Rezydencja Pod Zegarem

Trzebinia

Opinie o Rezydencja Pod Zegarem

kania 2014-03-13 19:22:56
Witam czy ktoś pracował jako recepcjonista, z tego co sie orientuje czesto jest zapotrzebowanie. Zastanawiam sie czy takie słabe zarobki, czy moze z szefem jest cos nie tak, jak z umowa jest szansa na umowe o prace czy tylko zlecenie?
recepcjonistka 2016-03-11 18:18:16
Zapotrzebowanie jest ciągle dlatego że w dzisiejszych czas ciężko znaleźć osobę, która po prostu nadaję się na dane stanowisko do pracy. Jeżeli wywiązuje się odpowiednio ze swoich obowiązków to jak najbardziej jest umowa o pracę po okresie próbnym. Praca na recepcji jest lekka i przyjemna, ciągła praca z gośćmi też wymaga prezencji i umiejętnego podejścia, praca z komputerem i programami też wymaga pewnych umiejętności własnej organizacji pracy co się okazuje nie każdy temu umie podołać, ale jak już się podoła to praca tam to przyjemność. Jak ktoś woli 8h na produkcji czy na kasie w Lidlu bo opinie o pracodawcy są ok to na recepcję do Rezydencji niech nie idzie na rozmowę. A złe opinie jakie się czyta o tym pracodawcy to są wystawiane właśnie przez pracowników zwolnionych za różne dziwne rzeczy które nie należały do tych osób ale oczywiście w komentarzu się tym nie pochwalą.
kasia 2016-03-25 16:10:21
to co napisała osoba o nicku recepcjonistka to prawda...ale w tym przypadku. szkoda że nie jest napisane o zarobkach i jak traktuje się ludzi. pracowałam tam jakiś czas i ze stresu nie mogłam normalnie funkcjonować. myślałam że nie nadaje się do niczego dopóki nie zmieniłam pracy i teraz jestem traktowana z szacunkiem i docenia się moje umiejętności - szczerze nie polecam a nawet odradzam
irek 2016-03-25 16:15:12
poczytajcie sobie na temat firmy Magbud w Chrzanowie - to ten sam właściciel to moze trochę się wyjaśni
praca na recepcji 2016-03-26 07:24:54
Pracuję tutaj od kilku miesięcy i chwalę sobie pracę. W tych czasach tragicznie ciężko o umowę o pracę, a tutaj pracuję się w naprawdę przyjemnym gronie. Nie ma pracy idealnej, ale pracowałam w wielu, naprawdę wielu i ta jest najprzyjemniejsza. Ktoś wspomniał o zarobkach, popatrzcie jak jest w innych miejscach gdzie jest totalny wyzysk. Nigdy nie miałam spięć z szefostwem. Przyszłam do tej pracy nie czytając opinii i cieszę się niezmiernie z tego powodu, bo tak to tylko niepotrzebnie zraziłabym się. A z mojej strony mogę poradzić to samo, spróbujcie coś na własnej skórze a potem wyróbcie sobie własne zdanie. Opinię może napisać każdy, nawet z czystej złośliwości. Pozdrawiam :)
monia 2016-04-09 09:48:26
oh droga Kasiu, skoro tak bardzo Cię nie szanowano to dlaczego zmieniłaś stanowisko po podziękowaniu Ci za pracę na jednym, bez kwalifikacji przeszłaś na drugie i pracowałaś łącznie cały rok, skoro było tak stresująco to po co wchodziłaś drugi raz do tej samej "rzeki" ? i to dwa razy Ci podziękowano za pracę, czyli coś jednak musiało być na rzeczy z Twoją osobą. Cieszę się, że znalazłaś nie stresującą i pewnie nie wymagająca pracę, widać jesteś bardzo wrażliwą osobą nie umiejącą się odnaleźć w sytuacjach stresowych, a takie zdarzają nam się bardzo często w każdej pracy. Szefa mamy w każdej pracy (chyba że masz własną firmę, ale Tobie nie polecam bo za dużo stresu dla Ciebie), podstawa to szacunek, u Ciebie ewidentnie go brakowało, oraz taktu.
hańcza 2016-04-24 17:08:38
i znów prywatki, prywatki, prywatki... :) nie lepiej docenić to miejsce pracy? jest tam stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju
Zostaw swoją opinię o Rezydencja Pod Zegarem - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rezydencja Pod Zegarem