Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR w Kraśnik

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kora Nowy wpis

Ktoś mógłby mi powiedzieć czy często tutaj zdarza się robić coś niezgodnego ze stanowiskiem na jakie się aplikowało? Ktos w opiniach napisał, że miał taką sytuację, że został 1 dnia pracy wysłany na inne stanowisko. Tak rzeczywiście może być? Często mają miejsce takie sytuacje? Co jeśli ktoś odmówi wykonywania innych obowiązków?

Alchemik Nowy wpis
@Kora

1.To jest Polska- kraj na dorobku. 2.Profil psychologiczny Właściciela został ukształtowany w specyficznych latach 90-tych 3. W związku z tym naturalny modus operandi Nabora to "elastyczność" na wszystkich szczeblach. Zauważcie, że niewiele firm jest w stanie realizować tak wiele czasem krótkich serii produktów. 4. Dominująca cecha w sposób naturalny promieniuje na wszystkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. 5. Dlatego jak najbardziej mogą zdarzyć się sytuacje elastycznego podejścia w kwestii stanowisk pracowniczych. W imię elastyczności następuje twórcze sprzężenie uświadomionej koniecznosci z zadowoleniem z dobrze wykonanej roboty. Jest to tzw. Paradoks Nabora. 6. Paradoks ów doskonale dopełnia i stabilizuje wszystkie inne wdrażane w Firmie systemy organizacji pracy. 7. Ta synergia sprawia, że Przedsiębiorstwo coraz bardziej zbliżać się bedzie do ideału, swoistego zakladowego Eldorado.

Słabo Nowy wpis

Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej koniecznie kazał zarejestrować się w w bezrobociu, żeby kilka miesięcy ktoś inny ponosił koszty, a on (usunięte przez administratora) dopłaci resztę do ustalonej kwoty. Rozmawialiśmy o konkretnym stanowisku. To nie był dla mnie plan na przyszłość tylko praca na jakiś czas więc się zgodzilem na te przekręty. Kolejnego dnia byłem juz w pracy, ale właściciel nie znalazł czasu na podpisanie umowy, za to dyrektor działu powiedział że nie ma opcji żebym robił to na co aplikowalem i wpakował mnie na frezarkę. Atmosfera była okropna, nikt do nikogo się nie odzywał. Więcej mnie tam nie widzieli, a umowy na szczęście nie podpisałem. Właściciela ręka parzy jak ma komuś zapłacić za pracę i odprowadzić podatki. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry

W firmie Nabor nie występują paczki/bony świąteczne

Czesław
@Dzień dobry

Szkoda. Nic nie dajecie pracownikom na święta? Jest chociaż wigilia pracownicza, albo gwiazdkowa impreza firmowa?

@Czesław

Nie

Lidia
@123

A jakaś premia, cokolwiek? Zazwyczaj w tym okresie można na coś liczyć. Nigdy nie było żadnych dodatków, czy to jakoś przez ostatni okres tak jest?

pracownik...
@Czesław

Nic nie ma. Nie nalezy sie.

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kraśnik
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jestem osobą swieżo zatrudnioną i umowę miałem od pierwszego dnia i od razu szkolenia bhp.

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Czesiek

Moim zdaniem szeregowi pracownicy sa bardzo wporzadku. Oczywiscie jak wszedzie znajda sie trudne przypadki jednak sa nieliczne. Wystarczy byc dla innych uprzejmym, czasem cos pomoc i nedzie ok. Kierownictwo tez nie jest zle, wiadomo musza sie wykazac przed wlascicielami bo w końcu ich rozliczaja z wynikow. Czasem zżera ich ambicja jednak ogolnie na tym obszarze nie ma tragedii. Da sie wytrzymac. Czasem trafia czlowieka szlag ale zagryzasz zeby i orzesz dalej. Co do szefa to trudny przypadek i najlepiej unikac z nim spotkan a mijajac go grzecznie powiedziec dzien dobry.

