Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ZWC „Millano”?

Krys

Premie uznaniowe jak sama nazwa mówi są uznaniowe :))

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZWC „Millano”? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Sia

I jedna i druga forma jest praktykowana.

Czy rekrutacja na kierownika zmiany nadal trwa?

Asia
@Zainteresowany

Jeszcze nie zapadły ostateczne decyzje. Powinna rozstrzygnąć się w tym tygodniu.

inka

W LIDLU PŁACA JUZ lepiej niż tu tutaj sa zarobki marne .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Witam. Jest ogłoszenie na kierownika zmianowego. Na jakie warunki pracy można liczyć i jakiego wynagrodzenia się spodziewać na start i dalej. System benefitów?

Joanna
@Zainteresowany

Wynagrodzenie jest ustalane na rozmowie rekrutacyjnej. Nie jest sztywno ustalone. Jeśli chodzi o benefity, to m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, paczki i świadczenia pieniężne z okazji świąt , "wczasy pod gruszą", bezpłatny dojazd, karta Multisport. Pozdrawiam

max
@Joanna

A w jakiej wysokości sa wczasy pod grusza 800zł bo w nivei po tyle maja.

@Joanna

Joanno, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz chociaż podać orientacyjnie rząd wielkości, czy jest to 3-5k, czy 5-7k lub 7-10k. Każda firma ma widełki i wiadomo, że na start dają minimum.

Obserwator

Firma Tragedia przez duże T. Kierownictwo od A i dalej poziom dno.Brak szkoleń z budowania zespołu , komunikacji a zwłaszcza kultury osobistej.Ciągłe dawanie do zrozumienia że kierownik czy brygadzista to ktoś, pomimo że na produkcji pracują ludzie z wyższym wykształceniem niż oni.Np:K.M. kierownik -typowy wiejski chłopek roztropek lansowany przez A i ich Pies który robi co chce i nikt nic nie widzi.Pani Dyrektor zwalniani są ludzie na poziomie bo ta prostota nie może znieść że ktoś coś sobą reprezentuje i ma wiedzę.A Pani nic nie widzi.Żal...Szkoda Szefie że nie wiesz jakich dobrych operatorów straciłeś przez mafię kierowniczą.Jedyny rozsądny i poukładany Kierownik to .M.W. z magazynu -stanowczy,konkretny,kulturalny i wie co robi.Powiedzenie dzień dobry czy dziękuję nie boli go tak jak resztę ...kierasów. Szefie ile kasy ucieka Ci przy tej produkcji bokiem aż żal lecz ten co to widział i powiedział głośno już go nie ma.

Xyz
@Obserwator

Troszkę żałosna ta wypowiedź ......najlepiej tu po cichu żałośnie sie wyzalic A w pracy w D....wchodzić!!!!

Be...
@Obserwator

Jak coś do kogoś masz to powiedz prosto w oczy.Napisz lepiej że operator sam się zwolnił A nie ryjesz pod kimś. Co ci Kierownictwo przeszkadza.A jak ci się coś nie podoba to się zwolnij. Wszyscy na to czekają końcu skończy się rycie pod innymi pracownikami. A za tobą płakać nie będziemy.

Lola
@Obserwator

Weź się do roboty grubasie jeden.A nie krytykujesz innych .kierownictwo i magazynier jest O.K w stosunku do Ciebie.

D....
@Obserwator

No zobacz w głowie się poprzewracało A ciekawe jakim ty jesteś chlopkiem. Zazdrość Cię zżera że magazynier dobrze z kierownictwem się dogaduje na tym polega praca żeby dobrze żyć z innym żenada co opisujesz weź się lepiej do pracy a nie na tel.wisisz chlopku.Przynajmniej kierownictwo ma zaufanie do magazyniera bo ty jakbyś był to firmę z torbami byś puścił i niepisz takich głupot jak masz problem to udaj się na wizytę do lekarza.

