Opinie o ZWC „Millano” w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWC „Millano”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZWC „Millano” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWC „Millano” w Poznań

Emeryt

Zakończyłem działalność pracowniczą po parunastu latach w tej firmie. Szef P. Krzysztof konkretny bardzo miły i sympatyczny facet. Kierownictwo każdego szczebla to wg mnie porażka. Ludzie mało kompetentni opętani władzą .Coraz więcej nowych dziwnych czy potrzebnych? stanowisk pracy o mało określonym zakresie. Ale to nie moja sprawa ale opinia człowieka który na to patrzył. Ciekawe ile z tej opinii pozostanie po cenzurze admina?

Czujny
@Emeryt

Witam. Fabryka czekolady czyli zachowania najwyższych standardów sanepidu a jednak nie. Wiele elementów zarośnięte grzybem, odpady po produkcyjne które powinny być zutylizowane wiele miesięcy temu trafiają do przetwarzania, niewiem czy kierownictwo zdaję sobie z tego sprawę jeśli tak i są osobami decyzyjnymi w tej kwestii to mierne ich kwalifikacje i brak profesjonalizmu nie wspominając o zagrożeniu dla zdrowia wielu tysięcy osób. Nie panuję tam wszechobecny bajzel lecz wiele pozostaje do życzenia jak dla mnie nie dopuszczalnych kwestii w spożywce. Zwracajmy uwagę na to co pałaszują nasze dzieci proszę. Będę miał na oku to co się dzieje i na pewno poinformuję o następstwach tej produkcji.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ZWC „Millano”?

Suffer

Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę na stanowisko brygadzisty, 2600 na rękę i wymagany angielski to jakiś żart.. W takim miejscu nigdy nie będzie wykwalifikowanej kadry, nikt dobrze wykształcony nie pozwoli sobie na takie grosze..

Emeryt Nowy wpis

Czujny Nowy wpis
@Emeryt

Malwina21 Nowy wpis

Praca spoko,tylko łamanie zasad Rodo nagminne,firma wymaga od nas pisania nazwiska nawet na workach z odpadami czekoladowymi.

Administrator Nowy wpis

Firma ZWC „Millano” rekrutowała na stanowisko Pakowacz. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 3600 PLN.

Bąk

Zarobki poniżej krytyki, to jest śmiech na sali . ZACZNIJCIE DOCENIAĆ LUDZI !!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWC „Millano”? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PAKOWACZ wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ZWC „Millano”?

ona

Na produkcji płaca fatalnie zwykłym kobietom. Mozna powiedzieć ze najnizsza krajowa .

Witam porpoisze Numer tel do agencji pracy ma ktos

Natalia
@Nowy

797 292 169

Niki

3 Zmiany 2.500 lub mniej

wiki
@Niki

TO JEST BARDZO marna wypłata jak 2500zł netto na początek w innych firmach płacą 3 tys zł netto w tym samych rejonie bo np. w kimbalu.

Yourmf

2200 na start, bez dodatków

Suffer

Jak się pracuje z ludźmi z ZWC „Millano”?

Kolega z firmy kawałek dalej

Taką prośbę mam do wszystkich wyjeżdżających z zakładu na Olszynowej. Od osobówek, przez autobusy po te wasze strucle z naczepami. Skończcie wymuszać pierwszeństwo bo kiedyś dojdzie do tragedii!! Wyjeżdżacie jak święte krowy nie patrząc na nic. Jeżdżę tam od kilkunastu lat i nie ma tygodnia, żeby ktoś z was nie wyjechał mi prosto pod maskę. Pozdrawiam też cepa w srebrnym BMW, który wylatuje z firmy bokiem stwarzając zagrożenie i nie sap do mnie bo wyślę nagranie na policję. Ten z czerwonego FH12 też niezły (usunięte przez administratora) O aliwoju to już nie trzeba się rozpisywać.

Ala

Osoby z HR niby są do pomocy zapisywane, ale stare etatowe wykorzystują jak tylko mogą. Wybierają sobie najłatwiejszą pracę, a taka w czerwonym czepku musi za nie pracować!!!! Wstyd żeby taki pracownik miał umowę na stałe!!!

@Ala

Spotkało Cię to osobiście? Jakie zadania to te trudniejsze, spychane na innych?

