Roy Rebes

Opinie o Roy Rebes

kmicic 2010-04-30 13:35:08
w żadnym wypadku nie wypełniajcie formularza zgłoszeniowego do tej "firmy". jest to niby-firma krzak wyłudzająca od ludzi pieniądze. Po zalogowaniu się i wypełnieniu danych na stronie okazuje się, że podpisałeś umowę z firmą i że musisz zapłacić 50 zł za samo posiadanie tam konta - jeśli nie zdążysz napisać im maila o likwidację swojego konta w ciągu 10 dni (a zwykle odpisują Ci że nie zdążyłeś, że nie dostali żadnego maila), po czym przychodzi wezwanie do zapłaty, ponaglenie a następnie przedsądowe wezwanie do zapłaty w wysokości 280zł (wszystko mailem) i straszenie sądem. Ogólnie to szajka złodziei naciągających ludzi. Ostrzegam i radzę olać ich ogłoszenia (mają również ogłoszenia o banku spermy itp). A kto dał się nabrać i nie "wycofa" w ciągu 10 dni swojego profilu - nie płacić, nic Wam nie mogą zrobić. Ostrzegać na wszystkich portalach przed oszustami gdzie tylko można, kierować skargi do rzecznika praw konsumenta i policji. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
aldona 2010-04-30 13:38:40
popieram! ogólnie to dałabym ocenę zero (nie ma jej w skali ocen a w tym przypadku powinna być) - oszuści i krętacze żerujący na ludziach szukających zarobku
anonim 2010-04-30 14:18:33
Zgadza się, ta firma to szajka oszustów, nie dajcie się nabrać ani na samą ofertę, ani, jeśli już nieopatrznie wypełniliście formularz, na wezwania do zapłaty i straszenie sądami. Są to bzdury, przed sądem to odpowiedzą ci naciągacze.
gdańszczanka 2010-05-02 18:59:10
Ag-rek czy Roy Rebes czy Roman Wieczorek to jedna lipa. Widzę ,ze usunięto swoją ofertę po opiniach ostrzegawczych.Ta firma w kilku odsłonach o ile w ogóle istnieje(usunięte przez administratora)
ro 2016-04-22 22:13:03
ojj firma chyba nieźle ma za paznokciami.. nie wiem, czy można takiemu pracodawcy zaufać.
Zostaw swoją opinię o Roy Rebes - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roy Rebes