Gumi
@Obserwator

Jak pracują z wyższym wykrztałceniem to co robią w Millano. A tobie widocznie nie odpowiada to .że u nas kierownictwo nie lubi obgadywania.A tobie jak nie pasuje to przenieś się na zmianę do A.S bo tam słyną z pierdołow.Sam wiesz bo nieraz tam jesteś .A nasze kierownictwo jest O.K jak ci się to nie podoba to po co jeszcze siedzisz w tej firmie.

@D....

Myślę że zaufanie do psa należy mieć.Wspólne wakacje też są ważne i inne prywatne wspólne imprezy na forum innych pracowników.Pewnie pozytywnie to wpływa na pracę i premię.Nie ma czego zazdrościć bo jak pomyślę to mnie odbyt boli.Ostatnie zdanie w waszym stylu to myślę że będzie zrozumiałe.

@Gumi

Z tym wykRZtałceniem poproś kierownika o dofinansowanie na naukę ortografii - szkoła podstawowa.A nie rób pierdoŁÓW bo nie będziesz widzieć czekoladÓW i swoich BYKÓW.

Olo
@anonymous

Przecież my premi nie mamy ????

Tobik

Czytając Wasze komentarze domyślam sie o kim piszecie, kto jest autorem tego postu ( ogarnij worki i w drzwi nie wejdziesz )... jestem świecie przekonany ze on tego nie napisał ... zawsze do rze dogaduje sie z kierownikiem i magazynierem wiec winnych radzę szukać gdzie indziej a nie w niewinnej osobie

Szczęśliwa
@Tobik

Ta firma to jedno wielkie bagno...jeden nadaje na drugiego na forum a w pracy wchodzicie sobie w d**e. Cała zmiana narzeka na kierownictwo a teraz tak ich bronicie ? Wszyscy jesteście siebie warci. Domyślam sie o kogo wam chodzi. Nie wierze że on to mógł napisac. Lepiej popatrzcie troszkę na siebie a nie oskarżacie pierwszego lepszego. Juz po kilku zdaniach mozna wywnioskować kto to pisał tylko trzeba mieć troszkę rozumu w głowie...większość ludzi w tej firmie jest tak obłudna że szkoda słów. Typowo wioskowe zachowanie. Narzekają a jak przyjdzie co do czego to kierownika w d**e by całowali bo wiedza ze nigdzie indziej pracy nie znajda na tym zadupiu. Serio ludzie ? W c***a was robią bo im na to pozwalacie. Traktują was jak osłów a wy jeszcze im za to dziekujecie. Zreszta co sie dziwić jak osoba po gimnazjum zostaje kierownikiem. Jakie kierownictwo tacy pracownicy !! Gratuluje rozumu i życzę powodzenia w tym (usunięte przez administratora) Z ręka na sercu mogę wam tylko powiedzieć ze jesteście odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach. Ch****a firma to i tacy sami pracownicy !!

anonimowa
@Obserwator

Co do kierownictwa, to ciężko się nie zgodzić. Najgorsi są dwaj wieśniacy z "szóstki". Łysy nie ma ani trochę szacunku do pracowników. Chce pokazać jaki jest ważny. Mimo, że przed chwilą chyba dopiero zszedł z drzewa, a Krokodyl jest jeszcze gorszy. Również nie ma do nikogo szacunku, ale jest w dodatku nienormalny. Co drugie słowo tego jaskiniowca to przekleństwo. Zawsze chce pokazać jakim jest super kolesiem. Wszędzie wciska swoich kolegów z drużyny. Najgorsze jest to, że to bydlę potrafi się nawet na siłę próbować dobrać do dziewczyn, które tam pracują. Bardzo mu na rękę to pomieszczenie nad miejscem pracy kierownika. Kierowników "szóstki" można śmiało porównać do typowych zbrodniarzy wojennych. Taką hołotą, jak Ci dwaj, nie są nawet imigranci w skrajnych przypadkach.