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Robol z nabora

Nic

Władca

UWAGA!! Pragnę ostrzedz wszystkie osoby chcące pracować w tej "firemce" strata czasu.... Szef wykorzystujący pracowników, tam są równi i równiejsi.... atmosfera pomiedzy pracownikami jest ok, ale co z tego jak zarobki marne a szefostwo pomimo braku merytorycznej wiedzy na temat zarządzania produkcją uważa się za ekspertów... Socialu nie ma, premia uznaniowa jak nie podpadniesz to dostaniesz pare groszy... Ogólnie nie polecam, szkoda nerwów i czasu.

Czesław
@Władca

Twoja opinia oczywiście jest istotna i wnosi sporo informacji do wątku, ale każdy z użytkowników forum powinien sam zdecydować, czy chce aplikować. Wspominasz o premii za dobre wyniki. Czy można ją zrobić co miesiąc i w ten sposób podwyższyć pensję?

@ddd, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie PPW Nabor? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę, jak wygląda okres próbny? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz premii? Aktualnie nie znalazłem ofert pracy do firmy PPW Nabor, czy można złożyć aplikację mimo to?

Lubię naleśniki
@Paweł

Jakie benefity pozapłacowe????? Paweł- zejdź na ziemię! W tej firmie są równi i równiejsi- na imprezie kilku pracowników wejście do strefy VIP nawet z osobą towarzyszącą, a reszta murzynkow po dwa piwa i wypierd....c Może jakieś służby? Np PIP sprawdziły by na co idzie fundusz socjalny w firmie? Bo w tej firmie nie miałem nic z socjalu jak pracowałem! Nawet lizaka dla dziecka!

jonny brawo
@Lubię naleśniki

taaaa najlepiej caly zaklad niech ma strefe VIP.. Ciekawe czy ludzie na koncertach tez mowia ze nie dostali strefy Vip. Chlopie zejdz na ziemie i przeczytaj sobie co to Vip!!!hmmmm a szkoda ze nie zaprosili calej fabryki do tej strefyyy. Jak w kabarecie nie chciało sie nosic teczki to teraz noś skrzyneczki

marketa
@Paweł

Paweł, zapytaj kogokolwiek kto tam spędził co najmniej jeden tydzień to Ci powie co to jest za "firma". Nie będziesz musiał powtarzać to smo pytanie.

rewolucja
@Paweł

Firma Nabor... jednym słowem NIE POLECAM, omijajcie tą firme jak możecie. Byłem pracownikiem kilka lat wyższego szczebla (nie operator czy spawacz), można się tam nabawić nerwicy. Wszystko sprowadza się do właściciela firmy, dla mnie to osoba niepoważna, buractwo i prostactwo to najlepsze określenia na tego człowieka. Ma pretensje do wszystkich o wszystko, czepia się najmniejszych głupot a nie potrafi docenić że pracownicy zostają po godzinach żeby zdążyć z produkcją-na tym przecież firma zarabia! Im się ktoś bardziej stara 'zadowolić' szefa tym jest bardziej opieprzany i poniżany. Pensje niskie, do tego część wypłaty w kopertach. Szef potrafi pomniejszyć sumę wypłacaną w kopercie pod stołem BEZ POWODU! myśli że sie ktoś nie zorientuje? -nie wiem. Podwyżki? -jeśli ktoś zasłuży to dostanie 100zl brutto, albo gdy zwiększa sie minimalna krajowa to musi dać żeby wyrównać poziom płac. Benefity pozapłacowe? -nic takiego nie ma. Okres próbny? -u mnie trwał 3 miesiące, pensja po okresie próbnym sie nie zmieniła mimo innych ustaleń na rozmowie kwalifikacyjnej. Kolejnym ciekawym zwyczajem szefa jest namawianie pracowników żeby sobie wyrobili grupę inwalidzką, obiecuje w zamian niewielką podwyżkę (to zakład pracy chronionej więc musi utrzymać pewien procent ludzi niepełnosprawnych) najłatwiej dać 'powdyżke' zdrowemu niech udaje chorego i niech wyrobi sobie grupe, proste myślenie jak sam szef. Co do komentarzy typu: "skoro tak źle ci jest w tej firmie to dlaczego sie nie zwolnisz?" Ludzie czesto nie mają wyboru i muszą tam pracować znosząc to wszystko na codzień. Ja na szczęście już sie uwolniłem z tego bagna, i polecam to samo tym którzy mogą a się wahają. Kto nie ma wyboru - życzę wytrwałości. Największym błędem jest siedzieć cicho i wysłuchiwać 'humorków' szefa-trzeba sie odzywać! Znać swoją wartość i nie dać sobą pomiatać!

