Opinie o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEPEMA CIESZANOW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEPEMA CIESZANOW o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Opinia pracownika

Pracowałem tam przed dłuższy okres czasu, ale firma ma ewidentnie jakieś duże problemy z wypłatami bo nigdy nie są na czas i trzeba czekać czasami do 2 tyg i upominać się kilkukrotnie o swoje pieniądze, ludzie mają opłaty i inne wydatki a oni nie robią sobie z tego nic mimo że zamówienia są jedno za drugim i tak praktycznie co miesiąc. W dodatku za minimalną krajową bez żadnych dodatków wymagają żeby pracować tak jak na akord i jeszce wyliczają człowiekowi jakieś czasy wyssane z palca, a kierownik produkcji siedzi w kamerach i tylko obserwuje pracowników i potem wytyka im że są obserwowani (totalne dno). Są takie okresy że wysyłają na urlopy BEZPŁATNE, mimo że ma się swój urlop wypoczynkowy(płatny) do wykorzystania to nie chcą go dać bo nie mają pieniędzy na wypłacenie go. Nie polecam tej firmy, dwa albo trzy razy się zastanówcie jeśli chcecie iść tam pracować.

Jerzy

Nie dziwie się skoro nawet płatnego urlopu nie można wziąć. To w ogóle zgodne z kodeksem pracy żeby być na bezpłatnym jak się ma płatny? Na miejsce osób które odeszły przyjmują nowych czy likwidują te stanowiska z oszczędności?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z BEPEMA CIESZANOW? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nowy pracownik Nowy wpis

Czy w Bepemie są przyjęcia? Jak wygląda teraz praca czy coś się zmieniło? Proszę o informacje jak pracuje się na produkcji czy dużo wymagają jak płacą itp

Opinia pracownika

Magdalena
@Opinia pracownika

a te opóźnienia, o których piszesz na samym początku to jak są wyjaśnianie? firma z płynnością ma problemy jakieś skoro piszesz, że kasy nie ma... z czego to wynika, jakieś zobowiązania? a wiadomo coś na temat aktualnych redukcji? pracuje mniej osób niż z rok temu?

Pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Tak pracuje mniej niż z rok temu.

Jerzy Nowy wpis

Miałem okazję zatrudnić się w tej firmie, przepracowałem okres próbny, tj. ok 3 tygodnie. Dawałem z siebie wszystko, a doświadczenie w pracach na fabrykach mam całkiem spore.. W ostatni dzień tego krotkiego okresu probnego dowiedzialem sie, ze nie zostanie mi przedluzona umowa. Jednego dnia Koordynatorzy nie byli w stanie mnie odpowiednio przyporządkować do odpowiedniego stanowiska, przez co motałem się w pracy w wyniku nieorganizacji w miejscu pracy. Bazując na tym obrazie zrezygnowano z mojej osoby. Ponadto bez wiekszego przyuczenia dawano mnie na ciezkie dzialy tj. obrobka wersalek od a do z, inni pracownicy nie raczyli pomagac, a jedynie patrzec sie ukradkiem i pod nosem cos gadac do doswiadczonych (pracujacych tam od wielu wielu lat przyjaciół z działu) nie no kabaret ogólnie hehe

Kasiek
@Marcin

Popieram wypowiedź. Pracodawca zatrudnia osobę, bez przydzielenia jasno obowiązków, bez przyuczenia, rzuca z miejsca na miejsce i jeśli ten czas pracownik przetrwa (psychicznie i fizycznie) oraz od tak nie zostanie zwolniony, przydziela mu się "stanowisko" i stawia wymogi, niezwiązane z zakresem "obowiązków" i bez wdrążenia. Jak w każdej firmie, część pracowników przyjmnie ciepło i chętnie pomoże, a część nie. Będąc chwilę pracownikiem czułem się jak piąte koło u wozu. Albo potrzebują nowego pracownika i podchodzą do niego z szacunkiem albo darowaliby sobie te "zatrudnienia"

@Kasiek

A nie ma przydzielonej osoby, która wdraża? Są jakieś inne pomoce? W jeden pracy był taki wielki segregator do którego można było zaglądać jak się nie wiedziało co robić na przykład. Jest tu takie coś?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BEPEMA CIESZANOW.
Seithe

Ja jestem z pracy zadowolona. Kasa na czas, ludzie przyjemni, praca nie jest ciężka.

@Seithe

Zaraz zobaczymy jak to ci będzie lekko łatwo i przyjemnie.

Pracowity
@Seithe

Jaka kasa na czas ?Ty chyba w innej bepemi pracujesz . Praca lekka ? Z oddechem na plechach i szeptem Norma musi być ....co to za głupoty piszesz .Wszyszyscy maja nadzieje na lepszego dowódcę teraz ,zobaczymy czy może być ktoś normalny czy tylko konfidenci będą mieli znowu wyżerkę

Seithe
@Kkjt

Nadal jestem zadowolona :)

@Seithe

Jeśli tak to świadczy o tym, że pasujesz tam. Masz mało inteligencji i wymagania twoje są wprost proporcjonalne. Powinni Ci nałożyć jeszcze klapki na oczy i uszy to Byłabyś jeszcze lepiej zadowolona.

