Opinie o Rezydencja Pod Zegarem w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rezydencja Pod Zegarem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rezydencja Pod Zegarem o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rezydencja Pod Zegarem w Trzebinia

Mua Nowy wpis

Pracowałam tam trochę temu i jeśli ktoś uważa ze atmosfera w tej pracy jest cudowna to dlaczego dalej tam nie pracujecie? Zarobki słabe, prezes to tragedia bo chyba nigdy tskiego człowieka nie spotkałam, wypłaty z opóźnieniem, a do tego nie wiadomo jakie wymagania chociaż hotel 4 gwiazdki to chyba miał jak go otworzono. Traktują tutaj recepcjonistki jak jakieś asystentki (czyt prezes) kawa musi być taka i owaka i podana jak on chce bo tak to się do niczego nie nadajesz. Tragedia! Teraz pracuje w innym hotelu i nie ma czegoś takiego jak tam!!

Magdalena Nowy wpis
@Mua

No ale to chyba nie problem zrobić prezesowi kawę, nie? Narzekasz na zarobki - są niższe niż u konkurencji?

Mua Nowy wpis
@Magdalena

Są o wiele niższe. A co do prezesa, to uwierz mi przy tym człowieku jest duży problem. Bo traktuje Cię jak robaka ;)

Beata Nowy wpis

Hmm w wielu wpisach narzekacie, że firma spóźnia się z wypłacaniem wynagrodzeń oraz na pracę na umowie zlecenie. Ciekawa jestem, jak wygląda obecna sytuacja, ponieważ ostatnie wpisy pochodzą z czasów przed wybuchem pandemii, a ta niestety mocno uderzyła w naszą branżę. Skoro pracujecie na umowie zlecenie, zastanawiam się, jak zostaliście potraktowani w chwili lock downu, otrzymywaliście jakieś pieniądze? Czy część osób została zwolniona?

Czy firma odprowadza wszystkie składki?

Brunetka

Pracuje w rezydencji już pół roku . Złego słowa nie mogę powiedzieć . Atmosfera i ludzie wspaniali. Recepcja jest odpowiedzialna za wiele spraw ,które działają korzystnie na przyszłość , a po drugie ale czy do pracy przychodzi się wypić kawę i odbić 8h ? Szef jest osobą ugodowa i bezkonfliktowa . Aczkolwiek jeśli się podpadnie na początku to wiadome ,ze ciężko wyjść . Wypłaty są na czas , maksymalnie 1 dzień rozbieżności . Zastanówcie się co piszecie i spójrzcie na swoje wykonywanie zadań ,a nie krytykę innych .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rezydencja Pod Zegarem, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Recepcji w Hotelu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Lima

Brud i (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Rezydencja Pod Zegarem: Zacznijcie bdac o gości

awkdn

NIE POLECAM! szkoda czasu i nerwow, jesli lubisz jak szef sterczy Ci nad glowa to praca stworzona wlasnie dla Ciebie! zarobki slabe, o umowie o prace nie ma co marzyc, ale beda Ci wciskac kit ze takowa dostaniesz haha... przemial ludzi taki ze szkoda slow. Praca na recepcji = latanie z kawami do szefa i jego gosci, sprzatanie pokoi...

awkdn
@awkdn

wyplata nigdy nie na czas.

Przemysław
@awkdn

Czy pisząc, że nie ma umowy o pracę masz na myśli, że pracujesz na umowie zlecenie? Czy negocjowanie warunków umowy i zmiana jej na korzystniejszą dla Ciebie jest możliwa? Czy wcześniej nie miałaś ustalonego zakresu obowiązków, które będziesz wykonywać? Napisz jakiego rodzaju dodatki do wynagrodzenia obowiązują w firmie? Jakiś czas temu pracodawca szukał pracownika na stanowisko manager hotelu. Czy ktoś z Was aplikował i mógłby napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy to stanowisko zostało obsadzone?

Chmurka
@Przemysław

Obowiązują umowy zlecenia przy ok. 200h miesięcznym wymiarze pracy. W moim przypadku wyglądało to tak, że byłam w każdym miesiącu zbywana, iż w następnym już na pewno będzie umowa o pracę i tak do czasu aż nie odeszłam. Na umowie jest napisane praca na recepcji, pomoc gościom, jakieś ogólniki ale związane z typową pracą na recepcji. Nie ma tam żadnej wzmianki o sprzątaniu pokoi, czy kelnerowaniu gościom prezesa... Hahaha nie ma żadnych dodatków, nawet za sprzedane bilety do Energylandii, po prostu nic, ile godzin wypracujesz tyle masz. Nie wiem jak wygląda rozmowa na managera ale jak tam pracowałam (ok. pół roku) przewinęło się tam 3 managerów i żaden nie chciał dłużej pracować właśnie przez prezesa. Po prostu nie mogli wdrażać swoich pomysłów tylko byli jego marionetkami. Pozdrawiam :)

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Trzebinia.

