logo PPW Nabor

Opinie o PPW Nabor

aa 2016-11-24 11:52
; - )
JP 2016-11-29 11:29
20 osób oceniało Nabor, natomiast została 1 opinia. Gratulacje!!! skuteczności....
Antonin Hajek 2017-02-23 16:11
Firma z dużym potencjałem. Niestety właściciel oszukuje pracowników jak tylko może. Pieniądze pod stołem, nie wypłaca sobót i niedziel zgodnie z kodeksem pracy - ma swoje "cenniki", podsuwa papiery do podpisania gdzie okazuje się to być śmieszna lojalka opatrzona zapłatą za coś o czym nie mamy pojęcia, regularne podpisywanie wczasów pod grusza, na których nigdy się nie było! Nie mające końca poślizi wypłat "na boku". Chora i nerwowa atmosfera jaka wprowadza szef. Stanowczo nie polecam tej firmy.
jp 2017-07-13 11:32
Dziadowski zakładzik , własność zgorzkniałego, złośliwego dziada. Pracują tam nieudacznicy za grosze. Odporni na plucie, wyzwiska i złośliwości. WEGETACJA. Dzień zaliczony to dzień bez jakiegokolwiek kontaktu z dziadem.
meme12 2017-07-31 13:49
Swięte słowa...
Zostaw swoją opinię o PPW Nabor - Kraśnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPW Nabor