Było, minęło...
@anonimowa

Witam. Akurat tak się składa, że pracowałam na tym wydziale. Ba, nawet pomagałam kierownikom w pracach biurowych i nie mogę uwierzyć w to co piszesz. Fakt, obydwaj są trochę wulgarni ale z niektórymi osobami pracującymi tam inaczej się po prostu nie da. Ja nie odczułam na sobie ani żadnej wulgarności, ani też tym bardziej jakichś prób molestowania czy coś takiego a to że nad biurem jest pomieszczenie w którym się lepiej pracuje bo jest cisza i spokój to fakt. Pracowałam też na innych wydziałach i tam to jest dopiero cyrk. Ale nie będę się użalać na forum bo to słabe. A co do kolegów z drużyny tego kierasa to jakby nie było do tej pory wszyscy pracują a nie tak jak inni. Chyba, że o czymś nie wiem. Pozdrawiam

Pracuś
@Było, minęło...

Cześć. Tak mnie rozśmieszył ten tekst o kierownikach z szóstki, że choć nie zwykłam tego robić to napiszę parę słów. Widać gołym okiem, że komuś zaszli mocno za skórę. Niestety jak się komuś nie chce pracować to musi się na forum napocić. Prawda jest taka, że większość z pracujących tam ludzi z HR leniuchowała ile wlezie {nie wszyscy} a jak kierownicy bądź p. Agnieszka zwrócili jakąkolwiek uwagę to zaraz wielka obraza. Dlaczego tak wszyscy chcieli iść na szóstkę? Używanie telefonu, kibelek co chwilkę itd. Gdzie lepiej? A co do kierowników. Wg mnie to właśnie łysy był bardziej wulgarny i impulsywny ale bez przesady. Przynajmniej nie owijają w bawełnę i od razu wiadomo o co chodzi. A krokodyl? Brał dziewczyny do pomocy w jakichś tam papierach ale żeby takie insynuacje wysuwać przeciwko niemu? Żadna z dziewczyn się nie żaliła więc nie wiem o co komu chodzi. Pracuję teraz w innej firmie i z przyjemnością wspominam pracę na tym wydziale. Teraz wiem co to znaczy praca. Ale przynajmniej zarobki sobie polepszyłam więc nie narzekam. Życzę temu co to napisał kierownika, który będzie stać nad nim 8 godzin i patrzeć na ręce co i jak robi, wtedy może nie będzie mu się chciało wypisywać jakichś tam głupot na forum.

jkfhdof

Witam, czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca PAKOWACZA? jak z zarobkami?(praca 5 dni w tygodniu) Pozdrawiam ps. proszę tylko o konstruktywne opinie

xyz
@jkfhdof

JEDEN WIELKI DRAMAT!!! Panie Ukrainki to jakiś żart, mają swoje zasady i próbuja pomiatać Polkami.

jkfhdof
@xyz

Witam, pracuję tu 2 tydzień i mogę powiedzieć ze tragedii nie ma, jednak sporo Ukraińców nie zna języka polskiego co jest utrudnieniem i czesto nie "angażują" się w swoją pracę, ale każdy moze uwazac inaczej, pozdrawiam :)

Anka
@jkfhdof

Nie słuchaj narzekaczy. Ja pracuję od roku i nie narzekam. Ukraińcy są teraz wszędzie. Każdy chce zarobić, to normalne. Nie wiem jak teraz z zarobkami. Ja na próbnym dostałam 2250 + premia. Po 3 miesiącach podwyżka. Teraz dobry moment na zatrudnienie, bo wchodzimy w sezon, więc ludzi potrzebują.

Ada

Część czy mógł by ktoś powiedzieć jak wygląda praca pakowacz mi jakie dział są w Milano i czy warto aplikować?

