-10-04 20:07:02
jedyny plus to pensja na czas, brak jakiekolwiek socjalu, przewalają na kasę, nie można chorować bo po prostu nie płacą, pijaństwo na porządku dziennym naprawdę [usunięte przez moderatora]w tym temacie
uczciwy hutnik 2014-02-15 20:01:09
firma ze względu na brak kultury pracy i z powodu nieprzestrzegania kodeksu pracy nie powinna istnieć - mamy 21 wiek a tu się czułem jak w średniowieczu
szkiełko 2014-03-04 16:31:56
ta firma nie ma przyszłości ze swoim podejściem do pracownika, jak wcześniej ktoś napisał kodeks pracy to tutaj temat tabu czego przykładem jest młody i wszyscy pozostali(usunięte przez administratora)
zainteresowany 2016-02-08 11:05:59
Witam co jakiś czas pojawią się ogloszenia na brygadziste/mistrza mam pytanie czy to rozwój firmy czy rotacja czy wogóle jest sens startowania do tej firmy proszę o rzetelne informacje
Emil 2016-02-29 15:41:51
Witam wszystkich zainteresowanych tematem pracy w Hucie szkła "SOLBIKA". Pracowałem jako brygadzista mistrz zmiany moje spostrzeżenia są inne niż wy piszecie ja z chęcią bym tam wrócił doświadczenie jakie zdobyłem i co osiągnąłem jest miłym wspomnieniem. Pęsja na czas warunki pracy ok. Można z szefem jak również Panem Marcinem oraz z kierownikiem Witoldem porozmawiać i rozwiązać problemy pijaństwo to tylko dla tego że nie brakuje prostych osobistości którzy nie szanują tym samym pracy jak i właściciela i ludzi zarządzających. Ogólnie wszyscy pracownicy są w porządku z jednym małym wyjątkiem ale to nie na to forum. Polecam pracę w tej hucie każdemu normalnemu który chce pracować.
Emil 2 2016-03-27 13:47:38
Drogi Emilu czy jak tam inaczej się nazywasz.
Ale wazelina.
To się wszystko nie trzyma całości.
Jak polecasz pracę - wróć.
A jeśli jesteś pracownikiem któremu zlecono napisanie "pozytywnej opinii" - zrób to większą inteligencją. Pa
wami 2016-05-19 18:54:57
Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?
Anonimowy 2016-11-25 19:46:42
Witam
Huta szkła "Solbika" sama w sobie jest ok ale pracownicy są traktowani jak niewolnicy w starożytnym Egipcie (faraon też jest, wiadomo o kogo chodzi), wypłaty są na czas (marne ale są), jedyna wada tej firmy to brak zalet.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o SOLBIKA - Maków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLBIKA