ELEN HOLDING

Opinie o ELEN HOLDING

Marceli 2010-10-04 08:36:03
Firma to zlepek kilku mniejszych firm jak Elen Holding Sp. Z O.O. Białowiejska 1/3, MS Electric mające firmy w tej samie siedzibie przy Białowiejskiej 1/3. Prezes [usunięte przez moderatora] zatrudnia 10 pracowników fizycznych, 5 dyrektorów z czego dwie osoby są krewnymi prezesa. Średnio na dwóch pracowników fizycznego przypada jeden nadzorca. Pracownicy mają zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie uwłaczające godności... Brak prysznica i toalety. Wystarczy się rozejrzeć po firmie. Pomarańczowa rura ściekowa na ogrodzeniu spełnia funkcję skrzynki na listy...
Pracownicy mają na rękę ok 3 tys zł jednak na umowie 1245zł.
Firma posiada samochody: Dwie Gazele, Fiat ducato, Mercedes ATEGO, Dwa lubliny (niesprawne), Czeski dźwig (niesprawny), ciężarowa wiertnica (niesprawna) i Avia (bez rejestracji i ubezpieczenia) 5 małych koparek BOBCAT, przyczepę specjalną do rozwijania kabla Jakob Thaller.
W samochodach ciężarowych brak winiet.
Praca zaczyna się o 6.30 i kończy o 17 przy czym w godzinach 12-13 przerwa. Soboty przeważnie wolne. Nadgodziny płatne 20zł.
Żaden pojazd ciężarowy nie posiada identyfikatora C10,C15,C16 umożliwiający wjazd do Centrum Miasta Stołecznego.

Firma zajmuje się wymianą i kładzeniem kabli średniego i wysokiego napięcia. Przyłącza, skrzynki, konserwacja ETC.
Kierowca 2010-10-18 11:48:48
Tam ludzie są trzymani w czterdziesto letnich barakach, gorzej jak [usunięte przez moderatora] w chlewie. Wstawili łóżka piętrowe i liczą na to że nikt nie będzie narzekać. Byłem na rozmowie w sprawie pracy jako kierowca i na wejściu przywitał mnie syf. STRASZNY SYF!!! Całe elen holding to syf. Godziny pracy to 6.30 - 18 (DLA KIEROWCY TAKŻE) na moją odpowiedź że to łamanie prawa o czasie pracy kierowców, kierownik Hamuda odpowiedział że nie mieli jeszcze kontroli... ale za ewentualne mandaty zwraca. Zapytałem o punkllty karne a on milczy.
UWAGA HOCHSZTAPLER!
Potwierdzam- rura kanalizacyjna na ogrodzeniu to "tania skrzynka na listy"
PRAWNIK 2010-10-25 19:20:55
Młody człowieku, nie pisz głupot, gdyż wcale się nie zdziwie jak były pracodawca pozwie Cię do Sądu za ten opis. Poza tym używasz nazw firm, w których nie pracowałeś jak doszliśmy, więc proponuje dużo zastanowienia zanim cokolwiek napiszesz. Widzimy tu już conajmniej dwa pozwy.
Pracownik_(świadek) 2010-10-25 19:39:10
TAK, POTWIERDZAM, ZE TEN CZLOWIEK (KIEROWCA) OPISUJĄCY NIE PRACOWAŁ W JEDNEJ Z WYMIENIANYCH PRZEZ NIEGO FIRM, KTÓRĄ WYPISUJE.
anonim 2011-02-02 15:37:21
Za NIEPRAWDZIWE DANE, które są przedstawiane w internecie skontaktuje się z Państwem nasz Prawnik.
Prawdomówny 2013-02-01 14:30:55
firmy wymienione powyżej nie należa do jednej firmy, to nie jest zlepek. W tym momencie posługujesz sie nieodpowiednimi nazwami nie majac pojecia jakie możesz ponieść konsekwencje. Nie masz ambicjii to do roboty rowy kopać a nie wypisywać bzdury!!!
Najlepiej nic nie robić i zarabiać krocie, [usunięte przez moderatora]
klok 2016-04-21 23:12:44
anonim, z tego co kojarzę to potrzebują przede wszystkim osób zdecydowanych na współpracę. Podobno w pierwszej kolejności można liczyć na umowę na czas określony
Zostaw swoją opinię o ELEN HOLDING - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEN HOLDING