Anka
@Ada

Pakowacz jak sama nazwa mówi pakuje. Praca 3-zmianowa. Rąk sobie nie powyrywasz. Wszystko zależy na jakiego kierownika trafisz. Najważniejsi są ludzie, których masz na zmianie. Jeśli trafisz dobrze- praca ok. Ja osobiście polecam. Po pracy w typowych korporacjach, gdzie wszystko jest na gwizdek, Millano to całkiem dobry wybór.

Activity

Jeśli chcecie zobaczyć prawdziwego handlowca firmy Milano któremu słoma z butów firmy taizu chan wystaje z butów i jego długi płaszcz z ciucha to zapraszam. Do Koszalina

Matthew
@Activity

Mówisz pewnie o pajacu Rafale R.

obiektywny..

Mam nadzieję że czyta to ktoś z zarządu. Kolejni operatorzy uciekają..w marcu czterech..uciekają doświadczone pakowaczki....które w rozmowie z kierownikiem o fikcyjnych premiach i podwyżkach wynagrodzeń usłyszały..że jeśli im się nie podoba mogą iść do Lidla... ..gdzie już płacą więcej..

Koli
@obiektywny..

Tak jest, byłam przy tej rozmowie, i muszę powiedzieć, że kierownik miał rację- też bym tak powiedziała jakbym tylko słyszała narzekanie. Drogie PANIE wam zawsze będzie mało i zawsze będziecie niezadowolone!!! Takie ccharaktery- niezmienne, a co do kierownika, to macie jednego z najlepszych, wiem bo jestem na różnych zmianach i mogę to powiedzieć:-)

kasia
@Koli

To większość ludzi się będzie zwalniac i zobaczymy jak milano pociągnie ludzie pojda tam gdzie lepiej płaca w lidlu już płaca i 2500zł na reke a ma dość do 3 tys zł na reke i większość zakładow pracy już lepiej płaci od milano tak jak ktoś wspominał unilever bebo nivea itp a teraz wszędzie brakuje ludzi to nie te czasy ze pracownik był niewolnikiem zakładu teraz pracownik sobie wybiera.

Qzhj
@obiektywny..

W Lidlu jest polowa pensji millanowskiej :)

kinia

Bo w lidlu już koło 2700zł na reke się zarabia bez nadgodzin

Witold

@Zuza, skąd masz takie informacje? Podziel się zasłyszanymi opiniami z innymi użytkownikami forum. @były operator, administrator ma prawo usuwać opinie jeśli są one niezgodne z regulaminem. Używasz obraźliwych słów więc twój komentarz może zostać usunięty. Regulamin możesz przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pracy w ZWC „Millano” to proszę o konkretne informacje, takie jak atmosfera lub warunki pracy bez używania wulgaryzmów.

Witek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Aleks
@Witek

Pracowałam w firmie jako pracownik agencyjny , nie miałam doświadczenia w przemyśle spożywczym. Szkoda , ze nikt z agencji , ani z firmy nie szkoli pracowników i pomaga w odnalezieniu się w nowym miejscu , za to doskonale próbują wciągać w intrygi, które nie budują dobrych relacji międzyludzkich i zniechęcają do tego miejsca . Praca nie musi być pasją , ale nie może wywoływać stresu i niezadowolenia . Zauważa się brak życzliwości ze strony niektórych doświadczonych pracowników w stosunku do nowicjuszy . Usłyszałem , że tu nie lubi się tych kulturalnych , bo " z wysoka gadają , a nisko s..ją . Szkoda pracy włożonej przez właścicieli , którzy dają pracę osobom z niepełnosprawnościami . Duży szacunek dla właściciela .

Zuza

Słyszałam, że „Millano” ma opinię dobrego pracodawcy!!

były operator

Kasują opinie

były Operator

Jeśli jesteś nierobem..brudasem!!!!!! ..lubisz papierosy i zabawy z telefonem. Aplikuj... Firma idealna dla ciebie. Ps.