Ciekawy
@Kkjt

Z tego co pisze klapki już są założone

Kamil

Ile wynosi okres próbny w firmie i jakie jest wdrożenie w obowiązki oraz atmosfera wśród pracowników? Z tego co pisano wynikałoby że jest sporo do poprawy w tej kwestii

Czy nowo zatrudnione osoby w BEPEMA CIESZANOW otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Stefan

W pierwszy dzień jest umowa zlecenie

Dostają umowę zlecenie na początek

Alibaba

Czy wie ktoś jaka jest teraz sytuacja w Bepemie ? Czy coś się zmieniło po ostatnich wymianach kadr zarządzających ?

Stefan
@Alibaba

Wiele się zmieniło nikt nikogo nie ciśnie produkcja wróciła do normy co prawda było jedno czy dwudniowe opóźnienie z wypłatą ale to chyba przez to że 10 wypadał w weekend co dalej się okaże

Dawid

@ciekawy dlaczego najgorsza firma ?

@Dawid

Przyjdź do pracy, to się przekonasz dlaczego najgorsza.

Pol
@Dawid

Wysłali nas na urlopy i będą żądać pieniądze od państwa, a my zostaniemy bez urlopów wypoczynkowych. (usunięte przez administratora)

@Pol

Co ty piszesz? Nasza firma zajmuje najlepsze miejsce w regionie cieszanowa. Wypłaty na czas, bez żadnych godzin nadliczbowych. Na urlopy poszliśmy na własną zgodę i nikt nie będzie stratny. Dobrze, że zwolnili starych prykow, którzy myśleli, że będą się ślizgać na nas do emerytury. Teraz my pracujemy sami na siebie i bardzo dobrze zarabiamy. Firma w czasie pandemii robi wszystko żebyśmy mogli przetrwać.

Pppp
@Kkjt

Nie na własną zgodę tylko z przymusu . Bo ogłosili przestuj na dwa tygodnie ....

@Pppp

Prawda, nadal robią co im się podoba. Zmuszają do wykorzystywania urlopów żeby nie płacić postojowego, zapłacą za urlop a nie za postojowe. Pozwalniali starszych pracowników, tak podnieśli normy aby starsi nie mogli ich wykonać, a tym samym pokazać pozostałym pracownikom, że jak nie będą pracować jak w obozie i jak ktoś będzie się stawiał i nie zgodzi się na urlop wypoczynkowy podzieli los tych starszych pracowników. Nadal robią z nami co im się podoba. Tylko czekamy, kiedy znowu nam podkręcą te wymyślone normy. Żaden z nich nie stanie na stanowisku, aby udowodnić, że to co wymyślą da się normalnie wykonać. Kto to napisał że bepema to najlepsza firma w regionie cieszanowa, chyba jakiś laluś co chce zapunktować u ignorantów.

KKTJ
@Kkjt

Nie było mnie tutaj bagatela od miesięca a już ktoś się podszywa pode mnie. Hańba ci za to !!! Jeśli Twój wpis nie jest ironiczny, to nie wiem co o tobie myśleć. Jednak z jednym muszę się z Tobą zgodzić. Meble Bepema, najlepsza firma w kategorii "meble" w Cieszanowie ( bo jedyna, chyba że rywalizujemy z zakładem którego kadra nie przekracza 10 osób). Wracając do tematu. Po primo; nadgodziny przyjdą, jeszcze się ich doczekasz. Secundo, spróbuj nie podpisać urlopu bezpłatnego. Ciekawe czy otworzą zakład tylko dla kilku "wybrańców" którzy powiedzieli "nie".

Pracowity
@Dawid

Bo jest nierzetelna firma mówiąc bardzo delikatnie

HomeoPatus

Od początku sierpnia na wielu twarzach da sie zauważyć delikatny uśmiech.

Jak długo czekaliście na odzew z BEPEMA CIESZANOW? Oddzwaniają zawsze?

HomeoPatus

Od kilku dni do kilku miesięcy.

Sratatata

Z całego serca nie polecam .. najgorsza firma w jakiej pracowałem .. patrzą tylko jak kogoś wyr... Na kasę .. zawsze mało .. a ludzie tam pracujący tragedia kierownictwo jeszcze gorsze

Zbycho

Polska luzuje zakazy a co dzieje się z ludzmi w bepemie może jakiś pracownik opisze jak wyglada sytuacja ?

@Zbycho

Nikt nic nie napisze dlatego, że zostali w tym grajdole same (usunięte przez administratora) i dalej rywalizują między sobą, żeby jak najlepiej podlizać się. Każdy nowy musi przejść selekcję przez tych lizusow. Oni już nie mają prawa żadnego głosu, tylko zasuwać jak małe samochodziki.