Lubie
@jonny brawo

Każdy pracownik powinien być traktowany jednakowo! A Ty jonny brawo jesteś zapewne konfidentem biurowym, który uważa się za kogoś lepszego niż pracownik produkcji

Ricky
@rewolucja

Kto w Naborze pracuje ten w cyrku się nie śmieję.

Nikt

I znowu tylko wybrańcy się integrują! Dziękujemy Panie Właścicielu- Pracownicy produkcji - którzy na zabawy wybrańców zapiepszaja!

Antonin Hajek

Firma z dużym potencjałem. Niestety właściciel oszukuje pracowników jak tylko może. Pieniądze pod stołem, nie wypłaca sobót i niedziel zgodnie z kodeksem pracy - ma swoje "cenniki", podsuwa papiery do podpisania gdzie okazuje się to być śmieszna lojalka opatrzona zapłatą za coś o czym nie mamy pojęcia, regularne podpisywanie wczasów pod grusza, na których nigdy się nie było! Nie mające końca poślizi wypłat "na boku". Chora i nerwowa atmosfera jaka wprowadza szef. Stanowczo nie polecam tej firmy.

xxx
@Antonin Hajek

A co sie dzieje z funduszem socjalnym w tej firmie? Żaden z pracowników nie widzi tych pieniędzy. Inne firmy wypłacaja z tego funduszu pieniądze na święta i wakacje a w tej firmie całą pulę przejada właściciel.

Czarek

Czasami to nawet czytać się nie chce tego marudzenia i szukania przysłowiowej dziury w całym!!

Henio
@Czarek

To nie czytaj. A KTO KAZAŁ Ci to czytać :-)

Ave NABOR
@Czarek

Pani "Czarek" Jak do tej pory, uważam, że żaden z poniższych wpisów nie jest herezją wyssana z palca. Wiadomo, że interpretacja wpisów, będzie różna, zależnie od pozycji / stanowiska w PPW. Prawdą jest, że Boss ma lepsze i gorsze dni (pytanie kto ich nie ma?) i wątpię by się tu miało cokolwiek zmienić. Faktem jest też, że niektórzy pracownicy mają mało ambitne podejście do pracy tj. minimum wysiłku i energii w pracy (brzmi lepiej niż "opier.....ą się"). :) Moim zdaniem, zdecydowana większość załogi uczciwie pracuje / pracowała, ale rzadko jest to zauważane przez szefostwo. Częściej są pretensje, że mało, że wolno itp. W firmie są nawet inwestycje, szkoda, że tylko w sprzęt a nie w ludzi którzy na nim pracują. Wiadomo, ludzie się zmieniają a sprzęt zostanie. Szef pewnie powie: Po co szkolić? Żeby się wyuczyli i uciekli? Ale wyszkolony i doceniony pracownik nie ucieknie! Z kolei inwestycje w halę, to przesada. Ludzie w domach nie mają takich marmurów jakie Szef na hali kładzie. Fakt praca w takich warunkach jest lepsza, niż w urynie po kostki. Ale to przeinwestowanie po prostu drażni. Po co ciągle gadać, że nie ma kasy w firmie, a wydawać krocie na pierdoły. No chyba, że skarbówka czycha. To lepiej wydać gdziekolwiek, niż oddać państwu. Podsumowując PPW wymaga by ludzie się angażowali, ale niewiele oferuje w zamian. Trzymajta się.