WŁOCH

Lepiej sobie odpuścic pracę tam firma nie wypłacalna

Chmurka

Lepiej sobie odpuścić. Pracowałam, nie polecam... Co prawda wypłaty są wypłacane ale zawsze z opóźnieniem. Brakuje ludzi do pracy, więc nawet będąc recepcjonistą musisz wykonywać prace pokojówki, kelnerki i pomocy kuchennej i zaskocze was nie jest to dodatkowo płatne ;p w ogłoszeniu oczywiście jest obietnica umowy o pracę ale można o tym zapomnieć. No i perełka na torcie czyli "pan prezes" który wszystkim psuje nerwy i atmosferę... Więc naprawdę nie polecam

Kami

Dorabiam sobie w rezydencji i nie moge zlego slowa powiedziec ani o szefie ani o zarobkach. Fajnj ludzie.praca jak praca. Zeby zarobic trzeba sobie zapracowac jak wszedzie.pozdrawiam

doświadczony

Krótko. Odradzam. Chcesz stracić czas, nerwy i godność - zignoruj ten wpis.

hańcza

i znów prywatki, prywatki, prywatki... :) nie lepiej docenić to miejsce pracy? jest tam stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju

praca na recepcji

Pracuję tutaj od kilku miesięcy i chwalę sobie pracę. W tych czasach tragicznie ciężko o umowę o pracę, a tutaj pracuję się w naprawdę przyjemnym gronie. Nie ma pracy idealnej, ale pracowałam w wielu, naprawdę wielu i ta jest najprzyjemniejsza. Ktoś wspomniał o zarobkach, popatrzcie jak jest w innych miejscach gdzie jest totalny wyzysk. Nigdy nie miałam spięć z szefostwem. Przyszłam do tej pracy nie czytając opinii i cieszę się niezmiernie z tego powodu, bo tak to tylko niepotrzebnie zraziłabym się. A z mojej strony mogę poradzić to samo, spróbujcie coś na własnej skórze a potem wyróbcie sobie własne zdanie. Opinię może napisać każdy, nawet z czystej złośliwości. Pozdrawiam :)

Prawda

stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju? jakie stabilne zatrudnienie i jaka możliwość rozwoju? to chyba jakiś żart , chyba nie wiesz o czym mówisz

kasia

to co napisała osoba o nicku recepcjonistka to prawda...ale w tym przypadku. szkoda że nie jest napisane o zarobkach i jak traktuje się ludzi. pracowałam tam jakiś czas i ze stresu nie mogłam normalnie funkcjonować. myślałam że nie nadaje się do niczego dopóki nie zmieniłam pracy i teraz jestem traktowana z szacunkiem i docenia się moje umiejętności - szczerze nie polecam a nawet odradzam

monia
@kasia

oh droga Kasiu, skoro tak bardzo Cię nie szanowano to dlaczego zmieniłaś stanowisko po podziękowaniu Ci za pracę na jednym, bez kwalifikacji przeszłaś na drugie i pracowałaś łącznie cały rok, skoro było tak stresująco to po co wchodziłaś drugi raz do tej samej "rzeki" ? i to dwa razy Ci podziękowano za pracę, czyli coś jednak musiało być na rzeczy z Twoją osobą. Cieszę się, że znalazłaś nie stresującą i pewnie nie wymagająca pracę, widać jesteś bardzo wrażliwą osobą nie umiejącą się odnaleźć w sytuacjach stresowych, a takie zdarzają nam się bardzo często w każdej pracy. Szefa mamy w każdej pracy (chyba że masz własną firmę, ale Tobie nie polecam bo za dużo stresu dla Ciebie), podstawa to szacunek, u Ciebie ewidentnie go brakowało, oraz taktu.

kania

Witam czy ktoś pracował jako recepcjonista, z tego co sie orientuje czesto jest zapotrzebowanie. Zastanawiam sie czy takie słabe zarobki, czy moze z szefem jest cos nie tak, jak z umowa jest szansa na umowe o prace czy tylko zlecenie?

recepcjonistka
@kania

Zapotrzebowanie jest ciągle dlatego że w dzisiejszych czas ciężko znaleźć osobę, która po prostu nadaję się na dane stanowisko do pracy. Jeżeli wywiązuje się odpowiednio ze swoich obowiązków to jak najbardziej jest umowa o pracę po okresie próbnym. Praca na recepcji jest lekka i przyjemna, ciągła praca z gośćmi też wymaga prezencji i umiejętnego podejścia, praca z komputerem i programami też wymaga pewnych umiejętności własnej organizacji pracy co się okazuje nie każdy temu umie podołać, ale jak już się podoła to praca tam to przyjemność. Jak ktoś woli 8h na produkcji czy na kasie w Lidlu bo opinie o pracodawcy są ok to na recepcję do Rezydencji niech nie idzie na rozmowę. A złe opinie jakie się czyta o tym pracodawcy to są wystawiane właśnie przez pracowników zwolnionych za różne dziwne rzeczy które nie należały do tych osób ale oczywiście w komentarzu się tym nie pochwalą.

Zostaw merytoryczną opinię o Rezydencja Pod Zegarem - Trzebinia

• Jak się pracuje w Rezydencja Pod Zegarem?

Zobacz opinie na temat firmy Rezydencja Pod Zegarem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rezydencja Pod Zegarem
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042