Opinie o RESTAL w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RESTAL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RESTAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RESTAL w Opole

xyz Nowy wpis

To prawda, że firma jest zamknięta?

MrTip Nowy wpis
@xyz

Oj od dawna nie istnieje, teraz Tomek z Wojtkiem mają Reznak.pl

Waldi Nowy wpis

Czarek Nowy wpis

zzz

szkoda

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RESTAL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie RESTAL?

do administracji

Co na to wpływa? - W zasadzie tylko jedno ta firma od ponad roku już nie istnieje, nikogo nie zatrudnia, nic nie produkuje... Temat jest w zasadzie do zamknięcia

Miro

Czy tak jest faktycznie?

Alicja

Trwają poszukiwania kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Zainteresowani? Na stronie firmy dowiecie się więcej http://www.restal.com.pl/specjalista-ds-sprzedazy/

@Alicja

Firmy już nie ma!

branza1

To co stało się w tzw. nowym restalu powinno być ścigane z urzędu; tyle nie zapłaconych długów, współczuję łatwowiernym dostawcom, a pan właściciel wdrożył plan B i się ewakuował na wcześniej upatrzone pozycje

myk

mi już na koniec było wstyd tam pracować

olek

Moż wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na jakieś premie do tego, co znacnzie urozmaica zatrudnienie teraz.

...
@olek

Jedyne czego można się spodziewać w tej firmie to upadku! A premie zabrali już dawno temu...

smutna prawda

Serdecznie nie polecam! Firma coraz bardziej pogrąża się przez sposób zarządzania. Brak materiałów i brak wypłat na czas! Wszędzie długi. Nie dość, że wynagrodzenia są po terminie to jeszcze na przestrzeni lat tylko się zmniejszają. Kiedyś to był dobry pracodawca - teraz porażka.

kornik

Mam pytanie,chcialbym tam pracowac jako zwykly pracownik na produkcji. Gdzie mam wyslac swoje cv zeby sie do mnie odezwali. Ile zarabia zwykly pracownik i w jakich dniach i godzinach odbywa sie praca.

a co to jest Restal Maclog ?

papa

syrenka chyba nie wie, w jakiej sytuacji znajduje się jej pracodawca :) oj syrenko, syrenko...

branżysta

mnie interesuje, jak po zamknięciu tego ciekawego przedsiębiorstwa, będzie można egzekwować długie gwarancje na dostarczone materiały

wierzyciele

maja problemy finansowe i nie płacą FV za usługi/ wpisy w KRD uważajcie z kim pracujecie.

Miś

To nie jest prawda, że dach przeciekał, a na zgrupowaniu prawie wcale nie padało :)

Pracujący

Powiem tak...czytam co poprzednicy pisali już od 2009 roku o upadku a firma nadal istnieje i nadal potrzebuje pracowników. Jeżeli ktoś myśli, że przyjdzie i za odwalenie tak o 8 godzin będzie zarabiał kokosy to niech daruje sobie takie komentarze. Praca jest spokojna, robisz co trzeba, dajesz coś z siebie i jest ok. Praca jest stabilna i nie musisz się o nią martwić jeśli dajesz coś z siebie a nie odwalasz sztukę dla zasady przez 8 godzin. Praca jednozmianowa, czasami soboty. Firma jest w dobrej kondycji i nie chyli się ku upadkowi jak niektórzy pisali (pewnie konkurencja). Ja pracuję i jestem zadowolony. Wypłaty w terminie, składki płacone...coś więcej trzeba? Pozdrawiam i polecam pracę.

buldog

Temat dotyczy firmy z Opola a nie Starogardu Gdańskiego