Lubię salceson

Pracodawca nie jest zły, jeśli się sumiennie pracuje! Ale o takich pracowników bardzo trudno! Tak to jest, każdy chce zarobić a (usunięte przez administratora) zrobić

Ha

Ha Ha ha

Gruby
@Lubię salceson

A jest w tej niby firmie jakiś schemat organizacyjny?

Czupakabra
@Gruby

Hehe Schemat jest, ale jak zawsze nieaktualny. :) I pewnie jeszcze dłuuugo tak pozostanie.

unikajSalcesonu

jest schemat organizacyjny DYREKTOR >> SPRZĄTACZKI

Drodzy użytkownicy, rozumiem, że opinie o pracy czy pracodawcy mogą być różne, jednak przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym i należałoby zachować kulturę wypowiedzi. Bardzo proszę o zaprzestanie wzajemnego obrażania zarówno siebie, jak i osób trzecich. Jeżeli zauważyliście, że jakieś komentarze zostały usunięte to zapewne były niezgodne z regulaminem forum, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin )

kasia

Dziękuję wszystkim osobom które udostępniły nagrania filmowe o pracy w tej firmie

aaa
@kasia

jaki film?

@aaa

Suche majtki na dnie morza ;)

@anonymous

BAŁWAN !

@Lubię naleśniki, dziękuję za Twoją wypowiedź, wynika z niej, że już nie pracujesz w firmie PPW Nabor, możesz powiedzieć czy głównym powodem Twojego odejścia była atmosfera i relacje z przełożonymi? A jak wyglądały pozostałe aspekty pracy: umowa, premie, godziny pracy? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o podjęciu pracy.

@Paweł

WSZY grube jak naleśniki biegają po tym obiekcie od dawna. Potrzebny SANEPID.

@Paweł

Pod moim biurkiem siedziało. Uciekam stąd.

@anonymous

wielka napasiona WSZA

kasia

Nie spodobał się post o naleśnikach więc został szybko usunięty , tylko echo pozostało.

kiedy miałaś odwszawianie? to wstydliwy temat . kilka osób skarży się .

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w PPW Nabor? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

ddd

nic się nie zmieniło w płacach , poza tym atmosfera jak w rodzinnym grobowcu.

Lubię _placki

Czytając te wszystkie negatywne komentarze, nasuwa mi się jedno zasadnicze pytanie... Skoro tak źle Państwo są/byli traktowani to czemu nie zrezygnowaliscie/ujecie ze swoich stanowisk pracy po pierwszym incydencie ? Pan poniżej pracował 8lal i nagle wyszedł z jaskini... oznajmiając: "że w firmie nabor niszczą psychicznie"... Widocznie nie jest tak źle skoro dobił Pan stażu 8lat. Taka mała rada... Jak leży Ci coś na wątrobie, to miej jaja człowieku i normalnie załatw sprawę w cztery oczy...

JP
@Lubię _placki

Teraz rynek pracy należy do pracowników. Trzeba może po prostu przełamać się, a nie tkwić w maraźmie i wysłać parę CV. To nie boli, a zyskać można nową pracę raczej za lepsze pieniądze, bez większych problemów. Po co tkwić w takiej chorej sytuacji. A może lepiej ciągle narzekać... To, że właściciel ma problemy natury ps... to każdy wie, nie tylko z firmy...

.xXx.
@Lubię _placki

Pani ING nie badź zbyt pewna siebie bo chińczyki nie przyjadą za miskę ryżu jak wcześniej twierdziłaś, może jedynie po to by kupić firmę jak sąsiadów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR - Kraśnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR
2.6/5 Na podstawie 85 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe NABOR