Ala
@Anna

Osobiście nie, ale byłam świadkiem jak dziewczyny z agencji pracy tymczasowej HR przy odbieraniu czekolad dźwigają same ciężkie skrzynki, a panie etatowe nawet nie pomogą, a widzą coś takiego. ( Nie twierdzę, że wszystkie, to zależy gdzie się trafi i na jaką zmianę).Są Panie, które na to nie pozwolą. Poza tym, przy pakowaniu czekolad do kartonów siedzą na końcówce i krzyczą do nowych pracowników, że mają szybciej pakować, żeby tylko kilka czekolad do nich jechało na pasie. Niby pracownicy HR są do pomocy, ale robią więcej niż niektóre panie etatowe.

Gabriela
@Ala

I ja długo to już może trwać? pytam, bo zastanawiam się czy ktoś już tego jednak nie zgłosił, jest tak właściwie do kogo?

@Gabriela

Ludzie się boją, płaczą po kątach. Ale są i tacy, którzy poszli zgłosić do kierownika, który nic z tym nie zrobił. Niestety, w tej pracy panie etatowe mają plecy, tylko HR jest (usunięte przez administratora)

wypłata milano

Wypłata dużo poniżej sredniej masakra .

Gabriela
@wypłata milano

Pytanie brzmi, które stanowisko masz przy tym na myśli? I poniżej to o ile stówka, dwie?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ZWC „Millano”?

Asia

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

madzia
@Asia

A ile zarabia się na produkcji na 3 zm bez sb ndz na reke np. pakowaczka czy 3 tys zł netto dostaje takie wynagrodzenie czy więcej.

Agata
@madzia

Na rękę na pewno nie mamy 3 tysięcy bez soboty i niedzieli.Masakra aby na 3 zm nie było tego ale praca wporzadku!

Lili
@Agata

Na rękę masz 2400

madzia
@Agata

Agata to mało ja pracuje w poznaniu w 4 bryg i mam 3800zł netto z premia roczna 4 tys zł netto.U MNIE NA POCZATEK nowym 3 tyz zł netto dawają to podobnie płacą jak w terawicie w kimbalu tez na początek nowym dawają 3 tys zł netto .

olga
@Lili

TO bez szału ludzie już nie chcą przychodzić za 3 tyz zł netto a co dopiero przy 2400zł netto .Jak z tego opłacić rachunki jak ktoś ma rate jakąś na mieszkanie bo utrzymuje się sama Masakra ja tego nie widzę .To jest praca dla kogoś co partner czy mąż zarabia dobrze.

Scarface

Witam. Czy warto iść do tej firmy na mechanika ?

Brak podwyżek i gadanie o braku możliwości premiowania może wystarczyłoby pozbyć się osób na nie właściwym miejscu które tylko biorą kasę a nic nie robią jak np kierownik Grubcio z W5 który śpi w czasie pracy na magazynie! Tak samo brygadzistki po co w ogóle są skoro niczego nie robią a jak maja jakies obowiązki do zrobieni to wykorzystują w tym celu HR którzy są pracownikami pomocniczymi a 5 dni w tygodniu musza robić coś za brygadzistke! Na produkcje biały czepek a nie udawanie kogoś ważnego!

Hr

To akurat prawda nie raz brygadzistka wykorzystywała chociażby kordynatorki do drukowania papierów czy zwożenia zamówień gospodarczych bo po co samemu zrobić co do niego należy

Miałam dużo obaw zatrudniając się w Millano po przeczytaniu opinii na tym forum. Na szczęście nie taki diabeł straszny. Nie wiem skąd takie złe i nieprawdziwe opinie. Praca w Millano ani lepsza ani gorsza. Po pracy w Amazonie można powiedzieć, że praca tu jest całkiem ok. Normalni ludzie, dobry socjal, porównywalne zarobki do firm z okolicy. Do tych co się zastanawiają: nie ma się czego bać. Jedyne co mi przeszkadza to bałagan w organizacji pracy. Nie wiadomo kto za co odpowiada itd. Zarząd powinien się za to wziąć, bo to za duży zakład na taki spontan.

izi
@anonymous

Tak lepsza od amazona tylko w amazonie zarabia się koło 3 tys zł na reke a tu z nadgodzinami masz 2 z hakiem ja ogolnie pracuje w poznaniu na produkcji i mam 3100zl na reke wiec to jest wypłata i fajny socjal mam.