SIWY

ADMINIE gratulacje to co chce pracodawca pokazujesz wszystko inne ZNIKA czary.Wystąp o lepsze warunki płacowe . W firmie WSZYSTKO JEST OK!!!!! A negatywne opinie tego w firmie NIE ZNAMY i znika.UCZCIWE??? CZY tak nie do końca???

Tomasz

Jezeli chodzi o zarobki na stanowiskach operator linii produkcyjnej, magazynier, mechanik porównując do innych zakladow na terenie przezmierowa, sadow, poznania sa niskie...W dodatku jestes wykorzystywany do cna...

MILA
@Tomasz

od 3.000 operator do 4.500-5.000 mechanik to mało?...... a jeśli chodzi o mechaników to kobiety i tak część prac wykonują za nich.Oczywiście nie generalizuje ale jest zmiana gdzie mechanicy maja gdzieś prace -gazety,laptopy,komórki a obrażanie kobiet maja we krwi......porażka.I te ciche przyzwolenia z góry ,udawanie że wszystko gra i nie ma mobbingu.Powszechnie wiadomo,że ilość i jakość wyprodukowanego towaru zależy w dużej mierze od mechaników,nie od pakowaczek.Niestety nie w tej firmie,ale komu nie daje się premii? ..........Żałujemy,że częściej nie ma szefa na hali .... panowie zaraz wiedzą gdzie ich miejsce i po co przyszli do pracy.

TKN
@MILA

CO TY PIEPSZYSZ JAKIE 4 TYS ZŁ NA REKE BADZ 5 CHYBA PISZESZ O INNEJ FIRMIE W PORÓWNANIU DO INNYCH FIRM NP UNILEVER NIVEA ITP TO NASZ ZAKŁAD PŁACI NAJGORZEJ Z NICH W PORÓWNANIU DO MECHANIKOW OPERATOROW I KOBIET KTORE NAROBIA SIE JAK WÓL Z SB I NDZ A TA WYPŁATA POWINNA BYC BEZ SB I NDZ TAKA WTEDY MOZNA POWIEDZIEC ZE MILANO PŁACI GDYBY TAK PŁACIŁ DOBRZE TOBY LASKI NIE SZUKAŁY LEPSZEJ PŁATNYCH I UKRAINCOW BY NIE BYŁO.

romcio
@TKN

skoro tak uważasz to odpowiedz na jakich stanowiskach przybyło ostatnio pracowników bo chyba nie etatowych

OLKA
@romcio

ZADNYCH BO NIKT TU NIE PRZYJDZIE ZA TE PIENIADZE BO JAK SŁYSZA ILE PŁACA TO NIE PODEJMUJE TU PRACY TAKA PRAWDA SA LEPSZE ZAKŁADY GDZIE PŁACA A KAZDY IDZIE TAM GDZIE WIECEJ TAKIE CZASYBO SAMA ODESZŁAM Z TEJ FIRMY I MAM PORÓWNANIE ZE CO TO MIAŁAM NA 2 MSCE W MILANO BEZ NADGODZIN OCZYWISCIE TO W TEJ MAM TO NA MIESIAC.

Robot
@romcio

Chyba brygadzistek bo na jed.zm.sa aż 2 jedna lepsza a ta druga ktora ją zastepuje szok szok mamy już dosyć lata jakby miala a..d

rak

Szukasz pilnej pożyczki? Oferujemy pożyczkę od USD100 do USD100 000 000 EUR każdemu podmiotowi potrzebującemu kredytu finansowego, dlatego skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pilną pożyczkę. e-post rakprestito@gmail.com

rak

Kuba

Może nie jest idealną firmą ale jest dobrym pracodawcą. Jak komuś nie odpowiada może zmienić

Pl
@Kuba

Masz rację Są naprawdę gorsze firmy,w których nie potrafią zapewnić ludziom pracy Trzy dni w tygodniu pracujesz a na dwa wysyłają Cię na urlop bo magazyn zawalony towarem Porównując w Millano nie ma tragedii

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”