Salon Opla

Częstochowa

Opinie o Salon Opla

anonim 2010-04-19 11:25:48
Wysłałem na Handlowca, tak jak było w ogłoszeniu, ale to była praca na magazynie, pierwsza sprawa która ich dyskryminuje jako pracodawca. Rozmowa z samym szefem Polaczkiem, ale sendo sprawy jest inne podpisanie weksla in blanco w zamian za pracę, nie wiarygodne że jeszcze są tacy pracodwcy !
Gdy zadzwonił do mnie i mu odmówiłem to miał pretensje że cytuje : "myśle o uruchomieniu weksla a nie o pracy"
zdenek smetana 2012-09-18 10:26:28
zero szacunku dla pracownika. jak na taki serwis jestem zawiedziony.
kozek 2015-09-17 08:43:32
Generalnie właściciel to dziwny człowiek, który myśli że jak ma pieniądze to może ludźmi poniewierać. Pracowałam tam krótki czas ale nigdy w życiu moja noga tam nie postanie. Nie mówiąc o tym, że oszukiwano klientów na częściach itp. a nam kazano kłamać.
Nie polecam.
nego 2016-05-21 12:25:25
ciekawy, z tego co widziałem to praca u nich jest naprawdę wymagająca. Nie wiem szczerze jakie dalsze kroki będą podjemowane.
Zostaw swoją opinię o Salon Opla - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Opla