@izi

Nie wiem skąd takie info o zarobkach w Amazonie. Wszystko zależy gdzie i na jakiej umowie jesteś. Ja bym tam nie wróciła.

ola
@anonymous

Jak ktoś tam tzn w Amazonie pracuje na stałe to zarobi bo mam znajomą która tam pracuje już 7 lat i ma powyżej 3 tys zł z paroma nadgodzinami teraz więcej bo były podwyżki tam tak samo podobnie jest w kimbalu więcej kobiety zarabiają w tym elektroniku niż tutaj.

Zabka
@izi

A moge wiedzieć w jakiej formie pracujesz? Również chętnie się tam zatrudnię

Rafał
@anonymous

Krótko mówiąc, poleciłabyś tę firmę innym, którzy są w podobnej sytuacji i zastanawiają się nad aplikowaniem? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Jaka stawka godzinowa jest oferowana nowemu pracownikowi? Dziękuję z góry za rozwinięcie opinii.

izi
@Zabka

Normalnie na etat pracuje z umową na stałe.

Rockangel
@anonymous

Hmm , Dużo złych opini , przez atmosfere jaka tam panuje. Wyzysk przez niektóre etatowe jest masakryczny. Nie pracuje już tam i ciesze się że nie przedłużylam umowy.

Nik

Warunki dla PH jaka podstawa, jaka flota, targety jakiej wysokości realne?? Liczę na konkretne odp ☺

Justyna
@Nik

Witaj, czy dowiedziałeś się czegoś więcej na temat warunków pracy w firmie ZWC „Millano”? Widzę, że tu nie udało Ci uzyskać odpowiedzi ale może skorzystałeś z innych źródeł, dowiadywałeś się bezpośrednio w firmie lub byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jestem bardzo ciekawa i czekam na odpowiedź.

Angelika

Chcę pracować na Milano)Czy jest dojazd autobem z Poznania???

@Angelika

Tak, jest bezpłatny transport z Poznania

Etatowa
@Asia

@Angelika. TAK, jest bezpłatny transport z Poznania ale tylko dla pracowników ETATOWYCH!!!

Michalina

@asia a w jakich godzinach?

@Michalina

Autobus przywozi pracowników na każdą z 3 zmian. Godziny odjazdów są różne, bo mamy kilka przystanków na trasie.

Użytkownik

Praca jest w miarę ok, ale na krótki okres. Ogółem nie polecam. Zarobki w miarę przyzwoite, ale wyzysk ogromny. Starsze kobiety (etatowe) gardziły i pomiataly niejednokrotnie osobami zatrudnionymi przez agencję pracy HR. Nie raz widziałem, jak młode dziewczyny (studentki) czy to z Ukrainy czy z Polski wychodziły że łzami w oczach po pracy, bo wymagają wszechstronnych umiejętności na wszystkich stanowiskach, a wcześniej nikt nie tłumaczy im, jak zabrać się za daną pracę - dramat. Niektórzy nie wytrzymywali tej atmosfery tam. Gdyby nie młodzi zatrudnieni przez HR, nie miałby kto pracować tam, a brygadziści w stosunku do HR, są w większości oschli, nie wyrozumiali i bardzo dwulicowi.

Milano

Pracodawca nie może samoczynnie podjąć żadnych działań izolujących pracowników w ramach kwarantanny. Przepisy prawa pracy nie przewidują takiego uprawnienia dla pracodawcy......

lol

Mozna przeciez jawnie napisac jakie sa mniej więcej zarobki to nie żadna tajemnica firmowa czy tez nagadywanie, po to jest ten portal by takie rzeczy pisać.Jeszcze raz pytam i proszę o odpowiedz...jaka jest podstawa jako ph do spraw sieci, jakie auto dostaje ph,czy można uzytkowac prywatnie,ile mniej więcej można zarobić na zadania.Jaka jest atmosfera firmie.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

ember

Niestety praca w tej firmie do jedno wielkie bagno.Praca przedstawiciela to 2.700 brutoo czyli w lidlu więcej płacą , auta zużyte ,osoby kierownicze mało komplementne. Firma bardzo słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWC „Millano” - Poznań

• Jak się pracuje w ZWC „Millano”?

Zobacz opinie na temat firmy ZWC „Millano” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWC „Millano”?

ZWC „Millano”