Ryszard W

Ech szara rzeczywistosc , tak niestety się dzieje gdy lud boi się wziazc sprawy w swoje ręce

Kut a fon

Spadać z tej firmy póki czas ! I tak padnie z Wami czy bez Was..

Olo

I tak jak ludzie piszą z nowym rokiem w Bepemie bez większych zmian , nadal dzień za dniem bez szacunku i nikt się za nich nie bierze . A w dobie pandemii to nawet czuja się bardziej bezkarni bo kto ich odwiedzi jak wszędzie zarazki ( gdzie jest sanepid sprawdzić w jakich warunkach ludzie pracują ) gdzie ta policja co tak mandaty wlepia za brak stosowania się do obostrzeń . Nie ma !!!a dlaczego?bo to(usunięte przez administratora) państwo jest i każdy może robić to co mu się podoba , nie ma jakichkolwiek regulaminów I nie będzie dla by..dlakow

Dlaczego administrator usuwa wpisy uzytkownikow. Ten (usunięte przez administratora) dawno powinien być zamknięty przez PIP .Tyle wpisow na temat zarządzania traktowania pracowników zmuszania do wykorzystywania urlopów wypoczynkowych zatrudniania ludzi na stanowiskach nie zgodnych z umowami jeden wielki mobing , szczegołnie teraz w dobie pandemii. PIP powinien tam wkroczyć z kontrolą natychmiast bez żadnej zapowiedzi, ci ignoranci nie zdążyli by sfałszować danych chociażby o zatrudnianiu wgodzinach nadliczbowych.

Pol
@pracownik

Wzięli się za nas pracowników, tak nas zniewolili, że nawet nie mamy odwagi pisać o wspaniałej firmie, ale ja się nie dam z niewolić. Oni myślą, że już nas mają. Dalej mogą nas gonić do roboty jak (usunięte przez administratora) ale to już nie długo się skończy, wiosna sierżanci, sami będziecie musieli zabrać się do roboty, a nie trzymać ręce w kieszeniach i wyzywać ludzi.

Z tego co tu napisane w nowym roku nic się nie zmieniło , nie ma chyba na co liczyć . Kto mądry ucieka z tej wspaniałej firmy a kto jeszcze został to i tak go zwolnią z czasem

Pracowałem dla bepemy mogę z czystym sumieniem stwierdzić ze to najgorsza firma w naszym województwie , pracownicy są wykorzystywani za nadgodziny nie płaca a jak upomisz się o swoje jesteś zwalniany z pracy .

MKSK

Ja też pracowałem w tej firmie trochę czasu wypłata na raty ale nikt nie robił więcej niż 8 h to skąd te nadgodziny Umiesz coś robić jesteś ok udajesz że robisz nie ma Cie firma jak inne chce zarobić na siebie

Jak
@MKSK

Skoro umiesz coś robić to dlaczego nie pracujesz w tym grajdole? Tak pracuje się po 8godzin na umowie 3/4 etatu, a praca w soboty to nie są nadgodziny. Myślę, że Ty udawałeś w tej pracy, a to co umiesz to donosić na innych ludzi i podlizywać się tym tak zwanym pracodawcom. Popatrz w lustro i czytaj to co napisałeś, może zrozumiesz.

@Jak

Donosić to możesz ty do kibla napisałem prawdę o sobie byłem sumienny i nigdy nie mówiłem o innych źle wypłatę brałem na raty ale nadgodzin nie było i jeszcze jedno nie wrócę do Bepemy ale nie oczerniaj firmy przez pryzmat leserów

Ile czasu pracowałeś

Jak
@MKSK

Dalej nic nie zrozumiałeś, mimo, że tyle czasu minęło. Teraz wiem dlaczego takie firmy jak bepema są i wykorzystują ludzi. Sprawdź w słowniku słowa oczernianie i leser. Nie zarzucaj nikomu, że jest jak to napisałeś leserem. Nie mierz nikogo swoją miarą.

MKSK

A jakie są teraz zarobki i czy nadal jest na raty

Ciekawy

Czy naj-gorsza firma w województwie poprawiła coś w tym roku ? Czy jest bez zmian.. Może ktoś z firmy wydać swoją opinię ?

KKTJ
@Ciekawy

W skrócie: pracy dużo, ludzi mniej a terminy gonią.

@KKTJ

Kiedy w bepemie nie goniły terminy? No cóż jakie rządy takie terminy.

Robol
@pracownik

Szczera prawda

Wiecie czy BEPEMA CIESZANOW udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak. Do tapicerowania.

Zostaw merytoryczną opinię o BEPEMA CIESZANOW - Lubaczów

• Jak się pracuje w BEPEMA CIESZANOW?

Zobacz opinie na temat firmy BEPEMA CIESZANOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEPEMA CIESZANOW?

BEPEMA CIESZANOW
2.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Sienkiewicza 6
    37-611 Lubaczów